Opinie o E LECLERC w Szczecin Rostocka 15

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy E LECLERC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E LECLERC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E LECLERC w Szczecin Rostocka 15

Aneta

Dawno już nie pisaliście na temat pracy w E LECLERC w Szczecinie - czym spowodowana jest ta cisza na forum? Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy? Zachęcam do dodawania komentarzy!

Andrzej Nowy wpis
@Aneta

Praca w Leclercu koszmar (usunięte przez administratora) zero szacunku wyzwiska od klientów i niby kierownictwa ...ceny się nie zgadzają od klima w lato nie nie chodzi bo prąd poszły lodówki jedzenie poszło w zimę nie ma ciepła i lidzie chorują...nie ma podwyżek a za urlop masz kasę zabraną.. Teraz zapraszam do konwersacji.

Jakie są mocne strony pracodawcy E LECLERC?

klient Nowy wpis

Powiedzieć (usunięte przez administratora) o tym sklepie to za mało.

Twojastraeluwina

Bardzo super pracuje suę w tym sklepie.Mogłabym wymieniać cała wieczność zalety tyrania w tym brudzie,smrodzie i ubóstwie.Moja pensja miesięczna wynosi 10 rubli i jest to jedyny powód mojego udziału w tym dendżerołs miejscu.Lecz jest na co narzekać,pracownicy są dziwni,a mopy zawsze zapleśniałe.Nie ma nowych szmat tylko dziurawe ,a płyny zżerają skórę z rąk.

Robert Nowy wpis
@Twojastraeluwina

Sklep obsługuje zewnętrzna firma sprzątająca więc pisze Pani nie prawdę w filmie tej od lat pracują ci sami ludzie

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Czy w E LECLERC wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Xxxkamixxx

Jeśli dobrze pracujesz i się starasz to tak :)

Pracownik k

Pracuje już w tym sklepie trochę i naprawdę atmosfera pomiędzy pracownikami i kierownikami jest bardzo dobra czuje się tu jak w rodzinie,prezes też bardzo miły jest i można z nim się pośmiać.Co do pieniędzy nic dziwnego,że nie chce dać więcej tylko najniższa krajową jak nie ma tyle pracowników i są straty.Premie dostaje cały czas.Nie rozumiem dlaczego inni ludzie,którzy tu pracowali piszą takie negatywne opinie.Zawsze,można iść do prezesa i z nim porozmawiać.Zapraszam do pracy w tym sklepie i nie patrzcie na te opinie,najwyżej jak coś nie będzie się podobać można się zwolnić .Ludzie,którzy chcą tu pracować powinni być zadowoleni.Tylko byli pracownicy co nic nie robili i myśleli ze dostaną pieniądze za nic odchodzą.Każdy może przyjść i przekonać się jak to u nas jest a wcale nie jest tak źle oczywiście w biedronce,lidlu itp.są większe pieniądze ale ludzie tam nie robią jednej rzeczy sa na kasach i wykładają towar więc zastanówcie się sami.Pozdrawiam i zapraszam do nas. :)

Dziewczyna

Jesteście żałośni :-D pracuję tam dosyć długo i jakoś nie narzekam ! Każdy pracownik jest odpowiednio doceniany i premie są :)) .

Stary pracownik
@Dziewczyna

Skoro lubisz tyrac jak murzyn na psie pieniadze to Twoj wybor :) i kto tu jest zalosny? :)

Aneta

@Zewica a możesz opowiedzieć, na jakich warunkach jesteś zatrudniona na stanowisku kasjerki? Czy nowe osoby na tym stanowisku, mogą spodziewać się umowy o prace? To bardzo ważne dla osób, które jej istnienie utożsamiają z bezpieczeństwem zatrudnienia.

Pracownik Leclerc
@Aneta

Pierwszy miesiąc masz umowę zlecenie :) później oczywiście umowę o pracę :) otrzymuje się kartę Pracownika ( rabatową ) bony na święta :) premie . Ps. Do byłych pracowników Leclerc :) Tak głąby pozmieniało się bardzo dużo :) miłego tyrania w Kauflandzie hahah :D

Stary pracownik
@Pracownik Leclerc

Hahah, wciaz tam lepiej niz w Twoim cudnym leklerku :)) heheheh

Żal mi

Ludzie !!! To jest forum na którym wyrażamy opinie na temat miejsca pracy a nie wypisywanie swoich żali. klient 2 - ( do ciebie) - myślę że troszkę Ci nie wyszła opinia na te tematy - skończcie pisać brednie !!! Sklep jest fajny, przejrzysty z atrakcyjnymi produktami w dobrych cenach. Ludzie tam pracujący są mili i fajni. Obsługa pomocna i "kompetentna" ! Kolejne forum i kolejne bzdury wypisywane prawdopodobnie przez kogoś kto: "chciał zarobić ale się nie narobić" - ehhhh - POLSKO z takim obywatelem i jego podejściem to ty daleko nie zajdziesz ...:) !!!

klient 2
@Żal mi

skoro sklep jest taki fajny i przejzysty to dlaczego odchodza pracownicy nawet tacy co pracuja od poczatku powiem tak ten sklep to burdel jest zle zagospodarowany i zle prowadzony mam prawo dac swoja opinie na temat sklepu.bylem w tym sklepie i tak wlasnie bylo jak napisalem bez zadnej sciemy a jezeli chcecie konkretow to prosze bardzo poprosze znajomego z inspekcji pracy aby podjechal ze mna i wtedy co zrobicie.jak moze osoba ktora ukladala proszek do prania nagle isc na nabial czy to jest logiczne wlasnie do centrali waszej sieci sklepow idzie odpowiednie pismo i kilka zdjec waszego sklepu a temu ochroniazowi ktory potraktowal mnie jak prostaka nie podaruje tu tez poczynilem pewne kroki administracyjne wobec niego i postaram sie aby tacy ludzie nie pracowali na takich stanowiskach

Lutek
@Żal mi

dokładnie, tu oczerniają tylko "byli" z "fajnego składu", tak jak napisałeś pracowici inaczej, oczywiście już szukający nowej, "fajnej" pracy. Wystarczy pomyśleć, czy idąc do sklepu X, będąc osobą postronną, nawet jeśli coś Ci nie pasuje w tym sklepie, czy za drogo czy za dużo ludzi, czy coś tam innego, to czy ktoś leci do internetu, szuka forum i wypisuje takie dyrdymały? Raczej nie, no chyba że cierpi na manię prześladowczą, a wtedy to już inna sprawa...

dziad
@klient 2

jaki "klient" interesujący i poinformowany o odchodzeniu "starych" pracowników, lepiej powiedz nam za co cię wyje..li, "kliencie":)))))))))))))))))

Aneta

@Paciwnik Leckerc dzięki za wszystkie podpowiedzi. A czy firma organizuje czasami imprezy integracyjne dla pracowników? Nawet takie dla rożnych działów wspólnie?

Aneta

Dobrze słyszeć, że są takie warunki pracy @PracownikLeclerc, a jak z godzinami pracy? W niektórych ofertach (np. na cukiernika) jest napisane, że godziny to 5-13. Czy to zależy od stanowiska jakie się zajmuje?

Pracownik Leclerc
@Aneta

Nie orientuje się jak jest na cukierni bo jestem na dziale kas ???? ale na cukierni są fajne dziewczyny także zapraszam ???? sama się przekonasz.

Były pracownik 4

Ale to nie jest forum dla klientów. Takze proszę nie wypowiadać się o jakości produktów czy jakośći obsługi. To jest serwis pracy. Wypowiadają się byli lub obecni pracownicy, lub osoby które chcą podjąć pracę w tym zakładzie. Wracając do sedna sprawy. Nie polecam nikomu pracy w tym sklepie. Brak szacunku do pracownika. Nie stosowanie się do kodeksu pracy. Najlepiej jak się pracuje na okraglo, a zwłaszcza przy inwentaryzacjach. Nie wspomnę o kłamstwie i obludzie wśród 'kierowników', zwłaszcza tych co chodzą i donoszą każdego dnia. Jak ktoś jest kumaty lub ma odrobinkę honoru to odchodzi. Nie pozdrawiam

Karmazynowy rumcajs
@Były pracownik 4

Z jakiego sklepu????

klient

Niestety, nic dobrego o sklepie E.Leclerc w Szczecinie napisać się nie da ....panie na stoisku z wędlinami i mięsem robią łaskę że pracują ,bałagan na pułkach z bielizną, skarpetami ,ręcznikami ,w koszach jeden wielki bajzel ,przeterminowany towar na pułkach, nie aktualne ceny albo ich brak ,pracownik stoiska warzywa i owoce wściekły na cały świat chodzi po sklepie i klnie na cały głos ,no i te czytniki ,jest ich za mało/ albo uszkodzone/zwłaszcza na dziale spożywczym i odzieży ,podsumowując ....zmienić personel ,albo zamknąć cały ten bajzel.

Natasza
@klient

A kto ten syf cały robi? Oczywiście że kochani klienci co nie szanują pracy innych i zamiast położyć porządnie wezmą i (usunięte przez administratora) Bydło nie ludzie! Ja jestem zadowolona ze stoiska mięsnego kobietki uśmiechnięte i miłe a jeżeli jesteś gburem to nie dziwię się że są nie miłe! Nie podoba się to możesz zmienić sklep. Ludziom to już się w ogóle nie dogodzi. Pozdrawiam personel sklepu Leclerc Szczecin :)

Władzio
@Natasza

Dział wędlin i mięsa poprawił się.Obsługa też się poprawiła.Większy wybór i świeżo.Ceny też się zmieniły... Niestety nie na korzyść klienta , ale ogólnie jest o wiele lepiej.

Ejjj

@Aneta rusz mózgiem :) nie pracuję tam i nie chcę :) Moja koleżanka tam pracowała i sama nie poleca :) ten sklep to dno totalne ;] najniższa krajowa zero premii ;] do tego jak jesteś na kasie a masz utarg na + to idzie do kieszeni pożal się boże prezesa a jak jesteś na - to co byłeś na + nawet nie pokryją haha żenada . Dlaczego nikt nie chce tam pracować ? bo w tym sklepie nie ma przyszłości

@Ejjj

O którym sklepie Ty piszesz?

Ejj
@Dziewczyna

Jest ochrona danych osobowych więc mogę tylko napisać Leclerc Dolny Śląsk .

@Ejj

To jest forum Szczecina , więc nie zaśmiecaj swoich żali u nas. Pozdrawiam

Aneta

@Ejjj a Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia.

jadztel123

Dzisiaj byłam w waszym sklepie roznosicie gazetki a nie macie tego towaru co reklamujecie tak nie powinno być chyba że wam nie zależy na sprzedaży zawiedziona

Ejjj
@jadztel123

po 1. to nie zależy od nich tylko od centrali ;] zresztą w gazetce pisze że informację na temat produktów z gazetki dowiecie się w POK

Waldemar Palejko

Jaka strona taki sklep. Zgodnie z informacją na stronie sklep w niedzielę miał być czynny od 8.00. Pojechałem i pocałowałem klamkę bo na karteczce widnieje, że od 9.00. Drobiazg ale nie najlepiej o was świadczy. Ponadto w środku ciàgłe zmiany powodują brak logiki i przejrzystości.

bezimienia
@Waldemar Palejko

Każdy sezon czy to letni czy to zimowy mają inne godziny otwarcia sklepu...

Jadziammmsz

Pracowałam tam jakiś czas... Minusy pracy w E Leclerc: - zła organizacja pracy- co kierownik to inne metody układania towaru, a "mieszało" ich na dziale trzech, potem przychodził pan dyrektor i mówił jeszcze coś innego, trzeba było od nowa przykładowo układać, a potem pan Prezes- i znowu co innego (czyli nie zgrani są ci na 'górze") - za duży zakres obowiązków -presja ze strony w/w kierowników, dyrektora i Prezesa... Plusy(też były, dlatego nie tak od razu podjęłam decyzję o zmianie pracy): - koleżeńscy i pomocni współpracownicy - po miesiącu dostałam umowę o pracę Zrezygnowałam z dwóch powodów: - osobiste -zbyt wiele innych osób odeszło, a ja miałam przez to zbyt wiele obowiązków- doszło do tego, że zaczęłam się obawiać o swoje zdrowie, dlatego odeszłam... Dziś pracuję (uwaga!) w fabryce, na akord. I wiecie co, nie żałuję tej decyzji..... miła atmosfera, do tego jedyna presja jaką mam to akord. Nikt nie przychodzi co chwilę i nie ma do mnie pretensji.... Ile wyrobię tyle mam.....

ex eleclerc

Wiekszosc pozytywnych opini napisana jest przez kierownictwo sklepu. Szkoda ze nie widac IP komputera bo wszystko byloby jasne. Wszystkie negatywne opinie to szczera prawda ktora moge w 100% potwierdzic. Spojrzcie tylko ile jest ofert pracy do tego sklepu. Tam nie ma nawet kto wykladac towaru. Przestrzagam wszystkich, bo takiego kołchozu napewno jeszcze nie widzieliscie.

J

W tym momencie faktycznie szukają asystentki, nie będe podawał linku, bo nie wiem czy można, ale pokaże Wam co wpisać w google,to jest to ogłoszenie: Asystent/ka Działu Zarządzania Dokumentacją na pewno znajdziecie

Zostaw merytoryczną opinię o E LECLERC - Szczecin

• Jak się pracuje w E LECLERC?

Zobacz opinie na temat firmy E LECLERC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E LECLERC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E LECLERC?

Kandydaci do pracy w E LECLERC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E LECLERC