Adres: ul. Południowa 14, 05-082 Jawczyce

NIP: 5261321102 REGON: 015302755

3 4 23 5 1

Opinie o Bukat Hurtownia Warzyw

Filtruj opinie po kryteriach:

uszat

człwieki --- jak najdalej omijać tę żenadę , na jednego pracownika dwa kierowniki, a to i trzy, atmosfera - "żółte jęzory" i ściany maja uszy i to nawet w WC i kiedy jesteś sam. 0 socjalu. Praca dla rozczarowanych ,zrozpaczonych i bezradnych.

Tak10Nie
Sławomir
@uszat

Twoja opinia zawiera wiele haseł i ogólnych stwierdzeń, ale brakuje jej konkretów. Rozumiem, że byłeś niezadowolony z atmosfery w tej firmie. Czy pracowałeś w tej firmie wystarczająco długo, żeby móc to rzetelnie ocenić? Dlaczego zdecydowałeś się podjąć pracę w tym miejscu?

mamRaka33
@uszat

Ty nawet żoną sobie nie radzisz ????????????

Nazwa działu: Magazyn
@uszat

Mów mi Karol;). Drogi Krzysztofie, Piortku, Tomku, Henryku, czy jak tam mam się zwracać. U mnie wszystko dobrze; mam bardzo dobrą pracę, zawsze mogę wrócić za granicę, ale teraz żyje mi się lepiej tutaj. Ta strona nie jest do oceniania mnie, tylko firmy w której pracowałem. Dodałem opinię i nie dam się zmieszać z błotem. Swoim postem i słownictwem tylko potwierdzasz moje słowa. Pewne sprawy widać już po rozmowie kwalifikacyjnej i podpisując lub nie umowę. Według mnie firma ma szansę być dobrą. Wystarczyłoby wymienić część zarządu niższego szczebla (tego co nic nie może i co może a się niczym nie interesuje) oraz odpowiednio zmienić umowy, by zgadzały się że stanem faktycznym. Z tego co widziałem, szacunek do ludzi ma jedynie kierownik magazynu i chwała mu za to. Działajcie, trzymam za was kciuki.

Karol.
@Anglik

Drogi Pawle. Bardzo Cię proszę-nie wymieniaj mojego imienia podczas pisania swoich postów. Ja nadal pracuję w Bukacie i nie planuję zmieniać pracy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Anglik

Jest się takim jaka i firma, w której sie pracuje tzn płatnym na lewo (usunięte przez administratora) lub rozwijającym się. Ja wybrałem to drugie rezygnując z zatrudnienia w tym zakładzie. Oczywiście jest to tylko moja opinia (tak jak i wczesniejsza) może inni są na innych zasadach i mają prawo być zadowoleni. Naprawdę nie mam pod górkę z pracą; z obecnej jestem bardzo zadowolony. U mnie szkoli się pracownika miesiąc a nie trzy dni, więc już widać różnicę w wymaganiach i powadze stanowiska. Bardzo proszę też zarząd o nie przesyłanie mi wiadomości przez kolegów typu "bo skontaktujemy się z twoim obecnym pracodawcą".

mamRaka33
@Anglik

Paweł ... skończ (usunięte przez administratora) Pracowałeś za granicą? Po *UJ wracałeś do PL? Bo ci nie wyszło ... Nie nadajesz się do pracy PL, ani po za jej granicami

Justyna

Największy problem to jak ktoś ma pod górkę z pracą, wówczas wszystko jest nie tak a w sumie to dobra firma!

TakNie1
Anglik

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Na rozmowie zapewniano mnie że praca jest 5 dni w tygodniu po 9 godzin, czasem dziesięć. Więcej dla chętnych, "NIKOGO NIE ZMUSZAMY" Okazało się że w sezon (latem) wymuszali po 6 dni tygodniowo niekiedy nawet po 13h! Naprawdę nikt nie robi łaski płacąc na czas czy umową o pracę- to podstawa. (usunięte przez administratora) Idąc na papierosa czy odpoczynek masz świadomość że spada Ci norma. Ludzie nawet w toalecie się spieszą. Godziny i lokalizacja są bardzo słabe. (usunięte przez administratora) Faktycznie można robić zakupy po cenach hurtowych. Jest to zdecydowany plus. Uważajcie tylko by wam nie policzyli np 15kg bananów zamiast 1,5 kg(usunięte przez administratora) Jak dla mnie totalne dno.

Tak4Nie4
uszat

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: omijać dużym łukiem

mario41

plusy pracy: - wypłata pewna i na czas - umowa o pracę - urlop w lato - zakupy pracownicze po cenach hurtowych - premie świąteczne - nadgodziny płatne - wypłatę negocjuje każdy indywidualnie - przerwy na papierosa - dobra atmosfera w pracy minusy pracy: - praca w nocy (czasem w dzień) od 16 do 2 - zły dojazd komunikacją (najlepiej samochód lub rower) - praca średnio 26 dni w miesiącu - stawka dla nowych może być faktycznie mała, ale potem ... -

TakNie1

Tomek
@mario41

Ciekawe gdzie tu masz te przerwy na papierosa. Pewnie palisz i pety sądzisz do tych owoców i sałat na ulmie. Dlatego są takie dobre. Poza tym miejsca na palenie nie ma bo Haccp - teoretycznie. Przydało by się skrzynki posprzątać bo ostatnio to brud na podłodze leży. Ciekawe co by Frisco powiedziało na ten temat.

Tak1Nie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Bukat Hurtownia Warzyw? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Tak3Nie

M.

A jak z pracą i zarobkami kierowców na busach?

TakNie

Jak wygląda praca w Bukat Hurtownia Warzyw? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Irek

Czy są jakieś zmiany w firmie na plus?Interesuje mnie praca

to_ja

Zastanawiam się czy nie złożyć CV ? Warto? Jakie zrobki na początek?

gosciu

Prace na noce sam sie czlowiek decyduje, robota nie jest lekka . Klimat jest fajny ,a jak jestes konkretny w robocie to w kasie tez to odczujesz. Jest co prawda ciezko 6 dni w tyg. ale taka specyfika pracy. Albo market za 1800 albo tu za 2600 - 3200 . A Szef jest spoko. Praca dla TWARDZIELI

hmmmm

myślę że około ( usunięte przez administratora )tys na początek będziesz miał

Zak

Hmmm ,teraz mi to piszesz.W dużej mierze w oparciu o twoją opinię wahałem się przed podjęciem pracy w Bukacie.Teraz niestety nie ma już przyjęć na magazyn.A może Pracownik zwolni miejsce ,w większości hipermarketów są przyjęcia :-). Hmmm ile się naprawdę zarabia w Bukacie?

Tak4Nie

hmmmm

Już nie pracuje, zwolniłem się jakiś czas temu zresztą nie ja jedyny, jednakże z moich informacji wynika ,że warunki pracy w firmie poprawiły się, a to najważniejsze. Nie wydaje mi się żeby pisał to właściciel firmy, bo jako jedyny tam u "góry" ma szacunek do innych.

ukop

Chce