Folpak

Mińsk Mazowiecki

Folpak

Opinie o Folpak

Aneta

@VOLT, zachęcam Ciebie do komentarza na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie Folpak. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń. Jaka jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonymi? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników forum, którzy wchodzą na wątek firmy i myślą o zaaplikowaniu do niej.

Gość
@Aneta 14.09.2018 21:55

Volt ci nie odpowie bo jest z zarządu. Zapytaj go o podwyżki w folpakuuu

@Gość 14.10.2018 19:49

Musze cie zmartwić nigdy nie byłem i nie jestem w zarządzie mało tego już dawno w Folpaku nie pracuję. To dlatego napisałem żebyście nie narzekali bo zawsze możecie trafić na jeszcze gorszego pracodawcę niż pan B. tak jak ja

VOLT

Boże!! tylko narzekacie jak wam nie pasuje praca to sobie ją zmieńcie. tylko pamiętajcie, że zawsze możecie trafić gorzej. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Adi skóra zych masz całkowita racje ten kto cie oczernia ma jaja tylko na forum a jak by przyszło spotkanie face to face to by nawet słowa nie powiedział. Może kolega jest zazdrosny bo nie ma takiego kontaktu z szefostwem. NIE PRZEJMUJ SIĘ TYM.

Zosia
@VOLT 23.08.2018 14:34

Chyba on jest zerem jak go tak opisują. Bo to jest forum o miejscu pracy a nie ludziach co tam pracują .

@Zosia 06.09.2018 23:40

O kim ty napisałaś że jest "zerem" bo za bardzo nie zrozumiałem. Zgadzam się z tobą w 100% że to jest forum o pracy a nie o ludziach tam pracujących. Brudy trzeba prać poza portalem.

Stach

Folpak to firm z opinia dobrego pracodawcy i niestety nie każdy daje radę w pracy to dopieka innym

Adi skóra zych

Proszę mnie nie oczerniac mam rodzinę chcepracować spokoju . Jak ma ktoś jjakieś problem to proszę powiedziec osobiście a nie przez forum.Ps to ,żemam dobrykontakt z szefostwemto moja osobistą sprawa Artu-zy

Przemek

Nabór trwa Andrzej dobrze płaci nawet podwyżki znowu będą od września.A mój kolega pracuje jako kierowca i dorywczo pomocnik grbaza . Ostatnio za często sa wypadki w zakładzie.

Aneta

@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się ostatecznie aplikować do firmy Folpak? Na jakie stanowisko zamierzałeś aplikować? Czy możesz napisać coś więcej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Z ilu etapów się składała, czy uzyskałeś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Zainteresowany

Czy zmieniło się coś w firmie, ostatnio narzekaliście a chcę aplikować?

Gość

Chciał bym się czegoś dowiedzieć o zarobkach i atmosferze panującej w tej firmie oraz systemie pracy.

Tomasz

Dobra firma więc i praca jest dobra!!!

Kot

Tak kolego jest cały czas rekrutacja. Jaki dział ciebie interesuje?

Paweł

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Były kolega

Skóra gratulacje kolejnego 500+ tylko szkoda dzieci. To jednak prawda nie zmieniles się .

Byla pracownica

Dlaczego nik nie napisał jaki jest system płacy za urlop.Pracowałam troche i widziałam jak jest płacone ,czyli każą podpisać wniosek o urlop z wypisanymi dniami bez kwoty.Taki myk Życiu dzięki za prawdę i gratulacje dziecka.pozdrawiam.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Folpak? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Zych

Andrzej fajnie płaci wypłaty czyli. Dwa przelewy na konto plus kasa do łapy i cztery papiery do podpisania ,co lepsze to każdy na inną kwotę . A żeby było fajnie to kwoty sa wpisane ołówkiem .Co się dziwić tak się dyma dziadów .

Aneta

@Vip nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czemu kierowca się zwolnił po podwyżce? Czyli dostaliście podwyżkę w lutym w firmie Folpak? Każdego stanowiska ona dotyczyła?

Vip

Podwyżki sa dzięki tym choinką co były wiezione bez papieru tylko kasa do ręki . Były dwa kursy =1500e Dlaczego po podwyżce jeden kierowca zwolnił się.

on

W tym miesiącu podwyżki...

Aneta

@Czarek nie rozumiem Twojej wypowiedzi i pewnie inni użytkownicy też, bo nie jest merytoryczna. Jak chcesz napisać opinię, to napisz taką, która pomoże innym w ocenie firmy Folpak.

Aneta

@byla chyba coś urwało część Twojej wypowiedzi. Mogłabyś dokończyć swoją myśl?

byla

Dobrze płaci podstawa na konto resztę do ręki daje. Limit godzin 250 12 zl. Najlepiej to emerytów zatrudnienia papier jest papierem a tyraja po 250h O dziwo ze

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się również więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Folpak.

ty

Bzdury

d

Folpak szuka pracowników :) Do biegu... Gotowi... Start !!!

on

To jest prawda

gelowy

Tak ten z mińska kolego. Powiem tobie w tajemnicy o podwyżkach. od .10 gr. Do 80 mało tego i kierowcy też mają. Jak nigdy 2000 podstawy i 0.35 gr z km jak mają wszystkie dziadtransy. Andrzej masz już odbjór tej dziupli spod lasu bo foto tego bajzlu jest w necie.

A.

FOLPAK ... :)

leon

Ale cisza niktnic nie pisze. Szczeniak przejol już władze czyli wszystko jeszcze wieksza lipa. ALe jeździ tylko za gotówkę najlepiej choinki 700euro kasa do ręki . Ale co chcieć jak stary ledwo zpi tylko sanatorium a na śmietniku gościem bywa nawet juz w koszach nie szpera a tam oryginał . Ostatnio byla wigilia w pałacu żaków dla. . . . . Ale PIS jest u władzy to zrobi porządek z syfem i działkami. I gdzie sa podatki .

adam

Nie no to było 5 lat temu @marcin pewnie od tego czasu wiele się zmieniło, przecież to firma, która zatrudnia około 200 osób więc wątpię, żeby była zgoda na takie warunki jak opisujesz. Najlepiej jakby dodali jakieś ogłoszenie to wtedy można byłoby zobaczyć co oferują

marcin

Pracowałeem tam w 2011 roku, warunki socjalne straszne, płaca wypłacana w systemie połowa na konto - legalnie - druga połowa pod stołem. Urlop był na przymus odkupowany od pracownika. generalnie zakład nie do polecenia

Zostaw opinię o Folpak - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folpak