Vetrex

Opinie o Vetrex

Ryko@interia.pl

Masakra pracowałam 3tygodnie uciekłam bo dziewczyny masakra

Manyy

O ile poszły do góry zarobki w Vetrexie po przejęciu firmy przez francuzów ? A ile było podwyżek cen okien ?

Patrycja

@karuzojakie konkretnie masz zastrzeżenia do Vetrex jako pracodawcy? Możesz powiedzieć coś więcej? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o tym, jak wygląda praca w tej właśnie firmie?

karuzo

wszedzie jest lepiej niz w vetrexie niech nikt tu nie przychodzi pracowac za marne piniadze wiem co mowie bo pracuje juz bardzo długo

Patrycja

@Majki rozumiem, że Vetrex jako pracodawca najlepiej wypada na tle innych firm, w których pracowałeś. Możesz powiedzieć coś więcej na temat plusów pracy właśnie w tej firmie? Chętnie też dowiemy się czegoś więcej o Twojej codziennej pracy.

ja..
@Patrycja 20.07.2017 10:45

dla mnie najlepie j . Nie ma spiny i hitlerowcow jakiś czasów liczenia czy norm. dziwi mnie ze niektozy do flexa czy pres glas odchodzą za 1zl wiecej idą w kołchoz powodzenia

Marek34

A ile można zarobić jako kontroler jakości ?

Nie polecam nikomu tu pracy za marne 9.00-9.50zł

Tczewiak

Hej nikomu nie polecam pracy na produkcji w Vetrex 1.Potrafią za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] premię. 2.Podwyżek nie ma i nie będzie 3.Jedzenie na Hali 4.Zakaz używania telefonu itd... 5.Im dłużej jesteś na chorobowym tym szybciej cię zwalniają 6.Rodzina Firma prawie na każdym dziale pracuje ktoś z rodziny co ma o wiele lżej niż zwykły pracownik 7.Praca póki co od Poniedziałku do Piątku 6-14 ,14-22 8.Ciągłe wyzwiska itd... 9.W umowie jest napisane że podnosić będzie trzeba do 30kg,a prawda jet taka że 200-300kg zdarza się

nikolas

Awiecie moze ile zarabia lider zmianowy (kierownik zmiany) ? dzieki

@nikolas 12.01.2017 15:31
Awiecie moze ile zarabia lider zmianowy (kierownik zmiany) ? dzieki

lider zarabia na czysto 2300-2500zł

Impresario

Wiesz co główna księgowa to ponad 4000 zarabia z tego co wiem

ALA

CZEŚĆ, NIE WIECIE ILE ZARABIA GŁÓWNA KSIĘGOWA PODOBNO SZUKAJĄ TERAZ.

Pete

Dużo się zmieniło w firmie na lepsze.Pracuje ponad 7 lat . Kasa na czas są i premie kwartalne są, podwyżki były na początku roku. Atmosfera jest ok . Zatrudnili w końcu HR i tu oprócz profesjonalizmu rozmów z ludźmi ,dzięki niej mamy od czerwca również siłownie i medyczny. Jestem zadowolony z tej pracy chociaż czasem myślę ,że to przyzwyczajenie, ale polecić mogę nawet i okna .

gość
@Pete 08.08.2016 15:44

KASA nie jest na czas. Osoby mające konta w innym banku, niż PKO (Ich firmowe) z reguły ma na następny dzień. Według Księgowej - wina banku ( bzdura - sprawdzone). Z nadgodzinami było o tyle lepiej, że człowiek przynajmniej zarobił .Teraz przy 8 godzinach nawet 2 tysięcy nie mamy. Kolesiostwo. Nic więcej. Nie polecam. NA świeta NIc. Zero socjalu.

Majki
@gość 22.02.2017 14:21

@Pete nie pisz bzdur bo pracuje tu na produkcji wiele lat i mam na czas kasę, zmień bank. Na święta dostaliśmy też jakiś talon mało ale zawsze to coś , mam też kartę na basen..znajdź lepszą firmę i daj mi znać ja zmieniałem już dwa razy i zawsze było gorzej.

M.b

Witam zostałem skierowany do firmy w dniu jutrzejszym nie wiem jeszcze dokładnie na ktora godzinę, możecie napisać cos o firmie jakie są kontakty pomiędzy pracownikami ???

gość

Czy ktoś wie jaki obecnie w tej firmie jest system pracy? Czterobrygadówka? Czy jak?

bezrobotny

a co z pracownikami biurowymi ? jakie mają warunki pracy ? jak się tam pracuje ? jaka jest atmosfera ? jak kierownicy ?

Ex pracownik

Tak,tak przede wszystkim umowa o prace.Wtedy można wziąść kredyt i spłacać go do końca życia.Żałosne.Dlaczego większość stara się przedstawić umowę o pracę jako luksus skoro to normalne

aga

Roser, pracowali po 12godz 5 dni w tygodniu przez kilka/naście lat. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Teraz od kwietnia po 8 godz. Jak nie wierzysz to popytaj ludzi którzy tam pracowali. Do tego przez lata brak urlopów(urlop jest tylko wtedy kiedy w firmie jest mniej roboty grudzień- styczeń)

Ex pracownik

Roser,w jakim ty świecie żyjesz? Ja pracowałem tak przez 4 lata,wiec jeśli nie wiesz to nie wypowiadaj się na temat.Dla niedowiarków ,potwierdzam,że w sezonie pracuje się w systemie 2 zmianowym czyli po 12godzin,60 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku,umowa o pracę.

aga

mój mąż po ponad 10 latach pacy przyniósł aneks do umowy. Dostał 9,50 na godzinę. Po zmianie właściciela nie będzie już tyrania 12 godz, a jeśli tak się zdarzy to te godziny idą w bank godzin i za nie kasy nie dostaniesz a znając firmę to wolnego też nie. Zostają tylko Ci co mają nóż na gardle bo za co rodzinę utrzymać. Kiedyś po 12 godz codziennie dało się zarobić w porywach do 3 tyś ale teraz to będzie połowa 1600 zł

Ex pracownik

Farot dokładnie.Zarobić można tylko w sezonie,gdy pracuje się na dwie zmiany po 12 godzin od poniedziałku do piątku.Przeważnie zimą robili z dwóch zmian jedną zwalniając przy tym 30% załogi.Nie wiem jak teraz,ale wcześniej tak było.Nie chcę jeszcze bardziej zniechęcać,kto chce niech pracuje,ale na pewno nie jest to praca na dłużej niż parę lat(2 lub 3)

Ex pracownik

Kazik,nie wiem kto ci takich bzdur nagadał.Fakty są takie,że jeżeli chcesz tam pracować to zazwyczaj wystarczy iść pod bramę.Nie potrzebne CV,ale chęć do zapierd...Stawka początkowa to 8 zł na godzinę ( uwierz nie kłamie,TAK 8 CAŁYCH POLSKICH ZŁOTYCH)

Kazik

witam, ja wysłałem swoją aplikację i mam nadzieję iż nadejdzie czas kiedy zadzwonią...A tymczasem możecie mi udzielić info na temat tego jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa zazwyczaj. Słyszałem o dobrych zarobkach u nich więc na pewno wymagania co do nowych osob tez mają spore

balto

no cisza cisza, ciekawe od czego to zależy i czym jest spowodowane, może po prostu są jakieś zmiany w firmie i teraz każdy jest zadowolony i nie ma o czym pisać. ale to tylko takie moje gdybanie i domysły. Mam nadzieję osobiście, że pojawi się tu jakiś pracownik niedługo i powie jak sprawa u nich wygląda, bo sam jestem ciekaw

laslo

Cos cisza się zrobiła na forum od rzekomego przejęcia Vetrex przez francuzów, może jest ktos w stanie napisac co dokładnie się pozmieniało. Czy nowi wlasciciele wprowadzili juz jakieś zmiany, czy zaproponowali pracownikom nowe umowy o prace, czy nic się nie pozmieniało jesli chodzi o te sprawy? Pozdrawiam.

Miniek

Vetrex sprzedany Francuzom .Teraz trzeba będzie zasuwać razy dwa za tę samą kasę .Pierwsze co zrobią to zmienią ludzi na jeszcze tańszych Może nawet odejdą od profili Veka i wprowadzą to co się sprzedaje we Francji i ciepłej Hiszpanii a nie w zimnej Polsce no i na pewno ceny będą Paryskie .Generalnie dobry interes zrobił dotychczasowy właściciel co się pozbył problemu za kupę kasy .

Ex pracownik

KARL,NIE MASZ O CZYM MARZYĆ!

Ex pracownik

Karl,jeśli chodzi o zarobki to 3tyś udaje się zarobić tylko nielicznym pracownikom,którzy pracują min.5 lat.Dodam,że aby to zarobić muszą zapieprzać po 12 godzin dziennie przez cały miesiąc( tz. w sezonie przez jakieś 3 miesiące )Zaczynając tam prace zarobisz na początek jakieś 1600zl,a z licznymi nadgodzinami jakieś 2000zł.

Ex pracownik

Praca ciężka,ale da się zarobic.Pozdrowienia dla K.S

SID

Praca ciężka,od poniedziałku do piątku, w sezonie 2 zmiany w okresie zimowym świeżaki są zwalniani,chyba że potrafisz robić za dwóch z jęzorem na wierzchu.Kasa jak wszędzie.Potrzebne kwalifikacje,to chęc do zapierd...Pozdrawiam ex.pracownik 2010

Marek

Pracować pewnie trzeba wszędzie Ja mam tylko pytanie za ile i czy są pensje na czas ?

Marcysia

Mam kilka pytań: jak tam sie pracuje? trudna jest praca czy taka sobie? nie za trudna nie załatwa? w jakie dni sie pracuje?od poniedziałku dopiątku, weekendy wolne? czekam na odpowiedzi. :):)

Alwaro

(usunięte przez moderatora) Potrafią wyzwać pracownika, za to że źle zaparkował auto, ale nie jest pryszcz.Pracowałem w Vetreksie i mogę potwierdzić, że to prawdziwy o (usunięte przez moderatora). Prezes ma głęboko ludzi w \"poważaniu\", ludzie, którzy ciężko pracują muszą siedzieć cicho a jak wspomną o podwyżkę to ich się zwalnia.Polska rzeczywistość, gnoje myślą, że wszystko im wolno.Sądzę, że za jakiś czas firma zmieni nastawienie do pracowników, jeżeli ludzi będą twardo walczyć o swoje prawa, inaczej wyjadą z tego kraju tam gdzie będą mogli godnie zarobić oraz szanowani i nigdy nie wrócą. Pozdrawiam Alwaro

Zostaw opinię o Vetrex - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetrex