Politech Sp. z o.o.

Osielsko

Opinie o Politech Sp. z o.o.

Barbi

Aplikowałem do firmy i mam pytanie jak jest atmosfera w pracy? Czy rekrutacja jest w miarę łatwa.?

Na jakie zarobki netto można liczyć na stanowisku konstruktora (z doswiadczniem)

Edyta

@Buziaczek niestety obecnie nie ma nowych ofert. Warto jednak sprawdzać na bieżąco, może coś się pojawi. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi forum ''Fine''? Co powiecie na temat pracy w firmie Politech Sp. z o.o.?

Buziaczek

Jak firma jest dobra to generalnie nie ma ofert pracy.Szkoda

Fine

W kazdej opini jest cos prawdy. Czy firma preferuje umowy zlecenia czy o prace na czas okreslony? Jak wyglada czas pracy czy czesto trzeba zostawac na nadgodzinach i jak tak to sa wyplacane czy jakies problemy?

Edyta

@Bartosz aktualnie nie ma nowych ofert pracy. Natomiast warto to śledzić może się coś pojawić. @Endrjułbyć może były to początki pracy Pani w HR. Daj znać jak zakończyła się rekrutacja.

Bartosz

Z tego co wiem to Politech ma dobrą opinię jako pracodawca. Szkoda tylko, że nie mogę namierzyć aktualnej oferty pracy. Czyżby firma nie miała zupełnie potrzeb kadrowych? Może ktoś słyszał i mógłby coś napisać?

Endrjuł

Poziom rekrutacji żenujący. HR z młodą kobietą, która sprawia wrażenie, jakby w ogóle nie wiedziała na jakie stanowisko jest rekrutacja. Zero merytorycznych pytań i czekanie kiedy tylko skończy się rozmowa, by móc powrócić przed monitor. Nie wspominając już o braku słowności i zapewnieniach, że na pewno poinformuje o wynikach rekrutacji skoro kandydat o to prosi. Gdyby nie specjalista z działu, do którego jest rekrutacja, który prowadzi rozmowę to byłaby tragedia. Dobry fachowiec po takich rozmowach od razu zrezygnuje.

Endrjuł

Stef

Bardzo jestem zdziwiona, że nikt tak dawno nie pisał nic na forum! Pewnie jest dobrze i dlatego nikomu nie chce sie pisać. Pochwalcie sie co ciekawego się dzieje?

Ania

Chce aplikować na pracownika produkcji jestem kobietą możecie mi napisać coś o pracy ile zmian-czy nocki też pracuje sie i jak zarobki z góry dziękuje pozdrawiam

Edyta

Korzystał ktoś ze stażu lub praktyk oferowanych przez Politech Sp. z o.o.?

Benek

Mam bardzo dobre wspomnienia z czasów pracy w Politech-u. Nie rozumiem niektórych wpisów są tak żałosne, i gdzie jest prawda?

teleturnieje

Mam talent- w która stronę bardziej Agent – ktoś zawsze musi nim być i nie zawsze w tym samym kierunku Taniec z gwiazdami – kokietowanie wystarczyło a poza tym nic Miliard w rozumie – kiepsko z tym u powyższych Koło fortuny – cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie 1 z 10 – na ilu pracowników przypada jeden fachowiec Randka w ciemno – kiepski dyrektorem zarządzającym Strzał w 10 – Misiewiczów przybyło / fachowcy zniknęli Jak oni śpiewają – strasznie fałszują Ananasy z mojej klasy –grono kolesi o słabych kompetencjach u steru Zloty interes - Prezes chybił z wyborem i inne także stracił na własne życzenie Chwila prawdy - obietnice swoje rzeczywistość swoje i kiepskie to zarzadzanie Ucho prezesa – Mariusz blisko Prezesa, nie ten zmienił scenariusz po kilku odcinkach i kto teraz wystąpi w tej roli Idź na całość – nie ograniczaj się i pozbądź się pozostałych miernot bo szalu nie ma Czar par – kto z kiepskim do pary MasterChef – twój czas już minął wiec oddaj fartucha Jaka to melodia – Pokaż na co Cię stać

praca

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na pracownika produkcji. Czy może ktoś napisać jaki typ umowy oferują, jaka stawka godzinowa netto, jak płatne zmiany nocne, jakieś dodatki itp. Dziękuję za odpowiedź.

zainteresowana

interesuje mnie praca kierownika kontroli jakosci? czy w firmie jest iso? jakie zarobki sa na stanowiskach kierowniczych? bo jest : Opis stanowiska: – planowanie, rozwój i realizacja strategii polityki jakościowej – nadzór nad jakością produktów i przestrzegania procedur technologicznych Oferujemy: – pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej – pracę z zastosowaniem najnowszych technologii – wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji moze ktos powie cos wiecej

Nowy

Politech to bardzo dobra firma. Mam tu pracować ale jedno pytanie. Jaka jest atmosfera w pracy. ?Dziwny wpis sieje niepokój może soc więcej dowiem się?

Bąk

Szukam pracy na stanowisku ślusarza i chciałem pracować w Politechu ale podobno nie maja wolnych etatów. Jeśli ktoś ma wiedzę to proszę o informację??

Politech Sp. z o.o.
@Bąk 22.01.2017 17:54

Zapraszamy do składania aplikacji. Pod linkiem znajduje się oferta pracy oraz kontakt: http://politech.pl/kariera/oferty-pracy/frezer-cnc-slusarz-narzedziowy-drazacz-szlifierz/ Pozdrawiamy!

Tancerz

Śweitna impreza była telimenie .dziękujemy.

jacol

Niezapomniani szefowie pasjonują się tym, co robią. Wierzą w to, co chcą osiągnąć, i dążenie do tego sprawia im przyjemność. Dzięki temu wszyscy członkowie ich zespołu mają ochotę do nich dołączy Są sobą przez cały czas Nie kłamią, aby ukryć pomyłkę. Nie składają obietnic, których nie są w stanie spełnić. Ich ludzie nie tracą energii na zastanawianie się, jakie są ich motywy, albo na przewidywanie, co zamierzają zrobić. Równie ważne jest to, że dobrzy szefowie nie ukrywają rzeczy, które wolno im ujawnić. Zamiast gromadzić informacje i być tajemniczym, aby wzmocnić swoją pozycję w firmie, chętnie dzielą się wiadomościami i wiedzą Ludzie, którzy mieli okazję pracować dla niezapomnianych szefów, często po latach patrzą wstecz i podziwiają ich za umiejętność zachowania spokoju w obliczu presji W warcabach wszystkie figury są w zasadzie takie same. To słaby model przywództwa, ponieważ nikt nie chce się czuć jak pozbawiony twarzy trybik w machinie. W szachach natomiast każda figura ma swoją unikalną rolę, unikalne możliwości, unikalne ograniczenia. Niezapomniani szefowie są jak świetni szachiści. Rozpoznają wyjątkowe cechy pracowników. Znają ich silne strony, słabości, wiedzą, co lubią, a czego nie. I wykorzystują tę wiedzę do wydobywania z każdego tego, co w nim najlepsze

jacol

Niektórzy kierownicy bez zająknięcia wepchnęliby swoich ludzi pod pędzący autobus. Świetni przełożeni natomiast odciągają ludzi spod jego kół, kiedy pojawia się zagrożenie. Zajmują się usuwaniem przeszkód z drogi nawet, jeśli ich ludzie sami je tam umieścili. Czasem sprzątają bałagan po swoich podwładnych, nawet im o tym nie mówiąc. A jeżeli nie są w stanie zatrzymać pędzącego autobusu, wskakują przed niego i sami przyjmują cios.

Nick

Podłaczę się pod pytanie o dział jakości Jakieś wyższe stanowiska sensowne? Możliwość rozwoju?

Nowy-ja

A jak wygląda w tej firmie dział jakości? Warto złożyć papiery?

Nowy

Witam. Wybieram się na rozmowę proszę mi powiedzieć jak z zarobkami na produkcji i jaki system zmian ??

arti

Obecnie poszukiwani są specaliści ds. marketingu, jest umowa o pracę

zainteresowany

Skoro w tej firmie jest tak źle, to może chociaż ładne kobiety tam pracują?

DeC

Ten poprzedni post napisal ktos inny uzywajac mojego nicku ;) Jezli sie odnosilem do czegokolwiek w tej firmie dotyczylo to zaszlego czasu a nie obecnego ;)

mlody

jak zarobki ustawiaczy wtryskarek?

nlody

Ustawiacz na jakie zarobki moze liczyć?

DeC

Kiedys bylo slabo (mobbing, pomowienia etc). Obecnie powinno byc lepiej pod warunkiem ze prezes sie nie wtrynia do pracy dzialu. Generalnie stawki: 1600 -2400 na reke, inzynier sprzedazy a.k project manager 3600 - 4200

Anka
@DeC 29.01.2016 11:51

dzięki

Anka

Jak jest w dziale handlowym, warto rekrutować?

Witam, jutro ide na rozmowe chciałabym sie dowiedziec czy na produkcji jest system 4 brygodowy ? pozdrawiam

Adam

nie czytaj tego co pisza w ogloszeniach o prace dla tej firmy, pani z kadr jest tak madra i kompetentna osoba ze poza potrafi tylko skopiowac inne ogloszenie i je wystawic jako wlasne. co kopjuje sama juz nie wie bo sie nie zna ale ze ledanie wygladalo to skopiowala. pozostali sa takimi fachowcami ze sa zachwyceni ze ktos cos ma pod inna nazwa w cv a ze gdzes cos slyszeli zaraz sa znawcami i ekspertami w temacie nawet wszystko maja u siebie. w kadrach wypadalo by miec troche oleju w glowie a pozostali przygotowali sie lepiej do rozmowy. chyba ze jak widza madra osobe to NIE bo zagrozeniem bedzie madrzejsza osoba od nich

DeC

Ok inaczej, bo juz nie mam sil na tlumaczenie tego wszystkiego. Pracowalem tam wystarczajaco by wiedziec ze zadnych wiecej firm rodzinnych. Jak chcecie probojcie tylko nie placzcie pozniej tutaj. Ostrzegam z przyzwoitosci (dziwie sie czemu jeszcze ta firma nie trafila na liste czarna pracodawcow z bydgoszczy i okolic). Nie polecam zadnego stanowiska i zal mi ludzi ktorzy sa dobrzy a z braku opcji musza tam siedziec. Jezeli lubisz Mobbing, zarzadzanie z palca, brak procedur i procesow, zmuszanie do lamania KK (przyklad art. 270 paragraf 1 KK), oraz innych akcji to zapraszam ale nie mow pozniej ze nie byles ostrzegany

jacol

Stary lub byly kierownik metalizacji jak kto woli(osoba ktorą wielu darzylo szacunkiem bo byl w oczach pracowników kompetencyjną i konsekwentną gwiazdą ktora nie rzuca słów na wiatr) powiedzial kiedys do jednego z nas "nie zachowuj sie jak wioskowy glupek" pozniej wyjasnil sens tych slow. Kto pamieta rozumie czym pisze. Dzis te slowa nadal nietraca na znaczeniu i gdy patrze na panaw zarzadzajacych ta firmą bardzo wyraznie przypomina mi sie tamta sytuacja. Dzis miec profesjonalnego szefa to wielka sztuka.

DeC

Na stanowisku project managera mozesz liczyc od 3600 brutto do 4500 (moze ;) ). Zapomnij i stosowaniu jakich kolwiek metod mgmt w tej firmie (tu rzadzi prezes i jak mu sie wstanie tak sie robi). Zapomnij o samodzielnosci i o czasie prywatnym na tym stanowisku bedziesz obarczany wszystkimi problemami firmy. Produkcja, jakoscia, problemami kadrowymi etc etp. Nie polecam tej firmy, wiem co mowie bylem na tym stanowisku i z tego co wiem nic na lepsze sie nie zmienilo.

albert

Dzieje sie sama sieka a ktos zachwalal ten kiepski towar

byla

o jakim doswiaadczeniu mowisz. jakiez moje zdziwienie gdy w innej firmie nie musze odpracowac tego co niby zepsulam. raz ze robimy aby do psucia nie dochodzilo a dwa ile mozna odpracowywac cos na co nie ma sie wplywu co zawsze jest cos zapsutego a wina obarczaja nas. nauczylam sie ze wszystko co zle to moja wina teraz wiem ze nie wiec alez mam doswiadczenie chyba takie jak zly sen

Adam

Dziwie sie zarzadzajacym ta firma, ktorzy "mysla" o rozwoju tej firmy, eliminujepracownikow ktorzy osiagaja sukcesy dla firmy wnoszac ogrom korzysci i wiedze. na wlasne zyczenie, traca osobe, ktora jako jedyna poswiecila tyle czasu pracownikom, mobilizujac ich do pracy, lepsej pracy, co za tym idzie wzmacniajac firme od srodka. Pudrowac to mozecie staruszke. Badzcie (zarzadzajacy ta firma) uczciwi do pracownikow jak i swoich kliento. Btw. Slaba to firma ktora ma czere rotacje nowych pracownikow. Co rusz to inna osoba na wyzszym stanowisku.

albertt

mistrz produkcji to najgorszy,najbardziej zarozumialy oraz posiadajacy najmniej kwalifikacji przelozony jakiego mialem nieprzyjemnosc poznac. jesli chodzi o jego znajomosc procesu przetworstwa,to niestety jest znikoma, konczy sie na oklepanych kilkudziesieciu formach jakie znajduja sie w tym smutnym miejscu. przykro patrzec jak ludzie znajacy sie na jednej marce wtryskarek robia tam kariere. ZADEN Z 3 PANOW (CHLOPCOW) PELNIACYCH OBECNIE STANOWISKA BRYGADZISTOW, NIE MIALBY SZANS UTRZYMAC SIE NAWET JAKO POMOCNIK W ZADNYM INNYM ZAKLADZIE ZAJMUJACYM SIE PRZETWORSTWEM. POZDRAWIAM WYTRWALYCH PRACOWNIKOW OBSLUGI WTRYSKAREK,I ZYCZE ODWAGI W POSZUKIWANIACH NOWEJ PRACY. ZYCZE WAM TEGO Z CALEGO SERCA. P .S . - NIE PRZEJMUJCIE SIE "MAJSTREM" - TO CALKOWITY LAIK.

Klara Klementynka

Niby kogo?

Bossy

Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie na stanowisku Ustawiacz Wtryskarek i moje pytanko idzie zarobić na tym stanowisku??bo z tego co przeczytałem wypowiadają się same robole(osoby na produkcji) i studenci którzy nie mają doświadczenia a by chcieli zarabiać kokosy za darmo.

ola

Jesli juz piszesz "...kierowniku p......" napisz jasniej, dokladniej, ktory kierownik.

Majster

Pracowałem w Poli techu miałem okres próbny na 3 miesięcy i po miesiącu posłem ponieważ pracowałem w jednej brygadzie i kierownik mówił ze zostaje godzinę a robiłem po 12h i non stop płacili taka sama stawkę jaka wynosiła stawka podstawowa i dlatego wole siedziec w domu niz pracowac po 12h za ta sama cene nocki soboty/niedziele

Zarobki na produkcji od 1200 to ta większość ludzi i nieliczne osoby 1500 w wielkiej tajemnicy. Premia i motywacja 0 zł fundusz socjalny nie obsługiwany ;-)

lolita

Na wlasne oczy widzialam jak kierownik jakosci dazy niesamowita sympatia jedna z naszych pracownic. Jadnak plty sa prawdziwe, ma romans. No panie kierowniku....lalalalala

Czy ktos wie, czy bedzie bal karnawalowy jak w tamtym roku? I kiedy?

xmen

bylem na rozmowie o prace w tej firmie jakiś czas temu.Prezes sprawiał dobre wrażenie choć czasem miałem wrażenie że wizjoner , trochę oderwany od rzeczywistości-aczkolwiek to czasem in plus.Mimo zapewnien odnośnie informacji jaki status rekrutacji firma w ogole sie nie odezwala,choć umawialiśmy się na konkretny termin.Biorąc pod uwagę mój czas,paliwo etc to firma ma w poważaniu pracowników

niewolnik

witam tu zebranych czy jestescie w stanie opisac jakie zarobki w tej firmie sa na dzialach i stanowiskach

pracownik produkcji

Hr juz zakończył nabór do działu handlowego. Nie masz na co liczyć ze znajdziesz konkretny link aby złożyć swoje CV. Hr po całkiem niedawnym naborze sspoczął na krzesełka. Tak poza tym właśnie tam nie chcesz pracować, uwierz mi. Pracownikom z handlowego płacą ze pożal się boze wymagają bóg wie czego. Ja pracuje długo na produkcji i nie rozumiem dlaczego inni dostają podwyżkia ci co naprawdę pracuja mają wciąż te samo wynagrodzenie. Niedosc ze praca fizyczna i umysłową. I nie rozumiem dlaczego dział handlowy dostaje tak mało w wynagrodzeniu gdzie w dziale jakości kierownik daje podwyżki co roku, a nie którym dwa razy na rok. Niby co oni tam robią? Nie tylko bawi się w obrońcę swoich pupilków ale i romansu je z pracownica. No tak jaka praca tak płacą. Dwa razy prosiłem o podwyżkę i nic. Ja się nie będę sprzedawać za podwyżkę.

Zostaw opinię o Politech Sp. z o.o. - Osielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politech Sp. z o.o.