Matplast Artur Kołodziej

Nowa Ruda

Opinie o Matplast Artur Kołodziej

boo

Lepiej do Skody,bo tu tragedia,umowa najniższa, reszta pod stołem,czasem soboty czasem po 10 godzin do 2tys na rękę ,na montażach kilka ton dziennie przerzucisz za 2,5 tys(tez pod stołem),robisz po kilkanaście godzin na wyjazdach BRAK PERSPEKTYW

x

no comment

Witek

Jestem zainteresowany współpracą z firmą Matplast Artur Kołodziej, mój kolega u nich pracował i był bardzo zadowolony, zdobył duże doświadczenie, a i warunki pracy były dobre, jednak nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy, pomoże ktoś?

Szukasz pracy?

dino

Wiadomo, że 3/4 komentarzy na gowork to czarny PR i to na dodatek nieudolny. Sam chętnie dowiedziałbym się jakie proponują warunki zatrudnienia, jak wygląda atmosfera w pracy a przede wszystkim czy oferują solidny program szkoleniowy? Jestem z zupełnie innej branży ale widzę po ogłoszeniu, że na stanowisko PH nie wymagają doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej. Pozdrawiam!

bambino

omijaj to (usunięte przez administratora)szerokim łukiem

były

no coment

wielki on
@były 23.01.2015 16:16
no coment

dlaczego .....? zaproponowali prace..

remkow

omijaj ...chyba że masz nóż na gardle (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Matplast Artur Kołodziej - Nowa Ruda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matplast Artur Kołodziej