AIQLABS Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AIQLABS Sp. z o.o.

Teresa Nowy wpis

Witam. znalazłam dawniejsza ofertę dla Specjalisty ds. rozliczeń i administracji. Była w niej wskazana możliwość podjęcia się pracy hybrydowej. Czy do dziś to aktualne? i czy możliwe, że będzie jeszcze ktoś potrzebny? będę szukać zatrudnienia w okolicy i zastanawiam się czy nie można jeszcze się zgłosić

Dostałem wezwanie na 11000 PLN Nowy wpis

W skrzynce znalazłem wezwanie do zaplaty na ponad 11000 PLN. Aiqlabs sprzedała dług do Alektum Group i teraz oni zaśmiecaja mi skrzynkę. Nie polecam.

Romek Nowy wpis

Czy firma AIQLABS to ta sama która prezes UOKIK uznaje za praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów działania przedsiębiorcy AIQLABS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie polegające na stosowaniu w umowach kredytu konsumenckiego zawieranych od 31 marca 2020 r., pozaodsetkowych kosztów kredytu, o których mowa w art. 36a ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (Dz.U. z 2019 r. poz. 1083 ze zm.), przekraczających maksymalne pozaodsetkowe koszty kredytu i nakłada na przedsiębiorcę AIQLABS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie : 1. karę pieniężną w wysokości 980.740 zł

Nowy wpis

@Romek

W poniższym artykule znajduje się komentarz firmy dotyczący rzekomej kary: https://www.cashless.pl/12156-uokik-aiqlabs-kara

Daria

Warunki zaoferowane w ofercie i na rozmowie bardzo dobre, ja jestem zadowolona, ale wiadomo kazdy ma inne oczekiwania

Natalka
@Daria

Każdy jest inny i ma inne priorytety, ale z rzeczy ważnych warto wspomnieć że jest UoP

@Natalka

Umowa o pracę nie jest dla wszystkich i nie wiadomo jakie obowiązują kryteria w wyborze formy współpracy.

Jerzy
@Ex-AIQLABS

W interesującym mnie ogłoszeniu na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń i administracji wspomnieli o UoP, ale nie napisali nic o wynagrodzeniu. Wiesz ile na początek bym dostał i czego mogę się spodziewać w trakcie rekrutacji?

ExAIQ
@Natalka

Cześć, od kiedy to umowa o pracę jest czymś szczególnym i wyróżniającym pracodawcę na rynku pracy? Przypomnijmy tylko, że umowa o pracę nie dotyczy osób na stanowiskach kierowniczych, a co do tego też mam wątpliwości, bo nie ma jawnych kryteriów nawiązywania współpracy. Żałuję każdego dnia przepracowanego w tej firmie.

NaSzczescieJużTamNiePracuję
@Jerzy

Dowiesz się na rozmowie, ja nie mogę Ci powiedzieć, bo to wielka tajemnica. Warunki przeciętne. Wszędzie dostaniesz tyle co tam, a przynajmniej może gdzie indziej zachowasz godność.

@ExAIQ

A czemu żałujesz? Możesz napisać coś więcej? To kwestia wynagrodzenia? Wiesz może od czego zależy dlaczego niektórzy pracownicy mają umowę o pracę, a inni nie, bo w sumie mnie to zastanawia.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie AIQLABS Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Borys

Wydaje mi się że jak na warunki rynkowe to bardzo ok bo i stawka dość konkurencyjna i pewna umowa, no ogolnie nie najgorzej

@Borys

Umowa pewna nie jest, bo zwolniony możesz być z dnia na dzień bez ostrzeżenia czy rozmowy dyscyplinującej.

Byly pracownik

Widze, ze firma szuka nowych osob i probuje poprawic swoj PR. Ta firma kieruja ludzie o mentalnosci polskich panow feudalnych. Jesli nie jest sie tam kierownikiem to albo jeden dostawia sie do Ciebie, albo krzycza ze naslalo Cie ABW, albo jak musza znowu ciac koszty zwalniaja nagle. Jak jestes kierownikiem jest chyba jeszcze gorzej: ciagle oskarzenia o to ze ich okradasz, mobbing, polecenia sluzbowe dzialania na granicy prawa. W koncu to lichwiarska firma z kara od uokik…

Iwona
@Byly pracownik

A może firma zrozumiała błędy przeszłości i dlatego szuka nowych osób? Poza tym masz jakieś dowody na to że faktycznie takie rzeczy tam się działy?

@Iwona

A jakie masz dowody na to, że zarząd zrozumiał błędy? Duża rotacja tego nie potwierdza. Potwierdzam zdanie poprzednika. Fatalne warunki pracy.

Kotowski

Terminowe wypłaty, luźna atmosfera. Wszystko jest ok. To pracodawca gdzie czlowiek się zatrudnia na lata a nie na chwile

Edward

Ja polecam, naprawdę można tutaj dobrze zarobić a przy okazji pracuje się w bardzo zgranym zespole

Krzysztof Kobs

Wynagrodzenie zadowalające, kierownicy w porządku. Generalnie, złego słowa powiedzieć nie mogę.

On

Polecam poprzeglądać oferty pracy, firma się ciagle rozwija, naprawde oferują konkurencyjne stawki i warunki

Zapracowany
@On

Cieżko w okolicy o lepszą ofertę na podobnych stanowiskach, bylem w trakcie szukania na kilku rozmowach i Aiqlabs wygrywa

Zapracowany

Warunki konkurencyjne, w porównaniu do podobnych firm tutaj naprawdę jest dobra stawka. No i praca zdalna

Abby

Proces rekrutacji sprawny, klarowny, jasno przedstawione wymagania i oferta. Super wrażenie robia

Rutka
@Abby

No rekrutacja faktycznie sprawna i szybko odpowiadają, nie trzymają człowiek a w niepewności!

Gigi

Kierownictwo ma pozytywne nastawienie, można spokojnie się do nich zgłosić w razie problemów, potrzeby wsparcia. Ja oceniam na razie prace bardzo ok :)

Rocy

W firmie pracuje od 5 miesięcy, czuje się tutaj bardzo dobrze, swobodnie, mila atmosfera.

Amanda
@Rocy

W porównaniu do innych firm mam wrażenie że tutaj jest dobra organizacja i szybko się człowiek aklimatyzuje co jest bardzo dużą zaleta

Ola Sowińska
@Rocy

Atmosfera lepsza niż w każdej poprzedniej firmie, współpraca a nie zawiść i konkurencja. Dobrze się pracuje i ma się świadomość że w razie czego można poprosić o pomoc

Ola Sowińska

Dobra firma, czuje się tu komfortowo, umowa też mi odpowiada, więc jak na razie same pozytywne odczucia

Witek

Atrakcyjna oferta pracy jak na sytuacje obecną. nie mają wymagań z kosmosu - a warunki oferują dobre

Ksawery

Satysfakcjonująca wypłata, kompetentni i mili wspolpracownicy, stabilna umowa

Danuta
@Ksawery

Super a na jakim stanowisku pracowałeś? Ta wypłata to czysta podstawa czy tez premia ?

Ksawery
@Danuta

Jako analityk biznesowy :) U mnie to stałe wynagrodzenie ( i przyznam ze atrakcyjne w porownaniu do konkurencyjnych firm)

Doroothy
@Danuta

Stałe, ale dobre, ja dostałam sporo wiecej niż w poprzedniej firmie!

KK
@Ksawery

Zarobki są naprawdę ok. teraz wiadomo wszystko drożeje i człowiek odczuwa, ale da się godnie życ za pensje

Natalka

Pracuje przy obsłudze klienta, ogólnie prace lubie, wiadomo ze czasami klienci sa rozni :) ale firma jest bardzo przyjemna

Polecam spróbowac swoich sił w tej firmie. Zatrudnienie stabilne i na umowę o pracę, ma się pewność że nagle z dnia na dzień nie straci się pracy

Barbara H
@Michał

Teraz takie czasy że umowa i stabilne zatrudnienie to podstawa zeby się bezpiecznie czuć i tutaj to rozumieja

Buba

super podejscie do pracownika, bardzo fajny zespol i dobre warunki na umowie od pierwszego dnia

Zostaw merytoryczną opinię o AIQLABS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AIQLABS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIQLABS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIQLABS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 67 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIQLABS Sp. z o.o.