Opinie o Dk-Prof Sp. z o.o. w Biczyce Dolne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dk-Prof Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dk-Prof Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dk-Prof Sp. z o.o. w Biczyce Dolne

R32

Pracowałem w tej firmie , i mogę powiedzieć tak . Banda frajerów , na czele tej bandy kierowniki !!!! Fatalna atmosfera , pełno frajerów do okoła , rozmawiają z tobą pięknie a zaraz idą donoszą na ciebie . Porażka, praca za 1600zł , NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

xcvx

Rotacja występuje cały czas. Co Ty pier...lisz. Chyba spisz w pracy albo masz płacone za wpis. Gdzie te dobre zarobki ???

xcv

No co za pytanie . Jaka aktualnie panuje atmosfera? Pytasz o klimatyzacje w pomieszczeniach czy o to czy w tym momencie ktoś kogoś podpier...lił. Klimatyzacja jest, a donoszenie jeden na drugiego tez nieźle funkcjonuje. Dochodzi pogarda ze strony szefostwa , jak nie ty to będzie następny wiec zapier...aj i cicho siedź za marne grosze. Taka to miła atmosfera tutaj panuje.

jyfuy

Szanse są żadne. Jak na początku zaakceptujesz daną stawkę to zapomnij o podwyżce. Już nie jeden przeżył to na swojej skórze.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

jhg

Jeżeli jedyny ważny czynnik dla Ciebie to terminowa wyplata, niezależnie od jej wysokości to zapraszamy do DK -Prof i DAKO . Takich u nas potrzeba. Dostaniesz najniższą ale terminowo i powinieneś się cieszyć i całować po rekach.

Ludzie piszą o nich prawdę to usuwają to . Czego sie boicie .. to tylko jest prawda jak w DK PROFIE I DAKO JEST ..

bnnnn
@123

Jeśli chodzi o prawdziwe opinie o DAKO i DK-PBRRRRR (aż mnie zatrzęsło na wspomnienie) to najbardziej wartościowe i przydatne dla chcących coś o tych firmach się dowiedzieć są wymazywane. Jeżeli by nie mazali to byłby niesamowity wstyd dla tych firm jak w rzeczywistości tam jest. Nikt by u nich nie chciał pracować. A tak to nabierają coraz to nowych chętnych jak to nie jest rewelacyjnie i jaka to światowa firma z przyszłością. Mentalność panującą w firmie jest jednak prosto z Ma...nkowic.

ghjghj

Proszę bardzo , nikt nikomu nie broni u nich kupować. Kazdy robi jak uważna. Jak masz pieniążki to chętnie zainkasują co nieco.

ghjgj

Badz cierpliwy. Doczekasz się.

sfsds

Śledź ogłoszenia, tam jest ciągła rotacja bo ludzie po jakim czasie odchodzą sami widząc jakie są warunki. Morze się załapiesz.

fdsfs

Kolego co ma wspólnego automatyka do pensji. Po za tym ta firma żadnej automatyki nie produkuje. Sprowadzają napędy chińskie do bram , rolet , montują to i tyle. A co do niskiej wypłaty to co szkodzi żebyś tam poszedł pracować i samemu się przekonasz. Przestaniesz wątpić niedowiarku.

uytiu

Praca jest, za najniższą . Nic tylko aplikować.

fgh

Aplikuj ,aplikuj jak chcesz pracować charytatywnie . No bo przecież Mercedesy i Bmw kosztują.

jnb

Co do warunków pracy to poczytaj sobie opinie o dako , bo to ci sami właściciele co dk-prof. Tam jest więcej opinii co do kultury zarządzania tymi firmami oraz jak się pracuje. Po pierwsze najniższe zarobki jakie tylko da się wycisnąć na pracowniku (często najniższa krajowa),niedotrzymywanie ustaleń z pracownikami i inne przypadki otwierające oczy.

Stanowisko doradca techniczno-handlowy. Wynagrodzenie 1600zl na rękę plus prowizje, których nigdy nie jesteś pewien jak Ci liczą bo to jest czarna magia. Średnia prowizja 150-200 zl. To teraz już wiesz jakie zarobki. Zdziwiony? Lepiej nie będzie choćbyś stawał na ...... Tak to jest skonstruowane.

we

kompletne banczał

moderatorek

Miałem rozmowę on-line - ale bez odpowiedzi. Nic ciekawego! Moim prywatnym zdaniem firma powinna zwrócić uwagę na to kogo zatrudnia - przecież widać, że ktoś wyleciał i się mści. Moderator powinien zwrócić na zawartość merytoryczną opinii.

Charli

Ponieważ pracowałem w tej firmie i wiem jak to wyglądało. Zobacz sobie na każdą prace jaka oferuje dako albo dk prof po 2 miesiące albo dłużej szukaja ludzi na jedno stanowisko. Coś musi być na rzeczy ze ludzi tam nie ciągnie. Ja sam wiem na swoim przykładzie pracowałem w dk prof kilka miesięcy i nie byłem zadowolony z tej pracy.Robota nawet ok wszedzie trzeba robić,, po prostu (usunięte przez administratora) tam szukaja taniej sily roboczej. Kompletnie nie szanują ludzi a w szczególności kierownik tej firmy straszny pajac.. ilak Jak chcesz pracować jak murzyn to idz do dk prof

Charli

Dostanie 1300zł + premie to może dostanie 2000ZŁ tylko ja bym na to nie liczył . Bedzie zasuwał jak murzyn i tyle , kolega tam robni 1700 1800 dostawał a czasem dużo mniej,

WW

Cześć Byłe na rozmowie o prace w dk prof. Porażka daj cie spokój. Najlepiej żebyś umiał robić wszystko (usunięte przez administratora)

tomek

Witam Mam takie pytanie . widziałem ze w dk prof jest przyjęcie na PRACOWNIK PRODUKCJI ROLET praca przy cięciu na pile profili roletowych. Jest warto złożyć cv ???? Dk Prof to jest dako ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dk-Prof Sp. z o.o. - Biczyce Dolne

• Jak się pracuje w Dk-Prof Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dk-Prof Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dk-Prof Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dk-Prof Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dk-Prof Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 48 ocen.
  • 185
    33-395 Biczyce Dolne