Bukat Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Bukat Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Bukat Hurtownia Warzyw i Owoców występują paczki/bony świąteczne?

Lucius A. Castus
Były pracownik
@Pytanie

Na Wielkanoc i Boże Narodzenie jest koperta, ogromny plus dla Pana Grzegorza. Boże Narodzenie do 1000 zł Wielkanoc do 600 zł

Dominika
@Lucius A. Castus

Każdy dostaje taką samą kwotę bez znaczenia ile pracuje i jakie ma doświadczenie czy jednak te kwoty są rózne?

Lucius A. Castus Nowy wpis
Były pracownik
@Dominika

Kwoty przyznawane są względem wielkości zarobków. Starz pracy nie ma znaczenia.

Hanna Nowy wpis
@Lucius A. Castus

no i w którą stronę te kwoty idą? ile potencjalnie dostanie osoba a stawce powiedzmy 4 tys brutto a ile ta na 6 tys?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Bukat Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Lucius A. Castus Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Już o tym pisałem... na święta jest koperta. Na Wielkanoc do 400 zł na Boże Narodzenie do 1000

Lidia

Spółka Bukat prowadzi hurtownie warzyw i owoców. Firma działa od 2008 roku. Szkoda, że nie ma aktualnych opinii o pracy w tym miejscu. Dajcie znać, jaki system pracy tu obowiązuje, i czy nadgodziny są płatne?

Lucius A. Castus
Pracownik
@Lidia

Nadgodziny są płatne ale nie jak w normalnych firmach ... czyli bez 100 czy 50

Łysy 2
Były pracownik
@Lucius A. Castus

czyli nie płatne, napisz normalnie

Lucius A. Castus
Pracownik
@Łysy 2

Zacznijmy od tego, że w firmie Bukat nie ma czegoś takiego jak nadgodziny ????????????

Pytanie
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w Bukat Hurtownia Warzyw i Owoców?

Lucius A. Castus
Pracownik
@Pytanie

Ciężko jest to policzyć, ale wydaje mi się, że w granicach 100 osób.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bukat Hurtownia Warzyw i Owoców? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Pytanie
 Pytanie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Bukat Hurtownia Warzyw i Owoców?

Paweł
Pracownik
@Pytanie

nie, jest bardzo lekko - dla osłów

Lucius A. Castus
Pracownik
@Pytanie

Firma nie pracuje w systemie 12/12

Andrzej
@Lucius A. Castus

To w jakim systemie pracuje firma Bukat Hurtownia Warzyw i Owoców? Pytam bo chcę precyzyjnie to ustalić a informacje w tym wątku nieco się od siebie różnią. Mogę otrzymać od Ciebie rzetelną informację w tym zakresie? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Lucius A. Castus
Pracownik
@Andrzej

Firma pracuje od przyjścia do wyjścia... czyli pracujemy dopóki nie skończymy... czy to jest 8, 10 czy 15 h

Paweł
Pracownik
 Pytanie

pracuje od nie dawna, i już szukam innej pracy. Praca dla tych kto nie chce się rozwijać, i na początek osób ze wschodu, i na "obierak" kobiety 50+. Jeden pracownik 2-3 przełożonych, to normalka. (usunięte przez administratora)

1
Lucius A. Castus
Pracownik
@Paweł

To ciekawe, bo nie przypominam sobie żeby w ostatnim czasie ktoś przyjmował się do firmy. Chyba, że jesteś tym pseudo kierownikiem co przebiera towar.

Mateusz

@... a szukają tylko osob z doświadczeniem?

Paweł
Pracownik
@Mateusz

tak szukają z doświadczeniem - pchanie, ciągniecie wózka na 4 kółkach, najlepiej z 1000 kg. ziemniakoburaków i to bez osła bo to ty im jesteś, i chętnie studentów na 5 roku filologii i logistyki

Pytanie
 Pytanie

Czy Bukat Hurtownia Warzyw i Owoców organizuje staże dla studentów?

...
Pracownik
@Pytanie

nie

Jasiek

Dla mnie to dobra firma i dobry pracodawca, starajcie się ,a nie będzie powodu do narzekania.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Bukat Hurtownia Warzyw?

Lucius A. Castus
@Pytanie

Przede wszystkim (usunięte przez administratora) tam ściany mają uszy... dosłownie wszędzie.

uszat

człwieki --- jak najdalej omijać tę żenadę , na jednego pracownika dwa kierowniki, a to i trzy, atmosfera - "żółte jęzory" i ściany maja uszy i to nawet w WC i kiedy jesteś sam. 0 socjalu. Praca dla rozczarowanych ,zrozpaczonych i bezradnych.

1
Sławomir
@uszat

Twoja opinia zawiera wiele haseł i ogólnych stwierdzeń, ale brakuje jej konkretów. Rozumiem, że byłeś niezadowolony z atmosfery w tej firmie. Czy pracowałeś w tej firmie wystarczająco długo, żeby móc to rzetelnie ocenić? Dlaczego zdecydowałeś się podjąć pracę w tym miejscu?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anglik
@uszat

Mów mi Karol;). Drogi Krzysztofie, Piortku, Tomku, Henryku, czy jak tam mam się zwracać. U mnie wszystko dobrze; mam bardzo dobrą pracę, zawsze mogę wrócić za granicę, ale teraz żyje mi się lepiej tutaj. Ta strona nie jest do oceniania mnie, tylko firmy w której pracowałem. Dodałem opinię i nie dam się zmieszać z błotem. Swoim postem i słownictwem tylko potwierdzasz moje słowa. Pewne sprawy widać już po rozmowie kwalifikacyjnej i podpisując lub nie umowę. Według mnie firma ma szansę być dobrą. Wystarczyłoby wymienić część zarządu niższego szczebla (tego co nic nie może i co może a się niczym nie interesuje) oraz odpowiednio zmienić umowy, by zgadzały się że stanem faktycznym. Z tego co widziałem, szacunek do ludzi ma jedynie kierownik magazynu i chwała mu za to. Działajcie, trzymam za was kciuki.

Karol.
@Anglik

Drogi Pawle. Bardzo Cię proszę-nie wymieniaj mojego imienia podczas pisania swoich postów. Ja nadal pracuję w Bukacie i nie planuję zmieniać pracy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Artur
@Karol.

Jeżeli w dalszym ciągu pracujesz w firmie Bukat, to może mógłbyś napisać, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są mile widziane przez pracodawcę? Gdyby tak było, to chciałbym wiedzieć również, czy można liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem wykonywania zadań, które powierzy nam pracodawca.

Lucius A. Castus
@Artur

Oczywiście firma przyjmuje osoby bez doświadczenia zawodowego... praca nie jest jakoś specjalnie wymagająca , ale wstępne szkolenie odbywa się na każdym stanowisku

Justyna

Największy problem to jak ktoś ma pod górkę z pracą, wówczas wszystko jest nie tak a w sumie to dobra firma!

Lucius A. Castus
@Justyna

Od razu widać że siedzi pani w biurze od 8 do 16 i nie ma zielonego pojęcia o sytuacji na magazynie/produkcji ;)

Anglik

Jest się takim jaka i firma, w której sie pracuje tzn płatnym na lewo (usunięte przez administratora) lub rozwijającym się. Ja wybrałem to drugie rezygnując z zatrudnienia w tym zakładzie. Oczywiście jest to tylko moja opinia (tak jak i wczesniejsza) może inni są na innych zasadach i mają prawo być zadowoleni. Naprawdę nie mam pod górkę z pracą; z obecnej jestem bardzo zadowolony. U mnie szkoli się pracownika miesiąc a nie trzy dni, więc już widać różnicę w wymaganiach i powadze stanowiska. Bardzo proszę też zarząd o nie przesyłanie mi wiadomości przez kolegów typu "bo skontaktujemy się z twoim obecnym pracodawcą".

mamRaka33
@Anglik

Paweł ... skończ (usunięte przez administratora) Pracowałeś za granicą? Po *UJ wracałeś do PL? Bo ci nie wyszło ... Nie nadajesz się do pracy PL, ani po za jej granicami

3
Anglik

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Na rozmowie zapewniano mnie że praca jest 5 dni w tygodniu po 9 godzin, czasem dziesięć. Więcej dla chętnych, "NIKOGO NIE ZMUSZAMY" Okazało się że w sezon (latem) wymuszali po 6 dni tygodniowo niekiedy nawet po 13h! Naprawdę nikt nie robi łaski płacąc na czas czy umową o pracę- to podstawa. (usunięte przez administratora) Idąc na papierosa czy odpoczynek masz świadomość że spada Ci norma. Ludzie nawet w toalecie się spieszą. Godziny i lokalizacja są bardzo słabe. (usunięte przez administratora) Faktycznie można robić zakupy po cenach hurtowych. Jest to zdecydowany plus. Uważajcie tylko by wam nie policzyli np 15kg bananów zamiast 1,5 kg(usunięte przez administratora) Jak dla mnie totalne dno.

uszat

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: omijać dużym łukiem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mario41

plusy pracy: - wypłata pewna i na czas - umowa o pracę - urlop w lato - zakupy pracownicze po cenach hurtowych - premie świąteczne - nadgodziny płatne - wypłatę negocjuje każdy indywidualnie - przerwy na papierosa - dobra atmosfera w pracy minusy pracy: - praca w nocy (czasem w dzień) od 16 do 2 - zły dojazd komunikacją (najlepiej samochód lub rower) - praca średnio 26 dni w miesiącu - stawka dla nowych może być faktycznie mała, ale potem ... -

Tomek
@mario41

Ciekawe gdzie tu masz te przerwy na papierosa. Pewnie palisz i pety sądzisz do tych owoców i sałat na ulmie. Dlatego są takie dobre. Poza tym miejsca na palenie nie ma bo Haccp - teoretycznie. Przydało by się skrzynki posprzątać bo ostatnio to brud na podłodze leży. Ciekawe co by Frisco powiedziało na ten temat.

2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w Bukat Hurtownia Warzyw? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M.

A jak z pracą i zarobkami kierowców na busach?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wygląda praca w Bukat Hurtownia Warzyw? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Irek

Czy są jakieś zmiany w firmie na plus?Interesuje mnie praca

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Bukat Sp. z o.o. - Zielonki Parcele

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Bukat Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Bukat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Bukat Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bukat Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii