Bukat Hurtownia Warzyw

Jawczyce

Opinie o Bukat Hurtownia Warzyw

Olo

Odradzam tam prace. Warunki obecne: nowy pracownik dostaje 12 zł netto na godzinę, pracą sześć dni w tygodniu od 16 do prawie zawsze 4 rano, zarejestrowany jest na minimalną krajową, premie śmieszne po 100 zł chyba że biegiem składasz zamówienia to więcej dostaniesz (ciekawe ile nogi wytrzymają takie tempo), zabierają premie za byle co. Szafek na ciuchy nie ma dla wszystkich. Kiedyś wypłata była w pierwszą środę miesiąca, a teraz jak się kadrowej chce. Kadrowa nie normalna wydziera się na pracowników.

Alivja
@Olo 23.10.2017 08:00

Prezes rozbija się BMW a pracownik pracuje całymi dniami. Ludzie plotkują, że nie warto składać dokumentów. Po przeczytaniu tych postów rezygnuję.

mario41

plusy pracy: - wypłata pewna i na czas - umowa o pracę - urlop w lato - zakupy pracownicze po cenach hurtowych - premie świąteczne - nadgodziny płatne - wypłatę negocjuje każdy indywidualnie - przerwy na papierosa - dobra atmosfera w pracy minusy pracy: - praca w nocy (czasem w dzień) od 16 do 2 - zły dojazd komunikacją (najlepiej samochód lub rower) - praca średnio 26 dni w miesiącu - stawka dla nowych może być faktycznie mała, ale potem ... -

to_ja

Zastanawiam się czy nie złożyć CV ? Warto? Jakie zrobki na początek?

gosciu

Prace na noce sam sie czlowiek decyduje, robota nie jest lekka . Klimat jest fajny ,a jak jestes konkretny w robocie to w kasie tez to odczujesz. Jest co prawda ciezko 6 dni w tyg. ale taka specyfika pracy. Albo market za 1800 albo tu za 2600 - 3200 . A Szef jest spoko. Praca dla TWARDZIELI

hmmmm

myślę że około ( usunięte przez administratora )tys na początek będziesz miał

Zak

Hmmm ,teraz mi to piszesz.W dużej mierze w oparciu o twoją opinię wahałem się przed podjęciem pracy w Bukacie.Teraz niestety nie ma już przyjęć na magazyn.A może Pracownik zwolni miejsce ,w większości hipermarketów są przyjęcia :-). Hmmm ile się naprawdę zarabia w Bukacie?

hmmmm

Już nie pracuje, zwolniłem się jakiś czas temu zresztą nie ja jedyny, jednakże z moich informacji wynika ,że warunki pracy w firmie poprawiły się, a to najważniejsze. Nie wydaje mi się żeby pisał to właściciel firmy, bo jako jedyny tam u "góry" ma szacunek do innych.

ukop

Chce

anonim23

super firma polecam ,super szef

Zostaw opinię o Bukat Hurtownia Warzyw - Jawczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bukat Hurtownia Warzyw