Ropczyce

Opinie o Rega Yacht Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Eksport-Import Waldemar Królikowski

stefek

Polecam super firma kierownicy owszem jesden spoko a jest taki bob on jest przyjebany naprawde i sie doigra jeszcze

Kam

Do dechy niewolniku, jak nie chcesz pracować to idź na zasiłek.

never_rega

traktuje Cię jak śmiecia

Szukasz pracy?

never_rega

Witam. Wiec zaczne od samego poczatku. Praca w tej firmie to jest tragedia, masakra, ciagłe upakarzanie pracowników. Dwaj kierownicy, bracia jednego z włascicieli. Jeden ma wyrabane na robote, a drugi ze jeszcze nie zarobił od kogos to jest poprostu szczescie. Praca w ciagłym syfie i brudzie. Płuca wysiadaja. Ciagła praca z bezpłatna przerwa na posiłek. Wynagrodzenie w polsce na sam poczatek to około 1400 zł. Oczywiscie sa wyjazdy za granice, o tak sa. Tylko ze na tych wyjazdach pracuje sie po 12 godzin w tym niedziele :)wiec tam to jest dopiero wyzysk. Wiec jeszcze raz nie polecam. Wolałbym byc bezrobotnym niz tam pracowac.

ciekawy

jestem zainteresowany pracą w tej firmie.Napiszcie proszę co wiecie na temat warunków pracy

luk

jednym słowem masakra, rotacja ludzi chamstwo, czyszczenie posadzki z kleju na porządku dziennym, nikt się do siebie nie odzywa, z dnia na dzień można wylecieć z pracy , kamery, jedna wielka rodzina bracia szwagrowie itp tragediaaaaaaaaaa, nie dbają o pracownika

Zostaw opinię o Rega Yacht Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Eksport-Import Waldemar Królikowski - Ropczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rega Yacht Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Eksport-Import Waldemar Królikowski