Opinie o Folpak w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Folpak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Folpak o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folpak w Mińsk Mazowiecki

p

Jest OK. NIe ma pracy naokoło.

pracujący

Jest ok. pieniążki zawsze na czas( to moim zdaniem najważniejsze), unormowany czas pracy, ci co chcą pracować i przejawiają chęć do nauki i chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji zostają nagradzani przez szefa podwyżką, jest spoko firma.

zainteresowany

Witam. Wchodziłem właśnie na stronę Tej firmy i zobaczyłem, że poszukują operatora wytłaczarki. Mógłby mi ktoś podać jakieś informacje o firmie ,,od środka" ?Tzn: jakie zmiany, klimat, itp. , ponieważ chciałbym złożyć Tu swoje CV i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o Tej firmie od pracowników, nie od dyrekcji(jeśli firma posiada).P

q`1w2e3r4tyui

(usunięte przez administratora) !! Nawet niema o czy tu gadać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Folpak na stanowisko Operator Wytłaczarki / Produkcja Folii? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
aabbyyyyy

Niezły sajgon. Nie myślałem, że takie firmy jeszcze prowdzą jakąkolwiek działalność! Ale cóż... zima to zima..!!! Aby do wiosny!!!

4eh35

firma tragedia -nikomu nie polecam

bejbe

Byłam niedawno w Waszej firmie i zdziwiło mnie to, że na stronie widnieje budynek z bardzo ładną elewacją i w ogóle, a zajeżdżam i widzę coś innego. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na ten temat? Czy w tej firmie jest tak samo z produktami wytwarzanymi jak z budynkiem?( dla wglądu super, a tak na prawdę troszkę mniej?) Chodzi mi tylko o informacje do pracy o0 firmach produkujących tworzywa sztuczne.

rokis

co jest ? już nic się nie dzieje w tej firmie:)

anonymus

podobno (usunięte przez administratora) dał popis, dalej (usunięte przez administratora)do szefa wszystkich jak leci?

a

Najlepiej, to kierownicy pokazali jak się trzeba dobrze bawić...

anna

Niech żyje bal!!! Drugi raz nie zaproszą nas wcale!!!

anonymus

i pamiętaj chłopaku że procujesz w folpaku...

mmma*

(usunięte przez administratora) tak mu na imię dano:) Dobry kierownik:) Koniec spania:) Do roboty:) baby zajęcia nie mają tylko plotkować potrafią? Ściereczki Super z Harpera wam dam to już wam ploty przejdą:) o proszę proszę, a ile to razy się palić chodzi???!!!

z

NIESTETY???

Mikołaj

A to który kierownik odszedł, że macie nowy nabytek????

yossi

Po kilku latach pracy uwazam ze umiem na tyle duzo zeby zarabiac dwa razy tyle ile zarabiam, premie stracilem raz moze dwa razy jakas koncowke, pracujcie uczciwie a nie chowacie sie po katach i olewacie wszystko i wszystkich "po co cos robic skoro inni moga to zrobic za mnie?" fakt za te 240 godzin taka kasa to zaden rarytas, ale i nie najnizsza krajowa. powiem tak, 4 zmiana za ta sama kase i bylo by juz dobrze. A zapomnialem, nowy kierownik ma zapas nawilzanych chusteczek, wymyjemy nimi caly zaklad :P (usunięte przez administratora).

kli

pewnie(usunięte przez administratora) 24, dwanascie przerwy, a potem znów 24 i tak dalej! i mu wtedy te 4290 netto wyjdzie!

min

to gdzie ty pracujesz że masz to masz 4290 netto! w folpaku, gruplascie, czy witoplassie????????

to pewnie w biurze pracujesz!!!!!!!!!

es

Co ty piszesz! Ja pracuję niecałe 3 miesiące i mam 4290 netto! Z premią.

Zostaw merytoryczną opinię o Folpak - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Folpak?

Zobacz opinie na temat firmy Folpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folpak?

Folpak