Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

hhh

Olek nie pisz bzdur każdy wie jak jest , za duzo was tam w biurkach siedzi darmozjady, do wszystkich którzy sie zastanawiaja NIEWARTO

zara
@hhh

tak Ci żle to dlaczego tu siedzisz. Wieczne obrażanie dyrektora kierownika stękanie narzekanie a wszyscy tam siedzicie

Olek

Meblex firma ktora ciagle sie modernizuje rozwija coraz lepsze zarobki kadra kierownicza na najwyszym poziomie. Wiec polecam

wasfdsf

zgadzam sie na 100% z pracownikiem , juz niedlugo panie dyrektorze bedziesz musiał dopłacac niektorym pracownikom do pensji po za 2-3 lata najniższa bedzie wyższa niż te płace , pamietasz jak zabrałes ludziom 15% ze stawki za meble i dałes ludziom 15% premii (stawki nie mozna zabrac a premie tak) . taki jest własnie dyrektor zakładu tylko w biurkach mysla inaczej zejdzcie na produkcje popracowac i sie wypowiadajce

Ludzie, o czym wy piszecie. Piszcie informacje, które pomogą ludziom podjąć decyzję, czy warto zatrudnić się w tej firmie. Pracując tu kilka lat, pomogę kandydatom. Dyrektor to człowiek, któremu nie można ufać, nawet przez sekundę. Kierownik produkcji - gość, który nie ma pojęcia o kierowaniu czymkolwiek. Szef pakowaczy sprzeda każdego, byle dalej istnieć. Pani na magazynie kompetentna, zorganizowana i pracowita. A teraz mistrzowie. Pan B. nic dla ludzi, byle do emerytury, Pan W. o byle co mordę drze, ale zna się na robocie i ma szacunek do pracowników. Pan M. : lizus dla szefostwa, brak organizacji, chaos na zmianie. A teraz zarobki - wszędzie akord: Pakowanie - 1,8 Tapicernia - po 2 latach ok. 2 Klejenie - 1,7 Stolarka - 1,9 Dodatkowo 60 kamer, które śledzą każdy krok, więc zapraszamy do firmy.

Alea iacta est

Pracownik nie zgadzam się w żadnej kwestii z Tobą. Zacznijmy od początku dyrektor człowiek który wyprowadził ten zakład z poprzedniej epoki. Kierownik produkcji gość który ma w tym zakładzie najwięcej na głowie i radzi sobie w porównaniu z poprzednikiem wspaniale. Mariusz gość elokwentny bardzo dobry dla swoich pracowników. Pani na magazynie osoba która udaje że pracuje naciąga zakład na nadgodziny siedząc do późna, lecz większość czasu poświęca na pogawędki ze wszystkimi i o wszystkim do tego kombinatorka. Majstrowie Bohdan człowiek kompetentny i kulturalny , Michał osoba która za pracownikiem skoczyła by w ogień, Waldek stary cwaniak i kombinator . Jeżeli chodzi o zarobki to co piszesz jest kompletną bzdurą . Kamery w zakładzie zostały zainstalowane dla bezpieczeństwa pracowników.

@Alea iacta est

Jeżeli wiesz lepiej ode mnie, ile zarabiam, to napisz proszę, ile zarabiają ludzie w Meblexie. Nie musisz pisać, ile zarabiacie w biurach. A kamery faktycznie są dla bezpieczeństwa, bo ci Islamiści i reszta terrorystów są naprawdę niebezpieczni. Żal mi ludzi, którzy za kawałek taborecika tracą zdrowy rozsądek.

@Alea iacta est

A odnośnie Alea iacta est, Amicus stultorum similis efficietur.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
sol

nie pasuje Tacker to sie zwolnij albo zmień se dział na pakowanko do pieknego Maria tam sie zarabia

Tacker

Mysle ze pan Bezrucz do spolki z panem Krzysztofem rozwala ten zaklad. Co z tego ze remontuje sie wnetrze jezeli z taka polityka wobec pracownikow nikt mu tutaj pracowac nie bedzie chcial . Traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) na sile ciagniecie wynikow jednej zmiany (mielismy przyklady z chowaniem przewodnikow na marine). Chamowanie mnie gorszymi meblami aby zblizyc tapicera z przeciwnej zmiany do mnie a chowanie dla niego lepszej roboty sorry . Ja przyszedlem tutaj zarobic nie interesuje mnie pana polityka nasile ciagniecie Michala ma pan ludzi za (usunięte przez administratora)

Damski

Co Manius 0rzykro Ci sie zrobilo jak ktos napisal prawde admin musial usunac .

ten obcy

żenada, mamy święta a wy nic nie mądrzejsi. Cieszmy się z tego co mamy bo nie ma takiej tragedii, zresztą na siłę nas nikt w meblexie nie trzyma. Jak ktoś nowy chce o firmie poczytać to i tak nic mądrego tu nie znajdzie. Najlepiej się przekonać na własnej skórze i ewentualnie zmienić pracę. Ja nie narzekam, nie mam za ciekawej sytuacji ale co mam poradzić ? dobrze ze na świeta jakiś grosz dodatkowy rzucili

Byl tam i nie wroci

Oczywiscie ze mozna ale udaje sie to nielicznym sredni zarobek to ok 2600 -2800 jesli jestes wprawiony w robote sa tacy ktozy 2 nie daja rady zarobic. Jezeli chodzi o firmy z tym profilem produkcjii w okolicy to meblex jest z zarobkami gleboko w d..

N

Może mi ktoś powiedzieć jak jest na tapicerni?bo słyszałem że 4mozns wyciągnąć i oplacanym jest się od tej stawki co się zarobi a nie od najniższej

do damskiego

a ja odnosze wrazenie ze siedzisz sobie w biurku przy kawce , zejdz na dół i popracuj za 1700-1800 wezta se ukraincow

oni

nie warto, odradzam i bede odradzał wszystkim ten syf , pieniadze smieszne wsadz se je siwy w d.p.

damski rower
@oni

Odnoszę wrażenie że są osoby którym nic nie pasuje pieniądze za małe pracy za dużo a nawet orientacja i życie prywatne przełożonego .

Lotus

Macie rację popytalem i zeczywiscie z opinii wynika że Pani Grazynka jest człowiekiem z którym ciężko się pracuje dlatego zostaje gdzie jestem.

Erni

Myślę że życie prywatne i orientacja jest wyłącznie jej prywatną sprawa i nie powinna nikogo interesować.

Lotus

Co sądzicie o na magazynie podobno jest wakat? Zastanawiam się czy warto spróbować. Ale nurtuje mnie pytanie czemu tak często zmieniają się tam ludzie. Nie chce się wpiepszyc e (usunięte przez administratora)

Putin
@Lotus

Spoko robota tylko robić trzeba :)

@Putin

chyba pod siebie

Lont
@Lotus

Daj sobie spokój z magazynem Grażyna jest osoba może i sympatyczna Ale jeżeli ona nie ma życia prywatnego rodziny znajomych kogoś bliskiego , to mysli ze każdy tak ma i żyje tylko praca. Więc jeżeli chcesz mieć życie prywatne to nie polecam.

Papuga

A ja sobie tam tylko ćwierkam , hubcio ładuje auta, chłopaki z pakowni zarabiaja wiecej , ukraincy jak to ukraincy robia co im powiem a ja podchodze teraz do wszystkiego z dystansem i sobie ćwierkam

Hubert Grzegorz Nonejm

Na pakowanie dobre pieniądze, napracować się nie idzie świetnii kierownicy.

salo

PARA meble płacą wiecej więc do dzieła tylko ponoć jakiś siwy łepek tam sie często kręci uważać na niego ;)

zależy od działu

dodo

Panowie PARA meble zaprasza na Jagodziniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz