Euro-Color Sp. z o.o.

Pyskowice

Opinie o Euro-Color Sp. z o.o.

Blaszany Bębenek

No właśnie. Płacą pod stołem, a pieniądze mają ze sprzedaży bezrachunkowej.

Pangea
@Blaszany Bębenek 12.11.2016 00:41
No właśnie. Płacą pod stołem, a pieniądze mają ze sprzedaży bezrachunkowej.

Nie wiem jak Ci urzędnicy skarbowi to kontrolują, że nie potrafią do tego dojść. Myślę, że położyłoby to firmę na łopatki :)

Produkcja 332

Praca na produkcji nie jest jakaś szczególnie wymagająca, zarobki marne, pracownik traktowany jak śmieć. Żadnego socjalu,żadnej motywacji pracownika,nepotyzm,okradanie państwa(najniższa krajowa na pasku a reszta do ręki).

FLY AWAY

Jako były pracownik działu handlowego tej firmy mogę powiedzieć że wcale nie jest tak kolorowo jak piszą w ogłoszeniach. Generalnie patrzą tylko co można pracownikowi jeszcze obciąć od wypłaty. Zostają ochłapy.

Mieliście styczność z firmą Euro-Color Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o Euro-Color Sp. z o.o. - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Color Sp. z o.o.