Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.

Ochmanów

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Lato

Też bym chciał coś więcej wiedzieć czy opłaca się tam pracować. Bo przyjęcia są. Na produkcji podobno ze 20 osób potrzebują.

Wiosna

Hey . Ostatnio widziałam ogłoszenie do pracy w Oknoplast Ochmanów , możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w tej Firmie ? Dowiedziałam się że są premie od szefa , uznaniowe i od brygadzisty . Czy premie które tam obiecują otrzymujecie na serio ? Pozdrawiam

maciej

asnia, oknoplast to znana i dobra firma. Ich okna z PCv sa naprawdę dobrej jakości, a co wazne pomagają utrzymac ciepło i sa przez to energooszczedne. Pozdrawiam.

aha

aha, czyli jestes Basia i poszukiwales pracy, hm , ciekawe.

anonim

Zejdź na ziemie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Oknoplast-Kraków Sp. z o.o. - Ochmanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.