Matplast Artur Kołodziej

Nowa Ruda

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Matplast Artur Kołodziej
2 4 6 1

Opinie o Matplast Artur Kołodziej

Administrator

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Matplast Artur Kołodziej na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Nowa Ruda oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Kapej

Nie polecam tego pracodawcy, na produkcji zarobi się najniższą krajową, a na montażu trzeba mieć końskie zdrowie, bardzo ciężka praca, za marne grosze, częste wyjazdy na montaż Belgia, Niemcy itd.po 10, 12 godz. Trzeba robić

Administrator

Jakim pracodawcą jest Matplast Artur Kołodziej? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

boo

Lepiej do Skody,bo tu tragedia,umowa najniższa, reszta pod stołem,czasem soboty czasem po 10 godzin do 2tys na rękę ,na montażach kilka ton dziennie przerzucisz za 2,5 tys(tez pod stołem),robisz po kilkanaście godzin na wyjazdach BRAK PERSPEKTYW

x

no comment

Witek

Jestem zainteresowany współpracą z firmą Matplast Artur Kołodziej, mój kolega u nich pracował i był bardzo zadowolony, zdobył duże doświadczenie, a i warunki pracy były dobre, jednak nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy, pomoże ktoś?

anonim

(usunięte przez administratora)

dino

Wiadomo, że 3/4 komentarzy na gowork to czarny PR i to na dodatek nieudolny. Sam chętnie dowiedziałbym się jakie proponują warunki zatrudnienia, jak wygląda atmosfera w pracy a przede wszystkim czy oferują solidny program szkoleniowy? Jestem z zupełnie innej branży ale widzę po ogłoszeniu, że na stanowisko PH nie wymagają doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej. Pozdrawiam!

bambino

omijaj to (usunięte przez administratora)szerokim łukiem

były

no coment

wielki on
@były 23.01.2015 16:16

dlaczego .....? zaproponowali prace..

remkow

omijaj ...chyba że masz nóż na gardle (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Matplast Artur Kołodziej - Nowa Ruda

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matplast Artur Kołodziej