Opinie o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LILU FRUITS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

L

Nie polecam współpracy z firmą lilu krzak, firma nie dba o pracowników, przy zwalniania brak powodów, kierownicy mają wszystko gdzieś, góra ucieka od problemów, wypłaty z opóźnieniem bez wytłumaczenia. Jest dużo firm w których są lepsze warunki, żałuję podjęcia współpracy z tym burdelem.

kandydat 9999

odradzam pracy w tej firmie. wyzysk ludzi pensje nie na czas a pracownika traktuja ja murzyna

kandydat 9999

Również odradzam pracy w tej firmie!!!

zaklad pracy chronionej

nie polecam pracujesz i konca nie widac 10-a nawet13 godzin

Pracownik Biurowy

luźna atmosfera, bez większych stresów. Prezes sympatyczny. Rozmowa konkretna bez zbędnych pytań. szybka odpowiedź.

nie było zaskaujących pytań. poprzednie zatrudnienie, kwalifikacje, zarobki

Leszno
boss

ktoś pracuje w tej firmie?co miesiąc ukazują się ogłoszenia o pracę w Gdańsku. BYł ktoś może na rozmowie?

lilufruitka
@boss

pracuje w filii w Olsztynie wiec wypowiem sie jak jest tutaj, pensja minimalna nadgodzina płatna 10 zł brutto, soboty płatne osobno, pracujemy od 6-14 często trzeba zostac po godzinach, prezes ok, umowa na 1 m-c potem na rok są osoby które dostają zlecenie

kandydat
@boss

Firma nieprofesjonalna, a HR to kompletna PORAZKA!! Problem leży w standardach działania i organizacji firmy. Nieposzanowanie kandydatów szczególną wagę przykładam do kwestii informacji zwrotnej dla kandydatów. PS. Świat jest mały i za pewne prędzej czy później obie strony będą miały okazję spotkać się, ale w trochę innych okolicznościach. ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE!!!

xxx
@boss

witam, byłem na rozmowie w czerwcu. Słabo postępują z interesantami, brak informacji zwrotnej itp. Zapewne spowodowane to jest przez (usunięte przez administratora) Ogłoszenia ukazują się co tydzień. Zapewne z powodu "niewolniczych " godzin pracy i sobót pracujących ludzie sami rezygnują. Podstawa to szanować pracownika, odpowiednio go wynagradzać i dać mu też odpocząć no bo życie to nie tylko praca no ale tak jest nie tylko tam....

Zostaw merytoryczną opinię o LILU FRUITS sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LILU FRUITS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LILU FRUITS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LILU FRUITS sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 129 ocen.

LILU FRUITS sp. z o.o.