Mostostal Ropczyce SP. z.o.o

Tarnobrzeg

Mostostal Ropczyce SP. z.o.o

Opinie o Mostostal Ropczyce SP. z.o.o

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kamil

Bardzo niepokojące informacje piszecie. Może nie jest tak jak sądzicie?

Pepper
@Kamil 22.08.2018 16:52

Pewnie ze nie na pewno prezes ma już nowa wizję rozwoju zakladu typu pojscie w budowe samolotów siudmej generacji i elektrowni termojadrowych pod klucz w końcu ma hale kilka starych spawarek, przecinarkę co więcej potrzeba ....tylko chęci do pracy potrzebne

@Kamil 22.08.2018 16:52

Jest gorzej niż zle.Tak jak ktoś napisal firma jest na dnie w mule a wizje prezes może mieć

Wytwornia
@Wytwórnia 23.08.2018 14:19

Do tej wizji potrzeba wykonawców czyli majstrow a jak majstrow to i PREMII dla nich....

Niezadowolony

Firma jest prawie na dnie.Odcięte telefony,internet,brak wyplat .Ostatnio odcieta woda .Ludzie noszą swoja wodę z domu żeby się umyć a pan prezes ma wszystko w dalekim poważaniu

@Niezadowolony 19.08.2018 14:58

A co z premiamii??

@anonymous 19.08.2018 21:50

Chyba górskimi

nikifor

majstry sołtysa wywianowały że w dziurawych portkach został hoho

struf
@nikifor 31.07.2018 12:12

pewnie jeszcze im się za to premia należy w końcu robotę zrobili

@nikifor 31.07.2018 12:12

A Sołtys wykolegował załogę z kasy

@nikifor 31.07.2018 12:12

Teraz był strajk z powodu braku wypłaty 10.07.2018r rozpoczął się 16 lipca i trwał do 31 lipca wszyscy kasę dostali a reszta co była na urlopie w domu nie.

@Obywatel CHWD. 03.08.2018 09:12

Sołtys nie płaci ludziom którzy sieę zwolnili,odeszli z jego winy bo są mu nie potrzebni albo zrobili robote na umowę jak wiadomo o kogo chodzi

@Wytwórnia 03.08.2018 12:55

Z przyczyn jeszcze nie ustalonych w dniu 26.07.2018r zmarł nagle nasz kolega Grzegorz S. został znaleziony ok godz 15 a wszyscy się fajnie bawili w tym czasie. Cały dzień wszyscy jak nie obchodzili święto Krzysztofa to uprzyjemniali sobie dzionek piciem i trach tragedia dla Rodziny. Gdzie w tedy byli wszyscy panowie którzy tak walczą o dobro zakładu.

pseudo majster

No - skończyło się majstrowi +DOBRE+ ochrona firmy wzięła się za niego i skończyło mu się - wywożenie własnym busem elektronarzędzi z Mostostalu...cha... cha... cha... Teraz nawet nie wpuszczają jego busa na firmę...

@pseudo majster 24.07.2018 00:44

Co do majstra to więcej miał sprzętu własnego na samochodzie niż zakład dysponował sam pozyczał narzędzia swoje jak np. klucz elektryczny udarowy, który i tak mu pracownicy zepsuli a zakład nie odkupił, wiertarki na budowę dał swoje i również butle gazowe małe użyczał własne. Tak ze chłop jest w porządku nie powiem o innych kolegach jak kradli a innych posądzali.

@pseudo majster 24.07.2018 00:44

Ochrona to dobre. Pan Wacław C. przy pomocy a zarazem udziale ochrony zakładu wywiózł stojącą przyczepkę kempingową z zakładu za bramę i sprzedał. Nic mu nie zrobiono,czyli wiemy kto kradł. Swoich się nie czepiamy tylko obcym pokazujemy, kto tu rządzi. Ochrona stara się tylko zniechęcić majstra do tego aby dał sobie spokój i do tej roboty nie chodził, a każdy sposób nękania jest dobry. Dziwie się majstrowi przebiera się w ubranie robocze i nieraz pracuje za dwóch i tak co nie którym jest to źle i krytykują jak Stręk P, czy inni.

@Obywatel CHWD. 03.08.2018 09:09

A to że magazynierzy kradli i chlali w pracy to nic nowego wszyscy o tym wiedzieli no oprócz może prezesa bo ten to nie wie jak się nazywa ...

Karol

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Jakim pracodawcą jest Mostostal Ropczyce SP. z.o.o? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Hgfjh
@Administrator 16.03.2018 09:04

Na nic nie można liczyc

pseudo majster
@Administrator 16.03.2018 09:04

osoby w niej pracujące mogą liczyć na pozapłacowe benefity - UDZIAŁ W DARMOWYM CZYNIE SPOŁECZNYM NA RZECZ PREZESA, POKRYWANIE KOSZTÓW faktur ZA ZAKUPIONE za własne pieniądze paliwo do samochodów służbowych podczas wyjazdów na montaże /delegacje/... itd.

pyskaty

szkoda firmy szkoda marki mostosal szkoda zalogi i fachowcow chlopy czemu tak powoli sie budzcie gdzie sa poslowie radni wlodarzez ropczyc buli dyrektorzyi majstowie i reszta kadry wszyscy zescie nas olali co zwami ludzie gdzie sady inne instytucie porazka

@pyskaty 12.07.2018 21:59

Majster daj spokój jak ktoś się nadaje do roboty to pójdzie do innego zakladu, zostają emeryci ich szkoda a reszta to (usunięte przez administratora) i nieudacznicy

zzz

szkoda

Anonim

Witam Mam kilka zdań na temat Prezesa .J.S .Jest to (usunięte przez administratora) oszust kłamca . Oszukuje pracowników jak tylko może co jnnego mówi a co jnnego robi.Jest nie wypłacalny co nie kturym do tej pory jeszcze nie wypłacił zaległośći .Za kazdym razem mówi co innego .Ten człowiek wogule nie powinien zażądzać firmą .Jedną firme z doprowadził do upadłośći teraz przyszedł do Mostostal Ropczyce .Moim zdaniem on wogule nie ma wyglądu na Prezesa takich jak on to spotka pod sklepem na piwie .W tym zakladzie nie ma zadnej przyszłośći do puki on tam będzie pracownicy nie mają nawet wody co się nalezy w dni upalne ani wogule nic.

Ulka

Idealnych firm nie ma i nikt na siłę nie trzyma!!!

@Ulka 29.06.2018 18:56

Popracuj u tego pana za darmo bez wypłaty to zrozumiesz

Mi też nie zapłacili
@Ulka 29.06.2018 18:56

Wojwie

@Mi też nie zapłacili 04.07.2018 18:45

Takich jak ty to jest dużo więcej

Margot
@Wytwórnia 05.07.2018 14:42

A co mnie obchodzą inni, kasy nie dostałem i mam big problem .. Nie wiem co mam robić w takiej sytuacji

Jacek

Co prawda poświęciłem w tej pseudo firmie tylko trochę czasu, ale opinię mam wyrobioną. Wszystkim którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy stanowczo odradzam. Pan pseudo prezes nie respektuje niczego pracownika traktuje jak zło konieczne tzn najlepiej jak by pracował za darmo. Mi osobiście ten pan nie wypłacił ani złotówki chociaż byłem zatrudniony na umowę o pracę, zgłosiłem to do Państwowej Inspekcji Pracy czekam na odpowiedź , następnie oddaje sprawę do sądu. Z tego co wiem takie praktyki są notoryczne. Chociaż liczę się z tym że pieniędzy już nie odzyskam postanowiłem temu panu poświęcić trochę czasu. Mam pomysł by rozsławić pana prezesa Jacka S. nawet jestem już po rozmowie mediami w sprawie reportażu , zasługuje ten pan na sławę.

Wanda

@Jacek, rozumiem Wasze zastrzeżenia, ale może warto zastanowić się nad rozwiązaniem tej sytuacji? Z tego co napisaliście sprawa dotyczy większej ilości pracowników. Może warto zastanowić się nad wspólnym rozwiązaniem tego problemu w większym gronie? Czy kwestia wypłat z kasy zapomogowej, to główny powód Waszego niezadowolenia w firmie Mostostal Ropczyce?

Wanda

@pyskaty, Twój wpis zawiera poważne oskarżenia w kierunku pracodawcy, czy mógłbyś go jakoś uzasadnić? Wspomniałeś o wypłatach, czy miałeś na myśli i nieregularną wypłatę? Warto to rozwinąć i uargumentować, ponieważ dla innych kandydatów mogą być to informacje niewiarygodne. Czy próbowałeś rozmawiać o zaistniałych problemach z przełożonym w firmie Mostostal Ropczyce?

Jadzka
@Wanda 29.05.2018 09:14

A co tu jeszcze rozwijac? Mialy byc zwrocone pieniadze z kasy zapomogowej, pobierane z pensji, w niektorych przypadkach jest to kilka tys, mija miesiac za miesiacem i pieniedzy nie ma. Wynagrodzenie jest wyplacane dopiero pod presja, kiedy zaloga przestaje pracowac, kilka dni po terminie i to w ratach. Premie? Dodatki? Zaleglosci nalezne pracownikom? Prezes klamie z miesiaca na miesiac ze beda jutro, za tydzien, zostaly juz wplacone tylko bank przetrzymuje. Niestety, tak to wyglada. Klamia, oszukuja i okradaja pracownikow. Ktos tu pisal ze pracownicy lenie. To prosze zainteresowac sie pracownikami w delegacjach na montazach. W jakich warunkach i pod jaka presja pracuja. Okradani i oszukiwani tak samo jak.pozostali. Wstyd, panie prezesie.

Jacek
@Jadzka 04.06.2018 15:53

To co napisala przedmowczyni jest w 100 procentach prawda. Rozmowa z Panem S. sprowadza się jedynie do ,, ja niczego takiego nie pamiętam i o niczym takim nie wiem.'' WSZYSZKO TO JEST NIE POWAŻNE. Na około są firmy gdzie jest lepiej lub gorzej ale bynajmniej jest osoby na gorze mają przynajmniej minimalna wiedzę na temat zarzadzania

pyskaty

to zwykly naciagacz i manipulator.orzna zaloge z pieniadze z kasy zapomogowej co pracwnicy sami sobie odkladali na czarna godzine .nawet skladki na zus i ubezpieczenia grupowego o wyplatch nie wspomne.trzeba sie trzymac od tego pana "sukcesywnie was wydoi " daleko...

Wanda

@Radek, może firma ma jakieś przejściowe problemy finansowe? Czy udało już Wam się rozliczyć? @Dawid, widziałam, że pytałeś o pracę w Mostostal Ropczyce. Zdecydowałeś się aplikować? @JA, dlaczego tak uważasz? Czy mógłbyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź? @Były pracownik, długo pracowałeś w Mostostal Ropczyce? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Radek

Firma nie płaci za wykonanie usługi, jedynym sposobem jest sąd i komornik. Kontakt w sprawie należności wgląda na nie odbieraniu telefonu i całkowicie lekceważeniu podwykonawcy. Przestrzegam przed współpraca, no chyba że ktoś ma czas na sądy i oczekiwanie na swoje pieniądze. Taktyka jest taka aby wyłudzić usługi i nie płacić a następnie znaleźć następnego. Odradzam współpracę.

@Radek 18.04.2018 19:57

kolego o co masz pretensje , było wystawić pro forme

@anonymous 19.04.2018 12:36

No teraz wiem. Ale są jakieś podstawy współpracy. Każdy kupuje materiał i usługi z odroczonym terminem płatności. Taka specyfika działalności. Biorąc wszystko na proforme nie jest rozwiązaniem.

@Radek 23.04.2018 20:01

A kto się ukrywa za tym nikiem? Czy aby nie księgowa AL? Która nie odbiera telefonów.

@Radek 25.04.2018 18:13

To że ktoś nie ma faktury zapłaconej to sam sobie na to zasłużył

Czarek

Może są jakieś powody wstrzymania zapłaty??

@Czarek 20.04.2018 16:24

Jakie? Masz do zapłacenia ZUS i US, Bank. Zapytają cię czy tobie zapłacili? Wystawiłeś FV to płać. Pytają czy tobie zapłacili?

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

JA
@Dawid 04.02.2018 19:22

Kolego chyba nie jesteś takim desperatem.

@Dawid 04.02.2018 19:22

Jeśli chcesz czekać na ciuchy, a jak je dostaniesz i łatać taśma bo innych nie dostaniesz to powodzenia. Wpłaty są jak hala stanie. Było kilka osób które chciały ale pan JS ich się pozbył.

anonymous

firma nieuczciwa---nie płacą fv za usługi

@anonymous 10.04.2018 14:27

no i co z tego

Jojo

Gōe..... lepiej się tam nie pchać wypłaty do kilku dni opóźnienia socjali brak nie płacą zusu powodzenia

kabi

panowie, pochowaliście się za kretyńskimi nickami i bazgrzecie jak niepełnosprawni. Nie pasuje wam robota, można zmienić. Ja znam ten zakład od wielu lat i wiem że dyrektor handlowy jest jedyną osobą, która to dźwiga. Jak on odejdzie to możecie szukać sobie roboty. Tylko że was nieroby nikt nie zechce zatrudnić. Obserwowałem wielu i połowę zwolniłbym bez zmrużenia oka. Niektórzy robią aby dniówka zleciała co ociera się o sabotaż. Jak ty jeden z drugim chcesz dobrze zarobić jak trzeba nad wami stać żeby był wynik

@kabi 28.12.2017 20:34

moze i wiekszosc ludzi przychodzi do roboty zeby dniowke odbebnic ale tak ich majstry nauczyli

dsw
@kabi 28.12.2017 20:34

Na hali to brak organizacji majstrzy niczym się nie przejmują, jest tam taki jeden "krzykacz" - technicznie słaby i na niczym się nie zna

Gerald
@kabi 28.12.2017 20:34

Panie i panowie czytający to forum pracowałem w tej firmie i domyślam się ze to co tutaj jest napisane czytaja wszyscy łącznie z prezesem. Otóż o ile wszystko to jest częściowo prawda to po części każdy ponosi winę bo pracownicy w większości nadają się do zwolnienia a nie do poważnej roboty, mistrze jacy byli tacy byli powinni byli robić fizycznie na monterce albo spawac , zamiast siedzieć w kantoru i sciemniac ale mieli na to przyzwolenie, druga sprawa z tak gownianymi zleceniami i zarządzaniem ludzi całkowicie nie kompetentnych nie miało to prawo przynosić jakich kolwiek efektów. Tyle w temacie niech nikt się nie ludzi ze taki zakład będzie funkcjonował z takimi cyrkowcami na czele a apogeum tego wszystkiego było w 2016 roku co z tego zostało wiadomo.

frasda

majstry to wszystko robili żeby ten zakład pogrzebać

sfasfsfa
@frasda 11.10.2017 12:41

bo chcieli doprowadzić do upadku a potem przejąć Mostostal

kn

Panowie jak sytuacja z wynagrodzeniem(ile +/- można uzyskać) bo widzę oferty pracy i dość atrakcyjne stawki /h ale ile w tym prawdy i czy jest bardzo ciężko jeśli chodzi o dźwiganie przy monterce(mam trochę rozbity kręgosłup więc wolę spytać niż porwać się z motyką na słońce). Pozdrawiam

Knur

Farba nierdzewna śruby drut zlom można wynosić do woli bo po prostu jest na to pozwolenie dlatego nie ma na premie które się ludziom naleza

Gtrfjf

Niestety takie życie niektórzy przychodzą pracować a niektórzy zjeść wypić pokręcić się jak się da to poru...c i iść do domu a za to jeszcze premia by pasowala

Knur

Robią ale dla siebie. Jakby ich rozliczyć z roboty która robią to na koncie zamiast wypłaty mieliby debet, prezesi zarządu którzy na to pozwalaja.

Jasko
@Knur 21.06.2017 16:17

Nie ma się co czepiać tylko majstrow chociaz te elementy to skrajny przypadek zaden zakład nie będzie dobrze działał gdzie jest więcej darmozjadow niż tych którzy uczciwie robią

Popko

Jak się majstry wezmą sie do roboty to może i ludzie będą robic a majstra to tylko lewe roboty obchodzą nic więcej a przy starym na hali to tanczylby

fe
@Popko 17.05.2017 21:23

majstry nic nie robią

krynia

to co piszecie to jest chore nie będzie lepiej złodzieje i tyle

pietja

prezes zarzadu powinien się dobrze przyjrzeć działalności pana Woj.

Adam

Pomagamy odzyskać należności, tel. 14 670 41 26, mail adamkancelaria@poczta.fm

Zostaw opinię o Mostostal Ropczyce SP. z.o.o - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Ropczyce SP. z.o.o