AIQLABS Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AIQLABS Sp. z o.o.

Penny

Ja osobiście polecam. Bardzo kulturalny i mily kontakt na etapie rekrutacji. Nie widzę większych minusów jak na razie. Praca daje mi sporo satysfakcji

Paula

normalna, sprawnie przeprowadzona i w milej atmosferze rozmowa kwalifikacyjna a potem praca i spokojnie wszyscy pomagają się wdrożyć

Ciosek

pewna umowa, rekrutacja naprawdę ok, nie ma miliona etapów i wodzenia za nos. Wszystko w porzadku

Rimax

polecam, warunki są dobre a wymagania przyjęcia do pracy nie są z kosmosu. Plus za szybki proces rekrutacji

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie AIQLABS Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Axel

Praca w dobrych warunkach i z nie najgorszym wynagrodzeniem. Polecam bo ja jestem zadowolony

Miquel

Od razu umowa o pracę - to wcale nie takie proste aktualnie bo w 2 poprzednich firmach pierw zleceniowka na 3 miesiace, a tu nie :)

Dariusz
@Miquel

tez mnie to pozytywnie zaskoczyło, szczególnie jak ktoś ma rodzine to wie jakie to wazne

Katarzyna

Rozmowa rekrutacyjna bardzo sympatyczna, bez zbędnego stresu, konkretne odpowiedzi na pytania :) super, dziękuje

Zoya

Firma przede wszystkim oferuje bardzo dobre warunki bo jest UoP :) zadna zleceniowka, smieciowka itd.

Doroothy

Zaciekawiła mnie oferta pracy - dogodne warunki, możliwość pracowania z domu, dlatego się zdecydowałam. Stawka atrakcyjna, lepsza niż w mojej poprzedniej firmie. Jak na razie bardzo pozytywne wrazenia

Ksenia
@Doroothy

Praca zdalna to naprawdę duży plus :) oszczedza sie nie tylko czas ale i pieniadze na paliwo itd.

Teresa

Aiqlabs to dobry pracodawca, jak w kazdej pracy mozna się doszukać minusów, ale to naprawdę niewiele przy zaletach

Iza

Polecam! proces rekrutacji szybki i bezproblemowy a co najważniejsze w miłej atmosferze. Naprawdę dawno nie miałam takiej rozmowy rekrutacyjnej :)

Ksawery

Też tutaj przyznaje racje, jeden z przyjemniejszych i sprawniejszych procesów rekrutacji z jakim miałem do czynienia

Janek

Teraz stabilna praca jest bardzo ważna, wszędzie podwyżki, zwolnienia. Warto mieć pewne stanowisko jak tu

Magda

Jestem zadowolona, szybki i prosty proces rekrutacji - bardzo dobrze zostalam o wszystkim poinformowana

Aśka

bardzo dobra i mila atmosfera ,mozliwosc rozwoju,prace oceniam na bardzo dobrym poziomie

Yumi

Praca zgodną z ofertą, wszystko tak jak przedstawiono. Mili ludzie, można pracować też zdalnie - jak kto woli

Majka

Pracodawca uczciwy i to jest dla mnie najważniejsze. nie ma opoznien w pensji, wszystko tak jak ma byc

K.S

Przyjemna praca a wypłaty godziwe. Współpraca idzie bezproblemowo

Karol

Firma przyjazna dla każdego kto szuka pracy i nie obawia się pracy. Super miejsce do rozwoju

Karo

Praca na uczciwych warunkach, nie mam dużego doswiadczenia a dostałam dobrą pensje

Kamil

Praca dokładnie taka, jaką gwarantuje pracodawca na rozmowie więc super :) i umowa o prace!

Zostaw merytoryczną opinię o AIQLABS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AIQLABS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIQLABS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIQLABS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 67 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIQLABS Sp. z o.o.