Opinie o Rebondex Sp. z o.o. w Słupia pod Kępnem

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rebondex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rebondex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rebondex Sp. z o.o. w Słupia pod Kępnem

Krzysztof Kotkowicz Nowy wpis

Nie polecam, firma korzysta z usług spamerów. Oznacza to brak poszanowania dla innych osób, ich prywatności i dla prawa. A jeśli posuwają się do tak niskich praktyk, by reklamować swoje usługi, to do czego jeszcze mogą być zdolni?

Jakie są warunki zatrudnienia w Rebondex Sp. z o.o.?

Jak wygląda rozmowa w Rebondex Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji? Z iloma osobami się rozmawia? 17 maja pojawiło się ogłoszenie.

Pracownik niedoszły Nowy wpis

Rozmowa jest z Panią z biura. Ogólnie nie polecam… miałem zostać przyjęty po czym dzwoniłem 5 razy o termin rozpoczęcia pracy i się nie doczekałem . Na magazynie (usunięte przez administratora) i pył.

Kali

Potwierdzam opinie Olo zero zasad BHP wdycha się smród starej recykilnowanej gąbki, chemii, pyłu tam przydałaby się państwowa inspekcja pracy zakład w Jaworznie totalne dno

Sławomir
@Kali

Masz rację zastanawiam się czy nie nasłać inspekcji pracy pracownik produkcji pracuje tydzień bez żadnej umowy to chyba nie jest za bardzo normalne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rebondex Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Jolanta

Zastanawiam się czy faktycznie w firmie występowały kiedykolwiek jakieś problemy z alkoholem? Ktoś jeszcze dwa lata temu tak napisał ale przy tych pozytywnych opiniach od klientów zdaje się to być zastanawiające. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Jakie warunki panują tam w środku?

Kamil

Jak najbardziej polecam firmę.

Karol M

Polecam, dobry produkt w rozsądnej cenie, a pianka w takiej formie wypełnienia rzeczywiście bardzo dobrze się sprawdza.

Dawid

Ciekawy produkt w rozsądnej cenie a jednocześnie o szerokim zastosowaniu, nawet nie spodziewałem się, że Pianka PUR podlega recyklingowi.

Nieco zaskakujący, ale moim zdaniem faktycznie ciekawy produkt, na który warto zwrócić uwagę jeśli ktoś będzie chciał zainwestować w piankę.

Maciej

Pianka idealna do stworzenia mat sportowych, polecam zdecydowanie jeśli szukacie takiego materiału.

Olo

Mają zakład w Jaworznie na ul.Solskiego powiem tylko że trzeba ich omijać ,typowa manufaktura w dziurawej stodole,pijani pracownicy,co miesiąc inni bo po pierwszej wypłacie uciekają ,kantują na pieniądzach a maszyny mają totalny złom wszystko na drut i sznurek ,szczerze odradzam,strata czasu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rebondex Sp. z o.o. - Słupia pod Kępnem

• Jak się pracuje w Rebondex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rebondex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rebondex Sp. z o.o.
  • Słoneczna 30