Opinie o Ultratech w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ultratech. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ultratech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultratech w Rzeszów

Tak odchodzą i odchodzą, a jakoś firma nie szuka ludzi. Czemu? Ostatnie szukanie było pod koniec listopada, operator CNC, co wtedy się zatrudnił da znak, ile mu zaoferowali PLN? Pewnie od stycznia i tak podwyżka była, ale mi ta suma sprzed dwóch m-cy też coś powie..

Pracownik Nowy wpis

Na wypłaty nie ma, a Ty o nowych pracownikach. Nam niech zapłacą normalnie. I ktoś się dziwi że odchodzą. Już nie długo i zostaną(usunięte przez administratora) i góra.

Co się dzieje że nie ma na wypłaty? Firma ma mało zleceń? Ale w ogóle przestali płacić czy robią przelewy tylko z opóźnieniem? Jest szansa ze w najbliższym czasie coś się poprawi?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ultratech? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ultratech?

Raczej jej brak, widać po tym jak ludzie odchodzą . Jeden za drugim... Za niedługo to będą sami robić

prac

dziś odchodzi dyrektor JP. Ta firma już nigdy nie będzie taka sama. Dobry chłop wypić lubiał

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ultratech? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Układa się zamyka, Kuba odchodzi za niedługo Janek. Ciekawe jak ta firma będzie prosperować? Według mnie czas na zmiany. Szkoda utrzymywać całą rodzinę i przydupas.ów. Za niedługo będzie rządzić całą familia. Co woła o pomstę do nieba. Proszę prezesa o przejrzenia na oczy, bo ewidentnie się nie nadają na te stanowiska. To że się weszło do rodziny to też o niczym nie świadczy. Wiemy dobrze co się tu robi i nie każdy będzie to robił, więc troszkę pokory i dobrego stosunku do pracowników.

Grażyna

A czemu odchodzą? Wiesz może?

Procownik

Odchodzi bo ma już ich dość, pewnie przez nich się rozpił. Janek fajny chłop zawsze po naszej stronie.

@Procownik

No to słabo skoro ludzie nie wytrzymują tutaj. A ten wspomniany zły stosunek co do pracowników to w czym się przejawia tutaj? :/

Hipciu

Firma trochę, ale trochę to małe słowo dziwna non stop zmienia nr telefonu a dodzwonienie się graniczy z cudem jeśli mam być szczery - weźcie sobie światłowód z orange czy innej firmy którą stać na biuro obsługi klienta i usterki usuwa od razu....

@Hipciu

Aż zdaje się to zaskakujące, bo jak przejrzałam ich historię to od lat działają ale jak to możliwe skoro jakość jest podobno taka jak ją przestawiasz?

Ciekawy
@Bożena

To nie firma od internetu ile razy można pisać.

Bożena

Ktoś tu narzekał, że podobno było tu tak źle, że nawet synowie kierownika odchodzili. Zastanawiam się czy wobec tej informacji w firmie panuje jakieś takie kolesiostwo czy coś? Ogólnie to jak aktualnie z kondycją firmy, są rotacje czy zaczęło się coś stabilizować? Wie ktoś?

Tak jest (usunięte przez administratora) że synowie kierwonika odchodzą. Tzn że nie ma po co tu siedzieć. Trzeba myśleć i szukać pracy. Chyba że prezes przejrzy na oczy.

Czy w Ultratech zatrudniani są obcokrajowcy?

Klaudiusz

Tak sami Afroamerykanie ( przynajmniej tak jesteśmy traktowani )

Kuzniecow

Firma tragiczna, pracowałem wiem co mowie- szkoda mi tylko ludzi, kolegów którzy tam zostali. Dla tych co wiedzą o kogo chodzi powiem jedno kiedyś był szef S.P potem dyrektor D.J była masakra ale teraz co się tam wyprawia jak do władzy dostał się M.Z koleś co przyszedł do pierwszej swojej pracy zielony jak trawa na wiosnę, jest gdzie jest wiadomo dlaczego chodzi po firmie wyzywając ludzi od (usunięte przez administratora) i idiotów to już zakrawa o pomstę do nieba. Powiem tylko jedno szanując Pana prezesa bo akurat z moich tamtejszych odczuć jest człowiekiem inteligentnym, jeżeli nie przejrzy na oczy co smarkacz wyprawia na jego podwórku będzie tego żałować ale jak zawsze jest już za późno!!

Bambino
@Kuzniecow

Cały układ B. jest taki. Niestety ale kto mądrzejszy to lada moment pójdzie. A zielony się przejdzie i będzie płakał. Jedynie co szkoda mi kierownika J.C bo fajny chłop i ma pojęcie. Jedyny co jest za pracownikami. Dziwi mu sie że tyle wytrzymuje z tymi B.

Błażej

Firma dobrze sobie radzi, zdobywa nagrody a poza tym to dobre miejsce do pracy dlatego polecam!

Ciekawy
@Błażej

Panie Błażej coś się panu pokręciło. Firma sobie nie radzi gdyby nie Ci ludzie fizyczni co produkują wszystko z głowy to tej firmy już by nie było. A co do nagrody prezydenta to się lepiej nie wypowiadać jak to się stało że dostali właśnie oni

Magda

Firma sprzedaje internet ?

śmieszek
@Magda

Jest dwie firmy Utratech. 1) Z Sędziszowa Młp. => zajmuje się produkcją (obróbka skrawaniem) 2) Z Krakowa => jest dostawcą Internetu i telewizji To forum dotyczy tej pierwszej...

Internet był już umówiony do instalacji w domu zrezygnowałem ze starego na rzecz ultra tech. Dwa tygodnie przed instalacja dostałem telefon, że jednak w mojej okolicy nie ma sygnału (mimo tego, że niby ktoś u mnie w okolicy wcześniej był I wszystko miało być dobrze). Kontaktowałem się dwukrotnie telefonicznie z zapytaniem o co chodzi i kto bierze odpowiedzialność za podłączenia, dwukrotnie po złożeniu zgłoszenia w tej sprawie nikt do mnie nie oddzwonił. Nie polecam nikomu!!! Tragiczna obsługa, zero kontaktu, zero odpowiedzialności.

Fan
@Andrzej

Andrzeju To nie ta firma i branża

kris
@Andrzej

Mam u nich internet od 5 lat (nie mam żadnej innej alternatywy) i męczę się straszliwie bo jest dokładnie jak piszesz. Zero reakcji na zapytania, na dziesiątki zapytań nigdy nie dostałem odpowiedzi przez tyle lat. Zlewanie klienta totalne.

Norwegia

Tak z sentymentu postanowiłem zobaczyć co się dzieję w firmie w której dawniej pracowałem, po rozmowie z moim kolegą który tam teraz pracuje. Byłem tu oczywiście zwykłym zjadaczem chleba bez znajomości ale to co się tu wyprawiało w dawnych czasach przechodziło ludzkie pojęcie i z moim odejściem odeszło też wielu ludzi i powiem wam tak, że ludzie którzy tam pracują w ogóle nie są doceniani przez pracodawcę, nie dziwne więc że gdzie by nie poszli to dostają pracę od ręki i są określani fachowcami. I tu fakty którym nikt nie zaprzeczy , że w tej firmie każdy z operatorów robi wszystko tj. ustawia sztuki, zajmuje się wdrożeniami nowych części, sprząta jeżeli trzeba przeprowadza drobne naprawy, a czasami pracuje na kilku maszynach jednocześnie i ogólnie człowiek od wszystkiego - od zielonego też :) a wypłata no to zostawia wiele do życzenia jeżeli ktoś taki dostaję taką samą kasę jak ludzie w innych firmach którzy wciskają tylko zielony (pomijając , że nie ma żadnego socjalu itp) Dlatego też proszę szanujcie się bo nikt inny za was tego nie zrobi.! Ja znalazłem pracę za granicą i to była najlepsza decyzja w moim życiu, jak sobie pomyślę jak byłem wykorzystywany. Pisze do was były pracownik tej firmy, który robi to samo co w Ultratechu tyle, że w Norwegi (bez znajomości norweskiego) za prawie 400zł netto za godzinę, - jedyny minus to zimno :) ale uwierzcie mi, że idzie się do tego przyzwyczaić zarabiając taką kasę :)

Buzz
@Norwegia

To w skali miesiąca 400x168? Wyobraźnia Cie poniosła kolego.

alberto
@Buzz

Nic tylko porobic 2 lata i przez reszte zycia odpoczywać

Aleksandra
@Norwegia

Mógłbyś w takim razie przybliżyć kwestię zarobków na jakie można liczyć w Ultratech? Ile faktycznie wynosiło wynagrodzenie? Czy od momentu, w którym pracowałeś w firmie wiele się zmieniło? Czy praca sama w sobie jest ciężka? Ile godzin przepracowuje się w tygodniu?

Zzz
@Aleksandra

Rodzino B. Co sie pytasz głupi jak wiesz. (usunięte przez administratora) w firmie i tyle.

Jak się pracuje z ludźmi z Ultratech?

Z ludźmi Oki. Gorzej z rodzina prezesa... Tragedia!!!

Dawid

Napiszesz coś więcej? Jakie główne problemy można napotkać, pracując z rodziną prezesa? Chciałbym uzyskać rzetelne informacje o pracy w tym miejscu, dlatego liczę, że mi pomożesz.

@Dawid

Współpracuje się tak : rodzina ma zawsze rację, księciunio może kłamać na temat twojej pracy i nic z tym nie zrobisz. Prezes musi mieć zawsze jakiegoś przydupasa, teraz jest nim księciunio.

Dawid

Praca jeśli jest wykonana rzetelnie sama powinna się obronić. Chyba przełożony widzi kto się przykłada i ma wysokie wyniki. Czy taki osoby są w jakiś sposób premiowane i mogą liczyć na dodatki do wypłaty?

Barnaba

Firma ma duże doświadczenie w branży. Bardzo dobra firma, polecam pracę.

Do. Pracy

Czy są przyjęcia ludzi z doświadczeniem? Tzn nie z taki co zakładał sztuki i ściągał. Ale dla osoby która ustawia umie czytać rysunek techniczny i program. Nie ma problemu z resztą.

Edyta

Czy firma Ultratech poszukuje obecnie pracowników do pracy? W internecie oraz powszechnych źródłach informacji nie znalazłam żadnych aktywnych ogłoszeń, dlatego zastanawia mnie, w jaki sposób firma rekrutuje do pracy w swojej firmie? Należy samemu osobiście zgłosić się i wyrazić chęć przyjęcia, czy może pojawiają się gdzieś ogłoszenia, na które można aplikować? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Matt

Extra firma oraz branza bardzo rozwojowa

Edyta

@były_pracownik jeśli dobrze zrozumiałam, to według Twojej oceny w Ultratechu nie funkcjonuje jasny podział obowiązków? Możesz napisać, kiedy dokładniej przestałeś współpracować z firmą? Czasami perspektywa czasu, z jakiej opisuje się doświadczenia w firmie jest równie ważną informacją. Może jest szansa, że od tamtego czasu coś się w tej kwestii zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Ultratech - Rzeszów

• Jak się pracuje w Ultratech?

Zobacz opinie na temat firmy Ultratech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultratech?

Ultratech
1.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Fabryczna 4 A
    39-120 Rzeszów