Opinie o AWENTA E.W.A. Chomka Spółka Jawna

Marcin

Każdy kto jest zainteresowany pojęciem pracy w firmie Awenta powinien się tam umówić na rozmowę, ja dzwoniłem i pojechałem na rozmowę. Wszystko w porządku.

Marcin

cv można wysłać na mail lub dostarczyć osobiście, jak się jest na miejscu to można od razu pogadać z kimś i wtedy wiadomo czy jest szansa na prace.

pytanie

Czy firma Awenta poszukuję aktualnie pracowników czy zaprasza wszystkich na osobiste składanie CV ?.

@biuro

Wszystkich zainteresowanych pracą u nas, zapraszamy do składania CV osobiście i wówczas można dowiedzieć się wszystkich szczegółów odnośnie systemu zmian, pracy i płacy :)

pracowity

Witam. Jestem zainteresowany pracą w firmie Awenta i chciałem się dowiedzieć jaka jest zmiannowość na produkcji lub na magazynier, tzn jaki system zmianowy jest, 1zmiana ,2 czy moze pracuje sie na 3zmiany?:) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Praca

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy są może przyjęcia do pracy w tej firmie? ;)

olo
@biuro Awenta 15.11.2016, 08:34
W chwili obecnej zapraszamy do składania CV, w szczególności osób posiadających umiejętności obróbki metalu. Pozdrawiam!...

a jakie to szczególne umiejętności obrobki metalu powinni posiadać kandydaci do pracy w waszej firmie, albo zapytam inaczej. Do pracy na jakim dziale szukacie pracowników?

@olo 27.12.2016, 18:16

obsługa pras, zgrzewarek i podobnych urządzeń - dział ślusarnia.

były

Czytam te wszystkie pozytywne opinie i podpisuję się pod nimi dwoma rękoma. Firma jest wspaniała, świetna, rodzinna atmosfera, spokojna, bezstresowa praca. Z rozrzewnieniem wspominam niezwykle cenne rady jednego z kierowników z taką fajną ksywką, imprezy firmowe czy zwykłe zebrania. Muszę zaakcentować, że ta firma pozwoliła mi czegoś dowiedzieć sie o sobie, a mianowicie po pracy na montażu wyrobow gotowych uświadomiłem sobie, że jestem DUŻO szybszy niż mi się wczesniej wydawało. Na koniec życzę oczywiście samych sukcesów, dalszych udanych podbojów rynkowych i...zadowolonych z pracy pracowników.

mario

W branży budowlanej pracuje już od kilku lat i przyznam że tak miłe,i pozytywne opinie o firmie to teraz rzadkość.Czytając tyle pozytywów aż sam z chęcią zmieniłbym dotychczasową firmę na waszą.Kieruje teraz pytanie do biura gdzie wysłać swoje CV,może za jakiś czas zwolni się jakieś miejsce.Dodam że pracowałem na sprzedaży,biurze obsługi klienta a teraz jako handlowiec.Gorąco pozdrawiam...

@mario 31.10.2016, 15:23

awenta@awenta.pl :) zapraszamy

J
użytkownik zarejestrowany

Tak, pracownicy są zadowoleni z atmosfery, właśnie ona tutaj chyba jest najcenniejszym elementem firmy

Jacek

Są jakieś przyjęcia do biura ?

Max

A kuku - usuną? ;)

abc

rekrutacja@awenta.pl pozdro!

O

Wypowiedz wagabunga jest ponizej poziomu gimnazjum.... pewnie cie zwolnili bo twoje zaangarzowanie w prace bylo rowne zero a teraz prubujesz sie wyladowac w internecie.... to co napisales to komletna bzury wyssane z palca... ja tam pracuje i jest spoko.... poza tym nie mysl ze w internecie jest sie anonimowym.... pozdrawiam....

robol
@O 15.07.2015, 04:31

Kolego, dlaczego nie podpisałeś się imieniem i nazwiskiem? . Jestem bardzo ciekaw kogo tak bardzo dotknęła wypowiedź Wagabunga(????..gdzie ta wypowiedź?, że już o godz 04:31 postanowił bronić dobrego imienia firmy. Myślę, że Twoje dane chciałby poznać również pracodawca, który powinien w szczególny sposób docenić tak oddanego pracownika. O Twojej znajomości ortografii nie będę się wypowiadał...

mase

A na jaki adres mozna wysyłaś CV???

pawel

Witam,pomoze ktos ,mam pytanie ,czy awenta potrzebuje na ta chwile przedstawicieli,

awenta

Laktus zapraszamy do bezposredniego kontaktu,telefonicznego badz mailowego. Chetnie odpowiemy na wszystkie pytania.

laktus
użytkownik zarejestrowany

Ma ktos moze informacje jak wyglada sytuacja kadrowa w firmie? Chcialem sie dowiedziec jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie, zeby moc w odpowiedni sposob sie przygotowac. Przydaloby sie, zeby wreszcie ktos odpowiedzial na wszystkie nurtujace ludzi pytania. Wtedy na pewno latwiej by przyszlo podjecie jakiejs decyzji.

Róża
użytkownik zarejestrowany

Podejrzewam, że w przypadku produkcji firma pracowałaby non stop (2, 3 zmianowy tryb pracy) a w przypadku pracy biurowej pewnie normalnie poniedziałek-piątek. Najłatwiej byłoby zadzwonić do Awenty bądź umówić się z nimi na spotkanie i dowiedzieć się takich rzeczy, bo widzę, że raczej ludzie bez większego zapału się tutaj wypowiadają.

biuro

Radek, zapraszamy, udzielimy wszystkich informacji.

biuro

szukamy cały czas rzetelnych osób, a jesli chodzi o przedstawicieli jest to spowodowane rozwojem firmy jak i zwiększoną ilością odbiorców na rynku. Pozdrawiam!

oki

zacznijcie pisać z sensem, zarobki sa w porządku.

wito
użytkownik zarejestrowany

No ja też nie mam odpowiedzi @pablo, widać tylko na wybrane oferty odpowiadają, żeby już bezpośrednio brać ich na rozmowy kwalifikacyjne.. co do wpisów, fakt nieprzchylne, ale poczytaj wpisy o innych firmach, tam to dopiero można ciekawych rzeczy się dowiedzieć o firmie, pracownikach czy włascicielach

pablo

chciałbym się zatrudnić w tej firmie, złożyłem Cv ale jak do tej pory nie mam odpowiedzi, nie wiem czy po tych wszystkich wpisach warto sie tam ztrudnić

Leszek
użytkownik zarejestrowany

Może napisałby coś ktos z aktualnych pracowników Awenta, bo takie gdybanie na wiele się nie zda, warto?

jack
użytkownik zarejestrowany

Awenta jest producentem wentylatorów, a na rynku są od ponad 25 lat, także chyba dobrze prosperują..

ja

zadzwon do firmy to sie dowiesz, bo to zalezy od stanowiska raczej?

alterego

zadzwon i sie umow na rozmowe, przynajmniej bedziesz mial prawdziwe informacje a nie paplanine z forum.

artur

nie wiecie czy może są przyjęcia do pracy i ile można zarobić

bull

teraz szukają handlowca podobno, a zarobki to nie wiem, pewnie zalezy od stanowiska, kumpel jest na produkcji, to mowi ze spoko jest.

Dzieki za informacje , a jest szansa na prace w biurze , bądż handlowca ? i ile można mniej wiecej zarobić ?

bull

Skladaj cv, nie zaszkodzi, chociaz nie wiem czy rekturuja w tej chwili, ale co chwila ktos zostawia papiery.

Firma konkretna ??? pytam bo chce złozyć cv..do pracy

Zając

Firma konkretna, zarobki na poziomie, nie ma powodów zeby narzekac. Polecam tu prace.

x5

Pracuje i jest spoko, solidna firma.

ZGADZAM SIE Z TYMI OPNIAMI, JAK KTOS CHCE PRACOWAC, TO DAJE SOBIE RADE! KASA JEST NA CZAS I NIGDY NIE BYLO TAK, ZEBY WYPLATE WSTRZYMALI, A TO JEST WAZNE I SA PREMIE, I TALONY NA SWIETA, STARAJA SIE.

toma

Awenta rządzi! Oby tak dalej.

ares

Rzetelna, solidna firma! Spoko atmosfera, szefostwo jest ludzkie, chetnie pomaga pracownikowi, nie mam zastrzezen.

technolog

AWENTA to stabilne finansowo, polskie przedsiebiorstwo, ktore preznie sie rozwija, dba o przyjazną atmosfere wsród zalogi, o czym swiadczy fakt, iz jest wiele osób w tej firmie, ktore mają w niej ponad 10 letni staż pracy! JESTEM zadowolony.

fizyczny

ja tam pracuje i nie narzekam, placa na czas, czy duzo to wiadomo, kazdy by chcial wiecej. atmosfera jak to w pracy z jednymi idzie sie dogadac, z innymi nie, a szef jest normalnym czlowiekiem, w porzadku facet, i pogada, i reke poda, moze i nie wie co sie dzieje miedzy ludzmi na produkcji, ale jest duzo ludzi na produkcji i nie da rady wszystkiego ogarnac. Pracuje 5 lat i nie szukam innej roboty.

Zostaw opinię o AWENTA E.W.A. Chomka Spółka Jawna - Stojadła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWENTA E.W.A. Chomka Spółka Jawna