ewiko Personal Sp. z o.o.

Opole

Opinie o ewiko Personal Sp. z o.o.

Andrzej

wczoraj wróciłem z "wycieczki" z Kolonii , wyjechałem z soboty na niedzielę ,żeby obeznać teren , dojazd itp.. 28 lat praktyki w zawodzie , znajomość języka mi nie pomogła , bo nie miałem się gdzie wykazać. Pomijając ,że pensjonat zorganizowano 35 km od miejsca pracy , 3 rodzaje komunikacji miejskiej 1 godz.45 najszybciej, jadąc do pracy rano przedstawiciel Ewiko dzwoni do mnie ,żebym już na ten adres nie jechał , bo zerwali umowę ...wysyła mnie na inny adres i idę 20 min na butach zastaje Helmuta montera pieców 2 funkc. gazowych pracuje z nim do 14.30 (od 10), po czym mnie odsyła do domu bez podania przyczyn.Pan z Ewiko rozkłada ręce ,przykro mu i do widzenia , umowy na 20 stronach o kant (usunięte przez administratora).. firma horror , nie wyobrażam sobie kogoś kto by tam pojechał bez znajomości języka i zastał taką sytuację. Z rozmów z mieszkańcami pensjonatu dowiedziałem się trochę o ewiko , same negatywy , wszyscy przeszli do podobnej czysto niemieckiej firmy KÖNIG GmbH & Co KG i na dużo lepszych warunkach

Paulina

@Robert czy takie zachowanie miało wobec Ciebie miejsce czy jeszcze jakiś pracowników? Może napisz tutaj jakąś radę dla ewiko Personal, żeby polepszyć stosunki pracownik-szef? Jest szansa, że pracodawca zapozna się z tym i wprowadzi to w życie. Uważasz, że to dobry pomysł, żeby wprowadzić jakieś zmiany?

Paulina

@wawrzyn 75 nie wiem, ale wątek jest nazwany firmą ewiko Personal Sp. z o.o., więc jeżeli chodziło Ci o jakąś inną agencję to niestety, ale pomyliłeś wątki. Przeglądałeś tej agencji oferty pracy? Może też coś znajdziesz dla siebie.

Paulina

Czy są na forum jacyś użytkownicy pracujący w ewiko Personal i mogliby odpowiedzieć na pytanie użytkownikowi @wawrzyn 75? Takie informacje będą też przydatne innym osobom zastanawiającym się nad pracą.

wawrzyn 75

Dzień dobry czy pracuje ktoś w fabryce orzechów w Siek? Proszę o informacje na temat pracy i mieszkań.

wawrzyn 75

Dzięki za info ale piszesz chyba o innej agencji czy HR in time to Ewiko Personal?

Paulina

@kasia, dlaczego odradzasz pracę w firmie ewiko Personal Sp. z o.o.? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy?

jan

ja pracuje z nimi juz ponad dwa lata, sa firmy lepsze sa i gorsze , zlecenia sa rozne 2 tygodnie i pol roku , jak ktos chce pracowac to pracuje , tu widze ze najwiecej maja do powiedzenia pijaczkowie i ci co liczyli ze ktos im bedzie placil za nic

Miracle Mile LA

Zgadzam się z powyższą opinią. Mój znajomy rok temu miał jechać do Niemiec jako monter instalacji sanitarnych. Wszystko ustalane na "szybko". Bus miał dotrzeć na miejsce o godzinie 11, zaś możliwość zameldowania się na kwaterze mogła odbyć się dopiero o 20 bo ktoś tam jeszcze miał przebywać do godziny 20. Koordynator dzwonił z numeru zastrzeżonego. Do kogo oddzwonić, gdy z biura nikt w sobote nie odbiera? zero kompetencji z ich strony. Wysłać i zostawić na pastwę losu...

kasia

odradzam i zastanowcie sie milion razy zanim pojedziecie z tej firmy .

Paulina

A kto już ma jakieś doświadczenie z firmą i może podzielić się swoimi wrażeniami ze współpracy?

Paulina

@Waldek, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

Paulina

@Waldek a ile razy pracowałeś przez ewiko Personal Sp. z o.o.?

Waldek
@Paulina 09.03.2017 15:55
@Waldek a ile razy pracowałeś przez ewiko Personal Sp. z o.o.?

Jeden raz. I tyle mi wystarczy współpracy.

bil

panowie tak szczerze dostajecie 11.23 + 40 e diety za mieszkanie płacicie to ile wam zostaje na ręke

bil

Lulek

Haha, bezposrednio z pracodawca, a niemieckie ewiko to niby co jak nie agencja?

tom

WITAM teraz dzwonią by wyjechac jako elektryk lub ślusarz . jak to wyglada czy są czesto zlecenia nie mam własnego auta jak to wygladaz tymi opłatami .Czy zlecenia sa na dłuższy okres czy takie krótkie i czesto trzeba zmieniac miejsce zamieszkania i pracy

Krzysztof

Ktoś może napisać opine o tej firmie na dzień dzisiejszy 12.10 2016 czy wart o jechać ??

Marek

Opinie nie są wyssane z palca.

Dobry dom

Globus pracuje ktoś jak w Bingen ? Jaka atmosfera wsród ludzi Polaków ? Za dwa tyg mam zamiar sie wybrać w tamte rejony

on

język nie najważniejszy ale jak chcesz legalną pracę to musisz dużo papierów przejść i to trochę uciążliwe w rekrutacji, ale masz wszystko na czysto. Jechałem jako student i jestem bardzo zadowolony obecnie zjechałem na wesele bez problemu dostałem wolne. jest ok

Ciarko.

Podobno teraz stawka poszła do góry. Aktualnie jako elektryk jest 11,23.. Mieszkań szukają,starają się dopasować. Różnie z tym bywa,ale to już nie od nich zależy. Pieniądze zawsze na czas,z tym nigdy nie było problemu. Jeśli jest się dobrym pracownikiem,firma będzie o Ciebie dbała. Ogólnie polecam,słysząc co się dzieje w innych laitfirmach..Ewiko jest na prawdę w porządku.

Tomasz Sz

Tam dają 10.98 na godzinę, ale nie mozesz pracowac wiecej niz 35 godz tygodniowo. No i 40 euro diety.Nocleg sobie sam placisz i kosztuje 20-25 za dzien. Za sobotę i niedzielę diety nie ma a nocleg oplacic sobie mussiz.

Tomasz Sz

Miałem okazje pracowac w tej firmie przez miesiac jako hydraulik i za kazdym razem wyjezdzalem na 3 dni po 800 km. Zastanawiam sie czy wrócic czy sobie podarować.Proszę o jakieś informacje czy Wy tez tak mieliście?

darek

Czy wiadomo jak jest z tymi dietami i opłatą za mieszkanie? Czy koszty mieszkania i wyzywienia mnie nie zabiją?

tomek

Witam jakie stawki dla spawacza może ktos wie

mi

wspaniała firma .zaliczki i wypłaty na czas

Sebo

Wiadomo, zawsze komuś może coś nie odpowiadać w danej firmie, ale zarobki większe niż w innych firmach gdzie pracowałem. Mieszkanie jest fajnie, pokój dzielę z kumplem z budowy. Praca zapowiada się na dłużej więc jest ok.

riki

1 miesiąc- jest ok

siwy

My juz z kolega pracjemy jakis czas .najpierw bylismy osobno a teraz dali nas razem. Jest ok

Benek

Ja pracuje ponad rok i nie narzekam. Jest wszystko ok. Pozdro

czesio

pracowalem w ewiko i moge polecic ta firme jak wiadomo lajfirmy sa rozne ale ta nie jest zla to zalezy na jaka budowe sie pojedzie od nich ale zle nie jest mozna zarobic

Tadeusz

Witam, ja pracuje w Ewiko z kolegą jako elektrycy [Monachium] i jest w porządku. Praca jest ok (nie bardzo ciezka) Najważniejsze że płacą zawsze na czas (wypłaty, zaliczki). Jak na razie nie możemy narzekać. Osobiście poleciłbym Ewiko jako pracodawcę.

granda

mysle, ze 4 miesiace pracy to nie jest zbyt dlugim okresem tak zeby w 100 procentach byc pewnym, ze nic lepszego cie nie spotka

Karol

Robie od 26 pazdziernika, jak dla mnie firma ok. Z racji spraw prywatnych musialem zjechac do PL i nie bylo wiekszego problemu z dogadaniem sie. Robie jako pomocnik hydraulika i jak narazie na robote nie narzekam.

Bodzio

Witam. Pracuje od 3 miesięcy, nie narzekam, jak w każdej lajfirmie. Teraz akurat mam przerwę na tydzień ale firma do której trafiłem jest OK. niedaleko Frankfurtu. Wyplata zawsze na czas, z dojazdami średnio, bo czasem trzeba samemu sobie busa zorganizować jak nie masz auta. W grupie rzadko wyjezdzam. Zaliczki sa co wtorek, mieszkania rozne, w zaleznosci na jaka pensjonat trafisz. Mieszkania sa prywatne. Ten kto pracuje w pośrednictwie to wie z czym się liczyc.

Jony

Potrzebuje namiary na biuro w Kolonii ma ktos?

opole

ja w ewiko pracuję od sierpnia za hydraulika i bardzo mi ta praca odpowiada nie piję nie przychodzę do pracy na kacu choć bardzo dobrze jeszcze nie znam języka niemcy cenią moją pracę a zarobki są bardzo dobre a firma ewiko jest bardzo w porządku

Edek

Jest mozliwa, dolacza Cie do grupy, w ktorej bedzie ktos z niemieckim i bedziecie pracowac w teamie.

ke

Czy bez znajomości niemieckiego jest możliwa praca w niemczech proponowana przez biuro ewiko w opolu czy po przyjezdzie do niemiec okaże się że nie morzna sie zemną porozumieć po niemiecku i z tej przyczyny odeślą mnie do polski prosze o szybką odpowiedz

Mario

Tez nie narzekam. Pracuje w ewiko od tego roku, byłem na trzech budowach w tym czasie. 2 razy kolo Koln i raz kolo Monachium. Wyplata zawsze na czas, mieszkania ok chodz raz musialem sobie sam szukac ( usunięte przez administratora ) można się dogadać z nimi jak się chce. poki co nie mam zamiaru zmieniać.

Paweł

Witam wszystkich piszcie sobie co chcecie i myślcie ja pracowałem w Ewiko u pana Tomka Jaworskiego ponad 3 miesiące później przeją mnie do swojej drugiej firmy Novotec pracowałem tam 8 miesięcy na umowie nie narzekałem kasa przed czasem co potrzebowałem auto mi dawał robote ta straciłem bo sam sobie zawaliłem pozdrawiam

AZ

NIE JEST TRAGICZNIE NA WSZYSTO SA SPOSOBY FAKT ZE OBIECUJA DUZO ALE DA SIE WYTRZYMAC POZWIEDZASZ NIEMCY GDZIE JEDZIESZ ODPISZKLSBF

piter

jest Ok, pracuje piaty miesiac, teraz przerwa swiateczna, mam miec zeitkonto. nie narzekam, fakt ze czasem sa zmiany bausteli ale tak po 3, 4tygodniach. tak przynajmniej ja mialem. jezdzimy w dwujke z kolega autem. wyplata zawsze na czas, zeitkonto tez wyplacają

maro85

mnie nie puścili do pracy do niemieckiego klienta bo nie znalem jezyka, wiec chyba jednak sprawdzajom

broniu

Ja wrucilem tydzień temu, nie nażekam jak w każdej lajfirmie. Mieszkanie srednia klasa ale za 17euro, to nie dużo. W ciągu 2 miesiacy 2 budowy mialem. wyplata na czas i mozna zaliczki brac za przepracowane godziny. jest O K.

xyz

ja sie przejechalem na ewio

elvis

2 kola ojro mozna na czysto wyciagnac a nawet troche lepiej z nadgodzinami.

merlin

Całkiem dobra firma. Jest to co obiecuja na pooczatku. Praca fajna w dobrej atmosferze.

kimek

Ja już raz miałem przyjemność pracować w tej firmie..bylo nawet ok. nigdzie nie jest idealnie. od przyszłego tyg znowu zaczynam. dam znac

misza

Pracuje kolo kolonii nie jest zle. Jedyne co to fakt ze kilka juz firm zaliczylem w Ewiko w Niemczech ale firma dobra to nie moge powiedziec

Zostaw opinię o ewiko Personal Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ewiko Personal Sp. z o.o.