MM Work Force Sp. z o.o.

Opinie o MM Work Force Sp. z o.o.

Halyna

Хочу поблагодарить агенцию MM WORK FORCE , и особенно ее координаторов за четкость в выполнении их служебных обязанностей , а так же отзывчивость и готовность оказывать поддержку и помощь в решении поточных проблем , не связанных с рабочим процессом и готовность прийти на помощь ни смотря ни на что в экстренных ситуациях, связанных со здоровьем их подопечных ! СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ И ОСТАВАЙТЕСЬ ТАКИМИ ЖЕ НЕРАВНОДУШНЫМИ К ЛЮДЯМ КАК В МОЕМ СЛУЧАЕ !!! И до скорых встреч…

Tomasz

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Анджей Мосек

Полуаферисты с которые обманывают людей, условия договора ужасные , деньги выбил только аванс после шквала звонков смс итд, остались должны 200 злотых, по условиям работы недоговаривают о наличии норм, увольняют без выплаты з\п, на работу не возят, хочешь уволиться нужно предупреждать за 21 день, договор не дает никаких гарантий, все работы с огромной постоянной текучкой.

Iza

@Zadowolony klient Dobrze wiedzieć, że pracownicy firmy MM Work Force odpowiedzialni za kontakty z klientami dobrze reprezentują firmę, wywołując zadowolenie wśród klientów. Na tym forum zależy nam głównie na poznaniu opinii dotyczących pracy w firmie dlatego szczególnie zachęcam pracowników o pozostawianie opinii.

Zadowolony klient

Bardzo fajna agencja. Wszystko przejrzyście przedstawione. Ludzie z dużym doświadzceniem. Polecam.

Przeciwko UKRAINIE!

Nie skorzystałem z oferty tej agencji, ale martwi, że za biurkiem pracują Ukraińcy...

Tomek
@Przeciwko UKRAINIE! 26.05.2018 16:46

Może są bardziej wykwalifikowani od Ciebie i to Cię martwi?

Iza

@Przeciwko UKRAINIE! Dlaczego Cię to martwi? Co dokładnie masz na myśli? Nie do końca rozumiem w czym problem, jednocześnie przypominam, że jesteśmy na forum publicznym. @Kipster Na czym polegają te rozbieżności o których piszesz? I dlaczego odradzasz współpracę z agencją? Czym to jest spowodowane?

Kipster

Myślę, że pisze teraz w imieniu wielu osób, które podjęły pracę w tej agencji pracy na różnych stanowiskach. Przedstawienie pracy i całej sytuacji na rozmowie kwalifikacyjnej, a rzeczywistość w zakładzie pracy oraz współpraca z samą agencją to dwa różne światy. Trzeźwym umysłowo ludziom odradzam współpracę z tą agencją.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w MM Work Force Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Licki

Nie polecam.

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w MM Work Force Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Veloti

Bardzo fajna firma? Nie wiem w którym miejscu. Ostatnio mój kolega zatrudnił się przez tą agencję jako kierowca tira w Opolu.. Ma rodzine, żonę i kredyt. Pan Mosiek obiecywał, że to będzie praca na stałe. Po czym po 3 tygodniach zatrudnił w jego miejsce Ukraińca, mówiąc, że taki jest rynek... Dlatego jak jest taki rynek to teraz ludzie piszą.

MM Work Force Sp. z o.o.
pracodawca
@Veloti 17.09.2017 13:20

Witam serdecznie, Przykro mi to słyszeć, takie zachowanie jest godne potępienia. Zaszło jednak nieporozumienie nigdy nie zatrudnialiśmy kierowców żadnej kategorii. Na pewno komentarz nie dotyczy naszej firmy. Życzę powodzenia Pana koledze w poszukiwaniu pracy.

anonymous

DOBRA AGENCJIA PRACUJE JAKO SPAWACZ MIESZKANIE SUPER WSZYSTKO NA CZAS SA MALE NIE DOCIAGNIECIA ALE TO MALE MOGE POLECIC TA FIRME POZDRAWIAM MARIUSZ CICHOCKI

anonymous

MMMMMMMM MBJJJJJJJJJJGGGGG

Tymon

Słyszałem o agencji , że jest bardzo dobra. Dobrze zorganizowane wszystko. Wasze opinie jak widzę potwierdzają to.

Robert90

Wyjechałem pierwszy raz do Niemiec z tą firmą, kontakt jest rewelacyjny, lokum nie jest to hotel, ale jest czysto, ciepło, i blisko miejsca pracy, firma dla której pracuje jest dobra, zarobki jak wszędzie,. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy i polecam, najważniejsze ze nie zostałem rzucony na pastwę losu mogłem zawsze liczyć na pomoc koordynatora, i chyba to jest najważniejsze przy takich wyjazdach.

Iza

@Stellaco najbardziej podoba Ci się pracując w firmie MM Work Force Sp. z o.o.? Jakie są mocne strony pracodawcy? Na jakim stanowisku pracujesz?

Stella

MM Work Force to bardzo fajna firma, a zazdrośnicy piszą takie dyrdymały.

Iza

@Magda zgadza się. Usuwane są te komentarze, które są niezgodne z regulaminem forum. Czy mogłabyś powiedzieć nam więcej coś na temat pracodawcy? @tawa czemu polecasz? Opowiedz o tym. Wszystkie opinie są pomocą dla tych co chcą się zatrudnić w firmie MM Work Force Sp. z o.o.

Maniek

Czy jesteście pewni, że nie można o nich napisać coś dobrego? Czy pracowaliście z agencją czy tylko dla zabawy robicie wpisy żeby komuś dołożyć? Nie ma idealnej firmy, wszędzie może być raz lepiej raz gorzej. Czy może ktoś napisać coś o robocie w Hanau?

Majka

Każdy ma prawo do pisania swojej opinii. Jeśli jest mi w firmie dobrze to tak piszę nie widzę powodu żeby tego n ie robić!

Gino
@Majka 31.07.2017 09:46

Czyli normalność na tej stronie. Jak dobrze nie idzie i klienci piszą, że jest źle to ratujemy firme swoimi komentarzami. To już pokazałaś jak wygląda naprawdę tutaj.

Magda

Chyba niestety nie masz racji, gdyż z tego co ja wiem to usuwane są opinie niezgodne z regulaminem czyli z jakimiś wulgaryzmami a doskonale wiemy że takich jest dużo. Firma jest spoko i jeśli nawet coś działo się złego to nie znaczy że firma jest zła.

Gino
@Magda 23.07.2017 22:59

Po czym twierdzisz że firma jest spoko? Pakiet opinii goworka idzie sobie wykupić, aby wytuszować zle opinie. NIe od dziś wiadomo, że wiele firm sprzedażowych, które oszukują swoich klientów, jak i pracowników kupuje takie opinie, czego skutkiem tylko są publikowane dobre recenzje. Tylko z tego co widzę to nie tylko jedna osoba źle się wypowiedziała.. Trzeba uszanować każdego.

Tynksu

To że jest mało opinii negatywnych nie oznacza, że agencja jest spoko. Firma dokładnie dba, aby nie doszły negatywne opinie. Stara się klientowi ani pracownikowi nie mówić, że zatrudnia samych ukraińców i na nich opiera sam biznes. Tego typu portale nie dają potwierdzenia. Pozdro.

Marietta

Ja również słyszałam sporo dobrego o tej agencji i właśnie chciałabym coś u nich znaleźć ale nie mają aktualnie ofert. Może ktoś wie o jakiejś robocie w Poznaniu i mógłby podpowiedzieć. Tak mało jest opinii co potwierdza , że agencja jest spoko inaczej ludzie by pisali.

tawa

fajna agencja polecam

Andrew

Pan Maciej oferował kiedyś mojej firmie swoje usługi. Podziękowałem, bo widzie tutaj masę niedogodności. Pan Maciej mówił, że firma ma kilka oddziałów i że szybko się rozwija itp. Tylko, że problem jest tego typu, że rzekome oddziały w Łodzi, Ostrawie czy Lwowie nie są zarejestrowane nigdzie i na stronie nawet ich nie ma. Do tego z tego co Pan Maciej mówił oddziałami zarządzają Ukraińcy. Wtedy otworzyła mi się lampka, bo zauważyłem, że ten Pan robi biznesik po kosztach i gada jakieś farmazony jak to firmy nie rozwinął. Sprawdziłem sobie jego firemke i KRS i wiele rzeczy mi się nie zgadzało (można sobie to sprawdzić) i wtedy poszedłem do innej agencji, która jest bardziej rzetelna. Do tego z tym Ukraińcem z Łodzi nie szło się dogadać i zaczął mi stawiać jakieś dziwne wymagania. Nie będzie mi w Polsce tutaj Ukrainiec rządził... Dlatego radziłbym odpuście sobie tę agencję, bo to agencja, która liczy każdą złotówkę i żeruje na swoich klientach.

Andrew

Mariuszek

Czyżby MM Work Force nie ma nowej oferty pracy? Co się dzieje? Słyszałem dobrze o nich a tu pusto.!

Stella

Interesuje mnie praca rekrutera w Środzie Wlk.i widziałam taką ofertę w. Może ktoś wie coś w tym temacie? Zanim złożę cv dobrze jest wiedzieć coś o firmie. Jaka jest atmosfera? Czy poza zasadniczą płacą jest coś jeszcze?

Mmmmm
@Stella 18.06.2017 17:21

Witam serdecznie, Niestety oferta już nie aktualna. Po za zasadniczą płacą są premie. Pozdrawiam

Mmmmm
@Stella 18.06.2017 17:21

Iza

MM Work Force Sp. z o.o. to pośrednik pracy z dużym doświadczeniem na rynku holenderskim, rozwijający swoją firmę na terenie Polski.

Zostaw opinię o MM Work Force Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Work Force Sp. z o.o.