Opinie o Marpol S.A. w Ignatki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marpol S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marpol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpol S.A. w Ignatki

Masujdzika

Opinia na temat zakładu pracy? Jeśli zakład pracy jest zamykany, a pracownicy w tym zakładzie zamknięci, to to jest zakład pracy, czy (usunięte przez administratora) Bo zamknięte zakłady pracy kiedyś nazywały się obozami. 15 min na wejście do pracy i wyjście, ciekawe co na to wszelkie przepisy przeciwpożarowe itp.

@Masujdzika

A co na to związki zawodowe??

Masujdzika
@Men

Związki zawodowe też nie mogą wyjść :D Chociaż szefu, założyciel do Zakopanego na szkolenie (może w tej sprawie) pojechał ;)

byly

Jak widać juz drzwi zamykają żeby ogry i tumany nazwywane milusinsko przez J. Zawsladzka nie pouciekaly z obozu Haha. Widac juz nie długo do domu nie wypuszczą tylko orać ogry.

Z belownicy

Szybki już nie pracuje??? Pytam,bo dług u mnie ma.

@Z belownicy

Nie tylko u Ciebie ma długi.Ale w firmie już go nie zobaczysz. Chyba że amnestie ogłoszą:)

@Z belownicy

Szybki ma sie dobrze lepiej od ciebie trzesidupo Nie strugaj bohatera bo nie masz miecza

Aneta

@Kano, dziękujemy bardzo za opinię, jednak wspominasz, że "środowisko to haruje jak Wietnam" czy mógłbyś rozwinąć tę myśl? Co miałeś na myśli? Czy w pracy nie ma przerw, bądź czasu na posiłek? Czy jakieś nieprzyjemne sytuacje z Twojego doświadczenia spowodowały, że masz taką opinię o Marpol S.A. Sp.k.?

@Aneta

jaggggaa

Firma Marpol S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Kano

Owszem, nie ma idealnych firm. Ale w przypadku poszczególnych firm dystans do tego ideału jest baaaardzo różny. W tym przypadku jest on na tyle wyraźny, że korzystając z dobrej sytuacji na rynku pracy postanowię niebawem ja opuscić.Dla spragnionych mocnych wrażeń zapraszam do cìągle pracujacych maszyn i ludzi.Trzeba przez to przejsc ,doświadczyć wgryść sie w temat i środowisko to hartuje jak Wietnam.

Firma bardzo przecietna pracowalem krotko ale jeżeli jesteś pracodawca żąda od pracownika czegoś ponad standardową umowę o pracę, powinien za to zapłacić, inaczej jesteś zwykłym naciągaczem, żeby nie powiedzieć mocniej, a liczba rozczarowanych i zdegustowanych ex-pracowników będzie rosła z każdym tygodniem. nic nie zyska, a może wszystko stracić, wizerunek budujesz latami, niszczysz błyskawicznie.

prawda- chyba, że komuś jest to obojętne, nie ma dla siebie szacunku, albo uwielbia patologie.

Zwykły Baran

Tyłem do ludzi przodem do koryta..krotko i na temat.

@Zwykły Baran

du cie swedzii zetylem doludzi wal do duru tocie nasmaruja

Tymon

Może trzeba zacząć doceniać to , że pracujecie w dobrej firmie!!

@Tymon

pod jakim wzgledem ta dobroc

Były
@Tymon

Wlasnie ja docenilem niedawno i zlozylem wypowiedzenie.Eldorado buhahaha

@Były

tak trzymac roboty do bulu i to na jedna zmiane kasa ta sama i lepsza

Jełop

Maklak to Kowal z bobka pot...kolege ale mam dosyć jego pitolenia.Wielki fachowiec od siedmiu boleści.

@Jełop

Niestety nie trafiłeś, co do reszty się zgadzam.

Kowal
@Jełop

Kogo podpier.....? Jak masz pisać takie głupoty to może najpierw spytaj „ jełopie”. Masz jaja to powiedz mi to w twarz. Z chęcią ci to wyjaśnię.

Docent Furman
@Kowal

Pisać inicjałami,będzie mniej podpier.... Będziemy wiedzieć o kogo chodzi. Do dzieła

@Kowal

ty nie masz twarzy tylko (usunięte przez administratora)

lin

nie zryjcie sie miedzy soba to cos ugracie oni sie ciesza ze jedziecie po sobie odnosnie raka janek j powinien ich pozwac

ST

Pytanie z Tychów do was czy wam nie dają paska z wypłaty co miesiąc

Robert
@ST

Nie dają. Bo ukrywają wszystko.

Pracownik hali
@ST

Odbierasz jak chcesz indywidualnie w kadrach

Stary Niepracownik

Cześć ogry i barany, Jak się wam pracuje w tym (usunięte przez administratora) Dalej tak wali chemią w tej firmie że na raka ludzie chorują?

Niekryty krytyk
@Stary Niepracownik

Raka to tutaj można dostać od atmosfery jaka ludzie tworzą. Banda zakompleksionych lamusow którzy próbują dowartosciowac się anonimowo w necie. Zazwyczaj krowa która głośno ryczę mało mleka daje więc wypisuje farmazony na forum żeby się wybielic, chociaż to złudne bo (usunięte przez administratora) dalej będzie (usunięte przez administratora)

@Niekryty krytyk

Bo kur... dalej będzie k...ą

O swojej matce piszesz??

Foliarz

Czy w Marpolu produkujecie folię PA/PE ?? Czy tylko PP?

@Foliarz

nawet blache falista takie receptury ma roberta

madek

Ale jajca, to jest firma jeden na drugiego. A zaczerpnięte od dyrekcji hihi. Nigdy nie wrócę do takich klimatów.

@madek

Ano jajca, bo tak naprawdę nie chodzi o to jak kto pracuje, zachowuje się itp. negatywne komentarze, złe opinie są spowodowane tym, iż ludzie względem siebie mają prywatne urazy które niekiedy zaszły w zamierzchłych czasach(przynajmniej dla mnie).

Były prac.
@madek

Chłopie nie podszywaj się pod kogoś. Scan zrobiony. Prośba do admina o udostępnienie IP. wysłana. Przepraszam to słowo,które cię uratuje. Prokuratura wie co z takimi jak ty robić. Paragraf jest na to co robisz.

NickName
@madek

Tylko zakompleksione lamusy nawijają na siebie na forum. Ale co się dziwić, poza netem robią to samo, za plecami. Świadczy to tylko o tym, że są niedowartościowani i widocznie komuś, czegoś zazdroszczą. Żałosne, ale cóż...mentalność prostych ludzi z wielkim mniemaniem o samym sobie!

Benny

Suchotniki i kulturyści z drukarek zapraszam na krajareczki ciągać roleczki.Przydałoby sie sie wam troche ciezkiej pracy a nie klikanie w ekran czy posiadówa na schodkach.

@Benny

"Suchotniki"-znajdzie się paru, ale gdzie tam widzisz kulturystów?

Mrówka
@Benny

"Szermierka" skończ waść wstydu oszczędź, tłuszczyku z oczami jak 5 złotych.

Pan X

V-ce przewodniczący związków chodzi po całym zakładzie od krajarek,aż po tuleje i sprawdza grafik. Nowy obowiązek??????

Pan Y
@Pan X

Jak ktoś ma nudne własne życie to się interesuje cudzym - normalna sprawa.

adek

malego ryj nawet sie do podlogi nie klei bo jest tusty jak swinia

Kobieta

Dobry wieczór Panowie i Panie jeśli jakieś te forum odwiedzają. Spotkałam ostatnio w hipermarkecie byłego już pracownika tej że firmy z którym akurat miałam dobry kontakt to chwilę porozmawialiśmy no i w skrócie mi opowiedział co po moim odejściu tam się zmieniło. No i o forum też. A wiec do rzeczy: Pracowałam w firmie Marpol dość długo i trochę tu opowiem. A mianowicie czytałam wcześniejsze wpisy i każdy po części ma trochę racji. Ale nie wzięliście jednej osoby pod uwagę która wszystko ale to wszystko przekazuję rządzącym (wiem bo pracowałam w biurze) jest tą osobą: pan KRZYSZTOF KICZKAJO. Magazynier któremu nie liczy sie żaden pracownik z produkcj i magazynu a tylko dobre słowo Aski i Roberta. Tyle co ja się nasłuchałam jak on potrafi donosić, a później idę po hali a on z ta osobą na która doniósł rozmawia i sie śmieje to jest naprawde bolesne. W skrócie uważajcie na niego bo tak dwulicowej osoby dawno nie widziałam. A wiem ze większość z was go nawet nie bierze pod uwagę A POWINNA. Druga sprawa o tym panu jako jedyny z całej firmy ma Roberta Awruka w znajomych na FB. Wiadomo dlaczego bo Kiczkajło ma prawie wszystkich ludzi z Marpolu a Awruk wszystkich se ogląda. Bardzo ale to bardzo się wymądrza co to nie on. Dziewczyn w biurze bardzo go nie lubiły za te mądrości swoje. Nie będę się za mocno rozpisywała tylko jeszcze raz powtórzę UWAŻAJCIE NA NIEGO. Pa......

Misiewicz
@Kobieta

Misiewicze mają ZNP-Zespół Napiętych Pośladków''.Casting o najładniejszą grzywkę wystylizowaną odchodzi do lamusa.Przerost jak kolega niżej napisał to maja raczej głupoty...wszystkie pieski takie głodne ze narobią zaraz w spodnie. Każdy wie jakie podziały tu panują. Jak ktoś chciał być Pitbullem a jest kundlem to sorry...Pieniążki zmieniają ludzi...Pozdrawiam Cię Pluto i resztę Misiewiczów ostatnimi czasy jacyś przygaszeni jesteście..koniec tendencji wznoszącej u co poniektórych?Spadajcie z góry klakierzy...choć mimo chęci i zaangażowania nigdy tam nie byliście ,a miało być tak pięknie...a może nawet trzeba będzie zmienić garnitur w ogrodniczki...i poczuć się Kimś.

Biurowa
@Kobieta

Dodam jeszcze,że na tym samym wózku jedzie jego "przyjaciel" jak to sam sie wpisał na fb Norbert P. Całymi dniami by przesiadywał u tego Kicz-kajły na magazynie i obrabiał d.. każdemu z Marpola.

Docent Furman
@Biurowa

Piotrowicz z polimerów -- "chłop głupio-mądry" Obgadywacz Marpol-owski

Ja z księżyna
@Biurowa

Czy to może taki maczo żelek na włoskach z księżyna? To z żonka najwięksi plotkarze w calej wsi. Współczuję wam

Damski
@Ja z księżyna

Fajnie napisane. Oscar się należy.

Nickuś

Witanko. Kiedy związkowcy udadzą się do Wawy??

Żyleta

Kleska to rzadzacy nami Zastepca Produkcji ktory knuje intrygi poróznia ludzi i sklóca miedzy soba a do tego robi ustawki zeby zwalic wszystko na zwiazki.Fizyczny juz tego nie kupuje.Niech on tez daje dobry przyklad z calym biurem i przychodzi w sobote a poniedzialek ma wolny.Dlaczego nie?Masz twoja równosc strejlau.Zabraniasz ludziom dorabiac to jest ich prywatna sprawa co robia ze swoim wolnym czasem.Musisz byc bardzo nieszczesliwym czlowiekiem.Trolisz tylko na ludzi ktorzy mimo wszystko dla firmy to robili nie dla wlasnego widzi mi sie.Przestan zazdroscic nie ma czego uwierz mi.

Damski
@Żyleta

A kto jest zastępcą produkcji???

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol S.A. - Ignatki

• Jak się pracuje w Marpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marpol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marpol S.A.