Opinie o Marpol S.A. w Ignatki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marpol S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marpol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpol S.A. w Ignatki

zenek

Znakomita firma, znakomita kadra zarządzająca, bardzo dobre podejście do pracownika. Zarobki: drukarz od 3 do 10 tysięcy laminarz od 3 do 8 tysięcy wytłaczarki od 3 do 9 tysięcy krajacz od 3 do 8 tysięcy Netto.

To możesz mi podpowiedzieć ile w tym roku oferują kasy dla drukarza, i czy premia faktycznie wynosi aż 50%? Na stronie jest email do kadr gdzie można zaaplikować i chciałem to zrobić. Pozdro

zenek

@zenek

Nie wiem czy to sarkazm z twojej strony, czy serio mają tak rozbieżne widełki?? Już sam zgłupiałem, chyba sarkazm, skoro wpadło teraz ogłoszenie dla operatora krajarki i minimalna krajowa proponują?? Czy faktycznie po okresie próbnym można więcej zarobić? Za zmianę nocną płacą więcej?

:D

Trochę gościa poniosło... Oczywiście, okres próbny to minimalna, potem jest trochę więcej plus do 50% premii. Premia zazwyczaj jest pełna chociaż jak coś naknocisz to mogą Ci zabrać (przepraszam nie uznać). Te kwoty o których pisze gość to bardziej tak 3/4.

@:D

Trochę więcej, tzn. ile, bo to jednak ważne? 100 zł, 200 zł, więcej? Czy podczas okresu próbnego jest umowa o pracę, czy zlecenie? Napiszesz jeszcze od czego zależna jest premia?

Cześć, zdradzisz jakieś szczegóły? Wrzucili dwie oferty, i mam właśnie złożyć cv na stanowisko pracownika produkcyjnego. Zarobki z tego co czytałem na forum nie są najniższe, i jakaś premia może wlecieć zawsze. To co jest nie tak z tym podejściem do ludzi??

Poszukuję zatrudnienia na Operator Maszyn. Marpol S.A. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Cześć. Firma szuka drukarza ( oznaczyli, że szukają wielu kandydatów) jednak na lokalizację Tychy. Wiecie czy na Ignatki też potrzebują? W ogłoszeniu o pracę napisali, że jest możliwość zrobienia uprawnień na wózki. Czyli posiadanie uprawnień nie jest jakoś specjalnie brane pod uwagę? Można śmiało bez nich aplikować?

Firma Marpol S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ada

Firma Marpol jest okej pracowałem kilka lat i dobrze mi się pracowało ale odszedłem z powodu innej lepszej pracy tam tylko nie pasuje ta ochrona do tej firmy pseudo ochrona raczej, psuje wizerunek firmy

Emil
@Ada

A tak to prawda, śpią i jeszcze biura pozamykane są,co oni tam robią, jakiś cyrk

Amanda

Cała ochrona w Marpolu to jeden wielki cyrk,nawet biuro było jakiś czas temu zamknięte żeby nie otworzyc nawet,jak przyjechałam do pracy.

Marcel

Co w tym marpolu za ochrona pracownicy cały czas tylko śpią, nie wiem po co ich trzymają.

Byly

Piotr ????????????za odwagę. Myślę ,że większość starej kadry z produkcji nie tylko z drukarni wie kto i za co ,,medale" do dostał.

Ilona

Kochani, ile mój chłopak zarobiłby na produkcji? Opłaci mu się dojeżdżać z Białegostoku przy tej cenie paliwa? Może jakiś transport pracowniczy mają..

Marlon

Byłem właśnie w Marpolu i potrzebowałem skorzystać z toalety i oczywiście byłem pierwszy raz ,pan na ochronie bardzo konkretny zaprowadził pokazał gdzie ,mówił że od niedawna tu pracuje, widać że facet z klasą ,facet umiejący się wypowiedzieć ,zachować także ochrona kulturalna jest, magazyn działa sprawnie szybki rozładunek.

Zofia
@Marlon

No to super, że ochrona jest w porządku. Wiesz może czy kogoś jeszcze nie poszukują do pracy? Ofert co prawda nie widze, ale może szukają? Mój znajomy akurat rozgląda się za czymś dla siebie.

@Marlon

A jaka tam jest firma ochraniarska

Ile jest zmian w Marpol S.A.?

Docent

Trzy zmiany

Wojciech
@Docent

Weekendy pracujące są lepiej płatne? Jak to wygląda tutaj?

Pl

Trzy zmiany

Edyta
@Pl

A jak masz nocną zmianę to później masz ile wolnego? Ciężko na tej nocnej zmianie?

Maja

Nie no nie koloryzujesz za bardzo? Po co wiadrami miałby rzucać?xd Bo ok w krzyk uwierzę, każdemu może się zdarzyć, Tobie chyba też? ;)

Biały

To jak ci tak przeszkadza jego zachowanie to czemu sam nie podejdziesz i nie dasz mu tego gonga

Agnieszka
@Biały

Dajcie spokój. A nie lepiej na spokojnie porozmawiać niż takie agresywne zachowania wprowadzać?

Docent

O co chodzi???

Gabriela
@Biały

Myślisz, że to dobre rozwiązanie?

Biały
@Agnieszka

Dla gościa przeszkadza byłe zachowanie dla narwanego operatora z F8 i czeka aż ktoś go wytłumaczy siłowo

Maja
@Biały

No nie wiem czy tak czeka. :( Ale agresja w firmie to raczej zbędna jest?

Gabriela

czytałam że są tutaj trzy zmiany. powiedzcie mi, czy można się jakoś dogadać żeby pracować max. na 2 zmiany ? bo nocna mi totalnie by nie odpowiadała... a szukam pracy pilnie.

Dzień Dobry. Jak wygląda praca na stanowisku pomocnika operatora drukarki? Warto przyjść?

Czy nowo zatrudnione osoby w Marpol S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TekoTeko

Tak.

Wojciech
@TekoTeko

I co, po roku dostaje się bezterminową, czy ta roczna jest przedłużana bez końca?

Klik
@Wojciech

Dają w końcu

Jakie są mocne strony pracodawcy Marpol S.A. Sp.k.?

X

Mocne strony? Praca 7 dni pod rząd, 1 weekend wolny w miesiącu który defakto przesypiasz po nockach... Premie (usunięte przez administratora)solidarnie - jakiś (usunięte przez administratora) coś zniszczy to zamiast znaleź winnego utną premie wszystkim... Masz jak w banku że tu się dorobisz garba a nie kasy...

X
@X

Jeśli lubisz pracę w 35 stopniach i wysokiej wilgotności to możesz śmiało aplikować akurat zaczyna się dała upałów.

Kamery popsut3

Zdyscyplinowany inżynier z zdyscyplinowanym drukarzem przesiadywali po kilkanaście godzin w kontroli jakości w obecności zakochanej kontrolerki pijac kawe+ fajeczka. Wy nas chcecie kierownicy uczyć dyscypliny,jesli sami do niej sie nie stosujecie.Blazenada.Zapominacie po co tu jesteście aby służyć ludziom, a nie na nich donosic.

Prawda

Bardzo często w firmie pracownicy rozmawiają o zarobkach i wymieniają się między sobą informacjami dotyczącymi np. wysokości wynagrodzeń, w tym otrzymanych premii. Przy tej okazji w sposób bardziej lub mniej zamierzony dowiadują się o różnicach w obrębie nawet tego samego zespołu czy działu.  Na tym tle dochodzi do wielu sporów.

Be

Praca 11 listopada :)

MarcinL

Pytanie o stanowisko Informatyka ? Jak warunki pracy ?

W marpolu kilku ludzi odejdą z marpolu w tym roku. ktoś wiedzą ?

maklak
@Paweł

Język polski, trudny język.

Lubie Pracowac
@Paweł

Odchodza a przychodza sami Bialorusini i Ukraincy.Firma skrecila mocno w prawo na wschod.

Renata
@Paweł

Możesz napisać, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do firmy? Ciężko się dostać?

Oj
@Lubie Pracowac

Chłopaków z prawej strony globusa nie widać coraz ich mniej.Jest tak rewelacyjnie ze uciekli stad lub za slabo sie starali tu wrocic.

@Renata

Składasz i pracujesz.Jak pijesz to tym lepiej będziesz miał mnóstwo kolegów

Pracoholik
@Paweł

Odchodzą bo zarabiają mniej od Białorusinów...I choćbyście się zatrudnili ich 200 to są działy w których nie załatacie dziur.Zarzadzanie leży w tym zakładzie.

Chcialbym uzyskać informacji dotyczącej stanowiska inżynier produkcji.Czy muszę mieć skończona kierunek studiow-inzynieria produkcji.Czym zajmuje się w tej firmie, za co jest odpowiedzialny?Czy jest to dobrze płatna praca?Czy warto aplikować?

Dyslektyków (problemy z czytaniem i pisaniem) nie przyjmują na to stanowisko.

To prawda ze pracuje się dzien w dzien?

Ss
@Ania

Pracuje się w każdy dzień tygodnia i w święta kasa beznadziejna,premia 50%,atmosfery takiej specyficznej jak tutaj nie znajdziesz nigdzie jak powiesz na palarni coś to już na drugiej hali każdy wie.Duzo osob z okolicznych wsi i z Łap mówią że od szefowej.Odnioslem wrażenie że mają najlepiej.Wiadomo dalej nie trzeba nic pisać.Kierownicy to zamiast pomagać to tylko notatki na pracowników kleją i najczęściej nieprawde.Tak krótko a wiem już więcej o tej firmie jak ci którzy wytrzymali tu tak długo -wyrazy współczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol S.A. - Ignatki

• Jak się pracuje w Marpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marpol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marpol S.A.