opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Okna Dako (Dako)

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 267 ocen
Opinie(434)
Dodaj opinię

Opinie(434)

Dodaj opinię
Logo
  • Historia
  • .
  • Misja
  • .
  • Nasz zespół
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Początek pracy
  • .
  • Warunki pracy
  • .
  • Kontakt

Historia

Misja

Nasz zespół

Proces rekrutacji

Początek pracy

Warunki pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Wadowice
  • Dębica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Sącz
  • Chełmiec
  • Świniarsko
  • Piątkowa
  • Biczyce Dolne
  • Januszowa
  • Rdziostów
  • Kunów
  • Podrzecze
  • Niskowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Sącz
  4. /
  5. Opinie o Okna Dako (Dako Sp. Z O.O.)

Opinie

Opinie o Okna Dako (Dako) Nowy Sącz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dako Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ona

    18.12.2014 18:57

    Inne

    a czemu ciągle jest oferta na kadrową? czy tam jest coś nie tak? może wypowie się ktoś kto tam pracował? i jaka stawka jest?
    ReviewUserIcon
    Marek

    17.10.2014 12:21

    Inne

    Ile osób w sumie pracuje w tej formie?
    ReviewUserIcon
    tysio

    21.09.2014 19:52

    Inne

    Ja przestałem być częscią firmy dośc nie dawno i chociaz na początku wydawało mi się iż to firma z duża przyszłoscią, to zbiegiem lat pracy doszedłem do wniosku że ta przyszłość to tylko pozory molocha na glinianych nogach. Zgadzam się z postem powyżej, że w tej firmie jest masa ludzi, którzy poradzą doradzą i tak dalej ale jest też i masa ludzi, którzy są po prostu podli i bez zasad. i to czym wyżej tym gorzej. Ludzie są kontrolowani na każdym kroku na spotkaniach przewodzi krzyk i ogólna krytyka do tego stopnia, że można usłyszeć różne przykre rzeczy zazwyczaj wypowiadane w dużej złości i sarkaźmie. Rzeczywiście jak z tych tekstów wynika to eksport żali się najbardziej ale z tego co wiem a raczej wiedziałem to tam jest właśnie największa rotacja i głosy jakie dało się słyszeć nie były wcale pochlebne o opiekunce tego działu. Nie skreślam tej firmy ale i nie polecam ponieważ musiałoby się tam duzo zmienić personalnie żeby była to praca w normalnej firmie.
    ReviewUserIcon
    D ds. I

    20.09.2014 21:37

    Inne

    czytam te opinie i widzę, że tu głównie export ma dużo złego do powiedzenia. dla mnie firma Dako była pierwszą dużą firmą (2008-2010), w której najwięcej się nauczyłem, zdobyłem pewność siebie jako handlowiec, poznałem pewne zasady, które obowiązują w świecie handlu stolarką i nie tylko. Sprzedawałem w tej firmie wszystko co tylko mieli w swojej ofercie wbrew opinii, że Nowy Sącz się nie przebije w Polsce. Fakt finanse były powodem odejścia ale wiedza ludzi pomoc techniczna była dla mnie wtedy nieocenione i bardzo pomogła mi w dalszej karierze. Nie wiem jak tam jest teraz ale fajnie patrzeć na ich rozwój i dobrze że promują nasze miasto w Polsce i świecie. Życze powodzenia i pozdrawiam wszystkich których znam:)
    ReviewUserIcon
    xxx box

    05.09.2014 22:07

    Inne

    ...będę przyglądać się waszej pracy, słuchać waszych rozmów, zlecać wam coraz to nowe dodatkowe zajęcia, jeśli zobaczę chwilę bezczynności, zerkać przez ramię na komputer... codziennie...albo inne podobne typu wy mrówki czy pszczólki drukuje sobie takie pierdoły do kolekcji... nie wolno się śmiać, nie wolno rozmawiać ....bo ściany w eksporcie mają uszy,zawsze musisz być na baczność spieprzam stamtąd jak tylko się nadarzy okazja ''ktoś'' mysli że bez prawnie moze poniżać ludzi....do czasu pani dyrektor istnieje cos takiego jak inspekcja pracy chyba miarka sie przebrała.....
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.08.2014 11:24

    Inne

    Nie polecam tej firmy oszukuja na godzinach wyplaty sie nie zgadzaja nie jedzcie ludzie z tej firmy bo to jest firma szachrai ladnie oczy mydla przed wyjazdem a jak czlowiek pojedzie to maja go w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Haevy

    08.06.2014 22:58

    Inne

    Querty zabrzmiało to tak jak byś był przynajmniej dyrektorem w tej firmie :) strasznie służbowo . Czyżby firma zaczęła się bronić na forum? Może nie chodzi o procedury z numerowaniem ale o sam fakt traktowania ludzi, z góry i bez żadnego szacunku. Bo czy wykorzystywanie ludzkiej naiwności, strachu o utratę miejsca pracy to też procedura? Bez zwyczajnej ludzkiej wdzięczności za to co robią nie które osoby, którym się jeszcze coś chce robić w tej firmie...Czas szybko leci, nie ubłagalnie a Dako nie wiele nauczyła się na przełomie tych wszystkich lat. Nie słuchało się nigdy tego co mają do powiedzenia pracownicy i pewnie jak wynika z tekstu nie słucha się do tej pory, ludzie przychodzą i odchodzą rotacja prowadzi do ciągłego zaczynania od nowa. Nie buduje się relacji tylko się je niszczy i to w szczególności zawsze tak było w eksporcie. Ktoś chyba zapomniał że to dzięki ludziom ta firma zarabia pieniądze. To nie maszyny ale ludzie tworzą historię a zarazem i przyszłość firmy a ta w dako zawsze będzie za gęstą mgłą.
    ReviewUserIcon
    burżuj

    07.07.2014 21:30

    Inne

    no 20 lecie DAKO stukneło w gazetach opisali, że firma przetrwa pokolenia bo tak pan prezes sobie życzy a ludziom jak podziękowali? wstyd panie prezesie! wstyd! za ciężką uczciwą pracę człowiek dostaje butelkę wody i drożdżówkę.Czasy faraona były lepsze,tyle że faraon nie miał lustra w domu więc nie musiał na siebie patrzeć co rano.....
    ReviewUserIcon
    qwerty

    25.05.2014 22:34

    Inne

    To, że rzeczy firmowe używane przez pracownika są przypisane do niego, to jest tak samo i w innych firmach. To jest normalne, że fima ewidencjonuje swoje środki i nie ma w tym nic dziwnego. A okna są OK. Mam u siebie w domu.
    ReviewUserIcon
    żul

    22.05.2014 06:53

    Inne

    specjalista jest odpowiedzialny za wszystko!!!! o zgrozo no to sie popisali ankiety imienne o tym jak ci sie pracuje w dako zeby wiedzieli kto ich nie lubi i kogo od razu wychłostać hihiihihih kto napisze cos obiektywnego licząc sie z tym iż kara przyjdzie jak grom z jasnego nieba.Beznadzieja
    ReviewUserIcon
    ciekawy janek

    21.05.2014 13:29

    Inne

    a dobre te ich okna pvc czy padaka?
    ReviewUserIcon
    jacek placek

    21.05.2014 13:05

    Inne

    Pracowałem tam- masakra. Potwierdzam wszystko co napisane wyżej. Nikt nie napisał jeszcze o najlepszej rzeczy- krzesło na którym siedzisz w pracy ma przyklejony od spodu numerek, który jest Tobie przypisany, tak samo jest z koszem na śmieci, kalkulatorem, zszywaczem biurowym, dziurkaczem itp. Każdy pracownik DAKO traktowany jest po prostu jak potencjalny (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    inkwizytor

    15.05.2014 16:15

    Inne

    dwie osoby były te same oczywiście kobiety raz był też gostek z konkretnego działu
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    24.04.2014 19:54

    Inne

    czytając te opinie to sie zastaaniwam czy wogole isc na rozmowe jutro... Poszukuja sekretarki, ale jak czytam opinie i widze ze tam tak jest to raczej zrezygnuje z tego pomyslu
    ReviewUserIcon
    inkwizytor

    18.03.2014 16:30

    Inne

    Witam. Czytając powyższe opinie dochodzę do wniosku że praca w firmie DAKO to po prostu strata czasu. Fakt jest taki że byłem tam na 3 rozmowach kwalifikacyjnych jak narazie nic z tego nie wynikło.Teraz okazuje się że może nadarzyć się okazja na pracę i tak się zastanawiam czy wogule warto poświęcać czas.
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.03.2014 23:56

    Inne

    Myślę, że wielu ludzi boi się cokolwiek mówić, w tej firmie zawsze tak było! widze że nareszczie ktoś ma odwagę powiedzieć coś o jaśnie pani z eksportu, zawsze tylko węższyła, nawet do tego stopnia że komputery ludziom sprawdzała, nie mówiąc że lepiej było się przy niej nie wykazywać za bardzo bo na spotkaniach błyskała jak fleszem pomysłami innych, no cóż jak się nie ma swoich to coś trzeba robić, zero wyczucia jak było roboty w brud to kazała raporty pisać, a o nadgodzinach to w tej firmie nikt nie chciał słyszeć i pewnie taka jest polityka do tej pory, harowałeś za friko a jak się odezwałeś to głupka udawali, delegacji nie było,podwyżki owszem były ale potem podstępem były zabierane, Prezes jak Robin dbał, żeby pracownicy zbytnio się nie ''wzbogacili''. No jesli tak u nich dobrze to ciekawe czemu ludzie do innych firm poodchodzili. Jak dla mnie totalna porażka, bo nawet jeśli będziesz miał checi to i tak będziesz zawsze ograniczony z każdej strony, szkoda tracić czasu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.02.2014 18:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    lalo

    21.02.2014 09:50

    Inne

    Jaką kawę człowieku?? Na dywanik i przepytywanie - a jak powiesz za dużo pani kierownik z checią wykorzysta pomysły jako swoje...
    ReviewUserIcon
    like2

    15.02.2014 00:28

    Inne

    Wszyscy mowia ze zle jest ...byc moze każdy ma inne odczucia.jednak jesli narzekarz i tam zostajesz to ty jestes nie udacznikiem a firma pokazuje ze cie ma gleboko gdzies ja slyszalem ze najwieksza rotacja w eksporcie bo ta co nin zarzadza to przefranca.a wy sie dajecie wykozystywac a oni sie z was smieja
    ReviewUserIcon
    konieczko

    12.02.2014 18:30

    Inne

    Witam 5 miesięcy temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży w dziale eksportu. Niestety nie zostałem przyjęty. Chciałbym się dowiedzieć jeżeli ktoś pracował/pracuje na tym stanowisku to jak wygląda praca i jakie są zarobki???
    ReviewUserIcon
    luka

    14.02.2014 13:21

    Inne

    Zarobki żadne - jak wszędzie w Nowym Sączu. Praca bez ładu i składu, ciagłe udowadnianie pracownikom, jakiego zaszczytu dostąpili pracując w tak zacnym miejscu. Brak podstawowych narzędzi pracy. Ciągła rotacja kadry. Wytrzymałem kilka miesięcy.
    ReviewUserIcon
    wandal

    19.02.2014 00:21

    Inne

    zarobki żadne w tej firmie specjalista zarabia jak robotnik, menager jak specjalista. Nie oczekuj zbyt wiele, dostanisz komputer z przed x tysiecy lat i bedziesz przepytywana przez wielką pania kierownik na dywaniku jak ci się pracuje. Smiechu warte, omijajcie tę firmę nie warto!

    Kontakt - Dako Sp. z o.o.

    Al. Piłsudskiego 88 33-300 Nowy Sącz

    NIP:7341000714

    REGON:49047041800000

    KRS:0000053948

    http://dako.eu
    Branże: Poligrafia i druk

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    tekla

    02.01.2014 20:39

    Inne

    za czasów kiedy ja pracowałam wyścig szczurów, jedni przychodzili, drugich zwalniano bez powodu. dzisiaj nie wiem jak jest ale za moich czasów wspomniana wyżej pani dosłownie jak napisano wyżej po trupach do celu.beznadzieja nawet pomysly uslyszane od innych brala za swoje. warunki pracy średnie,nadgodziny niepłatne. bardzo duzy stres, trzeba było się ze wszystkimi wykłócać o wszystko. po ciąży właściwie nie było możliwości powrotu a jak był to i tak na krótko. nie polecam nigdy bym tam nie wróciła!
    ReviewUserIcon
    black

    01.01.2014 21:05

    Inne

    Po odejściu z tej firmy mogę powiedzieć tylko tyle: (usunięte przez administratora) Ogólnie dużo cwaniaków i obiboków za których trzeba pracować. Nie ma możliwości rozbudowy kariery w innych firmach dają więcej na dzien dobry jak tu przez pare lat można się dorobić.
    ReviewUserIcon
    iza

    10.02.2014 22:44

    Inne

    w moim przypadku byłam na rozmowie dwa razy,pytania standard ble ble ble natomiast co mnie rozbawiło do łez to sposób mówienia jednej z pań, w pewnym momecie nie wiedzialam czy się jej nudzi czy najwyraźniej traci ze mną swój czas, no ale jesli tak było to po co zapraszać drugi raz i naciagać na koszty. Rozmowa kwalifikacyjna właściwie przeprowadzana w duzym gronie 3 czy nawet cztery osoby. Nie dowiecie sie nic na pytanie jaki poziom zarobków zmieniają temat momentalnie, to ty masz okreslic poziom jak mówisz ze najniższa to sie im zapalają lamki w oczach :) Z tego co słyszałam zarobki słabe podobno w eksporcie zarabia sie nie wiecej jak 2 tys. a zapiepsza się równo :)tak słyszałam...niestety po drugiej rozmowie dowiedziałam się iż nie jestem idealna kandydatką jedyny plus że chociaż odzwonili
    ReviewUserIcon
    aaa

    11.02.2014 08:37

    Inne

    (usunięte przez administratora) skoro tak Ci źle było to dlaczego tyle pracowałeś??? a może prawda była zgoła inna?:)złej baletnicy ... resztę sobie dopowiedz !!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Okna Dako (Dako)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    doświadczony

    06.12.2013 23:15

    Inne

    Coś na temat poszukiwania do pracy nowych twarzy przez firmę Dako: pomijając fakt, że dyrektor tak pokochał swoją firmę, że nie organizuje procesu rekrutacji na terenie działania nowego pracownika tylko w siedzibie firmy, ciągnąc ludzi przez cały kraj i za nic mając koszty, to dochodzi jeszcze jego przeświadczenie o tym, że firma, on sam i cała załoga to najlepsi specjaliści w kraju, polityka firmy jest nie z tej planety, nikt nie może się równać z firmą Dako, nikt nie jest tak mądry, potężny i boski. Dyrektor to człowiek dramat, pani z działu personalnego Dako nawet nie patrzy na kandydatów podczas rozmowy, bo bardziej ją interesuje kto się przemieszcza po korytarzach, druga pani siedzi tak wystraszona, że na tym właściwie jej rola się kończy. Już na samym wstępie pokazują kandydatom, co dla nich znaczy człowiek i gdzie Ciebie mają. Oczywiście na do widzenia otrzymasz testy logiczne, które na pewno wymyślał sam Dyrektor z racji faktu, że jest przecież najmądrzejszy i to od niego uczyli się inni na tym świecie. Na rozmowie nie padają żadne pytania branżowe, nikt nie pyta co potrafisz i co wiesz na temat twoich przyszłych obowiązków, nikt nie pyta o sprzedawany produkt - najważniejsze, że pochodzisz z gorszej firmy niż Dako i powinieneś teraz paść Panu Dyrektorowi do stóp i prosić, by zechciał Siebie nauczyć swojej nieocenionej polityki działania. Prawda natomiast jest taka, że polityka firmy Dako jest tak dobra, że na terenie połowy kraju nie mają oni w ogóle klientów, nie są znani i nie mogą się przez tyle lat przebić z produktem, posiadają zaledwie 60 dealerów, którzy i tak część produktów kupują w konkurencji zamiast w Dako i DK Prof. Szczerze odradzam tą "firmę", bo i tak nie masz na pewno lepszego pomysłu na biznes niż Pan Dyrektor i na pewno twoja dotychczasowa polityka pracy zrani bossa. Porażka, ludzie którzy doszli do pieniędzy i mają innych w głębokim poważaniu. Zapomnieli natomiast, jak sami zaczynali..........
    ReviewUserIcon
    kloss

    22.11.2013 18:59

    Inne

    Powiem tak, zgadzam się z tobą gościu w dwóch kwestich. Pierwsza, że nie znasz dnia ani godziny kiedy i za co ci się oberwie a druga to zarządzanie w firmie. Oszczędności szuka się tam , gdzie nie powinno się ich szukać, ludzi się nie sznuje a to przecież oni tworzą obraz tej firmy, to do nich przywiązują się klienci a nie do firmy czy prezesa. A na miejscu wielkiego bossa zastanowiłbym się czy nie lepiej jest dać zarobić ludziom i tym samym przywiązać ich do firmy niż ciągle szukać nowych, bo są ludzie którym z całą pewnością pewnego dnia pęknie żyłka z nerwów i pójdą tam gdzie ktoś doceni ich wkład. A co do innych rzeczy to powiem tylko tyle, że może wcale nie jest tak źle czytaj atmosfera
    ReviewUserIcon
    koksu

    21.11.2013 23:45

    Inne

    Obiektywnie rzecz mówiąc to: -zarobki jak wszędzie, czyli bez rewelacji mają taki sam poziom jak inne firmy w regionie - atmosfera okropna ze wzgledu na gierki pomiędzy działami - export rozwinięty ale zarządzająca nim pani kierownik,wredna i bez wizji, traktuje ludzi jak niewolników, jak owce które strachem mozna zapędzić do obory. Wnosi nie miłą atmosferę i jej zmiana na pewno pomogła by wizurenkowi tej firmy zresztą podobnie jak zmiana kierownika produkcji - rynek polski totalna klapa, ludzie wymieniaja się na okrągło - spychologia na wysokim poziomie - mase ludzi, którzy figurują tylko na liscie płac ale nic nie wnoszą swoją osobą -brak mozliwosci rozwoju - a osławiona pani (usunięte przez administratora) to najmniejszy problem tej firmy -kadra zarzadzajaca to figuranci w każdym tego słowa znaczeniu z pozytywów powiem jedno, firma z przyszłością z całą pewnością ale zarządzana przez ludzi, którzy się do tego po prostu nie nadają.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.09.2013 14:34

    Inne

    Cześć na wtorek mam wezwanie na rozmowę na stanowisko koordynatora sprzedazy. Na co można liczyć w sensie podstawy ? Jakie dają narzędzia ? Jaka atmosfera w dziale sprzedazy ?
    ReviewUserIcon
    www

    27.07.2013 22:09

    Inne

    Zaapoomnnnijjj!!!!!
    ReviewUserIcon
    laura

    28.06.2013 10:38

    Inne

    A gdzie tu jest o braku internetu?? Polecam czytanie ze zrozumieniem...
    ReviewUserIcon
    marco

    27.06.2013 11:19

    Inne

    głupszego postu nie czytałem ''nie mieli internetu"co za debilizm
    ReviewUserIcon
    danek

    20.06.2013 13:22

    Inne

    Najpierw trzeba tego klienta znaleźć i zachęcić do zakupu. A to wymaga w dzisiejszych czasach sporo zachodu. Dlatego też ważne jest jak najlepsze przedstawienie fabryki i samej oferty. Jeżeli jest to osoba, która ma styczność z producentem pierwszy raz trzeba ją wprowadzić co nieco w historię firmy, zakres produkowanych wyrobów itd. A najskuteczniejsza jest w tym wypadku prezentacja. Limit 50 zł był nie do ruszenia. A wręcz było wskazanie żeby jak najczęściej korzystać ze skype... Długo by pisać o wszystkich genialnych rozwiązaniach stosowanych w tej firmie
    ReviewUserIcon
    danek

    19.06.2013 14:48

    Inne

    Ktoś we wcześniejszym poście pisał o fajnych narzędziach pracy, więc do inywidualnej oceny - stanowisko Manager ds. eksportu - stacjonarny komputer (raczej ciężko zrobić prezentację dla klienta, nawet jeżeli spotkanie odbywa się w siedzibie firmy), telefon komórkowy z limitem 50 PLN na miesiąc (jedna dłuższa rozmowa z Francją czy Belgią) nadwyżki na rachunku obcinane z pensji. I to wszystkie narzędzia pracy....
    ReviewUserIcon
    nino

    11.06.2013 13:09

    Inne

    Dlatego firmy rodzinne należy omijać możliwie szerokim łukiem. W normalnie zarządzanej firmie Jaśnie Pani Kadrowa nie miałaby czego szukać ze swoim porażającym brakiem wiedzy. Panowie Prezesi chyba nie powinni firmy rozbudowywać skoro tak bardzo boją się powierzyć choćby ułamek władzy komukolwiek innemu. A tak to faktycznie wygląda - nazwa manager nie oznacza absolutnie nic. W innych firmach specjalista ma większa decyzyjność i swobode działania...
    ReviewUserIcon
    dotrewora

    05.06.2013 22:15

    Inne

    Jeszcze dodaj :łubu dubu niech żyje nam Prezes(...) (usunięte przez moderatora) Te opinie to w większości prawda. Pracy tam nie da się tak szybko zapomnieć -chociaż to koszmar...
    ReviewUserIcon
    trewor

    28.05.2013 15:25

    Inne

    nie no, niewiem albo ja pracowałem w innej firmie albo w intenecie siedza tylko frustraci. kazda firma ma minusy ale powiem tak pracowalem tam dwa lata niedawno temu i byli na pewno bardzo mili wspolpracownicy czas pracy zawsze sie zgadzal (a to nie jest wcale wszedzie tak) i mozna sie bylo nauczyci całkiem sporo. byl to normalny etap w życiu. tak jak mowie: minusy sa wszedzie, chyba że ktoś zna firme bez wad. zresztą teraz pracuje w innej firmie w tym terenie z podobnej branży i tez czytam i nie wierze... internet to chyba sciek na frustracje nic poza tym.
    ReviewUserIcon
    ktosio

    17.04.2013 13:47

    Inne

    Siedziba może i nowoczesna...szkoda tylko, że projektant nie przewidział żadnego ogrzewania w toaletach. Ubiegłej zimy było tak koło 8 stopni. Podobnie w jadalni,niby ogrzewanie jakieś jest, ale chyba nie domaga -przy 12 stopniach herbatka szybko stygła. Dla morsów w sam raz:)
    ReviewUserIcon
    asd

    07.04.2013 06:01

    Inne

    Szkoda że nie robią co najmniej 10-ciu etapów rekrutacji, Co za firma. Może i sama siedziba to i owszem nowoczesność w domu i zagrodzie, ale rekrutujący to jacyś krawaciarze. Szkoda czasu na tą firmę. Jak możesz, to odpuść.
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    27.03.2013 18:15

    Inne

    Witam. Mam pytanie na czym polegają etapy rekrutacji w owej firmie ? Podobno na drugim etapie są jakieś zadania logistyczno matematyczne ? proszę rozwinąć ten temat
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.03.2013 19:44

    Inne

    Cudów nie ma - jak nigdzie w Sączu. Są plusy i minusy - wypłata terminowo, zawsze, co do dnia, a nawet zdarza się wcześniej (no chyba że ktoś ma konto w jakimś dziwnym banku i przelew idzie mu tydzień, ja mam zawsze w ten sam dzień). Czas pracy - 8 godzin. Szkolenia darmowe, z firm zewnętrznych. Atmosfera w firmie - naprawdę spoko. Powiem tak - złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy... szef może i łatwy nie jest, ma swoje lepsze i gorsze dni, ale szeregowy pracownik nie ma z nim zbyt wiele do czynienia, (usunięte przez moderatora). - owszem, przerost formy nad treścią ;) ale trzeba podchodzić z dystansem do pewnych spraw i nie dać się zwariować. Firma ma swoje słabe punkty, ale ogólnie jest bardziej na plus, niż na minus, ja jestem zadowolony i nie zamierzam na razie zmieniać pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    22.03.2013 07:00

    Inne

    Witam. Czy ta firma jest na prawdę taka zła ? Bo jak czytam te wypowiedzi to się zastanawiam czy warto brać ja pod uwagę i jechać na rozmowy w sprawie pracy.

    Zostaw merytoryczną opinię o Dako Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.