Opinie o Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.

JaTakTylkoPytam

A jak wygląda praca w DAKO jako kierowca?

Maika
@JaTakTylkoPytam 27.10.2017 10:27
A jak wygląda praca w DAKO jako kierowca?

Witam jestem zainteresowana podjęciem pracy w dako na produkcji -bardzo proszę o realną ocenę osób tam pracujących tzn. czy w tym okresie mogę w ogóle liczyć na przyjęcie i jakie są ogólne warunki- czy na początek faktycznie tylko najniższa krajowa?! z góry dziękuje

Zuchy

W Dako pracują ludzie od lat i to świadczy o przywiązaniu do firmy. Firma cały czas się rozwija, powiększa rynki zbytu na eksport. Cóż można dodać, chyba jeszcze to , że jest dużo pracy i ciężko z urlopami bo ludzi brakuje.

Waldi

Niestety na rynku pracy bardzo brakuje fachowców i firmy to już zaczynają odczuwać. Może podwyżki wynagrodzeń zatrzymają częściowo tych którzy wyjeżdżają do pracy za granicę.? Dako potrzebuje ludzi bo sie rozwija.

biuro

Export w tym momencie idzie mocno do przodu i juz nie ma takiej rotacji jak kiedyś. A ogłoszenia wiszą, bo potrzeba więcej ludzi, a ciężko znaleźć odpowiednie osdoby

mucz
@biuro 28.09.2017 22:08
Export w tym momencie idzie mocno do przodu i juz nie ma takiej rotacji jak kiedyś. A ogłoszenia wiszą, bo potrzeba więcej ludz...

no ludzie z którymi ja pracuje to te sam twarze od dobrych kilku lat

mucz
@biuro 28.09.2017 22:08
Export w tym momencie idzie mocno do przodu i juz nie ma takiej rotacji jak kiedyś. A ogłoszenia wiszą, bo potrzeba więcej ludz...

no ludzie z którymi ja pracuje to te sam twarze od dobrych kilku lat

Joanna

@Pracownik biura bardzo dziękuję za odpowiedź. W takim razie to nie jest jest tak, że wszędzie w każdym dziale są podobne problemy i można je generalizować. Czy w takim razie problem z realizacją należnego urlopu nie wynika z braków kadrowych? Czy w takiej sytuacji jest szansa na nowe rekrutacje również do działów biurowych?

dr
@Joanna 25.09.2017 21:49
@Pracownik biura bardzo dziękuję za odpowiedź. W takim razie to nie jest jest tak, że wszędzie w każdym dziale są podobne probl...

No własnie. Jest jeden szkopuł. Jak pisał @Pracownik biura w exporcie nie ma problemu z wzięciem urlopu. Zapomniał tylko dodać ze w dziale exportu jest największa rotacja ludzi ze wszystkich działów w całym dako. Jest to dział z którego ludzie najczęściej odchudzą. Zobaczcie na ich stronę internetową. Tam ciągle poszukują do tego działu. I ktoś coś powie na ten temat dlaczego z tamtąd ludzie tak często odchodzą?

Gość
@dr 26.09.2017 09:11
No własnie. Jest jeden szkopuł. Jak pisał @Pracownik biura w exporcie nie ma problemu z wzięciem urlopu. Zapomniał tylko dodać...

No raczej trzeba popatrzeć na export jako jednostkę rozwijającą się. Może kiedyś faktycznie rotacja byla duza ale dziś jest zupełnie na odwrót. A ogłoszenia na stronie świadczą o wciąż dużym zapotrzebowaniu na pracownika językowego.

SerwisPracy

Zula Tak wiemy że oferta wisi od miesiąca na tablicy informacyjnej i chętnych brak. Ale przecież 10 czeka za brama na Twoje miejsce :) Joanna na żądanie oczywiście że dostaniesz bo możesz taki zgłosić 4 razy w ciągu roku. Czy tam jeden dzień też przeważnie można dostać. Ale np. 2 tyg. w wakacje nie dostaniesz. 5-7 dni to max a powinniśmy mieć 10. Z kolei na Aluminium chyba nikt nie dostał nawet tygodnia. Biura , kadry , Kierownictwo itd. biorą sobie 2 tygodnie czemu my nie możemy ? To nam się w pierwszej kolejności należy odpoczynek to my pracujemy fizycznie a nie siedzimy w klimatyzowanych pokojach przed komputerem. I w tej firmie się nie planuje urlopu bo za 2-3 miesiące możesz sobie dać z nią spokój. A rotacja jest nadal i to ogromna. W tej firmie nie ma stabilizacji każdy to powie nie tylko ja.

Aluminium

W firmie DAKO jest wiele podstawowych problemów,pracowałem tam więc wiem coś o tym (dział Aluminium),to prawda co wiele osób już wczesniej napisało, z urlopami sa problemy,ciężka praca za małą kase, sporo osób nie wytrzymało do konca próbnej umowy a Ci którzy pozostali to dostawali krótke umowy na zime wylotka,i oczywiście brak parkingu dla nowych pracowników (bez karty nie wjedziesz na firmowy parking) itp. :D Były już kierownik Łukasik przeszedł podobno do konkurencji (jak wiele osób po jakimś czasie) po ostrych zarzutach, rotacja duża była i pewnie dalej jest, już nie wspomnę o magazynie Polska... Na magazynie Export przynajmniej chłopcy nawet dosyc ogarnieci.

Zula

Czy wiecie coś o pracy dla specjalisty w dziale eksportu?

Pracownik biura
@Zula 12.09.2017 19:19
Czy wiecie coś o pracy dla specjalisty w dziale eksportu?

A o co konkretnie pytasz?

Joanna

@Ja2, dziękuję za odpowiedź, rzeczywiście brak możliwości urlopu może być demotywujący ale z kolei użytkownik @serwispracy, twierdzi zupełnie coś innego. Gdzie w takim razie leży prawda i czy naprawdę w Fabryka Okien DAKO nie ma problemów z branie dni wolnych od pracy?

wet
@mucz 26.09.2017 11:46
dokładnie, potwierdzam, z tego co wiem przynajmniej w niektórych innych działach administracji też nie ma problemu....

Ale co wy potwierdzacie? Że z tego " co wiecie " w "niektórych innych działach administracji" nie ma problemu z urlopem? Ale czy firma dako składa się z "niektórych innych działów administracji"? Fabryka dako składa się przede wszystkim z działów produkcyjnych ( jakby ktoś zapomniał) . Działy produkcji PVC, aluminium, drewno, malarnia, magazyn, transport oraz wiele innych. I na tych działach problemy z wyegzekwowaniem urlopu występują cały czas. Jest dokładnie tak jak napisał wyżej @SerwisPracy 2017-09-14 20:16. Trzeba gryźć żeby egzekwować swoje.

mucz
@wet 26.09.2017 19:53
Ale co wy potwierdzacie? Że z tego " co wiecie " w "niektórych innych działach administracji" nie ma probl...

Może tak jest, tego co mówisz nie zaprzeczam, bo nie wiem - każdy mówi z własnego doświadczenia...

Grandarek

Fabryka Okien DAKO ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie wszyscy są zadowoleni ale to wynika w dużej mierze z ich zaangażowania w pracy. Pewnie duże znaczenie ma również atmosfery w firmie ponieważ ten czas spędzany w pracy z musu nie daje korzyści.

DFG
@Grandarek 03.09.2017 23:10
Fabryka Okien DAKO ma opinię dobrego pracodawcy. Może nie wszyscy są zadowoleni ale to wynika w dużej mierze z ich zaangażowani...

Hej Grandarek , piszesz ze dako ma opinie dobrego pracodawcy. Jest jeden problem. Gdzie są te opinie, bo jakoś ich nie mogę znaleźć. Tutaj na tym forum, jak ono jest długie to nie znalazłem ani jednej dobrej opinii napisanej merytorycznie. Można spotkać tylko ogólniki w stylu twojej wypowiedzi. To powiedz mi gdzie mam szukać tych dobrych opinii. Na razie stwierdzam BRAK.

SerwisPracy

Pierwsze słyszę o podaniach o urlop normalnie się idzie i się mówi że się chcę wziąć urlop od do i tyle. Raz w roku musi ci udzielić 10 roboczych ciągiem czyli 2 tygodnie i tutaj nie ma że boli że ci zapłaci czy coś ni godzisz się na to chcesz swoje wypracowane wolne koniec kropka. Będą robić problemy straszyć że jak się nie podoba to się zwolnij. Dzwonisz do PIP i mówisz o co chodzi bardzo szybko się ktoś pojawi i im przeryje papiery. Czasami jest tak że bo zgłoszeniu przez pracownika do PIP pojawiają się aż 3 osoby i potrafią siedzieć w firmie tydzień do tego mają nie raz ze sobą sanepid i trzepią wszystko. A gdyby cię ktoś zwolnił bo nie dostałeś urlopu 2 tygodniowego który się tobie należy i poszedłeś do PIP to oddajesz sprawę do sądu. Znam przypadek że za takie coś pracownik od pracodawcy nakazem sądu dostał 6 Tys. zł. Tak że trzeba walczyć o swoje a nie podwijać ogon i chodzić i marudzić jak jest źle tylko zacząć walczyć o swoje.

Joanna

@ja a z czego wynikać miałby ten brak urlopu? Z braku zatrudnienia w oparciu o umowę o prace, czy też pojawiają się inne powody?

ja2
@Joanna 31.08.2017 06:46
@ja a z czego wynikać miałby ten brak urlopu? Z braku zatrudnienia w oparciu o umowę o prace, czy też pojawiają się inne powody...

Brak urlopu wynika z tego ze jest bardzo ciężko go wyegzekwować. Po prostu go nie dostajesz i tyle. Jest kupa ludzi co ma niewykorzystany urlop od lat . Aby dostać urlop musisz pisać podanie. Jeżeli nie dostajesz zgody na urlop , to musisz pracować. Później gdy ci się nazbiera tego dużo to wypłacają ci ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Liczą ci to tak ze wychodzą marne grosze za niewykorzystany urlop. Ale ostatecznie o pójściu na urlop możesz zapomnieć.(usunięte przez administratora)Pracownik ma najwięcej jak tylko się da pracować i nie musi przecież odpocząć. Zawsze przecież mało.

ja

Odradzam tam pracę jak chcecie bez urlopu zasuwać to proszę .

Joanna

@Andrzej a może Ty jesteś pracownikiem firmy i możesz opowiedzieć nam swój punkt widzenia? W dyskusji na temat pracodawcy każdy głos jest naprawdę ważny, jeżeli wnosi merytoryczne uwagi.

Andrzej

@khjk Cieszmy się z tego, że nie żyjemy w czasie gdy istnieją obozy. Może dlatego tak łatwo niektórzy szafują tym zwrotem. Nie obrażaj ludzi, którzy przeżywili obóz.

rty
@Andrzej 20.08.2017 19:31
@khjk Cieszmy się z tego, że nie żyjemy w czasie gdy istnieją obozy. Może dlatego tak łatwo niektórzy szafują tym zwrotem. Nie...

Nerwowy Andrzejku, a gdzie ty tu widzisz obrażanie kogokolwiek?

Joanna

Oczywiście @khjk, że nikt nie będzie pracował dla samej pracy, trzeba mieć cały czas motywację, żeby odnosić jakieś wyniki. Dobrze by było tylko, że ktoś szczerze napisał o warunkach w Fabrykce Okien DAKO z wyszczególnieniem argumentów, które przemawiają za, a które przeciw. Wtedy na pewno każdy będzie mógł wyrobić sobie własną opinie na temat firmy.

Trewor

Generalnie w pracy należy pracować. Jeśli ktoś widzi się w takiej pracy to będzie mu tu dobrze. Powodzenia

khjk
@Trewor 08.08.2017 09:41
Generalnie w pracy należy pracować. Jeśli ktoś widzi się w takiej pracy to będzie mu tu dobrze. Powodzenia...

Tylko tyle do powiedzenia Trewor? Nie za dużo. W obozach też była praca i generalnie trzeba było pracować. Tu chodzi o to, jakie są warunki tej pracy, jakie korzyści z tej pracy wynosi pracownik. Praca dla pracy mało kogo interesuje.

Nie Jestem Robotem

Znalazł lepszą ofertę Aluminium ma straszne tyły jeśli chodzi o produkcje ciągle góra naciskała na niego jak by był jakimś magikiem. Prawda jest taka że dział aluminium jest zbyt mały by wyrobić to co tam dostają. A właściciele sypia ile popadnie. Ja tego nie rozumiem nie mogą się nachapać czy co ? Nie idź na aluminium Mów że chcesz na PCV. Magazyn też odradzam będziesz nosił okna cały dzień. Są tacy co po 4 godzinach idą do domu :) Na Aluminium urlopy wstrzymane osoby którym proponowano posadkę kierownika odmawiały :) Masakra :D

sd

Czy możne mi ktoś wyjaśnić dlaczego po tylu latach pracy zwolnił się nagle kierownik produkcji aluminium? Czy coś tu jest nie tak ? Ciekawi mnie to, gdyż chciałbym aplikować na to stanowisko, ale bez zebrania więcej informacji to nie wiem czy warto.

weq
@sd 26.07.2017 23:43
Czy możne mi ktoś wyjaśnić dlaczego po tylu latach pracy zwolnił się nagle kierownik produkcji aluminium? Czy coś tu jest nie t...

Już nie wytrzymał !!! Większość po jakimś czasie stwierdza, że traci tylko czas pracując w dako.

Maniek

DAKO to spoko firma i miejsce do pracy dla wielu ludzi.

wer
@Maniek 23.07.2017 22:33
DAKO to spoko firma i miejsce do pracy dla wielu ludzi.

Maniek, jeżeli rzeczywiście masz coś do powiedzenia pozytywnego to, rozwiń to. Podaj argumenty, przykłady , dlaczego ta firma jest spoko tak jak mówisz. To co napisałeś to tylko pusta, nic nie znacząca autoreklama firmy dako.

Harcerzyk

Odnoszę wrażenie , że wpisów dokonuje ta sama osoba. Musi mieć dużą złość do Dako, skoro tak uparcie wpisuje? Ja tu pracuję i zupełnie nie narzekam, z tym, że ja lubię w pracy przykładać się do tego co robię.

ijk
@Harcerzyk 13.07.2017 21:15
Odnoszę wrażenie , że wpisów dokonuje ta sama osoba. Musi mieć dużą złość do Dako, skoro tak uparcie wpisuje? Ja tu pracuję i z...

Harcerzyk , a gdzie ty tu widzisz złość ? Jeżeli ktoś pisze celne i prawdziwe komentarze do danych sytuacji, to co cię w tym boli? Po to jest to forum.

qwerty

Pojawiło się ogłoszenie, RKS na rynek czeski. Ktoś może powiedzieć coś więcej? Widełki wynagrodzenia, narzędzia pracy?

ertert
@qwerty 01.07.2017 08:11
Pojawiło się ogłoszenie, RKS na rynek czeski. Ktoś może powiedzieć coś więcej? Widełki wynagrodzenia, narzędzia pracy?...

Cicho sza. Ta firma jak zwykle nic nie podaje. Że niby warunki ustalane są indywidualnie. Idź na rozmowę wstępną, to przeżyjesz szok.

qwerty
@ertert 02.07.2017 16:15
Cicho sza. Ta firma jak zwykle nic nie podaje. Że niby warunki ustalane są indywidualnie. Idź na rozmowę wstępną, to przeżyjes...

właśnie szoku chcę uniknąć, nie lubię tracić swojego czasu na wycieczki po X set kilometrów i brać po to dzień wolnego. liczyłem że może jakiś były pracownik się wypowie jak to wygląda.

Mały

Myślę, że DAKO bez problemów poradzi sobie z takimi osobami które potrafią jedynie siać ferment i oskarżać firmę o wszystko. Skąd tyle roszczeniowych postaw mamy w dzisiejszych czasach? Firma jest spokojna i dobrze sobie radzi na rynku. Życzę powodzenia

Zuch

Fajna firma ale poziom opinii pozostawia bardzo dużo do życzenia. Osoby zainteresowane pracą poszukają innej.

er
@Zuch 22.06.2017 22:34
Fajna firma ale poziom opinii pozostawia bardzo dużo do życzenia. Osoby zainteresowane pracą poszukają innej....

Na takie opinie firma sama sobie pracuje.

Zuch

Czy Dako nie ma aktualnie nowych ofert pracy? Bardzo chciałbym podjąć pracę jako doradca tech.-handlowy?

Zuch

@assdf Nie zgadzam się z Tobą. Na jakiej podstawie uważasz, że firma już dobrze zarobiła i powinna więcej płacić? Ja też chciałbym więcej zarabiać ale rozumiem sytuację i cierpliwie czekam. Radzę to i wam.

assdf
@Zuch 05.06.2017 08:58
@assdf Nie zgadzam się z Tobą. Na jakiej podstawie uważasz, że firma już dobrze zarobiła i powinna więcej płacić? Ja też chciał...

Czekaj cierpliwie na lepsze zarobki, powodzenia. Na marginesie, to coś słabo się cenisz. Z tego co wcześniej pisałeś to prowadziłeś firmę, nie dziwię się ze padła. Nauki ekonomiczne pobierałeś chyba u najsławniejszego ekonomisty Ryszarda Petru. Czy Ty nie rozumiesz że pracownik przychodząc do firmy ma to gdzieś czy firma się już dorobiła , czy jeszcze nie. Pracownik idzie tam gdzie najlepiej zarobi. PRAWO RYNKU! Jeżeli widać ze firma chce się dorobić kosztem pracownika ( czyli traktować go jak niewolnika) , to taką firmę należy omijać z daleka. Chyba ze ktoś jest masochistą i lubi być wykorzystywany ( chyba Twój przypadek) to oczywiście może sobie tak pracować charytatywnie. W tych czasach ludzie są coraz bardziej mobilni i nikt nie pracuje całe życie w jednej firmie żeby słuchać takich bajek, jak Ty opowiadasz, ze będą wypłaty adekwatne do pracy w niewiadomo jakiej przyszłości gdy już wszyscy nachapią się oprócz pracownika, a teraz to pracownik ma pracować za grosze bo firma ma się odpowiednio rozwinąć. Ale czyja firma ? Przecież firma ma właściciela . To znaczy na czyimś garbie ma dorobić się w pierwszej kolejności właściciel? Przecież on korzysta w pierwszej kolejności z dorobku firmy. A nie znam żadnego który pracuje charytatywnie. To tak jak byś to wymagał od pracownika, wręcz było jego obowiązkiem , pracować charytatywnie. Pracodawca nie robi żadnej laski zatrudniając pracownika. Od go zatrudnia bo ma z niego korzyści. Tak samo pracownik idzie tam pracować gdzie ma korzyści. Z takiej współpracy korzyści maja być obustronne. KONIEC I KROPKA. A jak to wygląda w dako? Chyba każdy kto tam pracował, to wie doskonale.

Zuch

@asd Jesteś w błędzie tak myśląc, firma to nie instytucja charytatywna i nie będzie dobrze płaciła do czasu osiągnięcia odpowiednich dochodów. A to bierze się z pracy ludzi, nawet Salomon z pustego nie naleje. Wiem co mówię gdyż prowadziłam swoją firmę i wiem jak to funkcjonuje.

assdf
@Zuch 23.05.2017 13:55
@asd Jesteś w błędzie tak myśląc, firma to nie instytucja charytatywna i nie będzie dobrze płaciła do czasu osiągnięcia odpowie...

Sam jesteś w błędzie. To co piszesz to jest filozofia pseudoprzedsiębiorców z NS i okolic. Ani firma , ani pracodawca nie pracuje charytatywnie. Zawieranie umowy o prace , jest to umowa dwustronna , z której korzyści mają wynieść dwie strony. Tak jak przy innych jakichkolwiek umowach. Ja oferuje swoja prace ,firma mi za to płaci. Tak samo jak przedsiębiorca może powiedzieć pracownikowi ze jak mu się warunki umowy nie podobają to może zmienić prace ,tak samo pracownik jak mu nie płacą adekwatnie do jego pracy , to może wyśmiać takiego przedsiębiorcę. Takie obiecywanie ze będą wypłaty adekwatne do pracy w niewiadomo jakiej przyszłości gdy już wszyscy nachapią się oprócz pracownika, a teraz to pracownik ma pracować za grosze bo firma ma się odpowiedni rozwinąć to jest śmiech na sali. Ciekawe jak idziesz do sklepu i coś chcesz kupić (tak jak przedsiębiorca kupuje prace ludzką) to tez tak mówisz żeby dawali ci upusty bo ty się dopiero musisz dorobić, i jak się dorobisz to będziesz wtedy płacił tak jak podaje cena. A tak wracając do dako ,to czy firma 20 letnia to jest firma dopiero na dorobku według wcześniejszej teorii?

salvador
@Zuch 23.05.2017 13:55
@asd Jesteś w błędzie tak myśląc, firma to nie instytucja charytatywna i nie będzie dobrze płaciła do czasu osiągnięcia odpowie...

Na taką przypadłość najlepiej zatrudnić rodzinę albo dymać samemu. Pracownik chce żyć ze swojej pracy niezależnie od tego czy firma weszła już na ścieżkę wzrostu czy jeszcze generuje straty. Pracodawcy bardzo chętnie widzą pracownika przy dyszlu w pierwszym etapie, ale w drugim wcale się nie kwapią aby zasiadł obok woźnicy. Ryzyko prowadzenia biznesu nie powinno być udziałem pracownika, jeśli jednocześnie nie partycypuje w zyskach.

Zenobia

DAKO uczestniczy w międzynarodowych targach w 2017 roku! Firma nastawiona ewidentnie na rozwój i silną ekspansję na nowe rynki. Fajnie się w takiej firmie pracuje. Nie rozumiem niektórych osób. Przecież jeśli komuś nie odpowiada firma można zmienić ją na inną.

asd
@Zenobia 09.05.2017 22:55
DAKO uczestniczy w międzynarodowych targach w 2017 roku! Firma nastawiona ewidentnie na rozwój i silną ekspansję na nowe rynki...

Zenobia. Ty nie pisz co dako robi dla swojego własnego interesu, bo to nie jest forum o tym, tylko ty napisz jakie korzyści ma lub możne mieć konkretny pracownik na konkretnym stanowisku dla siebie. Ludzie nie po to idą pracować w danej firmie , że są dobroczynni, tylko dla konkretnych korzyści. Jeżeli ktoś jest zadowolony z pracy , to z konkretnych powodów np. wysokość pensji, przechodzi określoną ścieszkę rozwoju , osiąga jakieś benefity itp. Wiec jeżeli twierdzisz ze fajnie się pracuje w dako to opisz jakieś konkrety o których wcześniej wspomniałem a nie jakieś dyrdymały, ze fajna firma bo wystawia się na targach.

mmm

to jak się tam pracuje? warto się starać o pracę w biurze? ile dają na początek? więcej niż najniższą?

Joanna

@Zocha rzeczywiście tak jak wspomina @kleks bardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze wypowiedzi. Dlatego też mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź mówiąc coś więcej na temat tego co podoba Ci się w pracy w firmie. Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko w Dako zajmujesz. Warunki pracy mogą się w ramach jednej firmy diametralnie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy też działu w jakim się pracuje.

Zocha

Fabryka Okien DAKO to super firma i nie mam nic do dodania.

Joanna

@xfgdfg jak pewnie sam zauważyłeś nie jest częste by pracodawcy w Polsce podawali w ogłoszeniach zakres możliwych zarobków. @zenek a jak wygląda praca na produkcji w DAKO? Często zdarza się praca w soboty?

mom
@Joanna 19.04.2017 09:06
@xfgdfg jak pewnie sam zauważyłeś nie jest częste by pracodawcy w Polsce podawali w ogłoszeniach zakres możliwych zarobków. @...

To niech pracodawcy nauczą się podawać zakres stawki przy ogłoszeniach o pracę. Po to wchodziliśmy do unii żeby dorównywać do lepszych wzorców. A poza tym jeżeli praca to tez towar na sprzedaż , to tak jak jest w sklepie, jest towar jest cena.

Czikita

Najlepiej się zarabia na PCV z jedną sobotą za marzec 2350 netto mi wyszło.

qwe

Drodzy forumowicze . UWAGA !! Miałbym wielką prośbę , jeżeli już będziecie pisać o tym jak to dobrze jest w dako , podawali przykłady jakie są zarobki na konkretnych stanowiskach. Sama ta informacja zrobi największa reklamę firmie. Nie potrzeba będzie zachwalać w inny sposób, jak tu nieraz się próbuje. Bo czyż nie taka informacja każdego najbardziej interesuje. PRAWDA REKLAMUJE SIĘ SAMA.

zenek
@qwe 18.04.2017 10:37
Drodzy forumowicze . UWAGA !! Miałbym wielką prośbę , jeżeli już będziecie pisać o tym jak to dobrze jest w dako , podawali p...

Pracuje na produkcji. Zarobki kształtują się w granicach 2100 -2500 w zależności ile sobót w danym miesiącu się przepracuje. Stan zarobków na marzec 2017.

joj
@qwe 18.04.2017 10:37
Drodzy forumowicze . UWAGA !! Miałbym wielką prośbę , jeżeli już będziecie pisać o tym jak to dobrze jest w dako , podawali p...

Stanowisko doradca techniczno-handlowy . Wyplata to około 2000zł . W tej stawce zawiera się premia. Jak nie ma premii to jest znacznie mniej. Stawki jak najbardziej aktualne na marzec 2017

Fredi

Regionalny Kierownik Sprzedaży taka oferta pracy jest w firmie i może jakieś szczegóły? Jakie rejony mają być obsługiwane? Czy poza pensją są jakieś dodatki, samochód służbowy? Jak się pracuje w firmie, czy jest sympatycznie? Mam zamiar złożyc cv i dobrze coś wiedzieć.

Joanna

@xcv rozumiem, że dotychczasowe wynagrodzenie nie do końca Cię zadowala. Możesz powiedzieć o jakim stanowisku w firmie mówimy? Chętnie też dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę.

xfgdfg
@Joanna 04.04.2017 08:43
@xcv rozumiem, że dotychczasowe wynagrodzenie nie do końca Cię zadowala. Możesz powiedzieć o jakim stanowisku w firmie mówimy?...

Jeżeli chodzi o stawki na dane stanowisko , to ja się pytam dlaczego dako w czasie ogłaszania że poszukują konkretnego pracownika nie podaje przedziału stawki jakie można spodziewać się na danym stanowisku. Przedział jest po to, że końcowa stawka zależny od rożnych czynników, ale na danym stanowisku można określić przedział zarobków. Tak wyglądają ogłoszenia o prace na zachodzie Europy, i tak wyglądają ogłoszenia w cywilizowanym świecie. Stanowisko i przedział ile można zarobić. (usunięte przez administratora)Podobno chcą być firmą na poziomie światowym a standardy chyba z Marcinkowic. Podałem przykład powyżej.

Natalia

Pracuję w DAKO już dość długo i jestem bardzo zadowolona, i myślę ,że jeśli komuś praca tu nie odpowiada niech szuka wrażeń gdzie indziej. Firma powiększa swoje rynki zbytu!!!!

dfdsf
@Natalia 23.03.2017 12:26
Pracuję w DAKO już dość długo i jestem bardzo zadowolona, i myślę ,że jeśli komuś praca tu nie odpowiada niech szuka wrażeń gd...

Pachnie mi tu wpisem sponsorowanym. Jeżeli jesteś tak bardzo zadowolona to podziel się z forumowiczami ile to zarabiasz. Chociaż sumę w przybliżeniu. Jeżeli są to godziwe zarobki to zrobisz firmie jeszcze lepszą reklamę podając stawkę. No chyba ze zadowalasz się najniższą krajową, to już inna sprawa. To wtedy nie dziwie się zadowoleniu. Z tego co wiem temat zarobków w dako to jest tajemnica państwowa najwyższej rangi . No ale dlaczego? Czego tu się wstydzić. Godne zarobki robią jeszcze większą reklamę firmie , niż wszystkie wpisy na forum. Godne zarobki......

xcv
@dfdsf 29.03.2017 19:40
Pachnie mi tu wpisem sponsorowanym. Jeżeli jesteś tak bardzo zadowolona to podziel się z forumowiczami ile to zarabiasz. Chocia...

Zapomnij o godnych zarobkach w dako !!!!

Joanna

@fgf a Ty przeszedłeś proces rekrutacji do firmy? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia. Jakie pytania padają na rozmowie o pracę? Na co należy się przygotować?

Joanna

Więcej o procesie rekrutacji możecie również dowiedzieć się zapoznając się z informacjami w zakładce "Proces rekrutacji"! http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,274407,0,0,proces_rekrutacji

fgf
@Joanna 01.03.2017 11:18
Więcej o procesie rekrutacji możecie również dowiedzieć się zapoznając się z informacjami w zakładce "Proces rekrutacji&q...

O procesie rekrutacji to możne powiedzieć ten kto go przebył. A nie slogany reklamowe które mijają się z rzeczywistością . I tak naprawdę są tylko sloganami reklamowymi. A jak działa reklama to każdy wie.

Joanna

@Bodo obecnie firma Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o. poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży. Oferta pracy jest jeszcze ważna przez ponad dwa tygodnie. Jeśli zdecydujesz się aplikować podziel się potem jak przebiegał proces rekrutacji! Chętnie dowiemy się o tym jak przebiega rozmowa o pracę w tej firmie.

Zenek

Pracuję w Dako i nie narzekam. Mam w swojej grupie bardzo fajnych ludzi i mamy super atmosferę. Wiadomo, że każdy chciałby mieć dużo więcej kasy ale na wszystko musi być umiar. Nowi ludzie dostają mniej, tak juz jest.

cdf
@Zenek 25.02.2017 14:04
Pracuję w Dako i nie narzekam. Mam w swojej grupie bardzo fajnych ludzi i mamy super atmosferę. Wiadomo, że każdy chciałby mieć...

Zenek , jeżeli tak się chwalisz tą pracą , to pochwal się na jaki to dziale pracujesz bo jestem ciekawy. Może i ja tam zaaplikuje. Czy tylko sciemniałeś? Bo ogólniki to sobie można pisać.

Bodo

Szukam pracy w Dako i nie widzę ofert a zależy mi bo to super firma. Mam doswiadczenie w sprzedaży. Ile tu dają na wejście ? Czy są prowizje od sprzedaży?

Ziuta

Dako ma ofertę pracy w sprzedaży a to mnie interesuje. Mam nadzieje, że zarobki są w miarę godziwe? Czy od sprzedaży jest prowizja? Interesuje mnie jeszcze atmosfera w firmie bo czytając wpisy troszkę się martwię.

mike

W miarę dobrze może nie wystarczyc. Osoby rozmawiajace z klientem zagranicznym są biegle jezykowo.

dfsd
@mike 24.01.2017 22:52
W miarę dobrze może nie wystarczyc. Osoby rozmawiajace z klientem zagranicznym są biegle jezykowo.

Osoby rozmawiające z klientem zagranicznym muszą władać biegle jeżykami a wypłaty maja jakby tylko polski znali.

Zuch

Czy Dako prowadzi obecnie nowe rekrutacje ? Interesuje mnie praca za granicą, doświadczenie mam i język angielski oraz niemiecki w miarę dobrze opanowane.

Klepacz

Większość moich znajomych jak już się zwolnili z DAKO pracuje poza granicami PL. Smutne jednak prawdziwe. Pozostają Ci którzy nie mają wyjścia lub nie mają odwagi wyjechać z całymi rodzinami. Pracowałem w DAKO, jednak po kilku staraniach o podwyżkę dałem wypowiedzenie. Praca zmieniona, warunki dwa razy lepsze, żałuje że nie odszedłem wcześniej. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.

sdrty
@Klepacz 16.01.2017 09:23
Większość moich znajomych jak już się zwolnili z DAKO pracuje poza granicami PL. Smutne jednak prawdziwe. Pozostają Ci którzy...

Tak naprawdę to większość ludzi po jakimś czasie stwierdza ze praca w dako to była tylko strata czasu. Ani rozwoju, ani awansów, ani pieniędzy.

dsdf

No wiec jak to jest w tym Dako. Cos się polepszy ? Coś ktoś możne wie? Numer jeden ledwo zipie wiec możne będą jednak jakieś zmiany? Może ktoś coś przemyśli. Proszę o info bo chce aplikować.

sik

Przy tej mentalności "Marcinkowickiej" to zarobki zawsze będą na najniższym poziomie. Musieli by się zmienić właściciele, a na to się nie zanosi. Wiec wszystko pozostanie na długie lata po staremu. Przyzwyczajenia i mentalność się nie zmieniają .

fy
@sik 24.11.2016 11:37
Przy tej mentalności "Marcinkowickiej" to zarobki zawsze będą na najniższym poziomie. Musieli by się zmienić właścici...

Dokładnie . Tylko zmiana właścicieli z taką mentalnością możne poprawić coś dla pracowników. Inaczej nie ma żadnych perspektyw.

dycha

Chyba dyche na godzinę, hehe

20

@niktki a jaki jest konkretnie ten problem z parkingiem czy jesteś w stanie mi mniej więcej powiedzieć? a ogólnie jak się chcę u was zatrudnić na specjalistę ds. sprzedaży to jakiś konkurencyjny system prowizyjny

eter
@20 17.10.2016 10:26
@niktki a jaki jest konkretnie ten problem z parkingiem czy jesteś w stanie mi mniej więcej powiedzieć? a ogólnie jak się ch...

Problem jest taki ze ostatni nie maja gdzie zaparkować. Przyjeżdżasz do roboty i nie masz gdzie zostawić samochodu . Najlepiej zostaw na alejach i do fabryki przyjdź na pieszo.

Zostaw opinię o Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.