SWISSPOR Polska Sp z.o.o.

Chrzanów

Opinie o SWISSPOR Polska Sp z.o.o.

Julita

Niedawno ruszyła rekrutacja na stanowisko Młodszy specjalista ds. transportu. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć o pracy w SWISSPOR Polska? Co sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy?

3ert

@edrf nie wiem wydaje mi się e ostatnie ofery jakie od nich były to były w maju od tamtje pory przyznam szczerze ze nie widziałem nic od nich..ale może to po prostu maja jakas wewnetrzna rekutajce ale po prostu sporbouj się z nimi jakos skontaktować.

Kam

yyy tak mam kurs na operatora wózka widłowego z egzaminem UDT , inaczej bym nie pisał o tym :)

Kam

emm no mam UDT, inaczej bym nie pisał o tym :P

Kam

jako operator wózka widłowego, mam zamiar tam pracować, ale dojeżdżam kawałek drogi, więc wolę się dowiedzieć wcześniej jakie są zmiany itp

Kam

po ile godzin się tam pracuje?

Mnich

SWISSPOR Polska Sp z.o.o. z tego co mi wiadomo to owszem, aktualnie zatrudnia, nie powinno to w ogóle nikogo dziwić

Dość swisspor

Bo sie uśmieję. Firma metr mułu.

ABC

Praca jest w zasadzie ok - atmosfera naprawdę dobra. No może prócz dwóch ludzi... :) Można się nauczyć czegoś dla siebie. Ale nie licz na rozwój ani na dobre wynagrodzenie. Zajęcie idealne dla młodych, zaczynających karierę zawodową.

jankomuzykant

@ABC, a co masz na mysli piszac cała reszta? Wymieniłes jedynie ludzi, czyli atmosferę i cała reszte zanegowałeś. czy w firmie nie ma żadnych szkolen i szans na rozwój, nie ma dobrego wynagrodzenia, nie ma benefitów pracowniczych jak opieka medyczna, czy karty multisportu? Jak to z tym jest, bo jednak cała reszta brzmi zbyt ogólnikowo.

ABC

Rok spędzony w Swissporze czegoś mnie nauczył. Ludzie są ok (nie wliczając kilku wyjątków). Plusem są częste podróże służbowe, fajna atmosfera wśród pracowników. Minus to cała reszta.

k

a ten cały franciszek to mozna sie domyslec kto to jest.......dobry tato do ktorego malo co dociera bo ma mniemanie o sobie tak wysokie ze nikt mu nie dorasta do piet

nalesnik

tam jest piekloooo

Franciszek

@jarek, a mozesz napisac dlaczego, bo taki post, jak Twój mogłaby napisac równiez konkurencja swisspor, dlatego byłbym wdzięczny za dodanie argumentacji.

Franciszek

Serio? wiecie jednak rachunki za światło jakies kolosalne nie są, dlatego powtórze jeszcze raz - trudno mi w to wierzyć, bo o wiele więcej oszczędności da sie zrobic gdzie indziej, a po co utruniac prace pracownikom, generując straty - nie wiem.

Baron

Pracuję w tym zakładzie. Nie liczcie na wiele a już napewno na dobre wynagrodzenie. Firma się restrukturyzuje i oszczedza na wszystkim. Parcie na oszczędności tak wielkie, że wyłączają chłopakom na produkcji światło na hali.

Milia

Fajna praca, ale bez możliwości rozwoju i avansu. Pracujesz dla zabicia czasu, to tyle.

c.

@jamal, wysłac nigdy nie zaszkodzi, może akurat kogoś szukają do Swisspor, taki ryzyk fizyk, a właściwie nie masz nic do stracenia.

jamal

mają u siebie taką zakładkę jak kariera. Warto do nich wysyłać swoje CV na tamtego maila? odzywają się?

krzys

Ja tez szukam pracy i pomyslalem o SWISSPOR Polska. Prosze Was o jakies opinie o firmie. Kto tam pracowal i moze sie wypowiedziec??

lukas

Witam zostałem zaproszony na rozmowę w Warszawie w poniedziałek na jakie warunki finansowe można liczyć???proszę o rzetelne odpowiedzi.

Kiedyś praca w tej firmie to byla przyjemnosc. Niestety w tej chwili wszystko sie zmienilo. A bedzie jeszcze gorzej. Nie polecam, nie warto.

ph

witam, mam pytanie odnośnie warunków pracy PH, jaki samochód? jakie limity, itd. wielkie dzięki

fabs

Czy może ktoś napisać jak jest w firmie obecnie?? Mam niebawem rozmowę i chciałbym wiedzieć czy jest aż tak źle jak wszyscy piszą... Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

mario

Witam może ktoś opisze jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie gdyż dostałem propozycję pracy na stanowisku PH. Czy coś się zmieniło od roku czasu?

każdy ma to na co zasłużył, to wszystko w tym temacie. jak nie robisz wyników to Ci podziękują, dziwi to kogoś? ja tez bym nie chciał mieć takiego pracownika. przecież nie każdy nadaje się do takiej roboty i nie zawsze da się to stwierdzić na rozmowie kwalifikacyjnej. a wyścig szczurów jest jak wszędzie w podobnych branżach. Chcesz spokojnej i stabilnej pracy? to na pewno nie w handlu pozdrawiam

strzygacz

Wybieram sie na rozmowę. Proszę o informację na emaila: strzygacz@tlen.pl jak tam sie pracuje. Za wszelkie uwagi bedę wdzieczny

Handlowiec który jeszcze pracuje

Seco 1. Nikt nie napiszę jaki rodzaj zatrudnienia. 2. Nikt nie napisze ile zarobisz 3. Nikt nie będzie Tobie ułatwiał pracy/ Dlaczego? Bo jest to już przestępstwo pisanie o zatrudnieniach o pieniądzach. TAJEMNICA FIRMY Rusz trochę swoimi mięśniem mózgowym i szarymi komórkami. Pomyśl jak zdobyć takie informacje.

mua

naprawdę jest tak źle?

seco

Witajcie. Zaproszono mnie na rozmowe do Pelplina na PH. może ktoś opisac jak wyglada kwestia umowy i płacy?

Słowa kojarzące się z SWISSPOR Polska Sp z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni i służą pomocą Najbardziej podobało mi się w SWISSPOR Polska Sp z.o.o. :kontakt z nowymi osobami

Zostaw opinię o SWISSPOR Polska Sp z.o.o. - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWISSPOR Polska Sp z.o.o.