MOSRiR

Szczecin

Opinie o MOSRiR

mlonk
użytkownik zarejestrowany

anonim, A zastanawiam się czy ktoś teraz do nich składał swojąaplikację ? Gdzięś na goworku wydaje mi się były ogłoszenia do nich ale nie pamiętam co i jak ... Problem w tym, że wynagrodzenie u nich to raczej nie więcej niż 2 tyś, ale dla studentów chyba ok

jacek

Pozdrawiam Ojca Dyrektora proponował bym wprowadzić obowiązek pływania synchronicznego z różańcem

Tom

Tak tak postanowienia Dyrektora sa z epoki komunizmu ChodziLem na basen od samego poczatku w tych samych kapielowkach az tu nagle przestaly byc kapielowkami bo okazalo sie ze maja kieszenie ( chyba zebym nie wyniósł w nich czsem za duzo wody )

janek

dziekuje paniom srzatajacym na sds za ich pswiecenie i porzadek niech to dotrze do pana dyrektora sdsu jestem czestym bywalcem i slysze co wyprawia te dziewczyny naprade ciezko pracuja a jesli komus jest brudno bo wypisuje glupoty to niech sam przyjdzie w sobote i pomoze bo jest tych pan za malo jak na tak duzy obiekt opinie pisze dla pana dyrektora by ruszyl wyobraznie bo ma jej widocznie za malo

stefan dyrektor

pan dyrektor przesadza ze swoimi pomyslami np wkladanie papierkow za szybe to(usunięte przez moderatora)tak samo z szortami nie ma pojecia jak jest na innych basenach zycze mu by tam dlugo nie popracowal bo nikt z nim nie wyrobi ocena dla dyrektoro to ponirzej krytyki

Zostaw opinię o MOSRiR - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOSRiR