Opinie o E-KIEROWCA.PL w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E-KIEROWCA.PL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-KIEROWCA.PL o rekrutacji.


Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-KIEROWCA.PL w Szczecin

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy E-KIEROWCA.PL?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma E-KIEROWCA.PL kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Szyderca Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Pytanie

Podłącze się pod pytanie... I czy przedstawiciele LGBT mają z tego tytułu płacone więcej?

aaa Nowy wpis
Pracownik

Pan Sebastian to niestety straszny bufon

3
Kostek
Inne

A jak mamy ocenić takie obrażanie innych? Firma jak najbardziej ok jedynie trzeba pracować.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie E-KIEROWCA.PL? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. jakości ofert pracy
Warszawa
GoWork.pl
(535 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior Product UX/UI Designer
Oleśnica
debesto.com
(91 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i pozyskiwania klienta
Gdańsk
DPS Software Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Informatyki
Jelenia Góra
Zorka Sp. z o.o.
(4146 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Śmiszek
Pracownik

ale cukrowe :)

Juri

Kto z Was wymyśla te pytania? Jeżdżąc 20 lat i czytając Wasze pytania to się pytam co Wy tam jaracie? 25% pytań nie mają zastosowania co do obowiązków kierowcy. Pytanie o kąt pomiedzy udem a łydką podczas wyciśniętego sprzęgła rozwaliło system. Pytanie o percepcje posiłku i w nawiasie zjedzenia obfitego posiłku? Co to ma być? Dwa w jednym. Dla inteligentnych i (usunięte przez administratora) Nie macie pojęcia o tej pracy a opracowujecie pytania. Totalne zero.

1
Marcin
Inne

hej, czy dobrze się pracuje w tej firmie?

Tymon
Inne

Zawsze może przydarzyć się moment trudny i najważniejsze żeby dobrze kierować firmą i wyjść z tego.

Janek

Chciałem dodać tu coś od siebie, bo widzę sporo negatywnych opinni sprzed kilku miesięcy, które niekoniecznie odzwierciedlają aktualny stan. Pracuję w tej firmie już kilka miesięcy i mogę powiedzieć z własnych obserwacji, że tak, było sporo rotacji na stanowiskach. Było to jednak spowodowane koniecznymi zmianami. Teraz jest już wg mnie "stabilnie". Płaca jest adekwatna, samo biuro zadbane, no i ludzie do zniesienia :) Nie mam większych zastrzeżeń co do tego miejsca pracy. I na marginesie: nikt mnie nie zmusił, ani nie zapłacił żeby tak napisać. Takie jest moje zdanie :P

Teresa
Inne

@Witek, a Ty jesteś zadowolony z pracy, którą wykonujesz? Rozumiem, że jesteś związany w jakiś sposób z firmą E-KIEROWCA.PL, skoro wypowiadasz się w wątku jej dotyczącym. Niewiele piszecie na forum na temat pracy w tej firmie - jaka jest tego przyczyna?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Witek
Inne

Idealnych firm nie ma. Myślę, że ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Witold
Inne

W dzisiejszych czasach rotacja jest czymś normalnym. Spoko firma!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
xyz
@Witold

nie wiem, nie pracowałam, ale jak ktoś pisze, ze rotacja w ostatnim czasie to 30% to trochę za dużo na mój gust...Coś się pewnie dzieje, albo zarobki zbyt niskie albo/ i kwestie wewnętrzne, zarządzania słabo stoją. Jednak przy dobrym pracodawcy pracownicy nie odpływają masowo...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były

Z zewnątrz wszystko wygląda nowocześnie. W środku zaczyna się zabawa w uratowanie biznesu, który się wymyka... Złote czasy minęły bezpowrotnie. Niestety konkurencja już dogoniła w jakości i merytoryce a przede wszystkim w cenie. Generalnie współczuję regionalnym od zawodowych kierowców. Temat bardzo trudny do obrony. Odradzam !!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
x

Nazwiska tak często się zmieniają, bo zwalniają się ludzie, w tym roku zmieniło się prawie 30% zespołu. Firma jest źle zarządzana, a pracownicy i menadżerowie nie są szanowani, nie wspominając już o jakiejkolwiek inwestycji w pracownika i jego rozwój. Ilość obowiązków rośnie, a pensja nie. Szkoda tracić czas na aplikowanie, nie wspominając już o pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Santa

Czy ktoś wie czemu na stronie tego pracodawcy rzeczywiście nazwiska specjalistów ds klientów kluczowych ostatnio często się zmieniają? A może ci pracownicy nie odeszli tylko są awanse wewnętrzne? Może nadal pracują tylko na lepszych stanowiskach? Myślę że warto spytać o to podczas rozmowy i zweryfikować po zatrudnieniu. Natomiast jeżeli na taką skalę (chyba nawet na wszystkich regionach) jednak sami odeszli no to coś może być na rzeczy i trzeba być czujnym żeby nie wdepnąć....

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Estherozaur

Zapoznanie się z ogłoszeniem o prace, przygotowanie CV to jedno. Poczytanie o tym czym się firma zajmuję, w jakiej działa branży oraz jakie oprogramowanie wytwarza to drugie. Wreszcie przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej i jej odbycie to trzecie. Trwa to razem pewnie około 5 godzin. Ile czasu zajmuje firmie przesłanie maila że dziękujemy za udział w rekrutacji ale wybraliśmy inną osobę? Bardzo źle to świadczy o firmie ale jak czytam komentarze tutaj to układa się to niestety w smutną całość.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nebu

@drum drum Nie ograniczaj sie tylko do działu handlowego, przecież w ostatnim czasie z firmy odeszło wiele osób od asystentki zarządu poprzez dyrekcje i pracowników większości działów. Najlepiej w handlowym zobaczyć ze obroty były kiedyś ok a jednak handlowcy uciekli..... ale propaganda w tej firmie wyleczy wszystkie wątpliwości......Rzeczywiście komentarze zostały tu usunięte, widać to po tym ze ocena jest na podstawie 33 wpisów a widać......wybrane. Jak ktoś chce przeczytać te usunięte opinie to podajcie maila to podrzucę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
drum drum

Spytaj dlaczego wszyscy handlowcy odeszli z firmy (nawet długoletni i robiący plany) i jaka jest prawdziwa historia traktowania ludzi przez Pawła L. Znamienne też jest że nieprzychylne prawdziwe opinie zostały podpłacone i usunięte z tego portalu. Po dobrym marketingu jak to nie jest nowocześnie w firmie zaczniesz zauważać real pracy. Jak już sie skusisz desperacie to miej na uwadze jakby ktoś jeszcze zaprosił Cię na rozmowę z innej wysłanej cefałki... może się przydać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Michał

Hej, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Specjalista ds kluczowych klientów. Pytanie do Was czy warto? Jaka atmosfera w firmie jakie warunki pracy tj. umowa samochód itp. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Santes

To prawda kolejny raz zniknęły opinie ostrzegające przed tymi oszustami, adminie czy mogę podlinkowac screeny usunietych opinii na dowód ze usuwacie takie opinie na wniosek zainteresowanego? He he, Żenada gowork to nie jest rzetelny serwis tak jak ten pracodawca. Inaczej nikt by nie usuwał niewygodnych opinii. Ale na szczęście mam ich screeny, komuś podesłać?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o E-KIEROWCA.PL - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w E-KIEROWCA.PL?

  Zobacz opinie na temat firmy E-KIEROWCA.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w E-KIEROWCA.PL?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-KIEROWCA.PL
2/5 Na podstawie 45 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wojska Polskiego 184
  71-256 Szczecin
 • NIP: 8522588278 KRS: 0000385224
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
E-KIEROWCA.PL
Przejdź do nowych opinii