Opinie o Politech Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Politech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Politech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Politech Sp. z o.o. w Osielsko

b2

Ciągle widzę oferty pracy dla konstruktora do waszej firmy. Jakie są widełki płacowe na tym stanowisku ?

Bartek
@b2

Młody konstruktor, dobrze rokujący, po okresie próbnym może liczyć na 4 brutto. Nie jest źle biorąc pod uwagę, że ciągle się uczy i popełnia (czasem kosztowne) błędy. Górne widełki to kwestia indywidualna, uzależniona od stażu i doświadczenia w branży.

Jolka

Proszę o zainteresowanie się halą w Parku, nie może być tak że operator jest sam na zmianie bez ustawiacza, to ja się pytam, co robi mistrz?

@Jolka

To na pewno słuszna uwaga. Wydaję mi się jednak, że takie rzeczy warto już zgłaszać bezpośrednio do Szefostwa Politech. Tylko osoby tam zarządzające mogą jakoś wpłynąć na zmianę tej sytuacji. A Ty pracowałaś kiedykolwiek w tej firmie, czy tylko wypowiadasz się z perspektywy jej obserwatora?

Jolka
@Edyta

Jeszcze pracuje, tylko nerwów coraz mniej.

Ela
@Edyta

Edyta ,a ty myślisz, że kto ma o tym powiedzieć ?operator?a potem mistrz będzie mściwy.

Goska

Pracowalam tam Ludzie co z wami tak nisko uadliscie ze godzicie sie na takie warunki.ZERO ZWROTU ZA DOJAZDY ZERO CZESTO WODY ZAMIAST1ZMIANY KTORA JEST B MODNA I PRALTYCZNA DZIS WALICIE NA 3ZMIANY I JESZCZE 4BRYGADOWKA?Masakra.Nierozumiem was dzis pracy jest ful to ty dzis wybierasz gdzie cjcesz pracowac. (usunięte przez administratora)

@Goska

Bardzo negatywnie wypowiadasz się na temat firmy. Powiedz nam proszę czy kwestia wynagrodzenia jest adekwatna do tak ciężkiej pracy? Dla niektórych wynagrodzenie odgrywa bardzo dużą rolę w celu utrzymania rodziny i są w stanie pracować bardzo ciężko aby ten cel osiągnąć. Czy w firmie można liczyć na takie wsparcie?

kopernik

Krotko zwięzłe i na temat, nikomu ale to nikomu ,najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w Osielsku

Goska
@kopernik

To prawda pracujemy tam to są (usunięte przez administratora) nie ludzie.BRAK WODY BRAK ZAPLATY ZA DOJAZDY ZAMUAST1ZMAIANY NA RANO TO NA 3ZMIANY I JESZCZE4BRYGADOWKE TWORZĄ (usunięte przez administratora) I PEDALY .PENSJA?masakra.Dyrekcja?Kurwy.TO WYZYSK.(usunięte przez administratora)

Czy rekrutacja na stanowisko Ustawiacz Wtryskarek w firmie Politech Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Fałszywybos

Pracowałam, nie polecam, fałszywy zaząd, osukiwał, co innego mówił co innego robił, zero szacunku dla pracownika, cwaniak myśli że to lata dziewiendisiate i duże bezrobocie, kilku zaufanych pracowników co przekonują że niby tak dobrze. Na hali praca dosyć cieżka. Natomiast w biurze się niczego nie nauczysz, bo sposób zarządzania i technologia to trzeci świat. Na lakierni dostaje się uczulenia lub alergii bo krętacze oszczędzają na bhp i zabezpieczeniach. W pracy czyjesz sie jak w bigbratherze, ciagle obserwowany i oceniany. Praca tylko na chwilę dla kogoś kto musi się gdzieś zaczepic, ale od razu szukać normalnego zakładu.

operator wtryskarek

cztero brygadowka miała zniknąć wraz z otwarciem zakładu w Bydgoszczy, mamy maj a nadal nie zapowiada się aby ją zlikwidowali. wszystkie działy poza produkcja chodzą w normalnym systemie trzyzmianowym, niestety są niesłowni, bo zmiana systemu była obiecana .

operator

Firma oraz jej zarząd kompletnie niesłowna, najpierw coś obiecują po czym nie dotrzymują słowa mam na myśli koniec pracy czterozmianowej obiecane wolne weekendy od początku nowego roku mamy już Kwiecień a tu wciąż bez zmian, firma kompletnie nie szanuje swoich pracowników, nie polecam pracy tutaj ponieważ ani zarobki nie zadowalają ani atmosfera w pracy.

Fetka

bobik
@Fetka

To znaczy????????? .Konkrety?????

Edyta

@Reged, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Politech. Zdecydowałeś się aplikować, a może już udało Ci się dostać pracę w tym miejscu? Widziałam na stronie internetowej firmy wiele aktualnych ofert pracy - zainteresowanych odsyłam tutaj: http://politech.pl/kariera/oferty-pracy/ . Polecacie któreś ze stanowisk?

Reged

Na jakie wynagrodzenie na produkcji w tej firmie można liczyć, jak wygląda socjal,może ktoś coś więcej napisać?

Bossy

Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie na stanowisku Ustawiacz Wtryskarek i moje pytanko idzie zarobić na tym stanowisku??bo z tego co przeczytałem wypowiadają się same robole(osoby na produkcji) i studenci którzy nie mają doświadczenia a by chcieli zarabiać kokosy za darmo.

reder
@Bossy

a ustawiacz wtryskarek to nie robol?, załosny jestes

Barbi

Aplikowałem do firmy i mam pytanie jak jest atmosfera w pracy? Czy rekrutacja jest w miarę łatwa.?

Na jakie zarobki netto można liczyć na stanowisku konstruktora (z doswiadczniem)

Edyta

@Buziaczek niestety obecnie nie ma nowych ofert. Warto jednak sprawdzać na bieżąco, może coś się pojawi. Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi forum ''Fine''? Co powiecie na temat pracy w firmie Politech Sp. z o.o.?

Buziaczek

Jak firma jest dobra to generalnie nie ma ofert pracy.Szkoda

Fine

W kazdej opini jest cos prawdy. Czy firma preferuje umowy zlecenia czy o prace na czas okreslony? Jak wyglada czas pracy czy czesto trzeba zostawac na nadgodzinach i jak tak to sa wyplacane czy jakies problemy?

Edyta

@Bartosz aktualnie nie ma nowych ofert pracy. Natomiast warto to śledzić może się coś pojawić. @Endrjułbyć może były to początki pracy Pani w HR. Daj znać jak zakończyła się rekrutacja.

Bartosz

Z tego co wiem to Politech ma dobrą opinię jako pracodawca. Szkoda tylko, że nie mogę namierzyć aktualnej oferty pracy. Czyżby firma nie miała zupełnie potrzeb kadrowych? Może ktoś słyszał i mógłby coś napisać?

Endrjuł

Poziom rekrutacji żenujący. HR z młodą kobietą, która sprawia wrażenie, jakby w ogóle nie wiedziała na jakie stanowisko jest rekrutacja. Zero merytorycznych pytań i czekanie kiedy tylko skończy się rozmowa, by móc powrócić przed monitor. Nie wspominając już o braku słowności i zapewnieniach, że na pewno poinformuje o wynikach rekrutacji skoro kandydat o to prosi. Gdyby nie specjalista z działu, do którego jest rekrutacja, który prowadzi rozmowę to byłaby tragedia. Dobry fachowiec po takich rozmowach od razu zrezygnuje.

Endrjuł

Zostaw merytoryczną opinię o Politech Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Politech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Politech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politech Sp. z o.o.?

Politech Sp. z o.o.