Vetrex

Kościerzyna

Opinie o Vetrex

rafal
użytkownik zarejestrowany

friam bardzo znana chyba każdemu zajmują sie produkcja okien pcv, drzwi, w takich firmach musza chyba dobrze placic, poniewaz ich prpdukty mozna znalesc w kazdych sklepach w akseroriami do domu wykonczeniam, chyba jako jedni z najlepszych sa w tej branży

Marek

Jakie są obecne zarobki w tej firmie i czy są wypłacane terminowo ?

Jamb

Ja bym chętnie pracował, ale z takimi półgłówkami co 5 razy przekładają pakiet, bo im coś nie pasuje to danke schoon. co to za robota ? Gdyby ktoś w końcu zaczął ogarniać linie, to by nie było takich problemów i całą robotę można by robić 2 razy szybciej, a tak wszyscy robią, byle robić jak w tamtym ustroju.

shame

..... - 2013-05-10 16:47:26 A mi nie przeszkadza, a nawet powiem więcej jestem zadowolony z pracy w firmie. Różnie bywa, ale nie zamieniłbym jej na inną !lol tego nie napisal zaden chlopak z hali, chyba ze w innym vetrexie pracuje. wstyd, ze firma nawet w internecie mydli ludziom oczy.

.....

finer

No i właśnie tak jest. Młodzi zasuwają, starzy cieszą się bo mniej robią, ale też nie bądź bezkrytyczny bo może się mijamy w szatni i wszyscy równo marudzą. To jest właśnie ludzka natura, zrobić drugiego w [usunięte przez moderatora]

finer

Tylko dlaczego nikt nie pisze jak młodych walą na godzinach ?

Zostaw opinię o Vetrex - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetrex