Opinie o M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze w Pszczyna

Barbara Nowy wpis

Praktycznie nie ma tu aktualnych opinii (ostatnia sprzed 2 lat) a właśnie poszukują pracownika produkcji ogrodniczej. Chodzi o pielęgnacje roślin w szklarni na jedna zmianę od godziny 6:00. Jak oceniacie aktualne warunki przy tym? jest tu w ogóle ktoś kto teraz pracuje albo niedawno się zatrudniał? liczę na opinię, bo jeszcze może się zgłoszę?

Magda Nowy wpis

Witam państwa. Kupiłam niedawno pomidorki truskawkowe. Gdy wyjęłam opakowanie z foli, poczułam piękny zapach pomidorów, tak jak dawniej gdy zjadało się te owoce prosto krzaka, zapach roznosił się , a smak też był wspaniały, małe mięsiste, czerwoniutkie, przepyszne. Bardzo przyjemnie było to stwierdzić dlatego że to polska firma. Ja już dość mam tych włoskich. Hiszpańskich i innych pomidorów, sam plastik . Gratuluję takich produktów !!!! Oby więcej Musimy dbać o polskie firmy.

Iza

@ex Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy w firmie M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze? Jak długo pracowałaś lub pracujesz w niej? Co byś dokładnie zmieniła ? To ważne informacje dla osób nowo zatrudniających się w firmie.

@Iza

Mularski to banda wieśniaków. Kierownictwo posadki dostało po znajomości, bo na swojej robocie sie nie znają. Tylko pracowników z gownem potrafią zmieszać. (usunięte przez administratora) Za cały miesiac przepracowany po 10 ,9 h łącznie z sobotami i niedzielami dostałam niecałe 2000 zl. Ja z tym idę do sądu, bo mam wszystkie godz.spisane.

Jan

To rzeczywiście nie jest jakieś bardzo duże wynagrodzenie ale może chociaż za to pracownik zatrudniony w tej firmie może liczyć na pakiet ciekawych benefitów? Zdradzisz mi jak akurat ta kwestia wygląda? Podzielisz się tym? Będę wdzięczny bo coś czuję, że Twoja odpowiedź wiele wniesie do tego wątku.

@Jan

Benefity????? Dobre sobie. Tylko podczas rozmowy wszystko jest takie różowe,potem człowiek zostaje pozostawiony sam sobie. Bylam z-ca kierownika, więc teoretycznie na stanowisku powinnam być samodzielna.niestety osoba pod ktora zostałam przydzielona miała gdzieś przekazywanie mi wiedzy, na każde moje pytanie odwracała się na piecie, bez słowa zmieniała moje polecenia. Maja gdzieś ze pracownicy są zmęczeni, ze nie dają juz rady. Z krzykiem zostają odesłani do hotelu. Także o benefitach ,nadgodzinach pomarz ,bo są tylko w słowach.Nikomu nie polecam tej pracy.

Issa
@Iza

Co bym zmieniła? Kierownictwo. Co niektórzy nie xnaja się na swoim zadaniu. I tego żeby szef bardziej interesował się pracownikami, wszystkimi.Nie tylko wybranymi. Żeby interesował się Co sie dzieje ,a nie tylko śmigał helikopterkiem. Dobry pakiet szkolenia. Bo tego to przede wszystkim brakuje. Brak wsparcia z góry. Ja miałam pseudo szkolenie na sucho, potem zostałam sama ,I ciągle podważano albo nie słuchano mojego zdania.

EWA Nowy wpis
@Iza

Firmie pracują sami z Ukrainy dla Polaków nie ma miejsca uferta pracy w urzędzie pracy to fikcja mnie zatrudnili na 3 dni żeby mnie zwolnić dla kolejnej Ukrainki w zakładzie w Kowalewie pracują tylko 4 polki reszta to niezliczona ilość ludzi z Ukrainy jeszcze brygadzistka jest Ukrainka która nie ma szacunku dla ludzi z Polski.

Karolina Nowy wpis
@EWA

Ale to w jakim celu jak już brali Cię na te 3 dni i w sumie tak z dnia na dzień mogli sobie umowę zerwać?

Ile jest zmian w M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze?

Issa

Nie ma wcale zmian ,jest gorzej

Firma M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze?

Ktos

Mularski to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Za cały miesiac przepracowany po 10 ,9 h łącznie z sobotami i niedzielami dostałam niecałe 2000 zl.

Jedynym świadczeniem dodatkowym jest "wysoka kultura osobista szefa" i wieczne bluzganie

Izabela Olender

Szanowni Państwo, w sklepie LIDL kupiłam Szpinak BABY, wypudrowany w Waszej Firmie, etykieta w załączeniu.Ucieszyłam się, że znalazłam polski produkt, bo popieram krajowe rolnictwo, a do tej pory kupowałam włoski, Cieszyłam się krótko, bo po odpakowaniu, w trakcie mycia, ( brak informacji, że trzeba myć, lub informacji, że produkt nadaje się bezpośrednio do spożycia!!!) zauważyłam dziwne roślinki,nie mające nic wspólnego ze szpinakiem. Wyglądały jak kawałki trawy, ale były mięsiste . Spróbowałam -nie przypominały smaku szpinaku.Było ich bardzo dużo,zaczęłam wybierać te skrawki rośliny, Obawiałam się, że mogą być niejadalne. Czystego szpinaku zostało niewiele. Ponieważ miałam zaplanowaną potrawę, a sklep był już zamknięty nie zwróciłam tego produktu. Przebrane listki zużyłam do potrawy. W załączenu przesyłam zdjęcia tego DODATKU do szpinaku.

Iza

Na stronie internetowej M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze chwali się, że umożliwia swoim pracownikom zakładu udział w imprezach szkoleniowo-integracyjno-kulturalnych. Chciałabym wiedzieć, czy faktycznie są one organizowane i jak je ocenianie?

@Iza

To tylko obietnice. Pracuje tam parę lat i jedyne co jest organizowane to raz do roku wigilia, na którą każdy coś przygotowuje ... firma daje miejsce na szklarni i beczki z piwem.

Iza

Może warto, by w takim razie pracownicy zainicjowali jakąś wspólną integrację? Takie spotkania sprzyjają pozytywnej atmosferze wśród zatrudnionych osób. Wspominasz we wpisie, że pracujesz w firmie od kilku lat, napisz proszę coś więcej o swoich doświadczeniach.

Rafał

Firma jak dla mnie tragedia. Zamówiłem u nich rozsadę dałem nasiona a przywieźli o 2000 sztuk mniej. Teraz nikt nie odbiera telefonów i ponaglają pisemnie o zapłatę za towar którego nie przywieźli. A gdzie zmarnowane nasiona za tysiąc złotych. Najśmieszniejsze że im sadzarka nie wsiała wcale albo po dwa nasiona. Przedstawiciel przywiózł mi jakieś nasiona w całkiem innym opakowaniu a nasiona w różnym kolorze, chyba jakieś zmiotki. Nigdy więcej współpracy z tą firmom

Wacław

Pewni jesteście, że negatywne opinie są w pełni zasłużone? Łatwo jest oskarżyć ale czy zasadnie?

sic!
@Wacław

Pracujesz tam czy trolujesz? Ktoś kto tam przepracował wiele lat zdążył sobie wyrobić opinię o pracodawcy.

Pracodawca nie szanuje pracownika. Nie polecam. Nie wierzcie w obietnice. Nie polecam Moje sugestie dla M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze: Czasem niech zobaczą że po drogiej stronie też są ludzie którzy mają swoje życie i problemy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracowników

Kk
@Andrzej

Pana wypowiedź jest totalnie nie składna i nie można wywnioskować z niej o co Panu konkretnie chodzi. A pozostawiając negatywną opinię należałoby czymś ją poprzeć. Ja osobiście mam odwrotne odczucie, podejrzewam że dlatego ,że ludzie Po prostu są traktowani ze wzajemnością. Ja szanuje swoją pracę i czuje się szacowana przez pracodawcę.

byly pracownik

jedno co powiedziec o tym pseudo zakladzie to to ze jest to dno a nie zaklad (usunięte przez administratora) i tyle tam to te pomdorki to przykrywka narkotyki to n porzadku dziemnnym as a szefjezdz pod wplywem juz mu odebrali kilka razy prawo jazdy no ale jak ma pszczynskich policjantow to jest na wolnosci

Iza

@Marian, @musiali, @X - Rozumiem że możecie być niezadowoleni z pracy, ale to nie zwalnia was z przestrzegania regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin) - wasze opinie powinny być napisane w sposób uprzejmy i kulturalny.

Sic!

Pan m...sz powienien zajać się tym co będzie mu najlepiej wychodziło czyli wypasem swojej krowy, kóz, świń itd. Do ludzi to on nie ma podejścia. Nie polecam. Wiem z doswiadczenia.

miko

Proponuję wysłać tam po cichu dziennikarzy z TVN lub Polsatu zrobią sobie super materiał!

Izolda

Jak się komuś nie chce pracować a dostał pomoc finansową to ma gdzieś pracę!!!

Ex nierob

W porządku, jeśli jest Ci tam dobrze to pracyj tam dalej. Masz pelne prawo. Zrozum jednak że liczba gwiazdek, opinie i komentarze innych nie pojawiły się znikad. Ja też tam nie pracowałam roku, czy dwóch a wystarczająco dość by widzieć jacy ludzie przychodzą do pracy, jak długo porobią, jacy są zwalniani a co najważniejsze za co i jak. Zwroc uwagę od którego roku są komentarze i od którego roku mamy +500. Nie wiem jak ty ale ja jeszcze umiem liczyć i "banda nierobow" (jak to napisalas), istniała i pracowała u Panów M. przed pojawieniem się na świecie tej rządowej pomocy. Popraw mnie jesli się myle. Na koniec - jeśli pracujesz tam te siedem lat to pewnie byłaś świadkiem tego ze wykształcenie w tej firmie nie jest gwarantem pracy, gdyż "niezastąpieni", czy długoletni pracownicy albo sie znudzili albo zostali zastąpieni nowymi tańszymi świeżakami,, pozdrawiam..., bez odbioru

ex

Mysle ze powyższe komentarze w calodci opisują sytuaxje panująco w firmie..,, Jeśli chcesz sprobowac pracy niespotykanej w żadnej innej firmiEe to musisz koniecznie tam aplikować ,.,, klimat "niepowtarzlny". Daj tylko znac jak było.

Formalina

Właśnie widziałem program w t V n uwaga o tym jak zatrudniają ludzi z korei, o wyzysku, łapówkach, .... A ŚP ojciec Tadeusz to nagrody od prezydenta dostawał a synowie poszli na taniochę i wyzysk.

Dun

Wiesz co, nie sądzisz, ale się ciągnie i nadal wszystko jest na swoim miejscu, więc wydaje mi się genralnie, że będzie coraz lepiej i lepiej, uwierz w to

Zostaw merytoryczną opinię o M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze - Pszczyna

M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze
1.3/5 Na podstawie 44 ocen.

M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze