2 Dodaj opinię
2 113 32 5 1

Opinie o FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Filipek

Były pracownik nigdy nie będzie obiektywny a przyczyna rozstania też jakaś była!!

Były pracownik.
@Filipek

Przeprowadziłem się do innego miasta i dlatego zmieniłem pracę. To była przyczyna. Za porozumieniem stron :)

Paulina
@Były pracownik.

Opinia byłych pracowników moim zdaniem jest bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą u danego pracodawcy. Były pracownik, wracając do Twojej wypowiedzi poniżej. W końcu każdy może odmówić nadgodzin - czy są one wymagane odgórnie przez FABRYKĘ OKIEN PCV "FOREST"?

Były pracownik. Nowy wpis
@Paulina

Na początku nie były wymagane lecz z czaswm sie stały wymagane i w soboty mieliśmy 2 zmiany po 6-7h. Oczywiście bez tych nadgodzin zarobek by był w wysokości najniższej krajowej.

Paulina Nowy wpis
@Były pracownik.

A czy poza nadgodzinami istniała jakaś możliwość, żeby "dorobić sobie" do podstawy wynagrodzenia? Czy warunki, które należało spełnić, aby otrzymać premię były bardzo wymagające?

Były pracownik Nowy wpis
@Paulina

Oczywiście, że jest możliwość. Jak ktoś chce spędzać 3/4 życia w pracy i zarobić sobie te dwie najnizsze krajowe to idealny (usunięte przez administratora) :)

Paulina Nowy wpis
@Były pracownik

Dzięki za odpowiedź, już wszystko jasne. A czy ten grafik w Forest jest elastyczny? Mam na myśli to, czy np. osoby studiujące albo opiekujące się dziećmi mogą go jakoś dostosować pod siebie i przychodzić do pracy, kiedy im odpowiada.

TakNie

Pracowałem w firmie Forest na produkcji przez okres 2 lat. Nie polecam tego zakładu dla przyszłych kandydatów. Zarobki (usunięte przez administratora)zł na godzine na rękę. Każda sobota pracująca, miesięcznie ponad 220-230 godzin do przepracowania i zarobki jakieś około 2500-2600 na rękę. Do podstawowej stawki 10 zł na godzine dochodzi premia za "jednostki" czyli jedna jednostka to 1 szyba, a 1 jednostka to(usunięte przez administratora) gr. Czyli przykładowo żeby zrobić 7 tyś jednostek trzeba bardzo szybko zapieprzać cały miesiąć, a z 7 tyś jednostek to jest (usunięte przez administratora)zł i to mnożone razy 110% czyli jakieś (usunięte przez administratora)zł premii na rękę plus do tego pensja za godziny daje te (usunięte przez administratora), ale to bardzo ciężko tyle wyrobić. Najczęściej wychodziło tak (usunięte przez administratora)na rękę, lecz tylko w okresie sezonu. (usunięte przez administratora) Czasami robi się w zime po 4h tylko, bo nie ma co robić. To te (usunięte przez administratora)to tak przez 4 miesiące w roku się zarabia. (usunięte przez administratora)Nie polecam tego zakladu dla normalnych ludzi. (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
J.R
 Rekomendacja

Firma Forest w Elblągu jest bardzo rzetelna. Pan który montował okna świetny fachowiec. Polecam tą firmę.

Jacek

Dobra firma i dobry pracodawca więc klienci są również zadowoleni. Takie wpisy to reklama dla firmy!!

TakNie1

grzegorz

brałem okna 10 lat temu teraz zamawiam kolejne okna sa jak na cene bardzo dobre polecam

Tak2Nie
Edyta

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Nie pojawiły się żadne komentarze dotyczące tego przedsiębiorstwa. Czy uważacie je za godne polecenia? Czy można liczyć na stanowisko adekwatne do umiejętności?

Edyta

Interesują mnie oferty pracy w tej firmie na linii produkcyjnej. Czy praca jest zmianowa, czy płacą za nadgodziny, premie za niedziele i święta? Może doda ktoś opinię do wątku kto tam już pracuje i zna firmę od środka. Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam!

Irek

Może ktoś napisze kilka informacji co aktualnie dzieje się w firmie?

Wiktor

Widzę, że raczej sporadycznie piszecie na forum. Szkoda, szukam pracy i takie opinie przydają się.

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma produkuje również na eksport i gdzie?

Feliks

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Ideałów nie ma, wszędzie bywa różnie!!!

Tak9Nie

Rober Kraszewski Ostróda

Wstawiałem okna w dwóch mieszkaniach , w swoim i w syna , w swoim zamówiłem z tej firmy http://thermel.pl/ i to był koszmar nie okna (robione chyba po pijanemu w piwnicy) . Natomiast dla syna zamówiłem w Foreście Malbork (chyba ideal 7000) i powiem krótko są super , tak okna powinny być wykonane !!! - lepszych nie SPOTKAŁEM . Piszę to po dwóch latach użytkowania. Marzy mi się wymienienie tego szajsu firmy Thermel w moim mieszkaniu na okna okna Foresta, ale koszty nie pozwalają - może kiedyś... I nie jest ważny profil przy wyborze okna , lecz dokładność i solidność wykonania przy produkcji. POLECAM TĄ FIRMĘ.

anonymous
@Rober Kraszewski Ostróda

Dobre az smieszne lepsze okna ha ha

rrrrr

Wychodzi na to ze mozna tylko dobrze pisac o tej firmie

TakNie1

Edyta

Na jakich zasadach pracuje się jako Kierowca samochodu ciężarowego? Czy trzeba mieć duże doświadczenie jako kierowca samochodu ciężarowego, aby dostać się do FABRYKA OKIEN PCV? Jaki jest system pracy? Dzieląc się takimi informacjami pomagacie tym, którzy chcą zatrudnić się w firmie.

Tak15Nie

oa

Wiecie jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać specjalista ds. obsługi klienta? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, zw wypłata jest terminwoa, bo dbają o pozytywne stosunki między pracownikami. TO dobry znak, że się dobrze dzieje w firmie.

Robiiiii

gdzie jest cała reszta komentarzy dotyczących firmy fores ? tych zarówno dobrych jak i ZŁYCH????

Tak16Nie

akce

można wiedzieć gdzie w kałdowie?bo poszukuję pracy i rozważałam pracę w Forescie,ale czytając opinie mam mieszane uczucia;-)

tyk

jest

kurka

byłabym ogromnie wdzięczna gdyby ktoś z was mógł mi powiedzieć jak się do nich dostac do pracy do działu produkcji tych okien, tak naprawdę to zawsze jakoś się w to chciałam wciągnąć Zawodowo a teraz słyszałam że podobno szukają w Forest ludzi do takiej pracy. ciekawi mnie tez czy kobiety mają u nich szansę na taką robotę

NIKI

Szczęśliwi Ci co odeszli z tej firmy. Niestety trzeba współczuć tym co z braku możliwości znalezienia innego zatrudnienia dalej pracują w tym miejscu.

Tak19Nie

klient

Okna nawet dobrej jakosci produkuja. Duzo fajnych ciekawych systemow stosuja jeden minus to cena najdrozej w malborku. Ale za jakosc sie placi. (usunięte przez administratora) Jezeli chodzi o produkt to nie ma zastrzezen bo jestem z nich zadowolony.

Obywatel MK

W tej firmie dostaje sie umowy na czas okreslony, pelen etat po 8 godz dziennie. Nie liczac wekendow... Ale UWAGA! W zime pracodawca nie zapewnia pracownikom odpowiedniej ilosci godzin a w sezonie pracuje sie ponad zakres godzin ustalonych w umowie. Z racja przyznaje ze okna sa stale kontrolowane i jak na ta firme som bardzo dobrze i solidne wykonnane... Zero zastrzezen

Tak3Nie

nivi

a jak w Forest wygląda praca handlowca? sądzę że są tam przedstawiciele handlowi

TakNie

Bardzo dobre robią okna, bez zarzutu, od trzech lat, czyli od wstawienia, żadnej usterki. Najlepszym pracownikiem jest pan (usunięte przez administratora)., bardzo miły człowiek, pozdrawiam : *

TakNie

Zostaw opinię o FABRYKA OKIEN PCV "FOREST" M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA - Malbork

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie