Creaton Polska Sp. z o.o.

Olkusz

Opinie o Creaton Polska Sp. z o.o.

Julita

@Gala jeżeli jest tak jak mówisz i niektóre komentarze zostały usunięte, to tylko ze względu na to, że były niezgodne z wymogami regulaminu. Regulamin jest dostępny na naszej stronie, możesz również zapoznać się z nim pod wskazanym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Opinie zamieszczane na tym forum muszą być merytoryczne i nie mogą zawierać wulgaryzmów, obrażać innych itp.

Gala

Gdzie się podziały poprzednie niepochlebne opinie na temat tej firmy. Widać firma wstydzi się tego co było napisane na jej temat - zamiatanie pod dywan nie wygodnych wpisów , a było ich naprawdę sporo nawet były wymieniane osoby z nazwiska.

Krzyś
@Gala 01.11.2017 15:47

Co tam teraz się dzieje? szukają ludzi do pracy z tego co wiem. Opłaca się z nimi wogóle rozmawiać?

Julita

@ edr czy jeżeli Twoim zdaniem firmie zależy, aby pracownik miał dobre doświadczenie, to przekłada się to również, oprócz wymienionego wynagrodzenia, na oferowany przez nią system szkoleń lub pakiet benefitów, etc.? Możesz się podzielić Swoją wiedzą na ten temat?

edr

Oczywiste jest @bumek, że zależy im na tym, żeby pracownik posiadał dobre doświadczenie, bo wtedy to się jeszcze odpowiednio przekłada na wynagrodzenie.

max

praca w creatonie to sama przyjemnośc jestem zaszczycony pracując w tak wielkim koncernie jakim jest creaton oczywiscie jestem osobą fizyczną pozdrawiam całą kadre

krzychu

Ta firma to wielkie nieporozumienie. Pracowałem tam i wiem coś o tym. Pierwsze mnie zwolnili z braku pracy a następnie bezdomny dzwonił, żebym wrócił. Nigdy!!!!

Leon

Ta firma to nie Creaton tylko EBM Polska. Creaton to marka handlowa spółki a w szczególności produkcji w Widziszewie. Tak firma prowadzi rekrutację, bo wszyscy odchodzą. W ciągu miesiąca odeszło już 30% doświadczonej załogi. Za te pieniądze w tych warunkach nikt nie będzie pracował.

Zostaw opinię o Creaton Polska Sp. z o.o. - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creaton Polska Sp. z o.o.