Opinie o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. w Warszawa

pytanie

moglibyscie powiedziec ilu jest pracownikow w firmie? zastanawiam się czy to większy zespól, czy raczej kameralny

Gustlik

Ale psa mają zwolnić ,bo podczas ostatniej wizyty nie powiedział prawidłowo przekazu firmowego I pomylił adres wieżowca z siedzibą.(usunięte przez administratora)się wściekła...wyleci na bank.hauuuu...

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Obserwator

Aż miło popatrzeć jak znikają posty które są niewygodne dla firmy.Wiarygodność gowork jest pod znakiem zapytania.

Stormy
@Obserwator

Serio? Wiarygodność czegokolwiek z internecie? To jak i sam gowork od zawsze stało pod wielkim znakiem zapytania, nie odkryłeś absolutnie nic nowego...

Informator
@Obserwator

Nie ma takiej opcji żeby znikały posty niewygodne dla firmy, bo najzwyczajniej w świecie nikt tego nie klepnie. Jakbyś był dobrym obserwatorem, to zauważyłbyś, że jeśli cokolwiek stąd znika to wypowiedzi obrażające pracowników, kierowników, albo oskarżenia, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. To nie jest miejsce na obrażanie ludzi, tylko na wyrażenie obiektywnej opinii o firmie. Ktoś chce krytykować? okej. Ale na litość boską, niech w tym będzie odrobina kultury i szacunku do drugiego człowieka, bo czytać się tego nie da.

@Informator

Dokładnie tak, to próbuję przekazać od jakiegoś czasu, ale no cóż, grochem o ścianę i te sprawy. Ale spoko, dobrze wiedzieć, że ktoś myśli podobnie, a nie ja postradałam zmysły ;)

biel

dla każdego kto zechce udzielic odpowiedzi ;D

Dodoro
@biel

Okej, no wpisów o warunkach było to już multum, może obierzmy zasadę: konkretne pytanie - konkretna odpowiedź, bo tak to w nieskończoność można pytać

Riki
@Dodoro

okej. mam konkretne pytanie - jak ze szkoleniami? bo słyszalam, że są niezłe i warto. Ktoś mógłby coś więcej powiedzieć?

ZOO
@Riki

Świetne szkolenia...powtarzanie jak małpy słowo w słowo jak każą...Jesli lekarz chce nawiązać jakiś sensowny dialog należy czym prędzej zbyć go byle czym I dalej recytować swoją mantrę.

Ehh, zawtóruję sama sobie. Bo nie mogę tak patrzeć na to co się tutaj wyprawia. Wszystko czym się tu dzielimy to opinie o firmie, które nie mają prawa być obiektywne! Mówienie "zacznijcie w końcu pisać prawdę" jest pozbawione sensu (usunięte przez administratora). Nie da się znaleźć "obiektywnej prawdy" w miejscu gdzie ludzie wymieniają swoje poglądy i opinie na dany temat. A tutaj wszystko w myśl zasady "moja prawda jest mojsza niż twojsza". I choćbyście nie wiem jak mocno wojowali tą szabelką, wy prawi wojownicy "prawdy absolutnej", moja opinia o Uni się nie zmieni, bo jest ukształtowana przez moje doświadczenia, a wmawianie mi i całej reszcie zadowolonych pracownikom, że jesteśmy dyrektorem i inne pokrewne, jest bezcelowe, bo ja swoje zdanie mam i banda gości, dla których wolność słowa funkcjonuje tylko w obrębie mowy nienawiści (bo pozytywne wpisy to już kłamstwo i ułuda i nie wolno tu z takimi) nic w tej kwestii nie zmieni. Ale no cóż. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim (to tak szczerze) hejterom i obrońcom i całej reszcie.

Goldie

abstrahując od mojej opinii o Uni, zgadzam się z tym co mówisz. obie strony mają prawo się wypowiedzieć, a kluczem jest zachowanie kultury i nie przesadzanie w żadną ze stron.

@Goldie

Tak. Nie ma w tym absolutnie nic odkrywczego, ale czasami niektórych przerasta, a szkoda.

Obserwator

Jasne...wszystkie krytyczne opinie dodają nieudacznicy I nieroby....powtarzajcie tak sobie na szkoleniach podobnie jak te firmowe frazesy słowo w słowo bez pomyłki...BO ZWOLNIĄ!

Obserwator

Forma jest adekwatna do zachowania kierownictwa firmy które traktuje niepoważnie ludzi którzy tam pracowali I pracują.

@Obserwator

No cóż, to twoje zdanie.

Obserwator

Przypomnij sobie np. pewną regionalną o wysokiej kulturze ,z doświadczeniem I wykształceniem...Jesli chcesz więcej przykładów to z pewnością dostaniesz.

Bardzo Zadowolony PM

Nadpisze się do wszystkich nieprzychylnych recenzji frustratów obiboków cwaniaków i ściemniaczy. Widzę ze święta poruszyły serduszka wszystkich nieudaczników i cwaniaków którzy myślą że jeśli nie wyjdą do pracy albo będą dobrze ściemniać to wyniki same przyjdą i wszystko się A nich samo zrobi. Otóż nie czasy się zmieniły i do pracy solidnie codziennie trzeba wychodzić , kto tak robi to ma wyniki i dobre relacje w pracy i poza nią . Wszyscy którzy wylewają tu swoje żale proszę Was trochę kultury pokory i zajrzenia w lustro. Firma się świetnie ma ma bardzo dobre produkty i jest bardzo dobrze postrzegana u lekarzy i farmaceutów . Solidność sumienność i odpowiednia częstotliwość pozwoli na spokój i brak wylewania swoich frustracji dodatkowo anonimowo , pokażcie kim Jesteście frustraci. Ujawnijcie się okaże się ze się do pracy nie chodziło ale teraz to Firma jest be niedobra i najgorsza na świecie I wszyscy są beznadziejni tylko nie Ja. Prże wzgląd na kolegów i koleżanki frustraci dalibyście sobie spokój z tymi durnymi wpisami bo Firma Unipharm i jej pracownicy na to nie zasługują . Szczególnie Dyrektor na północ , który jest wspaniałym wyrozumiałym człowiekiem i ma ogromne doświadczenie którym wspiera wszystkich w pracy . Unipharm sobie poradzi bez Was frustraci . Dziękujemy za współpracę życzę wszystkim powodzenia w nowych strukturach i w życiu osobistym , Unipharm to świetna Firma do rozwoju i pracy w branży Farmaceutycznej . Temat zamknięty. Dziękuje bardzo cieszcie się życiem .

Ju
@Bardzo Zadowolony PM

Podpisuje się pod tymi słowami. Na szczęście opinie zwolnionych niezadowolonych osób nie stanowią prawdziwego obrazu firmy. PS. Nicki możesz sobie zmieniać w nieskończoność i psuć reputację firmy ale i tak ostatecznie wszyscy wiemy, że to ty masz problem nie Uni :)

Zatrudniony/a w 2019

Wpis nie Jest Pana Dyrektora tylko PM ,który wie co się w firmie dzieje , ale bardzo ceni sobie prace w Firmie Marku i nie chce żeby Twoje opinie psuły wizerunek całej firmy , chcemy Tu Spokojnie pracować i rozwijać firmę Unipharm, dbać o jej Prestiż i mamy zamiar jej bronić bo opinie są Krzywdzące i nie mają się nic do rzeczywistości dziękujemy za Uwagę Uni do Boju????????

@Ju

Ci którzy pracują usilnie szukają nowej pracy więc tymczasem pisać nie będą.Napisz coś o rotacji przedstawicieli w tej firmie...TYLKO PISZ PRAWDĘ a nie to co ci biuro dyktuje.

Zmiennik
@Obserwator

Dalsza dyskusja nie ma sensu Wszystko już zostało powiedziane Unipharm to bardzo dobra firma do pracy w branży i ma ciekawe pomysły i bardzo dobrze i spokojnie się tu pracuje pozdrawiam serdecznie wszystkich zadowolonych i tych co narzekają i frustratów i do siego roku Umipharm to świetna firma zapraszamy wszystkich do współpracy pozdrawiam KM

MP
@Bardzo Zadowolony PM

Ujawniłam się jak w niku i miałam jedne z najlepszych wyników i to nie dlatego że ciężko pracowałam ale pracowałam mądrze! Wiedziałam co i jak mam zrobić żeby mieć wynik nie przepracowując się przy tym. Bo taki właśnie musi być MYŚLĄCY PRZEDSTAWICIEL!!! Jesteś NAJWIĘKSZYM HIPOKRYTĄ jakiego tu spotkałam, sam nawigujesz do ujawnienia się a co z tobą, kim jesteś? Do tego piszesz bez ładu i składu i właśnie tacy ludzie pracują teraz w UNI, za moich czasów firma miałam się czym i kim poszczycić a teraz widzę ze firma jest na równi z twoim poziomem intelektualnym skoro tam pracujesz. Lepiej idź do ROBOTY i rób wynik i niech ci nie tylko słupki rosną ale może jeszcze rozum!.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Szkoda gadać. Czy ktoś wam tu kazał pracować? Przywiązywał łańcuchem, żebyście nie uciekli? Bo ja tu pracowałam Z WYBORU. Nie z przymusu. I gwarantuję, że nikt z przymusu nie pracował. Czy wy naprawdę macie tych ludzi za bezmózgie ameby, które trzeba "ostrzegać" bo same sobie nie poradzą z wyrobieniem opinii o firmie? To, że wam się nie podobało, nie znaczy, że potencjalnemu pracownikowi też nie będzie. Dajcie ludziom nabyć własnego doświadczenia z tą firmą. Odradzanie za wszelką cenę jest słabe, po prostu.

Kan

Już skomentowałam wczesniej ale powtórzę jeszcze raz. Jak ktoś jest dobry w sprzedaży to sprzedaje kto jest miernym lub słabym sprzedawca to się wkurza niepotrzebnie zamiast zmienić profesje. Może na jakąś łatwiejsza :)

Koam

To czemu mi się udaje sprzedawać i wyrabiam sie z czasem? moje pytanie brzmi czy problem jest z firmą czy niektórymi osobami, które już chwała że nie pracują bo jak się okazuje trochę niektórych przeroslo

Mako
@Koam

Dobrze napisałeś - udaje się. Chodzisz z takimi honorami że faktycznie jest to cud że ci się udaje sprzedać.

Kan

Od ciebie nie lupuja bo jesteś słabym sprzedawca. Zagadka niezadowolonych rozwiązana

Wow:D

O gościu :D zamiast okna umyć, firanki poprać tak się uzewnętrznić... Chyba ze 2 godz. to pisałeś :D Ale rozumiem, lepiej tu się wygadać, terapia za free, a dwa to lepsze to niż świąteczne przygotowania :D

Koam

Może pora żebyś ty zmienił pracę?

Była Pracownica

(usunięte przez administratora) Scenariusze z którymi pracujesz - fatalna rzecz. Jeżeli chcesz przezimować to pewnie jeżeli chcesz robić coś na poważnie to wybierz inna firmę.(usunięte przez administratora) na samo rozstanie - przed świetami nie dostajesz wynagrodzenia bo są obrażeni, ze odeszłaś - inni dostają przed świetami a Ty czekasz wg umowy do 10 kolejnego miesiąca haha ;)

Była pracownica

Ujęte w punkt - wszystko co napisałeś niestety jest prawdą. Pisze niestety bo to ja byłam tą zwolnioną dziewczyną która poszła po kolacji firmowej do domu do dziecka.

Jak długo Unipharm HOLDINGS działa na polskim rynku?

Cronos

od 92r.

monica
@Cronos

nie sądziłam, że aż tyle, byłam pewna, że krócej ;o

keto
@Cronos

A tak ogólnie o kiedy powstał?

;)
@keto

Tak ogólnie to myślę, że historia firmy znajduje się na stronie. Miłej lektury.

Czy do podjęcia pracy w Unipharm wymaganie jest wyższe wykształcenie kierunkowe?

Toxto

Nie jest konieczne

@Toxto

I to jest właśnie tragedia w kontaktach z lekarzami.Przychodzą ludzie siejąc propagandę firmową I wygłaszając puste frazesy.Ja jako lekarz nie rozmawiam z takimi ludźmi.

@ProfWilczur

Nie rozumiem związku Twojego komentarza z poprzednimi...

Morwa

Tak się składa, że mam. Nie rozumiem natomiast tak zaściankowego myślenia i zamkniętego umysłu, który uważa osoby bez wyższego wykształcenia, jako ludzi niższego rzędu. Znam mnóstwo osób po studiach, które ślizgały się jedynie z roku na rok, żeby "dostać papier" i nie należą do elity inteligencji. Ale znam też osoby bez wykształcenia, które mają niezwykle świeże i mądre umysły. Generailzowanie po prostu jest słabe. Ale to już o tobie świadczy, Panie Psorze ;)

@Morwa

Szkolenia firmowe są tylko w interesie firmy.(usunięte przez administratora)

@ProfWilczur

Zaczyna uwłaczać mi poziom na jaki schodzi ta dyskusja. Pozdrawiam...

@Morwa

Pewnych rzeczy nie rozumiesz,bo nie masz wyższego wykształcenia kierunkowego. W szanujących się firmach farmaceutycznych pracują TYLKO tacy ludzie którzy są partnerami lekarza w dyskusji a nie roznosicielami ulotek z drapaczem chmur.Pozdrawiam

Elis
@ProfWilczur

do ProfWilczur ;Co Pan za bzdury wypisuje, ile osób po studiach medycznych myśli Pan zdecyduje się na pracę w korpo zamiast robić specjalizację i pracować zgodnie ze swoim powołaniem. Oczywiście to tylko moja opinia ale skończyć kierunkowe studia i (usunięte przez administratora) po gabinetach czy aptekach to mało ambitne , druga sprawa ,żę niestety większość lekarzy są "toporni" na nowości i jakąkolwiek dodatkową wiedzę. Jak sama nazwa wskazuje " Przedstawiciel Firmy" , musi to być osoba przebojowa , która potrafi w krótkim czasie przekazać najważniejsze informację swojemu odbiorcy i która posiada tzw " zmysł handlowy"

@Elis

Przebojowa to jest lista przebojów przyjacielu.Przedstawiciel to partner dla lekarza I niekoniecznie musi to być lekarz ale ważne aby miał background medyczny. Czy do układania glazury zatrudniasz piosenkarza od przebojów??? Medycyna to nie jest sprzedaż chipsów ani proszków do prania.

@ProfWilczur

Wolałabym być "nieszanującym się" człowiekiem bez studiów, których "nic nie rozumie", niż mieć wyższe wykształcenie i być taki człowiekiem jak Pan. Tyle ode mnie.

@.

Widać jak wam piorą mózgi na tych szkoleniach ale lekarz po paru minutach rozszyfruje wasze intencje co z resztą widać po dynamice sprzedaży waszych produktów i rotacji przedstawicieli.

Jak duży jest Unipharm pod względem zatrudnienia pracowników? Jak ilościowo się to przedstawia?

porque

zazwyczaj oscyluje to w granicach 50

Keyli
@porque

a to nawet nie tak dużo. ale nie liczy się ilość, a jakość :D

porque
@Keyli

oczywiście, że tak.

Jakie benefity zapewnia swoim pracownikom Unipharm?

Wolf

Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie

minerwa

plus w trudnej sytuacji (choroba członka rodziny, która odbija się na sytuacji materialnej) można liczyć na wsparcie finansowe po złożeniu wniosku

Były Pracownik

Zadałem sobie trud przeczytania wszystkich postów. Kochani ludzie z biura / centrali to żałosne, że za każdym razem żeby promować firmę za wszelką cenę stosujecie zamienne "benefity" firmy - warunki pracy (nic specjalnego, standard rynkowy), jakość szkoleń (kiedyś pamiętam była product managerka, która była świetna i kontaktowa - teraz już niestety tego nie ma). Nawet jeśli będziecie zaklinali rzeczywistość, to firma od tego się nie zmieni... To żałosne, że w taki sposób musicie przyciągać ludzi, bo nikt już u Was nie chce pracować. Miejcie trochę godności

HURRDURR
@Były Pracownik

Miejże trochę godności i ty i nie wmawiaj komukolwiek czegokolwiek. Ja też się udzielałam poniżej, i UWAGA - pozytywnie. SZOK! a z centralą nie mam nic wspólnego. Nie każdy ma takie samo zdanie jak ty w danej kwestii i może warto to uszanować. Dla mnie Uni jest dobrą firmą i jak tu pracowałam, to czułam się w niej bardzo dobrze i będę jej bronić, bo tak mi nakazuje moja zwykła ludzka uczciwość. Nie wmawiam od razu, jak ktoś napisze negatywny komentarz, że "jesteś z konkurencji, kłamiesz sratatata", bo to synergiczny przykład. Ja szanuję opinię każdego i super by było, gdyby działało to w obydwie strony,a nie tylko w przypadku komentarzy obsmarowujących firmę.

Antoni
@HURRDURR

Fajnie, że dobrze oceniasz firmę i warunki zatrudnienia. Chętnie dowiedziałbym się, czy pracodawca przyjmuje na płatny staż lub do przyuczenia osoby, które się jeszcze uczą i jakie wynagrodzenie im proponuje? Liczę, że mi pomożesz.

Lekarz
@HURRDURR

Poznałem ludzi z kierownictwa tej firmy i powiem dwa słowa :SZOK I DNO. Ta firma hołduje najgorszym wzorcom i nie ma co chwalić się faktem,że ma siedzibę w jakimś wysokim budynku za granicą.ŻENSDA

Zadowolony

Firma godna uwagi ,dobrze szkoli świetna merytoryka, profesjonalne podejście do pracownika,bogaty pakiet benefitow, świetnie zorganizowana, amerykański styl zarządzania, flota aut na poziomie plus piękny kolor auta. Marketingowe bije inne firmy o kilka klas zachęcam do udziału w nowym otwarciu i budowania marki Firmy Unipharm Jesteśmy silni warto tu Być z Nami

Shira
@Zadowolony

Z twojej wypowiedzi wygląda to dobrze, zastanawiam się nad aplikowaniem, jednak wiadomo, zdarzają się pewne wątpliwości, ale chyba jednak się zdecyduję i sama będę mogła ocenić, bo internetowe komentarze staram się dzielić przez pół, wiadomo jak jest. No, w każdym razie na pewno się wypowiem, jeśli będę po wszystkim i będę miała jakiś ogląd na sytuację ;)

Qinia
@Shira

I jak tam??

Dominika
@Zadowolony

Podzielisz się informacją, jak wyglądają plany sprzedażowe,są do zrealizowania? Atmosfera w firmie jest w porządku?

Prawda
@Shira

Przecież ten komentarz ktoś pisał z biura. Tam wszyscy uciekają... a amerykański styl....i te wiesniackie ulotki z empire state building..wstyd to wyciągać u lekarza

Zawiedziona

(usunięte przez administratora)Czytam te wszystkie opinie o Waszej firmie i mam wrażenie, że większość z nich pisane jest przez biuro. Im więcej takich kontrolowanych wpisów, tym gorzej świadczy o Was. Miejcie odwagę zmierzyć się z krytyką od byłych pracowników, wyciągnijcie wnioski, a nie tuszujcie prawdę fałszywymi opiniami.

Kitana

Mam takie pytanie, bo to, że służbowe auta są, to już wiem, ale czy można użytkować je także prywatnie?

allini
@Kitana

Tak tak, jest taka możliwość.

Kitana

@gatto

ford focus

Dominika
@querte

Czy możliwość używania służbowego samochodu jako prywatnego wiąże się z jakimiś dodatkowymi kosztami? Z tego, co się orientuję, to często firmy potrącają za taki przywilej część pensji... Jak to wygląda w Unipharm?

Czy przedstawiciele są rozliczani z czasu na podstawie gps?

Czy bez wyższego wykształcenia kierunkowego mam szansę na posadę Przedstawicielki Medycznej? Doświadczenie na podobnym stanowisku mam, ale brak wykształcenia, które wymienione jest w wymaganiach.

wasp
@Anna

Tak, nie jest to wymóg konieczny, raczej coś co przemawia na twoją korzyść. Ale masz to zresztą w ogłoszeniu, chyba nie doczytałaś dokładnie.

@Anna

Da radę i bez tego, doświadczenie jest zdecydowanie ważniejsze. Daj znać jak ci pójdzie na rekrutacji, a póki co trzymam kciuki, żeby ci poszło.

I jak tam?

@Erf

Dopiero wysłałam aplikację, więc póki co czekam na odzew

To powodzenia

Arek

Czy PM mają dużo papierów i słynnych tabelek do zrobienia? Jak z geolokalizacją? Jak z wykorzystaniem samochodu w weekendy? Czy opieka medyczna działa od początku? Wysłałem cv, a nic nie wiem o firmie. Dobrze się pracuje?

@
@Arek

Dobre pytanie...

Zostaw merytoryczną opinię o Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 365 ocen.
  • Puławska 428
    02-884 Warszawa
  • NIP: 9512079558 KRS: 0000164686

Unipharm HOLDINGS Sp. z o.o.