Adezo Sp. z o.o.

Opinie o Adezo Sp. z o.o.

Patrycja

Zamówiłam u nich w ciemno drzwi z lamelkami. Jestem pod wrażeniem, że są jeszcze tacy ludzie na tym świecie. Kontakt przemiły, szyba realizacja bo bardzo mi zależało na terminie no i to wykonanie. Jestem posiadaczką wymarzonych drzwi są takie jakie chciałam. Polecam Patrycja

Oskar Jakóbczak

Zamówione drzwi zewnętrzne do domu u nich to był strzał w dziesiątkę, polecam.

Magdalena

Odpowiedzialność, profesjonalizm, wysoka jakość, kultura osobista, pozytywna energia=przesympatyczni wykonawcy. Drzwi własnego projektu, realizacja w pełni spełniła nasze oczekiwania. Jeśli ktoś pragnie spełnić swoje marzenia o pięknych , solidnych drzwiach - polecam ADEZO!!! Serdecznie pozdrawiam. :) Gorąco polecam. Magdalena i Michał

Angela Nowy wpis

Czy dość często się zdarza, że trzeba daleko jechać na montaż do klienta? jest w razie czego więcej pracowników na podmiankę jeśli ktoś by nie dał rady? ciekawi mnie jak często chłopak by jeździł i ile płacono by mu za delegację?

Magdalena Kordzielewska Nowy wpis

Nie lada wyzwaniem było znalezienie wymarzonych drzwi, których wysokość sięgałaby 2,7m. Spędziłam wiele czasu na znalezieniu firmy, która podjęłaby się ich wykonania. Zależało mi na tym, aby drzwi były przede wszystkim dobrze wykonane, jednak nie ukrywam - walory estetyczne były równie istotne - okazało się, że Adezo jest w stanie spełnić oba te warunki :) Drzwi wyglądają wspaniale, a co najważniejsze są również bardzo solidne :) Mimo ogromnej odległości jaka dzieli siedzibę firmy od inwestycji, wszystko przebiegało bardzo sprawnie (począwszy od zamówienia, skończywszy na montażu)! :)

Cześć Wszystkim, roboty dla siebie szukam od nowego roku w Sączu, na stolarce się dobrze znam/ Tutaj po forum widzę ze klienci zostawiają po sobie opinie, zatem jest w takim razie co obsługiwać? Coś konkretnego na temat pracy wiecie? Przeczytałem wątek, w którym było wpisanych 7miu pracowników. Do dziś taka liczba się utrzymuje? Będziecie mieć może podwyżki od kolejnego sezonu?

Patrycja Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Adezo Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Oskar Jakóbczak

Zamówione drzwi zewnętrzne do domu u nich to był strzał w dziesiątkę, polecam.

Bożena

Firma rodzinna godnego polecenia! Zostałam obsłużona na najwyższym poziomie tak jak ktoś już tu wspomniał o zaangażowaniu i właśnie tak było. Teraz mogę się cieszyć moimi pięknymi drzwiami :) Dziękuje Wam!

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę ADEZO. To nie pierwsze zamówienie które u nich realizuje i za każdym razem nie mogę wyjść z zachwytu. Ich zaangażowanie w mój dom to coś nie spotykanego, byłam w wielu salonach i zostałam zbyta, a tutaj każdy element został wspomniany i przeanalizowany. Życzę wszystkim aby trafili do takich rąk jak oni.

Ewelina

Wyczytałam tutaj info od firmy że jedne drzwi przechodzą przez 7 stanowisk, zastanawiam się w takim razie jak dużo osób tu pracuje? I ciekawe z jakimi kwalifikacjami przyjmują, trzeba już się bardzo znać? Mąż szuka pracy :) No i jakie są godziny pracy? Jedna pani tu pisała że odbierają telefon po godz. 18.

Justyna

Ja jestem bardzo zadowolona z firmy Adezo, kontakt jak w żadnym innym salonie, nawet po godzinie 18 jest odbierany telefon. Drzwi zamontowane Ok. miesiąca temu jestem szczęśliwa właścicielka modelu ASTANA. Kocham te drzwi i nie zamienię na żadne inne ! Dziękuje Adezo

Józef

Dla mnie wykonanie jak i obsługa na najwyższym poziomie.Wykonano drzwi wg mojego wzoru i prezentują się wspaniale.Muszę nadmienić że zamawiam już w tej firmie któreś drzwi z kolei i jestem bardzo zadowolony z wykonania jak i z obsługi.Drzwi montowane w Tarnowie Szczególne podziękowania dla .P.Magdy.Pozdrawiam .Firma godna polecenia.

Jesteśmy rodzinną firmą, staramy się prowadzić zespół w Naszej firmie. Wszyscy nasi pracownicy są przydzieleni do odpowiednich stanowisk względem umiejętności. Nasze drzwi muszą przejść przez każde stanowisko a jest ich 7, więc można powiedzieć że pracuje nad nimi 7 pracowników. Nasi pracownicy nie są z przypadku każdy z nich ma jakieś doświadczenia i umiejętności w tym co robią. Dlatego tą wizytówkę domu staramy się tworzyć z pasją i zaangażowaniem.

Ewelina
@Tomek

Bardzo serdecznie dziękuję za tak precyzyjną odpowiedź. ;) Czyli drzwi powstają tutaj "od podszewki", tak? A czy istnieje ewentualnie możliwość spersonalizowania zamówienia, skoro produkcja odbywa się bezpośrednio u Państwa?

@Ewelina

Tak drzwi powstają od podstaw, nie posiadamy gotowych egzemplarzy na magazynie wszystko tworzymy na bieżąco, dlatego jesteśmy producentem u którego można stworzyć drzwi wedle swojego uznania. Naszym atutem i priorytetem jest tworzenie tego co konsument potrzebuje. Dlatego wyróżniamy się tym, że nie tylko robimy drzwi pod indywidualne wymiary, ale również tworzymy drzwi z inspiracji Naszego klienta lub projektu.

Hanna
@Tomek

Aż ciekawa jestem jaki jest czas realizacji takiego indywidualnego zamówienia?

@Hanna

Czas realizacji u Nas na takie drzwi to 7 tygodni maksymalnie.

Hanna
@Tomek

Wow to szybko! A zajmujecie się też montażem?

@Hanna

Tak montujemy osobiście Nasze produkty.

Jakub
@Tomek

Mam pytanie o zatrudnienie. Pisałeś że pracuje 7 pracowników. Nie ma planów że firma przyjmie więcej osób? Chodzi mi o rozwój miejsc pracy. Jest taka opcja?

A.
@Jakub

Nie słyszałem.

Bolesława

Wybraliśmy drzwi zewnętrzne model Stockholm, prezentują się doskonale.

Agnieszka

Stanowczo nie polecam. Drzwi zamówiliśmy w sierpniu 21' montaż odbył się pod koniec roku okazało się że zamontowano nam wkładki których nie zamawialiśmy bo... nie było tych co zamówiliśmy, dogadaliśmy się że doślą nam a my sami je wymienimy. W lutym okazało się że drzwi nie zamykają się jedyna możliwość zamknięcia drzwi to przekręcenie zamka w innym przypadku zaczep nie spełnia swojej funkcji. Zgłosiłam reklamacje poinformowano mnie że to normalne i drzwi wymagają regulacji, jak szef będzie gdzieś w okolicy to podjedzie... Podjechał po jakimś czasie o godzinie 22-giej wieczorem, regulacja odbyła się po ciemku do tego po wszystkim dostaliśmy jeszcze telefon że zapomniał dokręcić jakieś śrubki i żebyśmy sami je sobie dokręcili. Przy tej wizycie pytaliśmy czemu został zamontowany niebieski miękki styropian, otrzymaliśmy odpowiedź że za klinaryt trzeba dodatkowo dopłacić, ponieważ było już późno nie sprawdzaliśmy tego ale wydawało nam się że dopłacaliśmy specjalnie do ciepłego montażu. 19 marca ponownie zgłosiłam reklamacje, ponieważ po ostatniej regulacji drzwi było jeszcze gorzej niż poprzednio poinformowałam o tym że mam obawy iż całe skrzydło ulegnie uszkodzeniu, byłam w stanie wsadzić palce pomiędzy drzwi a dostawkę dodatkowo każdy był w stanie z zewnątrz je otworzyć ponieważ zaczep wcale nie trzymał, sprawa była poważna, wystarczyło że pies się położył pod drzwiami a drzwi odrazu się otwierały dodatkowo niemiłosiernie przez nie wiało i było zimno musieliśmy zakrywać drzwi kocami mamy ogrzewanie podłogowe elektryczne i biorąc pod uwagę porę roku nie był to dla nas tani problem. Po dwóch dniach otrzymałam odpowiedź że szef przyjedzie w kolejną środę, czekałam cały dzień nikt się nie pojawił nie wspomnę że nawet nie raczono nas poinformować że jednak nie dojadą ja musiałam odwołać umówione spotkania. Po moim telefonie otrzymałam tylko zdawkową odpowiedź że nie zdążyli i przyjadą w kwietniu ;( a mnie nadal wieje ... Po kolejnych kilku telefonach i proszeniu ustaliliśmy termin na 8 kwietnia Pan miał się pojawić w piątek czekaliśmy od rana koło południa po naszej interwencji otrzymaliśmy informacje że przyjadą w SOBOTĘ po długich dyskusjach w końcu się na to zgodziliśmy ( choć już piątek mieliśmy zrujnowany ze względu że nic nie mogliśmy zrobić czekając na poprawę montażu) po godzinie Pan zadzwonił że jednak wolałby w przyszły czwartek!!!! Po awanturze obiecał że będziemy pierwsi i przyjedzie z samego rana. Jak można się domyślić w czwartek o 10tej byliśmy zmuszeni zadzwonić bo nikt się nie pojawił i cały cyrk od nowa, ostatecznie próbowano kilkakrotnie przełożyć poprawkę umówioną na ten dzień, poprawkę wymusiliśmy przyjazd ekipy. Dotarli na 16:30 my musieliśmy odwołać kilka spotkań na które byliśmy umówieni z mężem. ;( (usunięte przez administratora)Ja przejrzałam meile i fa i faktycznie zapłaciliśmy za klinaryt a nie miękki styropian, kiedy właściciel się o tym dowiedział zaczął KRZYCZEĆ że dla niego to jest klinaryt i on "... nie ma drukarki do pieniędzy żeby klientom coś innego montować..." (dopłaciliśmy 450zł za 1,5m niebieskiego miękkiego styropianu o zgrozo) gdzie byłam przy wycenie informowana że będzie to twardy klinaryt z XPS Do tego dowiedziałam się że skoro jeszcze nie wystawiłam pozytywnej opinii to oni nie będą tak ciągle jeździć a w ogóle to bez przesady sami możemy sobie to wyregulować szok! Za drzwi zapłaciliśmy 20.000zł z ciepłym montażem i transportem. Jestem w stanie przeżyć pewne niedogodności było zimno, wiało każdy mógł się dostać do domu, towar od początku nie przyszedł zgodny z zamówieniem nawet ten klinaryt bym przeżyła ale chamskiego zachowania i krzyków przy dzieciach już nie! Reasumując firma nie szanuje czasu klientów jak i ich samych obsługa serwisowa na żenującym poziomie jestem bardzo zawiedziona a szkoda bo drzwi bardzo ładne niestety za tą cenę spodziewałabym się lepszej obsługi. drugie zdjęcie przedstawia jaka była duża szpara przy zamkniętych drzwiach na zamek.

Zamówiliśmy jakiś czas temu drzwi o nietypowym rozmiarze i oczywiście w upragnione lamelki. Drzwi wyszły petarda! Każdy element dopracowany, a grubość drzwi po otwarciu robi wrażenie. I oczywiście czas realizacji nie pół roku tylko 6 tygodni co bardzo się ceni na ten moment.

Justyna

Jeżeli miałabym kupić drugi raz drzwi zewnętrzne drewniane to właśnie bym to zrobiła ponownie w firmie ADEZO. Profesjonalne podejście do indywidualnego zamówienia. Cieszę się, że mi polecono tą firmę.

zofia

Drzwi jakie zamówiliśmy w firmie ADEZO przeszły Nasze oczekiwania, drzwi są bardzo solidne i co najważniejsze stworzone z Naszego projektu idealnie ! Polecam wszystkim .

Drzwi solidne i takie jakie sobie wymarzyłam ! Polecam z czystym sumieniem :)

Sylwia

Drzwi piękne takie jakie sobie wymarzyliśmy !

Zostaw merytoryczną opinię o Adezo Sp. z o.o. - Nowy Sącz

Adezo Sp. z o.o.