counter
1 48 91 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Dk-Prof Sp. z o.o.?

Damian

Czy ktoś z Was był na rozmowie ? Ile jest etapow i jak się do niej dobrze przygotować ?

Ladybzyk
@Damian

Tak, ja byłam. Pierwszy etap u mnie wygladał tak, że miałam rozmowę ogólną, np. co robiłam, jakie mam doświadczenie, zostały sprawdzone moje referencje/opinie na mój temat, szkolenia, kursy...miałam też testy na inteligencję oraz pismo do sporządzenia. Drugim etapem na który zostałam zaproszona, będzie etap w którym będą sprawdzać biegłość języka podczas różnych scenek. Trzecim etapem będzie wybór odpowiedniego kandydata. Przedstawienie warunków pracy, umowa. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.

Ladybzyk Nowy wpis
@Ladybzyk

Cześć, pisałam o trzecim etapie wyboru kandydata. Nie bardzo wiem o co chodziło, ale niestety etap ten przedłużany był w nieskończoność. Był umówiony dzień, w którym miałam się dowiedzieć, kto spośród kandydatów dostał posadę. Niestety przełożyli to na inny termin, gdzie człowiek czekał z utęsknieniem na telefon... z tego innego dnia, przełożyli na jeszcze inny. To jest bardzo stresująca sytuacja, dlatego, że jak ma się do wyboru kilka posad, to się chce wiedzieć, czy dana firma mnie wybrała i mogę odmówić innej, czy nie, żeby później się nie okazało, że odmówiłeś wszystkim...Ja nie czekając już na wybór, nawet nie mając już na to czasu wybrałam inną firmę gdzie zaproponowano mi stawkę większą niż chciałam. Dziękuje za uwagę.

Jan Nowy wpis
@Ladybzyk

Jaką stawkę w Twoim przypadku w trakcie tych etapów, które przeszłaś, zaoferowała Ci firma Dk-Prof? Nie napisałaś nic o propozycji stawek, które padały w trakcie rozmów, dlatego, proszę o informację.

antoni Nowy wpis
@Jan

Stawki są w granicach najniższej krajowe. Sugerują ze dodatkowo jest premia uznaniowa która pozwoli zarobić coś więcej niż najniższa. Ale jak sama nazwa wskazuje premia uznaniowa możne być a możne nie być , według uznania ( uznania tak naprawdę nie wiadomo kogo). Takie są propozycje stawek.

Ladybzyk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 174 dni.

Witam, mam w tej firmie rozmowę rekrutacyjną. Moglibyście mi mniej więcej nakreślić jak przebiega taka rozmowa? Czy w firmie można korzystać ze szkoleń, czy firma sprzyja rozwojowi? Piszecie, że nie ma imprez integracyjnych, szkoda, ale czy jest łatwy dostęp do podnoszenia swoich kwalifikacji czy raczej tylko prywatnie? Miłego dnia.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 178 dni.

Czy pracownicy Dk-Prof Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Aleksandra

Dlaczego takie negatywne komentarze? ktoś jeszcze z pracowników się wypowie?

Filip

Pewni jesteście, ze nie warto starać się o pracę w firmie?

sef
@Filip

PEWNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kedar

Pracuje w firmie DK-PROF. Jeżeli interesuje Cię tylko kasa, nie chcesz dać nic od siebie, nie zależy Ci na rozwoju swoim i firmy, nie zmierzasz dbać o jakość i klientów to ta firma nie jest dla Ciebie. W przeciwnym razie zapraszamy. Atmosfera jest bardzo dobra, zarobki adekwatne do zaangażowania i przełożeni, którzy słuchają i reagują. Ludzi z poza branży systematycznie szkolimy i dostają czas na wdrożenie się. Mając porównanie z innymi firmami jestem zadowolony i polecam. Szanujemy pracowników, którzy szanują firmę.

Tak7Nie
tusk
@kedar

to

tusk
@kedar

chory jesteś albo może "RUDY" pier…...lisz takie bzdury jakbyś miał grupę inwalidzką bo ta firma takich pracowników właśnie szuka. jaka dobra atmosfera zarobki szkolenia. Ohuj...łeś KILER co ja sobie za tą wypłatę z DK-PROFU kupię "WACIKI". wszystkie te negatywne opinie na temat tej firmy są prawdziwe. Zatrudnić się w DK-PROFIE to strata czasu lat i zdrowia chyba że nie masz "AMBICJI" to "WELCOME"

fgdf

Jeżeli interesuje cie najniższa krajowa , oraz zero poszanowania to aplikuj. Powodzenia

gh

Uwaga na oblesiaka, pod....dala

nyf

A ja z tym oblesiakiem nim muszę pracować !!!!$%

jhh

No i przez to dorobił się "derektora".

Tak8Nie
fw

Uwaga na oblesiaka, pod....dala

gh

Czy w DK-prof dalej płaci się pracownikom najniższą krajową ?

Paulina

@cvbf @Zuza @yg Wasze wpisy niewiele wnoszą do poznania warunków pracy w firmie Dk-Prof. Czy mogę więc wywnioskować, że jesteście zadowoleni z pracy dla firmy Dk-Prof Sp? Co najbardziej doceniacie w tej pracy, a co według Was należałoby zmienić? Czy nowy pracownik w firmie Dk-Prof może liczyć na wsparcie podczas pierwszych dni w pracy?

Zuza

Niektórym najlepiej wychodzi marudzenie!

cvbf
@Zuza

Odpowiedź ni do ładu ni do składu.

rekrutowany

Styl przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej na żenującym, niskim poziomie, pomijam fakt że wrogo nastawiona(usunięte przez administratora)przyjechała spóźniona 50 minut. Oczekiwanie w holu firmy umilone zostało spojrzeniami na pozostałych oczekujących na rozmowę kandydatów. Wrażenie bardzo niesympatyczne, panie z sekretariatu próbowały być miłe i starały się rozładować atmosferę bezsensownego oczekiwania jednak można było dostrzec zażenowanie również z ich strony. To przykre pracować w firmie z taką kulturą zarządzania. Omijać daleko , za proponowane przez to przedsiębiorstwo wynagrodzenie pracę znajdziesz wszędzie !!!

fgd
@rekrutowany

Oferta płacowa w tej "firmie" oscyluje wokół NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ. Czas oświecony tej "firmie" to czas zmarnowany.

fgd
@rekrutowany

Oferta płacowa w tej "firmie" oscyluje wokół NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ. Czas poświęcony tej "firmie" to czas zmarnowany.

Mareczek2701
@fgd

A jak z systemem pracy i po ile godzin

yg
@Mareczek2701

zatrudnij sie to dowiesz sie wszystkiego

Paulina

@tu, @DFG, pytałam bo to jednak jest związane bezpośrednio z Dk-Prof Sp. z o.o. Rozumiem w takim razie, że jeszcze taki styl zarządzania nie jest tutaj zakorzeniony. To na co w takim razie, oczywiście oprócz tych wszystkich negatywów, o których pisaliście, pracownik może liczyć?

dg
@Paulina

W tej firmie nie można liczyć na nic. Jak to forum długie i szerokie nie ma ani jednej pozytywnej opinii. Oczywiście umotywowanej. Tą firmę trzeba omijać z daleka.

były

Firma nie organizuje żadnych imprez integracyjnych , ale w ramach rekompensaty pracownicy otrzymują systematyczne badania alkomatem które wykonuje firma ochroniarska SEZAM i przeszukiwanie szafek w szatni . Tak wiec na wstępie pracownicy traktowani są jak alkoholicy i złodzieje.

Tak5Nie

asfd
@były

To jest właśnie jeden z elementów " marcinkowickiej kultury zarządzania " która występuje w całej grupie dako (DK-srof i dako). Ludzie są traktowani jak zło konieczne.

Tak6Nie

Paulina

Wiele zamieszczony tutaj opinii, nie nawiązuje do jednego z głównych celów forum czyli do warunków pracy @yuty, stąd moje pytanie dotyczące imprez integracyjnych. Z tego powodu jest ono jak najbardziej na miejscu i byłoby dobrze dla innych użytkowników, gdyby ktoś mógł się do niego odnieść.

tu
@Paulina

Ale to nie jest forum o firmie Gromgaz F.H.U tylko DK-Prof.

Paulina

Czy firma organizuje dla swoich pracowników imprezy integracyjne? Firmy coraz częściej robią to, aby poprawić atmosferę między pracownikami. Często są to imprezy w firmie, czasami też wyjazdy. Jak to wygląda w Gromgaz F.H.U.?

yuty
@Paulina

Post nie na temat, USUNAĆ !

DFG
@Paulina

Nie, W firmie Dk-srof nie istniej coś takiego, jak imprezy integracyjne. Powiem więcej. Atmosfera w firmie jest taka, że trzeba uważać na każdego, bo w każdym momencie możesz być pod.....olony. Pracują tu tacy co lubią donosić. Integracja tutaj marnie wygląda.

wedq
@DFG

Brak integracji , bo tutaj występuje duża rotacja. W tej firmie nie ma stabilności.

fghfgh

Uwaga na obleśniaka. To taki BOLEK od kablowania. Wszystkich w koło podpie..ala.

Tak7Nie

wacek

Witam wszystkich forumowiczów!!! Jestem zainteresowany tym żeby ktoś rzeczywiście opisał z czego jest zadowolony z pracy w dk-prof . KONKRETY !!. Stanowisko , przybliżone zarobki (bo to ludzi najbardziej interesuje) jakieś inne czynniki które powodują że warto by było zainteresować się tą firmą. PROSZĘ NIE PISAĆ OGÓLNIKÓW, bo to niczego nie wnosi . To zapytanie jest skierowane do tych co są zadowoleni z pracy w dk-prof, dlatego że do tej pory , jak długie jest to forum , nie spotkałem ani JEDNEJ pozytywnej opinii , napisanej z argumentami . Chyba ze się nie doczekam na takie opinie. To by świadczyło tylko o jednym.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Dk-Prof Sp. z o.o. - Biczyce Dolne

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dk-Prof Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 48 ocen.