Artman spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NIP: 9930461680 REGON: 120159207 KRS: 0000304794

Adres: Niedomicka 47, 33-132 Niedomice

Opinie o ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wiki Nowy wpis

Czy firma ma utworzony swój dział marketingowy lub zajmujący się e-commerce? Swego czasu szukali Specjalisty ds e-commerce i zastanawiam się, czy jest to samodzielne stanowisko?:) Wiecie może jak wygląda rotacja w jego przypadku? Niestety dawno nie pojawiała się żadna podobna oferta, a mieszkam bardzo blisko, więc zależałoby mi na pracy ;-) Podpowiecie mi czego wymagają od kandydata i co oferują? Widełki byłyby super! No i czy na start jest umowa o pracę?

Taki tam Nowy wpis

Witam,czy w super butelkach są dwie zmiany?Jakie godziny w ogłoszeniu za wiele nie piszą ani o godzinach,Czy sie przychodzi do pracy i siedzi az sie skonczy?Co jakiś czas są ogłoszenia do super butelek magazyn czyzby praca sezonowa.Czy dwa lata umowy i dziekujemy nastepny?

Administrator Nowy wpis

ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Sklepu w Niedomice. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy kandydat na stanowisko Technolog, kierownik produkcji NIEDOMICE powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Ostatnio szukali kierownika produkcji. Mnie nie interesuje stanowisko kierownicze ale na produkcję przyjąłbym się chętnie. Na ile zmian się tu pracuje? Można w miarę elastycznie ułożyć sobie czas pracy czy są sztywne zasady w tym temacie?

G

Na czym polega praca w tej firmie? Chodzi mi o pracownika kobietę np

Jolek

Może ktoś napisać, dlaczego ta firma co tydzień wystawia ogłoszenia na stanowisko pracownika e-commerce/sprzedawca internetowy?

@Jolek

Zacięło się i tak jakoś leci w kółko, albo ktoś zapomniał żeby zastopować?

Jolanta

No to nie brzmi zachęcająco ;p A z czego wynika ta rotacja? Zarobki nie takie jak trzeba czy atmosfera słaba?

Witam, czy ktoś był na rozmowie o pracę na stanowisko specjalista ds rozliczania produkcji? Widzę,że pojawiło się ponownie ogłoszenie.....

Czy firma "Artman" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Na wsparcie moralne.

Ilona

Czyli co, na żadne? Opowiesz o tym więcej?

Agaa

Mam pytanie czy sa moze w tej firmie przyjęcia do pracy?

Ryszard
@Agaa

Tez bym się chciał dowiedzieć. Próbowałaś dzwonić do kadr? Może oni udzielą informacji jak nie ma żadnych aktualnych ogłoszeń. Gdybyś coś się dowiedziała dasz mi znać?

Pik
@Ryszard

14 645 72 30 Nr do sekretariatu

Monia
@Ryszard

Teraz chyba nie przyjmują.

@Monia

Jesteś pewna? Z jakiego powodu, mają pełne obłożenie obecnie?

@Paweł

Nie, przyjmują od 7.00 do 15.00, oprócz sobót i niedziel.

Helena

Wcześniej trzeba się umówić czy można bez zapowiedzi przyjść?

Chyba nie pracujesz w tym zakładzie i nie wiesz jaki jest (usunięte przez administratora).Totalna porażka .

Bolo Łącznik
@1234

Jak się nie robi tak jak życzą sobie wszyscy pracownicy (najczęściej roszczeniowi) , to jeden z drugim wypisuje w necie bzdury o mobbingu itp głupoty. Realia są następujące , podpisałeś umowę o pracę na dane stanowisko więc należy się dostosować lub odejść do innej firmy która będzie spełniać Twoje widzi mi się.

@1234

Szanowny Pracowniku, (usunięte przez administratora) to poważny zarzut. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony proszę zgłoś sprawę do przełożonego lub bezpośrednio do zarządu.

@1234

Co jaki jest? Ale żeś napisał żadnych konkretów się nie idzie dowiedzieć

...ta

bardzo dobra firma, pracuje od niedawna i jestem zadowolona, potrafia docenic jak ktos wie po co sie do pracy przychodzi i sumiennie spełnia swoje obowiazki. firma artman gwarantuje stale zartudnienie i terminowe wyplaty. Ludzie sa mili kulturalni uprzejmi poczawszy od sekretariatu az na produkcje... Jak wiadomo wszedzie robic trzeba, na produkcji nie ma lekko nigdzie. Ale ogolnie polecam prace w tej firmie, ciągle staraja sie zapewnic stale zlecenia i daza do rozwoju produkcji. Jak widac, kadra kierująca produkcja, zna sie na swojej robocie.

Tralalala
@...ta

Tak?

Xxx

W jakich godzinach pracuja pracownicy (chodzi mi o ilość zmian) :)

Xxx

W jakich godzinach pracują pracownicy (chodzi mi czy o ilość zmian) :)

Gdzie można złożyć CV

@Kasia

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać pod adres: praca@artmanniedomice.pl

Student

Czy mgr inż. po Zarzadzaniu i Inzynierii Produkcji ( Politechnika Rzeszowska) może liczyć na zatrudnienie w zawodzie w ARTMAN ?

@Student

Na pewno może aplikować.

???

Kierownik produkcji - na jaką umowę oraz stawkę można liczyć? Jakieś premie?

Artman
@???

Dzień dobry, Przepraszam, ale dyskusji o wynagrodzeniu, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych, nie prowadzi się na portalu. Zapraszam do przesłania cv.

Maro
@???

Na wakacje raz na 3lata na Podlesiu dębowym może odlożysz.

Adamm

Są oferty ppracy do Artmana Opinie maja w okolicy dobrą , może ktoś napisze cos wiecej bo teraz duzo firm ma kłopoty i zwalnia ludzi a tam są przyjęcia.

Obecny
@Adamm

Jak ktos wie po co sie do robpty chodzi to nie ma co nazekać.Kasa na czas i wogole spoko. a jak komus się nie chce robić to od razu to widac i wszyscy mowią że długo nie porobi. No to powodzenia, szukaj szczescia dalej.

@Obecny

Bywa różnie, jest bardzo dużo pracy ale wyplata zawsze jest na koncie na czas. Premie daje za ilość paczek wiec im więcej zrobisz tym więcej dostaniesz

Przyszły pracownik.

@Obecny paczki to chyba magazyn pakuje, nie produkcja. Jak wtedy wygląda podział premi ? Dostajecie tylko Wy na magazynie czy wszyscy pracownicy produkcyjni ?

Przyszły ??? Po rekrutacji.

@Obecny. Na rozmowie kwalifikacyjnej z ... było mówione o dodatku za nadgodziny i za soboty na magazynach to o jakich Ty paczkach mówisz ??? Jakich premiach ??? Chyba że co kraj to obyczaj bo na to wychodzi.

obecny
@Przyszły ??? Po rekrutacji.

Nierozumiem! Jest norma paczek i jak ją wyrobisz to dostajesz w zalażności od tego ile spakujesz. Masz podane ile spakujesz i wiesz ile kasy ci wpadnie. To nie wiem skad to zdziwienie- Jakich premiach???

Olek

Więcej szczegółów?

Pela

Wierzyć się nie chce jak się czyta takie brednie , firma płaci na czas , cały czas zwiększa zatrudnienie , szuka możliwości rozwoju - jak się okazuje jakiś obibok chce kasę za nieróbstwo. Kim kolwiek jesteś- załóż firmę , zatrudnij ludzi i stwórz im takie warunki żeby wszyscy byli zadowoleni A nie wylewaj jadu jak typowy (usunięte przez administratora) na forum w necie. Żałosny jesteś.

Olek

Na jaka umowę można liczyć od firmy, Czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Niedomice

• Jak się pracuje w ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

ARTMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ