Folpak

Mińsk Mazowiecki

Folpak
3 177

Opinie o Folpak

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się ostatecznie aplikować do firmy Folpak? Na jakie stanowisko zamierzałeś aplikować? Czy możesz napisać coś więcej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Z ilu etapów się składała, czy uzyskałeś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Zainteresowany

Czy zmieniło się coś w firmie, ostatnio narzekaliście a chcę aplikować?

Gość

Chciał bym się czegoś dowiedzieć o zarobkach i atmosferze panującej w tej firmie oraz systemie pracy.

Tomasz

Dobra firma więc i praca jest dobra!!!

Kot

Tak kolego jest cały czas rekrutacja. Jaki dział ciebie interesuje?

Paweł

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Były kolega

Skóra gratulacje kolejnego 500+ tylko szkoda dzieci. To jednak prawda nie zmieniles się .

Byla pracownica

Dlaczego nik nie napisał jaki jest system płacy za urlop.Pracowałam troche i widziałam jak jest płacone ,czyli każą podpisać wniosek o urlop z wypisanymi dniami bez kwoty.Taki myk Życiu dzięki za prawdę i gratulacje dziecka.pozdrawiam.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Folpak? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Zych

Andrzej fajnie płaci wypłaty czyli. Dwa przelewy na konto plus kasa do łapy i cztery papiery do podpisania ,co lepsze to każdy na inną kwotę . A żeby było fajnie to kwoty sa wpisane ołówkiem .Co się dziwić tak się dyma dziadów .

Aneta

@Vip nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czemu kierowca się zwolnił po podwyżce? Czyli dostaliście podwyżkę w lutym w firmie Folpak? Każdego stanowiska ona dotyczyła?

Vip

Podwyżki sa dzięki tym choinką co były wiezione bez papieru tylko kasa do ręki . Były dwa kursy =1500e Dlaczego po podwyżce jeden kierowca zwolnił się.

on

W tym miesiącu podwyżki...

Aneta

@Czarek nie rozumiem Twojej wypowiedzi i pewnie inni użytkownicy też, bo nie jest merytoryczna. Jak chcesz napisać opinię, to napisz taką, która pomoże innym w ocenie firmy Folpak.

Aneta

@byla chyba coś urwało część Twojej wypowiedzi. Mogłabyś dokończyć swoją myśl?

byla

Dobrze płaci podstawa na konto resztę do ręki daje. Limit godzin 250 12 zl. Najlepiej to emerytów zatrudnienia papier jest papierem a tyraja po 250h O dziwo ze

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się również więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Folpak.

ty

Bzdury

d

Folpak szuka pracowników :) Do biegu... Gotowi... Start !!!

on

To jest prawda

gelowy

Tak ten z mińska kolego. Powiem tobie w tajemnicy o podwyżkach. od .10 gr. Do 80 mało tego i kierowcy też mają. Jak nigdy 2000 podstawy i 0.35 gr z km jak mają wszystkie dziadtransy. Andrzej masz już odbjór tej dziupli spod lasu bo foto tego bajzlu jest w necie.

A.

FOLPAK ... :)

leon

Ale cisza niktnic nie pisze. Szczeniak przejol już władze czyli wszystko jeszcze wieksza lipa. ALe jeździ tylko za gotówkę najlepiej choinki 700euro kasa do ręki . Ale co chcieć jak stary ledwo zpi tylko sanatorium a na śmietniku gościem bywa nawet juz w koszach nie szpera a tam oryginał . Ostatnio byla wigilia w pałacu żaków dla. . . . . Ale PIS jest u władzy to zrobi porządek z syfem i działkami. I gdzie sa podatki .

adam

Nie no to było 5 lat temu @marcin pewnie od tego czasu wiele się zmieniło, przecież to firma, która zatrudnia około 200 osób więc wątpię, żeby była zgoda na takie warunki jak opisujesz. Najlepiej jakby dodali jakieś ogłoszenie to wtedy można byłoby zobaczyć co oferują

marcin

Pracowałeem tam w 2011 roku, warunki socjalne straszne, płaca wypłacana w systemie połowa na konto - legalnie - druga połowa pod stołem. Urlop był na przymus odkupowany od pracownika. generalnie zakład nie do polecenia

ryki

Zosia! To jest jej dział.

Zosia

Zinok szefowa działu obsługi klienta to Pani wielodzietna?

Zosia

Firma Folpak poszukuje pracownika do działu obsługi klienta. Związku z tym mam pytanie,czy szefowa tego działu to Pani wielodzietna? Której zachowanie postawiło firmę w złym świetle.

zumba

Choł choł no to nasz kochany pan prezes zrobił nam prezenty na święta

Sandra

Dzięki za informację, spróbuje

Zostaw opinię o Folpak - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folpak