Okna Dako (Dako Sp. Z O.O.)

Opinie o DAKO Sp. z o.o.

Była pracownica

Zdecydowanie nie polecam pracy w Dako, rozmowa kwalifikacyjna poprzedzona wyszukanym testem, a potem najniższa krajowa z obietnicami premii, które zależą od sprzedaży - jak trafisz na rynek, na który jest popyt to super, gorzej jeśli pracujesz na rynki, które nie kupują tak chętnie…

Czy istnieje możliwość rozwoju w DAKO Sp. z o.o.?

Jan

Skąd taka opinia? Ciekaw też jestem, ile mógłbym zarobić, jako pracownik produkcji stolarki PVC, o ile jeszcze przyjmują? Bo w ogłoszeniu z czerwca nic nie wspomniano o tej kwestii.

Czy rozmowa rekrutacyjna w DAKO Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ewelina

Dzień dobry. Zależy od stanowiska, ja akurat miałam testy i rozmowę w języku angielskim. Pozdrawiam.

Julia
@Ewelina

Na jakie stanowisko aplikowałaś do Dako? Jak wyglądały wspomniane testy? Czy były trudne? Ile ich było? Ile czekałaś później na odpowiedź firmy odnośnie przyjęcia do pracy?

noonespecial
@Julia

Jeśli chcesz szybko szukać innej pracy w wyniku niezadowolenia z zarobków i nadmiaru zakresu obowiązków to owszem, aplikuj. Będzie to ciekawy rozdział w Twoim życiu. Mój trwał 5 lat i przynajmniej o 4,5 za długo.

Julia

Jaka obecnie pensja oferowana jest dla nowego pracownika w Dako? Czy jej wysokość jest do negocjacji gdy ktoś posiada już konkretne umiejętności?

Serwisant

Mimo umówionej godziny trzeba czekać około 30 min. Luźna rozmowa. Niestety po podaniu ile chce się zarabiać zaczynają się dziwne podchody że jednak może coś tam itp. Pracodawca szuka ludzi którzy będą pracować jak za najmniejsze pieniądze. Jak powiesz mało to jest szansa że Cię zatrudnią.

Dlaczego chce się pracować w Dako.

Jjjjjj

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży? Kto z Was wie?

Maddie

@Ewelina a jak te testy wyglądały ?

Magazynier

Cześć czy mógłby ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca na magazynie. I na jakie pieniądze mozna liczyć na starcie jeżeli mam już spore doświadczenie na magazynach i produkcji? I czy w ogóle dają stawki według doświadczenia czy wszystkim tak samo na starcie?

Masakra

Kupiłem stolarkę okienną, do domu oraz drzwi wejściowe które kosztowały 5600zł. Okna ok, ale te drzwi to jest taki szajs że masakra, ale żałuję tego. Do tego rozwiązanie rolet zewnętrznych. Okno szerokości 180 cm a oni mówią że nie wykonują tak szerokich rolet i mam prowadnicę po środku ????. Nie skumałem o co chodzi. Tarasowe okno zrobili roletę o szerokości ponad 2,5 metra....ale tych drzwi nie mogę sobie podarować. Widziałem Wikędy u sąsiada, nie dość że tańsze to ich otwieranie to przyjemność...bo takiego hałasu jaki wydają moje podczas otwierania to ja nigdy nie słyszałem, a można zapomnieć żeby 4 letnie dziecko otworzyło samo drzwi...NIE MA SZANS!!!

John wick

Darek kierownik serwisu jak się nazywa zapomniałem a mam sprawę do niego

John wick

Darek kierownik serwisu jak się nazywa zapomniałem a mam sprawę do niego

Kierowca

Jak tam z kierowcami ile mogą zarobić w krajowce jak i na międzynarodówce. Jakie warunki.

drucik

Dobra firma. Płaci terminowo 10-11 każdego miesiąca i odprowadza składki i urlopy płatne są. Plus 8 godz dziennie pracy i inne jakieś tam pierduły typu multisport, jabłka, języki obce, paczki, bony typu dzień ojca... Inni pracodawcy powinni brać przykład! Szkoda tylko, że z pieniędzmi na rękę jest ciut ponad minimalną na początku, a każda podwyżka pensji o 200 zł to kosmos w obowiązkach i odpowiedzialności...

@drucik

Gdzie ty w dako urlopy masz??? Chyba w biurze bo na hali zapomnij

@drucik

zamiast profitów typu multisport, prezentów na dzień ojca czy dzień kobiet, pomyśleli by lepiej o wsparciu pracownika bonami pieniężnymi przed świętami, czy ogółem podwyżka pensji w sytuacji, gdy wszystko wokół drożeje

Zorro

Urlopy sa ale planow urlopowych nie ma. Tak po prostu idziesz do kierownika i sie prosisz. Jak mu pasuje to pozwoli. Ale fakt, ze sie pozmienialo na lepsze bo kiedys urlop byl poza zasiegiem a jak juz wziales to po powrocie ktos juz sie grzal na twoim stanowisku a ty robiles za włoczege

Jakie narzędzia pracy zapewnia DAKO Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

no one special

No to chyba zależy na jakie stanowisko aplikujesz.. zwykły szary pracownik i samochód służbowy? No chyba, że kandydujesz na handlowca lub jakieś stanowisko dyrektora czy managera rynku, wówczas takie profity otrzymujesz.. Poza godzinami pracy..są tacy co korzystają, wielokrotnie można zauważyć ową firmówkę na mieście i w okolicach nawet w weekend. A czy tak po prostu mogą, albo po prostu nikt nie potrafi sprawdzić gdzie i kiedy znajduje się ten służbowy samochód to już inna sprawa..

gerwant

Witam, ile można zarobić na wycenach na rynki zagraniczne ?

@gerwant

każdy rynek rządzi się swoimi prawami, więc zależy o jakim myślisz.. podobno tam zarabia się lepiej niż na rynku polskim

Ciekawa

A czy ktoś mógłby napisać na czym dokładnie polega praca sekretarki w Dako? Czego można się spodziewać podczas ewentualnej rekrutacji? Czy ciężko dostać pracę na tym stanowisku?

@Ciekawa

Praca na stanowisku sekretarki nie należy do stanowisk wymagających. Najważniejsze obowiązki to jakieś wprowadzanie faktur do ich systemu, przełączanie telefonów, informowanie dzwoniących do kogo zwrócić się z danym tematem, jakieś zamówienia biurowe i spożywcze no i robienie kawy dla gości i dla Pani Dyrektor. Sekretarka to głównie prezencja i podczas rozmowy będziesz oceniana wyłącznie pod tym kątem. Musisz dobrze się ubierać i malować. Mimo niezbyt wygórowanych obowiązków wielokrotnie etat sekretarki to zwykła spychologia, telefony najczęściej przełączają do stałych pracowników, którzy zawsze odbierają telefon, byle pozbyć się tematu i mieć spokój na własne sprawy.

Pracowity

Witam. Interesuje mnie stanowisko: specjalista ds. sprzedaży. Pracuję w konkurencyjnej firmie na tym samym stanowisku. Pracuję w języku niemieckim i czasami angielskim. Staż pracy 4 lata. Po wcześniejszych komentarzach wnioskuję, że są tutaj osoby pracujące w firmie kadrowe,szefostwo. Z racji tego, że to ponad 500km ode mnie to czy ktoś z Państwa mógłby udzielić informacji na temat zarobków. Obecnie moje zarobki kształtują się w przedziale 3800-4200 netto. Jednak moja pensja stoi w miejscu, a firma od kilku miesięcy bije rekordy zleceń nawet teraz w okresie zimowym. Brak szans na podwyżki. Jak wygląda wynagrodzenie w Państwa firmie? Przedział? Jeżeli ktoś może udzielić mi rzetelną informację to pójdę na L4, przyjadę na rozmowę i być może od nowego roku dołączę do zespołu. Pozdrawiam.

gfhf
@Pracowity

O takich zarobkach jakie masz u siebie, to tutaj tylko można pomarzyć. Szkoda Twojego czasu.

fgf
@Pracowity

W Dako specjalista do spraw sprzedaży nie wyciąga 2500 zł netto. Takie są realia. Ale dobrze wiedzieć jak zarabia się w konkurencji na tym stanowisku.

df
@Pracowity

Specjalista od spraw sprzedaży zarabia w dako około najniższej krajowej plus premia. Tłumaczą to tak że jak przyłożysz się do pracy i dużo sprzedaż to sobie zarobisz odpowiednie pieniądze właśnie w premii. Hm , niby logiczne. Tylko nikt nie powie Ci nigdy dokładnie jaki procent od sprzedaży należy Ci się w premii. Kręcą, jak nie wiem żebyś nigdy nie wiedział ile masz naprawdę wziąść. Tak naprawdę premia wynosi 0,43% od sprzedanego przez Ciebie towaru. Warto się starać?

johny
@Pracowity

Jeśli Ci życie mile i nie chcesz się rozczarować to zostań przy tym co masz. Z premią nie jesteś wstanie osiągnąc 3000 tysięcy. Pracuje już prawie 4 lata i temat podwyżek to tabu.

gffhf
@Pracowity

Codziennie NISKIE PŁACE !!!

gh
@Pracowity

Na dzień dzisiejszy to płace w dako są niższe niż płace np w Lidlu czy Biedronce. Z tym ze w Lidlu nie ma się tyle odpowiedzialności , a i wymagań nie mają takich z kosmosu jak w dako.

rrr
@Pracowity

zostan tam gdzie jestes !!!

Joanna

@Ktoś, kto był zatrudniony, to proszę Cię o opisanie jak wygląda proces rekrutacji. Czy jest to standardowa rozmowa kwalifikacyjna? Jak się do niej przygotować? Czy masz jakieś wskazówki dla osób, które chcą aplikować? To będą na pewno bardzo cenne informacje dla tych osób.

Ktoś, kto był zatrudniony
@Joanna

Rozmowa kwalifikacyjna jest raczej standardowa: mocne strony, słabe strony, jak widzisz się w firmie za kilka lat, dlaczego Dako, jak przebiegała Twoja kariera u innego pracodawcy, dlaczego szukasz pracy, co Cię skłania do podjęcia pracy na tym stanowisku, jak znasz rynek, co wiesz o Dako. O produkty raczej nie będziesz pytana, ale warto wiedzieć, że produkty oparte są na profilach Veka i Brugmann. Jeśli aplikujesz na handlowca do biura (czy to na PL czy zagraniczne firmy

rrr
@Joanna

duzo testów (pisemnych) a pózniej typowa gadka, "co i dlaczego"...

Jola

Czy znowu jest etat na sekretarkę ? Ktoś ma info?

Zainteresowana

Od roku, z częstotliwością raz na 3 miesiące zamieszczane jest ogłoszenie, że w Dako poszukują Sekretarki - nie wiecie z jakiego powodu? Aż tak ciężko sprostać wymaganiom czy w czym rzecz?

Hell
@Zainteresowana

Ciąża. To są młode zdrowe dziewczyny.

@Zainteresowana

potwierdzam, ciąża + trzy zostały przeniesione do innych działów ze względu na wyższe kwalifikacje

Kierowca

Witam serdecznie , takie pytanie mam czy ktoś może był na rozmowie w Dako dot. Stanowiska kierowca c plus e ? Lub jest tu może jakaś osoba , która pracuje w tej firmie na w.w stanowisku i poinformuje ile firma płaci kierowcy na międzynarodówce ? Dziękuję za odpowiedzi .

Zostaw merytoryczną opinię o DAKO Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAKO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAKO Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAKO Sp. z o.o.