Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Chciałem się dowiedzieć o warunki pracy i atmosferę w firmie ponieważ szukam pracy. Ale czytam tutaj ze dyrektor nie zaciekawy. Możecie mi napisać coś więcej jak to wygląda. Dziękuję z góry.

Alicja

@eugeniusz kupsztajn piszesz, że Meblex to okropne miejsce. Co według Ciebie to oznacza? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją ocenę.

eugeniusz kupsztajn

co za okropne miejsce

Pl

W jakim sensie załatwić?

Alea iacta est
@Pl

:-)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Lllkjgg

Monitoringu sie boimy dlaczego?

Tusk
@Lllkjgg

Ogolnie kamery na stołówce trzeba uzasadnić wedle przepisów wiec słuchałam? Zreszta przed inspekcja pracy będziecie sie tłumaczyć i to niedługo oczywiscie nie tylko z tym ale reszta to niespodzianka :) powodzenia tera wam nie przejdzie :)

@Tusk

A świstak siedzi. .

@Lllkjgg

Kto powiedział że się boimy monitoringu ? chodzi o to że w tym zakładzie wszystko robicie na opak . Wszyscy wiemy po co tak naprawdę jest ten monitoring , na pewno nie po to żeby było bezpiecznie tylko żeby tamten miał zajęcie a można było rozsądniej wydać pieniądze chociażby na posadzkę bo jest dziura na dziurze . Ktoś sobie nogę skręci to będziecie płacić , no albo na narzędzia bo te to chyba pamiętają poprzedni ustrój . Lato się zbliża znowu będzie piekarnik na hali , nie ma ani klimatyzacji ani nawet żeby okno uchylić no ale cóż widocznie kamerki to priorytet był

John

Można cały dzień siedzieć w akwarium nic nie robić , grać na telefonie, oglądać głupie filmy w intrenecie i brać za to sporą kasę.

W

Dlatego ze poleci na skarge

Róża

Można iść na chorobowe kilka razy w roku i nie będzie z tego żadnych konsekwencji. Z tym że trzeba iść na cały miesiąc bo i tak premie zabiorą więc lepiej na chorobowym się wyjdzie :) Na fajke można chodzić często więc to duży plus bo pracujesz w akordzie więc to od ciebie zależy ile zarobisz, co prawda stawki są niezbyt duże. Dużym plusem są weekendy wolne

Cham
@Róża

Ludzie chodza na fajke bo nie maja co robić stawki za meble masakra jeśli robi max 10 tapicerow na 5 pakowaczy ogplnie syf sie zrobil zadnej motywacji tylko kasa coraz mniejsza a te debile mysla ze jeleni do roboty znajdą powodzenia z grupa paralityki wiecej zarabiają zamiast sie madrowac co niektórzy maszynke w łapę i (usunięte przez administratora) bo nie vedzie mial kto na nich robić:)

Róża
@Cham

Nawet jak nie palą?

Poldek

Zawsze można wynieść coś na lewo i kasa wpada.

Llll
@Poldek

Co Ty(usunięte przez administratora). Co można wynieść taśmę klejąca czy kawałek listewki ?

Alicja

Jakie zauważyliście pozytywne strony pracy w tym miejscu?

Cham
@Alicja

Żadne

qqqq

Mysle ze narzekaja tu sami leserzy. Powiedzcie mi czy derektor zwrocil uwage komukolwiek kto sumiennie wykonywal swoje obowiazki? A zwracanie uwagi nygusom i leserom co w tym zlego?

kopytko
@qqqq

Panie P..... zwracanie uwagi?... sugeruję zacząć od siebie i wszystkich tych, którzy zajmują niepotrzebne stanowiska na górze. My wszyscy na dole, jak Pan to ujął "leserzy" widzimy , że zarządzają ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Proszę pamiętać, ze gdyby nie My wszyscy na dole, nie miałby Pan na chlebek , papieroski i na paliwo, do tego samochodziku, który tak bardzo był potrzebny. To My jesteśmy siłą napędową tego zakładu. Radzę Panu, zanim Pan zacznie zwracać komuś uwagę, niech Pan spojrzy na swoje "wykonywane obowiązki". Powtórzę jeszcze raz, to nie jest zakład karny tylko zakład pracy.

Raf

Przy okazjii proponuje przyjzec sie Hubertowi takiego hama w stosunku do pracownikow w zyciu nie spotkalem. Ludzie lepiej do psow sie zwracaja niz on do ludzi.

kopytko

Sugeruję Pani Prezes, żeby zainteresowała się, co ten Pan B... wyprawia, bo to nie jest więzienie tylko zakład pracy. Każdy z nas za wykonaną usługę pobiera pieniądze na tym polega praca . Nikt tu nie jest niczyim więźniem , nie jesteśmy Pana własnością, a Pan niech nie zachowuję się jak jakiś "kapo w obozie koncentracyjnym". Wędrówki po hali z cyklu o co by się tu przyczepić i podglądanie w tych kamerkach, które powinny służyć przede wszystkim naszym bezpieczeństwu, a nie jakimś prześladowaniu podchodzi pod mobbing . Zamiast bacznie obserwować monitorek, proszę się wziąć za organizacje pracy, bo ciągle wszystkiego brakuje co wpływa negatywnie na produkcję. Jeżeli Pan tego nie potrafi to proponuje zmienić pracę.

@kopytko

Albo zaklad na pstchiatryczny

gość

ile u was zarabia technolog-konstruktor? jest oferta

@gość

Były pracownik firmy

Od jakiegoś czasu czytam sobie to wasze forum i muszę przyznać, że nie mogę uwierzyć w to, co przeczytałem. Pracowałem w Meblexie za starych, nazwijmy to, dobrych czasów. Jeśli to, co piszecie o dyrektorze i kierowniku produkcji jest, chociaż w części prawdą, do tego produkcję nadzoruje ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o tym co robią pracownicy, to współczuję. W dzisiejszych realiach taka firma nie ma szansy przetrwania. Mam nadzieję, że chociaż ekipa sprzątająca ma kwalifikacje, które pozwalają dobrze robić swoje. Trzymajcie się i bądźcie dobrej myśli, przyjdą lepsze czasy. Pozdrawiam.

Witam. Myślę o zatrudnieniu się w Meblexie. Rozmawiałem z kilkoma osobami i możliwe, że mogę zrobić karierę. W innej firmie próbowałem pracy na oklejaniu mebli, ale niestety upocony nie dałem rady. Chciałem być tapicerem, ale za wysokie progi, nie mam pojęcia o tapicerowaniu mebli. Podobno tacy w Meblexie zastępują majstrów. Taka robota by mi odpowiadała. Dodatkowo, moja kultura osobista jest jak u pierwiotniaka, normalnie tak jak w filmie "Miś". Jeżeli to prawda, to dajcie palucha. Pozdrawiam.

szczery
@Kandydat

według mnie Jacek sprawdził się świetnie jako majster pracowałem z nim 3 tygodnie i nie mogę narzekać

Knot

Jeżeli piszemy o leserach jest ich owszem sporo wystarczy zajrzeć do biura. Jeżeli chodzi o fizycznych są to wykwalifikowani i pracowici ludzie którzy mają coraz bardziej dość tego co w tym zakładzie się dzieje. Z tego co słychać kilka osób ma w najbliższym czasie zmienić prace. Firmy z branży przyjmą ich z otwartymi rękoma. Jeżeli pan Bezrucz nie będzie szanował swoich pracowników to skończy z garścią Ukraińców odremontowanym zakładem i kilkoma przydupasami na dole którzy bronią swoich stołków jak mogą gdyż wiek lub kompetencje nie pozwolą znaleźć im innej pracy.

sdsdf

Zastanawiam się jak pójdziemy na urlop kiedy ten siwy d.... rozda nam cały urlop do lata. Czy on nie zdaje sobie sprawy że to niezgodne z prawem.

N

Ludzie jak wy macie na srane w tych głowach jak sobie tak czytam to U was telenowele by się nakręciło . Nigdy tam nie pracowałem ale się rozglądam za robotom bo nie długo będę zjeżdżaL z angli i roboty będę szukał jako tapicer z 15letnim starzem widzę ze o Meblexie nic dobrego nie wyczytam chyba ze tu sami leserzy pracują i narzekają.

@N

Jak szukasz leserow na magazyn do kedziora

stary

Praca w zakładzie taka najgorsza nie jest Przydaliby się tylko bardziej kompetentni przełożeni i lepsza organizacja pracy Modernizacja -zgoda niech będzie ale czy czytniki, kamery i nowe samochody dla kierownictwa to jest modernizacja? Wydaje się tysiące na "bzdety"a szuka oszczędności na podstawowych potrzebach, potrzebnych do funkcjonowania efektywności i płynności pracy Zakład się rozwija,prężnie działa,realizuje umowy,inwestuje CZYLI ZARABIA Pytanie;Skoro tak jest to kiedy my pracownicy to odczujemy?Kiedy wreszcie doczekamy się podwyżki? Do wszystkich zainteresowanych pracą w meblex-sie w skali od 1-5 Praca 4 Płaca2 Pracodawca3

do zara

widzisz "zara" i tu jestes w błedzie bo juz tam nie robie i wielu moich kolegów też , ale wiem jak jest bo robi tam kilku kumpli więc odradzam innym przyjścia do tego zakładu

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz