AIQLABS Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AIQLABS Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z AIQLABS Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Oneyy Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Kiedyś to wyglądało bardziej profesjonalnie. Sama pamiętam ich rekrutacje prowadzone na Grzybowskiej. Teraz to już nie ta sama firma...

Nowy wpis

Pracodawca

@Oneyy

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w rozmowach przekazać ostateczną decyzję. Jeśli zdarzyło się, że informacja nie dotarła, bardzo przepraszamy i zachęcamy też do kontaktu z nami.

Sylwia
Były pracownik

Sylwia nie musisz zwalniać ludzi. Masz wybór!! Zmień robotę!

pytanko
Pracownik
 Pytanie
@Sylwia

Czy w firmie są zwolnienia? Podobno szukają pracowników...

Cay czas zwolnienia
Były pracownik
 Problem
@pytanko

Tam są cały czas zwolnienia. Nie zawracaj sobie głowy tą firmą...

Pracodawca

@Cay czas zwolnienia

Mamy na względzie interes i rozwój firmy, dlatego cały czas staramy się usprawniać nasze działania i procedury. Niestety, czasem wiąże się to z trudnymi decyzjami po naszej stronie. Rozumiemy, że niektóre z nich mogą wywoływać duże emocje. Jesteśmy wdzięczni każdemu, kto razem z nami tworzył team Aiqlabs.

Sxtn Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@pytanko

A od kiedy ona zwalnia? Hahaha żart roku, zwolnić to ona może co najwyżej toaletę jak zrobi siku

AgaK.
Kandydat
 Pytanie

Jak oceniacie prace w aiqlabs? Czy rok pandemii wpłynął na warunki pracy? Warto zwizac się z firmą?

Pytanie

Co sądzicie o pracy w SuperGrosz? Warto?

Pela
Były pracownik
@Pytanie

Pracowałam 10 miesięcy na obsłudze klienta, stanowczo odradzam! Bałagan, brak wyjaśnienia spraw na bieżąco, mało osób na zmianie, nerwowa atmosfera.

nie warto
Pracownik
@Pytanie

nie warto

Anonimowy
Były pracownik
@Pytanie

Ja tez pracowałam w AIQ i oczywiście bywało różnie, czasami spokojniej, czasami dużo pracy, ale jak dla mnie atmosfera i ludzie spoko i wiem, że są tacy co wracali do tej firmy, co świadczy tyko o tym, że chyba nie jest tak źle. Ludziom się wydaje, że gdzieś indziej to na pewno jest lepiej, a nie zawsze tak jest.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie AIQLABS Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy AIQLABS Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, jak najbardziej, udostępniamy narzędzia do pracy zdalnej.

Konrad kodował?
Pracownik
 Pytanie

Konrad kodowałeś dzisiaj coś?

Kolejne zwolnienia
Pracownik

Kto zwalnia PHPowca, ten OWCA!!!

Investor
Klient

nie wygląda to za różowo...

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w AIQLABS Sp. z o.o. (Supergrosz Sp. z o.o.)?

Golon
Pracownik
 Pytanie

a co ze środkami inwestorów?

Pracodawca

@Pytanie

Długość procesu awansu jest uzależniona od indywidualnej pracy każdego pracownika.

Gosia
Pracownik
 Pytanie

czy firma pracuje zdalnie?

Pracodawca

@Gosia

Pracujemy w trybie rotacyjnym.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

paN
Pracownik
 Pytanie

A co easybuy ma wspólnego z aiqlabs?

Serio?
Kandydat
@paN

To co Twoja stara z cyganami. Wejdz na easybuy.pl i zobacz logo KupujTeraz

1
Łamiący News
Klient
 Pytanie

Łamiący News: Pięknie rozwijająca się firma przeniosła swoją siedzibę z Grzybowskiej 87 na Staniewicką 12 na piekną ulicę otoczoną..... magazynami.. (usunięte przez administratora)

1
KrajanIT
Pracownik
 Pytanie
@Łamiący News

A jak warunki pracy w nowym miejscu? Pewnie wiecej przestrzeni.... Czy jest miejsce na relaks i odpowiedni socjal? Bez tego ciężko moze byc ściągnąć pracownikow do pracy... Fajnie jakby była na miejscu siłownia.

Zibi

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieni nowego pracownika?

Gregy

Ale znów zatrudniają... Także może nie jest tak źle...

Branża finansowa
@Zibi

Branża finansowa ma teraz bardzo ciężkie czasy, uważnie przemyśl sprawę....

2
Aga P.
@Branża finansowa

To pewnie zarobki też poszły w dół... Trzeba przemyśleć aplikowanie.

Co za żart
@Gregy

Sami sobie piszecie odpowiedzi ;) jakie to smieszne hahaha

Nie polecam

Nie polecam

Daj Pan Spokój

Chaos, zamęt, nerwówka...nie polecam....

Donek

Może dowiem się jaka jest atmosfera i zarobki? Czy w ogóle firma potrzebuje kogoś?

Były pracownik

Nie polecam pracy w Super Groszu, stanowczo za duży bałagan.

Radek

Słyszałem, że to dobry pracodawca, podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

Programista

Ogólnie sporo czasu się wstrzymywałem z komentarzem na temat warunków pracy tam, tak aby opadły emocje. Praca dla programisty nie jest dość ciekawa, polega na przepisywaniu - co nie jest zbyt rozwijające. Testy w tej firmie to dno, na zespół programistów przypadał 1 tester na dodatek junior, którego trzeba było kierować przy każdej czynności. Ale przejdźmy do oceny jak to zrobił mój poprzednik: Plusy: - W miarę luźna atmosfera - smaczny 'chińczyk' niedaleko - szafka z herbatami - lokalizacja (rondo daszyńskiego) - multisport - chill out corner (piłkarzyki, darty, fotele) Minusy: - brak jakiegokolwiek code review, czy jakiejkolwiek informacji na temat napisanego kodu - porażka nie scrum - nierynkowe pensje oraz brak perspektyw na podwyżkę - premie kwartalne traktowane jako część wynagrodzenia, choć brak pewności, że w ogóle będzie - osoby niechętne do przekazywania wiedzy lub nieposiadające daru do jej przekazywania - Brak szkolenia wstępnego na temat oferowanych przez firmę produktów, przez co znajomość ich opiewa się na własnych domysłach z wyczytanego kodu - brak szkoleń/kursów - przesadne monitorowanie pracowników - słaby sprzęt do pracy - dług technologiczny

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
programista java

Ogólnie dla programistów nic ciekawego - nie polecam, ale żeby było merytorycznie: PLUSY: - lokalizacja przy rondzie Daszyńskiego (ul. Grzybowska) - kawa, herbata i ziółka do picia w kuchni (szafka emeryta) - co 3 miesięczne premie (średnio do 50% miesięcznego wynagrodzenia) - elastyczność w sposobie zatrudnienia - chillout corner (piłkarzyki, fotel do masażu, wygodne sofy) - finansowanie zawodów sportowych - sporadyczne integracje - multisport - prywatna opieka medyczna - możliwość luźnego porozmawiania z prezesem lub członkiem zarządu w kuchni przy kawie - fajny stos technologiczny MINUSY: - niska, nierynkowa pensja - brak code review - brak stałego merytorycznego sprzężenia zwrotnego dot. napisanego kodu i jego jakości (chyba, że określenie "brzydko napisane" kogoś satysfakcjonuje) - brak mentoringu i planu rozwoju pracowników - premie mocno niepewne, uzależnione od widzi-mi-się kierownictwa - brak szkoleń, dofinansowania kursów, certyfikatów ani jakichkolwiek działań mających na celu zwiększenie kompetencji technicznych członków zespołu - brak doświadczonych programistów w zespole java. Jedna osoba pełni rolę: architekta, senior java developera, team lead'a i konsultanta biznesowego - niechęć dzielenia się wiedzą i niskie umiejętności przekazywania wiedzy przez ww. osobę - duża rotacja w zespole - chęć wcielenia korporacyjnego ładu do niedużej firmy (monitorujemy i raportujemy wszystko, ale chcemy żeby było luźno i koleżeńsko) - brak grup zainteresowań i finansowania zajęć np. sportowych po pracy (piłka nożna etc.)

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Danuta
@programista java

Bardzo merytorycznie podszedłeś do tematu przedstawienia plusów i minusów pracy w firmie Supergrosz. Myślę, że wiele osób poszukujących tu informacji, uzna Twój wpis za niezwykle pomocny. Mnie natomiast interesują dwie kwestie, które poruszyłeś, mianowicie: "elastyczność w sposobie zatrudniania" oraz "niska, nierynkowa pensja". Czy zechciałbyś mi doprecyzować, co miałeś przez to na myśli - czy pracownik ma możliwość wyboru rodzaju umowy? A do podstawy wynagrodzenia nie można sobie w żaden sposób dorobić, np. poprzez wyrobienie premii zadaniowej? Uprzejmie Cię proszę o odpowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o AIQLABS Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w AIQLABS Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy AIQLABS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w AIQLABS Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie AIQLABS Sp. z o.o.?

    Liczba opinii klientów firmy AIQLABS Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

AIQLABS Sp. z o.o.