Folpak

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Folpak

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Folpak? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Zych

Andrzej fajnie płaci wypłaty czyli. Dwa przelewy na konto plus kasa do łapy i cztery papiery do podpisania ,co lepsze to każdy na inną kwotę . A żeby było fajnie to kwoty sa wpisane ołówkiem .Co się dziwić tak się dyma dziadów .

Aneta

@Vip nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czemu kierowca się zwolnił po podwyżce? Czyli dostaliście podwyżkę w lutym w firmie Folpak? Każdego stanowiska ona dotyczyła?

Vip

Podwyżki sa dzięki tym choinką co były wiezione bez papieru tylko kasa do ręki . Były dwa kursy =1500e Dlaczego po podwyżce jeden kierowca zwolnił się.

on

W tym miesiącu podwyżki...

Aneta

@Czarek nie rozumiem Twojej wypowiedzi i pewnie inni użytkownicy też, bo nie jest merytoryczna. Jak chcesz napisać opinię, to napisz taką, która pomoże innym w ocenie firmy Folpak.

Aneta

@byla chyba coś urwało część Twojej wypowiedzi. Mogłabyś dokończyć swoją myśl?

byla

Dobrze płaci podstawa na konto resztę do ręki daje. Limit godzin 250 12 zl. Najlepiej to emerytów zatrudnienia papier jest papierem a tyraja po 250h O dziwo ze

Aneta

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się również więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Folpak.

ty

Bzdury

d

Folpak szuka pracowników :) Do biegu... Gotowi... Start !!!

on

To jest prawda

gelowy

Tak ten z mińska kolego. Powiem tobie w tajemnicy o podwyżkach. od .10 gr. Do 80 mało tego i kierowcy też mają. Jak nigdy 2000 podstawy i 0.35 gr z km jak mają wszystkie dziadtransy. Andrzej masz już odbjór tej dziupli spod lasu bo foto tego bajzlu jest w necie.

A.

FOLPAK ... :)

leon

Ale cisza niktnic nie pisze. Szczeniak przejol już władze czyli wszystko jeszcze wieksza lipa. ALe jeździ tylko za gotówkę najlepiej choinki 700euro kasa do ręki . Ale co chcieć jak stary ledwo zpi tylko sanatorium a na śmietniku gościem bywa nawet juz w koszach nie szpera a tam oryginał . Ostatnio byla wigilia w pałacu żaków dla. . . . . Ale PIS jest u władzy to zrobi porządek z syfem i działkami. I gdzie sa podatki .

adam

Nie no to było 5 lat temu @marcin pewnie od tego czasu wiele się zmieniło, przecież to firma, która zatrudnia około 200 osób więc wątpię, żeby była zgoda na takie warunki jak opisujesz. Najlepiej jakby dodali jakieś ogłoszenie to wtedy można byłoby zobaczyć co oferują

marcin

Pracowałeem tam w 2011 roku, warunki socjalne straszne, płaca wypłacana w systemie połowa na konto - legalnie - druga połowa pod stołem. Urlop był na przymus odkupowany od pracownika. generalnie zakład nie do polecenia

ryki

Zosia! To jest jej dział.

Zosia

Zinok szefowa działu obsługi klienta to Pani wielodzietna?

Zosia

Firma Folpak poszukuje pracownika do działu obsługi klienta. Związku z tym mam pytanie,czy szefowa tego działu to Pani wielodzietna? Której zachowanie postawiło firmę w złym świetle.

zumba

Choł choł no to nasz kochany pan prezes zrobił nam prezenty na święta

Sandra

Dzięki za informację, spróbuje

Sandra

Halo halo, zastanawiam się nad pracą w FOL PAK na produkcji, ale chciałabym z kimś na ten temat porozmawiać. Gdyby ktoś mógł się do mnie odezwać na maila s.lisert@wp.pl byłabym wdzięczna.

Wolt

Z kierowniczką magazynu oczywiście,że idzie się dogadać tak jak z żadnym z kierowników na produkcji, równa babka:)

L_M

I tu kłania się czytanie ze zrozumieniem i dystans do " ;) "

L_M

Wyższego nie musisz mieć ale musisz być wyższy od kierowniczki wtedy jest szansa, że przetrwasz ;)

kasia

Maz wlasnie mi powiedzial,ze w firmie sie poleprzylo. Sa podwyrzki magazyn0,5zl produkcja ,nieliczni jak brat 0,9zl. Ciekawe dlaczego kierowcy milcza. Nagrywaja pokazuja zdiecia tez maja uznaniowe od szefa Na pokaz przez rodzina.

BYŁY

na operatora wytłaczArki, to oni od 5 lat mają to samo ogłoszenie, DARUJ SOBIE, NIE ŻYCZĘ CI ŹLE...

stary pracownik...

Z tego co widzę to nic się nie zmieniło, poza nowymi twarzami, które się co jakiś czas pojawiają... No cóż, rotacje masz panie Baran jak trzeba. Tylko czy Pan nabierze kiedykolwiek rozumu? Czy na to juz za późno jest? Kierownicy jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak podpierają, byleby tylko sobie u "szefa" poprawić swój stołeczek... No ciekawe który bardziej? Ptaszyna czy może kierownik zafascynowany żubrem, po ktorym co noc zostawia w kiblu puszki? Ehhh, ludzie ogarnijcie się. Folpsk to nie jedyna firma dajaca prace i place... Nazapierdalacie sie przez caly miesiąc by przy wypłacie sie dowiedziec ze premii nie macie bo cos tam się staremu nie podobało... Jak tam żyją podpierdalacze z produkcji? Dalej lizecie tylek Baranowi? Róbcie tak dalej...

byłypracownik

jeśli masz tam chęć pracować, musisz mieć tward [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i silną psychikę. firma może i ma renomę na rynku, ale nie znam drugiej takiej firmy, która tak nie szanuje swoich pracowników, nie zależnie od tego czy pracujesz na produkcji czy w biurze. jest to firma rodzinna, która zatrudnia w większości swoich ziomków znajomków, więc nie licz na to że będą Cię traktować lepiej od nich. no chyba że staniesz się donosicielem i lizo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em, wtedy masz jakieś szanse. szefowa liczy każdą złotówkę i gotowa wszystkim obciąć premię, szef przy niej nie ma nic do gadania, co szefowa zadecyduje tak ma być. Ci co dalej tam pracują pracują ze względu na to że praca na miejscu, dziecko z przedszkola można odebrać,do lekarza można wyjść. Ale ciągle narzekają że pensja za mała, że atmosfera do du_py, szefostwo kij_owe.. jestem byłym pracownikiem tej firmy i nie żałuję że zmieniłem branżę. jestem młody i odważniejszy od tych którzy do teraz grzeja tam ty_łki ze względu na wygodę, bo na nic więcej. Z ręka na sercu i pełną odpowiedzialnością, nie polecam tam pracować. P.S. jednak znam druga firme, która tak samo jak folpak gn_oi swoich pracowników, jest to awenta. szefowa folpaku i szefowa awenty, to siostry. Co w rodzinie to nie zginie.

Zostaw opinię o Folpak - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Folpak