Opinie o M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze w Pszczyna

bla

Ta firma to katastrofa. Nie sądzę by to dłużej pociągnęło.

Passerati

Chlewnia, szef wieśniak, firma rodzinna. Gnój, syf, smród, bród i ubóstwo. I oczywiście niesamowite wymagania. Chyba najgorsza firma, z którą kiedykolwiek miałem do czynienia

dmd

UK. ZA 300 GODZ 600 ZL. BO ROBI NA AKORD I NIE WYRABIA NIE WIADOMO Z KAD WZIETYCH NORN

kokss

ludzie moja opinia po pracy u nich jest jedna szkoda czasu objasniam dlaczego osobiscie jako polacy jestescie niewygodni ani chca tanią sile roboczą bengale,ukraincy,filipinczyki i teraz modne od zeszlego roku koreanki z północy pracuja ile dadzą rade na maksa ty jako polak sadze ze nie szukasz roboty po 14 h w syfie ktos pisze ze chwalą opinie o nich moze tadka śp kiedys tak tych mlodych obecnych wątpie tam kazdy z rodziny kto ma dziure w duu...pie tobą zażądza jeden tak inny tak zalezy od humoru kazdy moze oberwac pare hu ku i innych ,talony i inne nie istnieja gdzie indziej tak ,nadgodziny nie platne jak platne to kupa pod stołem zarobki nie specjalne wiec wybieraj lub poprostu próbuj a pozniej powiesz dobrze pisali jednak prawda

Firma M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
byly pracownik

Zgadzam sie z wyrzej napisanym. Jako byly pracownik, moge powiedziec tak - jak chcesz pracowac na umowe o dzielo ( maga wywalic w kazdej chwili), bez placonego ZUSu i za 8zl/godz - prosze bardzo. Ale jak Mateusz sobie cos wymysli-to zwalnia wszystkich-doslownie. Nie ma pracy-zwalnia, jest paca-bierze nowych ludzi. Jaki problem. naruszenie dóbr osobistych pracownika przez zalozenie podsłuchu i kamer - to jest normalne. W innym kraju UE byl by ukrany-w Polsce-nie. Niestety nie jest to karane bo w Polskim prawie nie jest sciesle okreslone co to sa "dobra osobiste". Powiem tak-jak brak jekiej-kolwiek pracy-trzeba za cos zyc. Zwlaszcza to jest poratunek dla pracownikow ze wschodu. I to jest wykorzystywane.

uczciwa

nie przyjmuja do pracy polakow poniewaz wola koreanki ,filipinki,i bangladesz oraz oczywiscie ukraine.praca jak kazda trzeba robic...atmosfera w miare ale pieniadze małe za taka ciezka prace.teraz to juz ponizej sredniej .coraz mniej polakow poniewaz powoli ludzie sami odchodza i szukaja innej pracy lepiej platnej.szkoda......

kokott
@uczciwa

nabor jest od czasu do czasu lecz polakow jest tam coraz mniej nabor maja nonstop na portalach ukrainskich pan z bhp tym sie zajmuje i w agencjach dla wschodu kazda ilosc wezma hotel u mularskich przyjmnie wszystkich byle by pracowali

abecadlo

10 lat tam bylem i tylko dobrze bylo za tadka i na poczatku za matisa ale jak juz zaczeli rzadzic martin z tym z rozanek to masakra rozpierdol firmy na amen ,ale to glownie zasluga byla tego z wielkopolski

kokoroko

jak kto nie wierzy polecam sprawdzic osobiscie a sie przekona kto niewierny na wlasnej skorze poprostu zal tam pracowac u tych panstwa

sisi piękna
@kokoroko

bo to firma to kpina nie ma na nich litery prawa prywaciarz i jeego dziwne prawa pracowalem i przekaz brzmi panie prezesie na prezesa trzeba miec wyglad i sposob bycia niestety pan tego nie posiada

były
@sisi piękna

większość z tych jego piesków została wywalona w Policji , albo zmuszona odejść na emeryturę. Konfidenci jak ch...

agata

hm netto najnizsza kraj jak zrobisz 2 miesiące w miesiacu to pomnoz razy dwa kasy nie ma socjalne i talony itp nie istnieją

MARCINP
@agata

czysta stwka na godzine ale panu jak sie zachce i jaka noga wstanie tak bredzi raz nadgodziny sa raz nie placi raz na pol roku nikt z polakow z okolic nie chce tam pracowac zostaly bengale,ukraince i koreance im nasze 1200 zl pasuje noi ci co najbardziej donosza keden a drugiego a no i sekretarka pani marcina lodziarka

ordddda

ten koles za nic ma kodeks nawet urlopu nie ma kiedy chcesz pozniej placi lub nie jak zechce podsłuchuje od dawna pracownikow kto mu zabrani wszedzie kamery i podsluchy pełna inwigilacja

eks

klasik, jak nie masz szacunku do siebie i lubisz być traktowana jak biały murzyn , to jak najbardziej polecam tą firmę.

marcin p

dokładnie praca ciężka nie popłatna wlasciciele z kompleksami podsłuchy kamery i wszechobecne donosicielstwo jeden na drugiego do pana mularskiego zwalnia za byle co wielkie panisko a słoma z butow wystaje co drugie slowo kórwa powiesz cos nie tak zwolni cie i juz praca dla nie wiadomo kogo dla wariata zero szacumku pracujace osoby donosza jeden na drugiego ale przeciez jest tam bardzo mila atmosfera pracy umowe zlecenie daje w nieskonczonosc bo tak chce poporostu szkoda tam isc do pracy i juz idzcie gdzie indziej

Jadzia

PRacaw szędzie, dosłownie wszędzie będzie lepsza niż u Mularskich. Naprawdę - pracowałam w różnych marketach, na promocjach i nawet sprzątając i wszędzie było lepiej niż właśnie w tym zakładzie. Sposób trakowania ludzi jak totalne dno, przeklinanie, krzyczenie na pracowników (naprawdę tak zdobywa się szacunek?), dodtakowo płace niskie, praca nienajlżejsza. Stres. Dodatkowo potwierdzam kwestie pleśni, musiałam wybierać z zapleśniałych kartonów pomidory które jeszcze nie speśniały i nadawały się do sprzedaży.

daj spok

dajcie sobie luz 3 wlascicieli kazdy dzwoni i wyzywa do ciebie bez przyczyny robota bez organizacji polacy sa tam beee najlepsi koreancy i ukraincy zarobki slabe i te umowy zlecenie cyrk

róża bluszczyńska

M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze podobno wystartowała z jakimiś wilkimi naborami i rekrutacjami, jakaś wielka wymiana pracowników, takie plotki słyszałam. czy to prawda? jeśli tak to bardzo by mi zależało na pracy u nich. mam wieloletnie doświadczeniw w pracy w różnych kwiaciarniach, czy dostanę tutaj pracę?

aaa

też nie polecam jeszcze jak pracuje pan tomek to koniec ten kapuś wszystko powie uwaga na niego bo to nie człowiek tylko menda hahahah

eks

nie polecam, nawet ukraincy uciekają, teraz zatrudnia koreanki, szacunku dla pracownika zero

tomooo

i oto u mularskiego chodzi kazdy na kazdego nadaje wlasnie do niego przykladem jest portiernia mistrzowie smaru nawet jeden drugiego potrafi obsmarowac moze pan da z 50 zł do milicyjnej emerytury

W firmie Mularski godnie ( nie mówię że super ) ale godnie i uczciwie było za czasów Tadeusza ( założyciela całego gospodarstwa ), po jego śmierci wszystko zostało wywrócone do góry nogami. Najniższa krajowa, polscy pracownicy stopniowo zostawali zwalniani a w ich miejsce sprowadzani pracownicy ze wschodu ( tania siła robocza ). Aby nie było że jestem gołosłowny - pracowałem w zakładzie Pszczyna 8 lat. Jak już tu jestem to dodam jeszcze że szefów poznałem też wszystkich i powiem tak : (usunięte przez administratora) fachman, solidny typowy szef pełną gębą lecz na Pszczynie nie był lubiany bo zawsze pozostawiał pewien niesmak po swoich wizytach. Marcin - z zakładu z Borów - Bardzo dobry od wszelkich spraw technicznych, łeb na karku, gdy tłumaczył coś przez telefon to człowiek to dosłownie widział. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam ich serdecznie za 8-lenie wspomnienia :)

v

jeszcze niedawno było tu parę stron negatywnych opinii o pracodawcy, co się stało z wpisami między 2009 a 2013 zeżarła ją szara pleśń

szara pleśń

Ogólnie to nie polecam, [usunięte przez moderatora] warunki pracy, brak odpowiednich środków dla pracowników z poza kraju, brak przysługujących ciepłych posiłków podczas okresu zimowego, dostajesz używane buty he he( paranoja), a pomidory podkupywane i niesmaczne :P, wyżywanie się na pracownikach, na 12 godzin przysługuje jedna przerwa, nocki płatne w normalnej stawce, tak samo weekendy, szef wulgarny, szkoda ze jeszcze tu pracuje

BYLY WIEZIEN

JEDNO JEST PEWNE [ usuniete przez admina] W PSZCZYNIE U MULARSKIEGO MAM DOSC TYCH ROZDARTYCH I NIE HUMANITARNHCH LUDZI .NIE POLECAM TEGO [ usuniete przez admina]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gp
@BYLY WIEZIEN

(usunięte przez administratora) nie robota dajcie sobie luz masakra tam nie zarobisz maks 1500 i zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze - Pszczyna

M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze
1.3/5 Na podstawie 44 ocen.

M.Mularski Gospodarstwo Ogrodnicze