PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1057

Toruń

PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1057

Opinie o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1057

zabójca ścierw

STACJA BENZYNOWA NR 840 S.C. A.MIKOŁAJSKI[usunięte przez moderatora] Adres:TORUŃ Polna 10 Takiego buraka i chama jak A.MIKOŁAJSKI to nie znajdziecie na żadnej stacji,tu co chwila ktos sie zwalnia bo z tym idiota--czesto pijanym nie da sie wytrzymać--na wstepie wyzywa ludzi od najgorszych,wymagania wieksze niż na prezesa orlenu (sam prezentuje poziom najgorszego dna,ścirwo nad ścierwem,zero totalne co nie umie sie wysłowić bez kk..i chu,,ów ,pomiot jeti i nosorozca)a daje najnizsza krajowa 1000zł za robote światek,piatek niedziela,zero wolnego....

Zostaw opinię o PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1057 - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN Orlen S.A. Stacja Paliw nr 1057