Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.

atom

Jaki piniondz na produkcji!

anonymous

Jakie zarobki na magazynie?

Krystyna
@anonymous 26.08.2018 01:12

Na pewno kwestia wynagrodzenia na magazynie w firmie Oknoplast-Kraków interesuje nie tylko Ciebie, ale też innych użytkowników forum. Czy od momentu dodania przez Ciebie wpisu udało Ci się zdobyć te informacje? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o zamieszczenie ich w tym wątku.

Leszek

@Lato od czasu Twej wypowiedzi minął prawie rok, czy udało Ci się uzyskać informacje na temat opłacalności pracy w firmie Oknoplast-Kraków? Może ktoś inny wie, jak wygląda sytuacja z warunkami pracy u tego pracodawcy? Pamiętajcie, aby pisać w sposób merytoryczny i nie stosować pomówień oraz inwektyw.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Lato

Też bym chciał coś więcej wiedzieć czy opłaca się tam pracować. Bo przyjęcia są. Na produkcji podobno ze 20 osób potrzebują.

Wiosna

Hey . Ostatnio widziałam ogłoszenie do pracy w Oknoplast Ochmanów , możecie mi powiedzieć jak wygląda praca w tej Firmie ? Dowiedziałam się że są premie od szefa , uznaniowe i od brygadzisty . Czy premie które tam obiecują otrzymujecie na serio ? Pozdrawiam

maciej

asnia, oknoplast to znana i dobra firma. Ich okna z PCv sa naprawdę dobrej jakości, a co wazne pomagają utrzymac ciepło i sa przez to energooszczedne. Pozdrawiam.

aha

aha, czyli jestes Basia i poszukiwales pracy, hm , ciekawe.

Zejdź na ziemie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Oknoplast-Kraków Sp. z o.o. - Ochmanów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oknoplast-Kraków Sp. z o.o.