Opinie o Arczi Artur Jaroszkiewicz w Łuków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arczi Artur Jaroszkiewicz, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arczi Artur Jaroszkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arczi Artur Jaroszkiewicz w Łuków

Marta

Faktycznie samochody są w słabym stanie?

pracowity Nowy wpis

Pracowałem i wiem. Nie rozumiem jak ta firma jeszcze istnieje. Bur... i wszystko w opłakanym stanie. Tragedia.

Bartek Nowy wpis
@pracowity

Jestem pracownikiem tej firmy. Z opisów poznaję że większość piszących negatywne opinie to ludzie którzy pracowali u nas bardzo krótko, od kilku dni do dwóch tygodni/Ci którym się przyglądaliśmy, a których wcale nie chcieliśmy. Najczęściej zmieniali się kierowcy. Większość/90% /naszych pracowników to ludzie którzy pracują u nas od 3-20 lat. To fakt któremu raczej nikt nie zaprzeczy a na pewno o czymś świadczy. Co do stanu aut. Nowi którzy są na próbie dostają najgorsze. Nie uwierzycie w jak krótkim czasie Ci pracowici, biedni, gnębieni i wykorzystywani przez nas kierowcy robią z samochodów zwykłe graty. Ostatnio zakupiony został samochód około 5 miesięcy temu i tylko ze względu że jeździ nim stały kierowca jest w dobrym stanie. Ludzie którzy najczęściej narzekają to zwykli "skoczkowie" którzy utrzymują się w każdej firmie góra kilka miesięcy. Ich sposób jazdy i dbania o sprzęt często określił bym jako zwykły wandalizm/ nie mówię oczywiście o wszystkich/. Proszę niech któryś z tych nie zadowolonych odpowie, czy chociaż raz sprzątnął samochód po pracy?. Pracowity zdaje się że wiem kim jesteś, niestety nie byliśmy zainteresowani współpracą z Tobą. Jeżeli chodzi o samochody jest tak że jeżeli kierowca pracuje dłużej niż 6-7 miesięcy zakupuje się mu nowszy sprzęt. Ostatni ma już obietnicę wymiany na nowszą wersję. Gwarantuję Wam że co nie którzy z tego samochodu ciągu dwóch miesięcy zrobią zwykłą marmoladę. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich.

Bolek Nowy wpis
Klient

Miałem tam kiedyś rozmowę kwalifikacyjną z taką blondynką w biurze to właścicielka ?

Marta

Faktycznie samochody są w słabym stanie?

Kierowca 00 Nowy wpis
@Marta

Jedno auto ma złamaną ramę a drugi jest bez hamulców i hamulca ręcznego no i jeszcze opony łyse

Kierowca 00

Pracowałem w tej firmie i nie polecam, ponieważ wszystko co się dzieje to jest wina kierowcy, nie dość że auta są w obłąkanym stanie to jeszcze na magazynie znika towar i go nie ma na aucie, i później ci zabierają bo 300 zł. Nie polecam

kierowca
@Kierowca 00

Potwierdzam, wszystko się zgadza. Odczułem to na własnej skórze, ale bardzo szybko zrezygnowałem. Nie mogę pojąć, jak można tak prowadzić interes.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Arczi Artur Jaroszkiewicz po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Dostawca. Jaki był jej rezultat?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alicja

Jak często są tam dostawy?

Rikitiki

Zdecydowanie odradzam, jesli zaczniesz tu jeździć to nie licz na kokosy. 100zl dniowka jesli wrócisz do 18, co jest niemożliwe często bo ładują po 5 palet. Podczas wyplaty jeszcze odliczą Ci kase bo zgubiles pasztet bo szanowna pani marzenka nie spakowala na palete no ale oczywiście Ty zgubiles. Odradzam ze wzgledu na szefostwo. Firma dno ale można chociaż najesc sie batonow hehe

Bartek
@Rikitiki

Rozumie że nie odpowiadała Ci oferta pracy w tej firmie. Niestety praca kierowcy rozworzącego towar nie jest pracą idealną. Jeżeli chodzi o 5 palet do rozowozu to minimalna ilość w spożywce. Mniej się po prostu nie kalkuluje. Srednie marże w hurcie spożywczym to 5%. Jestem pracownikiem tej firmy i wiem że każdy kierowca jest uprzedzany o tym że to praca nie łątwa. Każdemu jest proponowana próba 3 dniowa /oczywiście płatna/ po której każda ze stron ma prawo powiedzieć nie dziękuję. Co do odpowiedzialności za wywożony towar to standard w każdej firmie, jeżeli sądzisz że gdzieś powieżą Ci pieniądze/które pobierasz/ od klientów i towar który wieziesz to powiedz gdzie taka firma istnieje. Co do najadania się batonami za darmo to nazwijmy to po imieniu, to zwykła kradzież

@serio
@Bartek

Szkoda, że (usunięte przez administratora)nie wspomina o stanie technicznym pojazdów. Auta są w totalnej ruinie! W normalnej firmie, już dawno byłyby zezłomowane. Owszem, wszędzie za towar trzeba odpowiadać, ale tutaj 100% odpowiedzialności jest zawsze po stronie kierowcy, a pani (usunięte przez administratora)-magazynierka z założenia jest nieomylna i nie przyjmuje żadnych reklamacji. Praca raczej dla zdesperowanych osób.

@kierowca

W pełni się zgadzam z opinią "Wszechobecny". Jest tak, a nawet gorzej. Omijajcie z daleka!!!

Aneta
@@kierowca

Rozumiem, że w pełni podzielasz danie @Wszechobecny, ale byłoby nieco lepiej, jakbyś dodał coś konkretnego do siebie. W sieci nie ma zbyt wielu informacji o firmie Arczi, dlatego warto byłoby coś dopowiedzieć. To jak to jest z tą umową w firmie? Powiesz coś więcej?

PH

Nie polecam pracy jako Przedstawiciel Handlowy ww firmie. Praca po 12-14h dziennie tylko za prowizję. Brak systemu do wprowadzania zamówień. Na trasach dla handlowca ogromna liczba punktów, co sprawia, że człowiek wyjeżdża o 6.00 wraca o 20.00. Mimo pomocy Pań w biurze, które są mega sympatyczne, ciężko jest to ogarnąć. Dyrekcja też zawsze służy pomocą. Towar często idzie z krótką datą, bądź wytartą. O urlopie ciężko też mówić. Człowiek może sobie żyły wyprówać 60h w tygodniu i tak jest źle. Nie ma również czegoś takiego jak nadgodziny oczywiście. Duża rotacja pracowników.

Mniammnaim

Witam mam pytanie jakie są zarobki jako magazynier w tej pracy?Właśnie mnie zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną

XXX3
@Mniammnaim

Idź lepiej rowy kopać, bo tam lepiej ludzi traktują. Tu jak dostaniesz 80zł za 14h to chcą żebyś im rękę jeszcze pocałował. Najgorsza firma ever.

Wszechobecny

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora) Nikt tam nie ma umowy, wykorzystują ludzi, przyjmują na kilka dni , potem dzwonią i każą nie przychodzić. Pani na magazynie jest oburzona wszystkim, zmęczona pracą. Odradzam tą firmę, nawet pracownicy odradzają , ciągle nowe osoby, zarobek 100 zl nawet jesli jezdzisz 14 godzin, ładują po 5 palet i dają blisko 30 sklepów, po czym mówią ze to powinno byc rozwiezione do 14.(usunięte przez administratora)

Lechu

Oddział Kielce ul.hauke bosaka. NIE POLECAM! Długie godziny pracy kierowcy standard 10-12 godzin , samochody w kiepskim stanie nie miła atmosfera , wykorzystywanie pracownika do wszystkiego, co trochę ktoś odchodzi i szukają dalej pracowników. NIE POLECAM!

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Arczi Artur Jaroszkiewicz w miejscowości Łuków? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Arczi Artur Jaroszkiewicz - Łuków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arczi Artur Jaroszkiewicz
1/5 Na podstawie 1 ocen.