OKNOPLAST Sp. z o.o.

Podłęże

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Leon

Fachowiec
@Leon 02.11.2017 08:44

około 4500, sa dodatki za staz

Oboz pracy
@Leon 02.11.2017 08:44
Na jakiej wysokości wypłatę można liczyć na produkcji?

2200 + 200-300 zł premi Max Żadne 4000 zł ! Ludzie nie dajcie się nabierać na te komentarze ! 4000 zł nie zarabia kolega co tam robi 8 lat a jak mówi ma tylko dobra premie za lata i wychodzi max 3200 ! Dopiero po 5 latach może liczyć na większa premie niż 200 zl

Obóz pracy

Zdecydowanie nie polecam , jest to najgorsza firma pod względem wymagań , zero szacunku do pracownika ! Zacofani w rozwoju ! :) - zero automatyki - wszystko ręcznie robione w tym praca na produkcji wyglada tak : Dostajesz wiertarkę i końcówkę do wkrętów , musisz sam mordować się i kazda śrubkę wkręcić , brzmi to banalnie ale : - wiertarka jest stara , wąż który jest podłączony jest zatkany ! , - końcówka wyrobiona a jak Ci dadzą nową to okazuje się ze już wykorzystana !;) i mówią musisz sobie radzić :) (usunięte przez administratora) ZAGŁADY !! No i wciskaj i dociskaj okna na 5 metrów wysokie z czego na jedno takie wchodzi ok 30-40 wkrętów i wszystko trzeba ręcznie dociskać zepsutą końcówka ! Jeśli nie nadążasz przychodzi kierownik zmiany i zamiast ci pomoc to chodzi obok ciebie specjalnie aby patrzyć czy pracujesz Zróbcie sobie eksperyment i wyobraźcie sobie sufit u siebie w domu , nie macie drabiny , stoicie na takiej cienkiej listwie , ( trzeba uważać aby nie spaść ) jednocześnie wciskając wiertarkę w róg ściany i prsebijajcie się 30-40 x przez metal ( podobnie jak witryna w oknie ) dacie radę ? Jeśli tak to wescie pod uwagę ze to tylko jedno okno ... a za chwile idą kolejne ! Nie masz czasu nawet na zegarek zobaczyć bo stanie linia !!! Jeśli chodzi o ściąganie okien ... są goście napakowani z siłowni i wkładają gumę do witryn z babkami ... waza 90 kg ... Ty ważysz 40 kg i masz ściągać okna :D nie obchodzi ich to bo jesteś nowy w pracy i masz (usunięte przez administratora) :D oczywiście wszystko ręcznie musisz dźwigać na podest :D okno jak macie w domu jesteś sam w stanie przenieść .. musisz je całe podnieś aby przesunąć , ale za chwile jest okno co ma 8 metrów szerokości i 4 długości :D Wes tu podnieś sam :D Osobiście tam byłem i wazę 75 kg chodzę na siłownie i sam miałem problem z podniesieniem :) na drugi dzień tak kręgosłup bolał ze miałem nagle problemy , na drugi dzień mówię ze chce przenieść sień na inne stanowisko po czym słyszysz ze kierownik nie ma czasu mam to masa robotę to rób ... od razu się zwolniłem :D :) Są miejsca stanowiska co się nie narobisz a zarobisz Tyle samo co na innych stanowiskach co można nazwać (usunięte przez administratora) :) Jeszcze raz ... zdecydowanie nie polecam !! Każdy się tam zwalnia ! Zastanówcie się jaka firma porządna prowadzi cały czas rekrutacje ?! Oni przyjmują cały czas wiec rotacja jest tam ogromna :D Ukraince ich już nawet nie ratują to szukają kolejnych (usunięte przez administratora) :D Na rozmowie pokazują wykresy premi itd zachęcają abyś podpisał umowę ... wszystko nie prawda ! Wescie pod uwagę ze aby premie otrzymać musicie mieć 1 pełny Msc przepracowany ;) premia ok 200-400 zł reszta zależy od stażu :) Jeśli chcecie zarobić 3000 zł i być traktowanym jak w (usunięte przez administratora) to bierzcie te prace jak reksio szynkę :D ale później nie idźcie do lekarza po zwolnienie bo będzie duża kolejka : ). Co do przerwy .. 20 minut ... z czego 5 min zajmuje dojście na szatnie bo stołówkę tam ciężko nazwać ... wracasz to drugie 5 min wiec wychodzi 10 min przerwy na 8 godzin ! Podczas pierwszego dnia nie dostałeś ani szafki ani ubrania .. w drugim dniu ubranie , szafkę musiałeś się dopominać a jak już to zrobiłeś dostałeś polowe ... SYF JAK (usunięte przez administratora) !!! Zapchlone hooy wie czym !! Pleśń miejscami była ! Sam musiałeś sobie czyścić. ! Tak jak mówiłem (usunięte przez administratora) i nie myślcie ze zarobicie 3000 na początku bo na rękę weźmiecie 1800 ok złotych ;) później premia 200 -400 wiec wyjdsie wam 2200 Max :) za taka prace wolałbym z głodu umrzeć :)

branzowiec

Czy jest tu ktos kto moglby udzielic rzetelnych informacji na temat firmy WND ktora nalezy do Grupy Oknoplast. Jestem z Łodzi pracuje w branzy ponad 10 lat i m.in. bardzo dobrze znam system Aluplast oraz kilka programów do projektowania stolarki okiennej , widzac ogloszenia firmy oferowane warunki wydaja sie bardzo atrakcyjne jak nasze łódzkie warunki jak to ma sie do rzeczywistosci no i oczywiscie atmosfera pomiedzy pracownikami czy haslo dobry i zgrany zespol to dla nas priorytet nie jest tylko pustym frazesem. Dziekuje za wszelkie informacje.

Puszek Okruszek

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku Młodszego Księgowego. Czy może ktoś z Was się wypowiedzieć na temat warunków pracy i płacy? Czy trzeba mieć duże doświadczenie? I czy są duże rotacje na tym dziale?

Dominika

Aktualnie firma OKNOPLAST Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystent w Dziale Zaopatrzenia. w ofercie napisali, że zapewniają pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna, ciekawą i rozwojową pracę, przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie. Czy ktoś z was jest zainteresowany taką ofertą pracy?

Mooon
@Dominika 09.10.2017 12:53

Tak oczywiście . Gdzie można złożyc CV ?

Dominika

@R. co masz dokładnie na myśli? Czy pracowałeś tutaj? Jakie są warunki pracy? Co Ci się nie podoba pracując w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o.? Czy coś byś zmienił w firmie? @REP czy możesz rozwinąć dokładniej temat? Powiesz coś więcej o tym?

sqzz

Tak czytam co niektóre komentarze i bawi mnie ta śmieszna propaganda na tym forum :D Nie ma to jak przejść ze skrajności w skrajność co :D Zle o Oknoplaście już nie piszemy :D Teraz same pochwały mają być

REP
@sqzz 18.07.2017 14:39

Nie tylko na tym forum tak się dzieje ,Firmy prod okna zabrnęły w ślepy zaułek .Zaczyna zgrzytac w branży.Cieplej ,cieplej ,cieplej.Jeden przed drugim .Taki wyścig może sie zle skończyc i nie pisze tutaj o producentach i ich pracownikach.Kto kumaty ten wie.Pozdrawiam

R.
@sqzz 18.07.2017 14:39

Nic dobrego

Tomasz

Witam wszystkich i proszę o konkretne odpowiedzi chcę wrócić do polski i aplikować o pracę w OKNOPLAST OCHMANÓW ile płacą na produkcji czy można zrobić jakieś nadgodziny czy tylko 8ki .Pracy się nie boję ale chcę wiedzieć czy warto .

Stary_z_dąbka

RICHARD BRANSON Fragment książki "Like a Virgin" Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu. Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą! Znalezienie ich, zarządzanie nimi, inspirowanie ich i zatrzymanie przy sobie to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed przywódcami biznesowymi, a to, czy uda ci się temu sprostać czy wręcz przeciwnie, na dłuższą metę odgrywa decydującą rolę w sukcesie i rozwoju Twojego biznesu. (...) Ci z pierwszej linii mogą zadecydować o sukcesie albo porażce biznesu .

vryu
@Stary_z_dąbka 03.06.2017 09:08

W Polsce chyba jeszcze żaden "biznesmen" tego nie pojął.

Cotusieodwala

Blondyna na szkło wróciła?

Maj

Tak teraz w oknoplascie, sami święci.

Pracownik.

No cóż - Twoja opinia świadczy o Tobie. Obrażasz prostacko gościa, tyle że po co? Fakt jest jeden - nie będzie już ściemniania. Większość się cieszy bo zasady pewnie będą proste - robisz to zarabiasz. Ci którzy ściemniają to mają powód do zmartwienia...

Durniu jeden pisze się Nowohuckiej

Kolejny z Dąbka i Nowochuckiej

Skończyła się era "zrywania kwitów " Nareszcie można edetchnąć

stary

Brawo Wy ( Właściciele) . Oby nie było za pużno.

Stary_z_dąbka

W końcu dobra informacja Darek S. wrócił :-)

Rrrroman
@ehmm 10.05.2017 20:02
Hey . Mam pytanko . Jak wygląda sytuacja z premiami ? Słyszałam że macie premie uznaniową , premie od szefa + premia od brygadz...

Tak premię są (usunięte przez administratora)

Trela morele
@Rrrroman 11.05.2017 20:29
Tak premię są (usunięte przez administratora)

Non stop zabieranie.

Nick

Pewnie że nikt tam ludzi nie słucha , po co mają słychać oni wiedzą lepiej niż wszyscy ludzie pracy w szczególności szef sukcesu

nikt

(usunięte przez administratora) głos ludu pracującego (usunięte przez administratora)

Ciekawski

Obstawiamy... (usunięte przez administratora)

Pozdro

MK na co aplikowałes i jakie testy miales?

fikoRiko

Znowu ludzi przyjmują do pracy , to wiele mówi o tej firmie.

gandalf
@fikoRiko 24.03.2017 15:42
Znowu ludzi przyjmują do pracy , to wiele mówi o tej firmie.

no szczególnie (usunięte przez administratora)

Syrek

Ja chętnie bym się zgłosił na montaż. doświadzczenie mam. To gdzie mam złozyc cv?

Mk

Byłem na rozmowie o pracę. Rozmowa miła ,przyjazna itp. Testy również. .. Wielki minus za brak odzewu. Mało profesjonalne. Ogólnie firma wydaje się Ok ,tylko strach pomyśleć jak traktują ludzi skoro nie potrafią wysłać jednego maila typu " dziękujemy ".

@Mk 21.03.2017 22:47

Brak informacji po rozmowie kwalifikacyjnej to przykry standard u większości pracodawców, nie tylko w Oknoplaście. Byłem na dziesiątkach różnych rozmów i raptem od trzech firm dostałem informację o negatywnym wyniku rozmowy.

Ciekawski

Kwiecień się zbliża - czas rozliczyć szefa sukcesu...

REP
@Ciekawski 21.03.2017 16:52
Kwiecień się zbliża - czas rozliczyć szefa sukcesu...

Gdzie się podział "desant z Łodzi"?

dzidzi

Firma nie ma pomyslu jak sobie poradzic z prostymi sprawami nie sluchaja ludzi ktorzy pracuja latami (usunięte przez administratora)

Anioł

Do zmartwionego,mamy dla ciebie dużo pracy :):):):) De81l

Zmartwiony
@Anioł 16.03.2017 12:46
Do zmartwionego,mamy dla ciebie dużo pracy :):):):) De81l

Uprzejmie dziękuję za propozycję ale mam wystarczająco dużo pracy na dziale w którym obecnie pracuję, pracuję wprawdzie umysłowo ale to też potrafi nieżle zmęczyć. Ps. Gratuluję refleksu szanowny panie Anioł, post sprzed dwóch tygodni a ty teraz odpowiadasz -- odpocznij i odsapnij bo nawał pracy cię zabije!!!!! Pozdrawiam serdecznie. Ps.2. Czy to na końcu miało obrazić mnie czy tak się podpisujesz (znaczy się nazywasz?)

WOLF
@Zmartwiony 16.03.2017 20:14

To forum (usunięte przez administratora)

opolski

Pracy jest dosc sporo, bo firma otwarla sie na rynek skandynawski. Praktycznie wiekszosc pracy produkcji idzie na (usunięte przez administratora) .

jarqol

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć, czy będą nabory do sekcji inżynierii produktów? Czy mają pełne obłożenie?

Poszukiwać UFA

UFO jest poszukiwany (usunięte przez administratora)

Irak

Po tu pisać (usunięte przez administratora)

Nick

To naprawde musi tam by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez administratora)

Tworek

Przyjmij się do kj i po sprawie

bamber

ale to forum jest (usunięte przez administratora) bolesna w jednym

papa

UFO (usunięte przez administratora)

WOLF

Czyli autodestrukcja (usunięte przez administratora)

NIck

Do (usunięte przez administratora) (Albo dobrze albo wcale)sami siebie (usunięte przez administratora)

MOja

tym

Monia

Jest ok

Minu

Git majonez :)

Jupi

Witam chciałem się przyjąć do oknoplastu (usunięte przez administratora)

Sasza

Ni (usunięte przez administratora)

Sowa
@Sasza 04.03.2017 00:37
Ni (usunięte przez administratora)

O prosze jaki uczony (usunięte przez administratora) Brawo.

fasola

ależ dlaczego (usunięte przez administratora)

Fan

(usunięte przez administratora) Oco chodzi (usunięte przez administratora)

Fan

Wielki bracie zrób coś, bo zmartwiony narzeka na brak pracy.

Dyr

UFO czy gumowe ucho :)

tommcio m

Ok
@tommcio m 02.03.2017 20:42
Praca niestabilna nie polecam

Dobrze to ujoles, (usunięte przez administratora)

tommcio

R.I.P

Jest super pięknie wspaniale !?! (usunięte przez administratora)

Lizus

Ty jesteś tak mądry, że powinieneś pracować na UJ w Krakowie i zadarmo robić przedstawienia (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o.