Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu

Międzyrzecz

Opinie o Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu

agacia693

Jakie są średnie zarobki na produkcji??osoba z 10-letnim doświadczeniem....

diabeł

do tej firmy są potrzebni konkretni ludzie a nie manekiny , ludzie którzy umieją myśleć i którzy chcą pracować reszta bez komentarza

gość

ci panowie już nie pracują co leżał szpitalu.ochrona teraz bazuje na takich ludziach.pefron dobrze płaci

kierownik

szukają do was jakis kierowników z doświadczeniem?

kevin

Praca przy produkcji styropiany za granicą ( usunięte przez administratora )

ana

Witam, jakie są zarobki i czy zatrudniają kobiety?

Irena

Co do ochrony mienia skład ludzi jest mocny i zdyscyplinowany przez jednego pana D.

OPAD
@Irena 19.09.2014 16:26

PRZEZ PEDOFILA, SŁYSZAŁAM ŻE MOLESTOWAŁ SWOJĄ CÓRKĘ W PRZESZŁOŚCI.

Eliasz
@Irena 19.09.2014 16:26

Niestety, przykro mi ale firma ochroniarska jest niekompetentna, przyjmują do pracy w charakterze ochroniarza człowieka z tak zwanymi ''żółtymi papierami'' który ponoć leczy się w pobliskich Obrzycach. Mało tego, będąc w szpitalu dopuścił się nierządu na kobiecie która również odbywała leczenie. Z tego co mi wiadomo za próbę zgwałcenia chorej psychicznie kobiety dostał coś w zawieszeniu. Ciekawe jak się wytłumaczy firma ochroniarska zatrudniająca takie osoby?

Zostaw opinię o Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu