Opinie o MM Work Force Sp. z o.o.

Iza

@Stellaco najbardziej podoba Ci się pracując w firmie MM Work Force Sp. z o.o.? Jakie są mocne strony pracodawcy? Na jakim stanowisku pracujesz?

Veloti

Bardzo fajna firma? Nie wiem w którym miejscu. Ostatnio mój kolega zatrudnił się przez tą agencję jako kierowca tira w Opolu.. Ma rodzine, żonę i kredyt. Pan Mosiek obiecywał, że to będzie praca na stałe. Po czym po 3 tygodniach zatrudnił w jego miejsce Ukraińca, mówiąc, że taki jest rynek... Dlatego jak jest taki rynek to teraz ludzie piszą.

Stella

MM Work Force to bardzo fajna firma, a zazdrośnicy piszą takie dyrdymały.

Nyndza

Kto by chciał u Mośka pracować....

Nyndza

Kto by chciał u Mośka pracować....

Iza

@Magda zgadza się. Usuwane są te komentarze, które są niezgodne z regulaminem forum. Czy mogłabyś powiedzieć nam więcej coś na temat pracodawcy? @tawa czemu polecasz? Opowiedz o tym. Wszystkie opinie są pomocą dla tych co chcą się zatrudnić w firmie MM Work Force Sp. z o.o.

Maniek

Czy jesteście pewni, że nie można o nich napisać coś dobrego? Czy pracowaliście z agencją czy tylko dla zabawy robicie wpisy żeby komuś dołożyć? Nie ma idealnej firmy, wszędzie może być raz lepiej raz gorzej. Czy może ktoś napisać coś o robocie w Hanau?

Majka

Gino
@Majka 31.07.2017 09:46
Każdy ma prawo do pisania swojej opinii. Jeśli jest mi w firmie dobrze to tak piszę nie widzę powodu żeby tego n ie robić!...

Czyli normalność na tej stronie. Jak dobrze nie idzie i klienci piszą, że jest źle to ratujemy firme swoimi komentarzami. To już pokazałaś jak wygląda naprawdę tutaj.

Magda

Chyba niestety nie masz racji, gdyż z tego co ja wiem to usuwane są opinie niezgodne z regulaminem czyli z jakimiś wulgaryzmami a doskonale wiemy że takich jest dużo. Firma jest spoko i jeśli nawet coś działo się złego to nie znaczy że firma jest zła.

Gino
@Magda 23.07.2017 22:59

Po czym twierdzisz że firma jest spoko? Pakiet opinii goworka idzie sobie wykupić, aby wytuszować zle opinie. NIe od dziś wiadomo, że wiele firm sprzedażowych, które oszukują swoich klientów, jak i pracowników kupuje takie opinie, czego skutkiem tylko są publikowane dobre recenzje. Tylko z tego co widzę to nie tylko jedna osoba źle się wypowiedziała.. Trzeba uszanować każdego.

Tynksu

To że jest mało opinii negatywnych nie oznacza, że agencja jest spoko. Firma dokładnie dba, aby nie doszły negatywne opinie. Stara się klientowi ani pracownikowi nie mówić, że zatrudnia samych ukraińców i na nich opiera sam biznes. Tego typu portale nie dają potwierdzenia. Pozdro.

Marietta

Ja również słyszałam sporo dobrego o tej agencji i właśnie chciałabym coś u nich znaleźć ale nie mają aktualnie ofert. Może ktoś wie o jakiejś robocie w Poznaniu i mógłby podpowiedzieć. Tak mało jest opinii co potwierdza , że agencja jest spoko inaczej ludzie by pisali.

tawa

fajna agencja polecam

Andrew

Pan Maciej oferował kiedyś mojej firmie swoje usługi. Podziękowałem, bo widzie tutaj masę niedogodności. Pan Maciej mówił, że firma ma kilka oddziałów i że szybko się rozwija itp. Tylko, że problem jest tego typu, że rzekome oddziały w Łodzi, Ostrawie czy Lwowie nie są zarejestrowane nigdzie i na stronie nawet ich nie ma. Do tego z tego co Pan Maciej mówił oddziałami zarządzają Ukraińcy. Wtedy otworzyła mi się lampka, bo zauważyłem, że ten Pan robi biznesik po kosztach i gada jakieś farmazony jak to firmy nie rozwinął. Sprawdziłem sobie jego firemke i KRS i wiele rzeczy mi się nie zgadzało (można sobie to sprawdzić) i wtedy poszedłem do innej agencji, która jest bardziej rzetelna. Do tego z tym Ukraińcem z Łodzi nie szło się dogadać i zaczął mi stawiać jakieś dziwne wymagania. Nie będzie mi w Polsce tutaj Ukrainiec rządził... Dlatego radziłbym odpuście sobie tę agencję, bo to agencja, która liczy każdą złotówkę i żeruje na swoich klientach.

Andrew

Mariuszek

Czyżby MM Work Force nie ma nowej oferty pracy? Co się dzieje? Słyszałem dobrze o nich a tu pusto.!

Stella

Interesuje mnie praca rekrutera w Środzie Wlk.i widziałam taką ofertę w. Może ktoś wie coś w tym temacie? Zanim złożę cv dobrze jest wiedzieć coś o firmie. Jaka jest atmosfera? Czy poza zasadniczą płacą jest coś jeszcze?

Mmmmm
@Stella 18.06.2017 17:21

Witam serdecznie, Niestety oferta już nie aktualna. Po za zasadniczą płacą są premie. Pozdrawiam

Mmmmm
@Stella 18.06.2017 17:21

Iza

MM Work Force Sp. z o.o. to pośrednik pracy z dużym doświadczeniem na rynku holenderskim, rozwijający swoją firmę na terenie Polski.

anaks

fakt, ale sądzę że stosunki z Rosją się poprawią. poza tym, poszukiwany jest tutaj Operator wielopiły tarczowej, polecam, dobre warunki

mizer

olala, a tak się zastanawiam gdzie się wykorzystuje ten język rosyjski, skoro niemalże cały rynek rosyjski się zamyka dla polksich przewoźników? Kogogś już zaprosili na rozmowę?

nonono
@mizer 04.03.2016 13:07

A że ukraińskich kierowców masowo zatrudniają polscy pracodawcy tego to już nie wiesz?

olala

ale jeszcze o jednej ofercie kolego zapomniałeś, bo szukają kogoś jako Przedstawiciel handlowy, tylko, ze trzeba znać i angielski i rosyjski tak samo dobrze.

kolia

to nie jedyna oferta od nich. warto spojrzeć na inne, bo mało kto zna czeski. szukają pracowników fizycznych do pralni i spawacza oraz managera produkcji.

345yui

jesli ktos jest zainteresowany prac au nich to widzialem ze pare dni temu wstawili oferty pracy na przedstawiecila handlowego w Raciborzu, trzeba znac jezyk czeski

lulu

skoro ludzie boją się jechać, to nie dlatego, że boją się zmęczenia, ale ogólnie.. wyjazd zawsze może przynieść rozczarowanie. Według mnie warto, ale chyba każdy sam powinien to ocenić.

jurek
@lulu 08.01.2016 23:38

moim zdaniem nie tyle boją się wyjeżdżać na stanowiska typu pracownik pralni czy tapicer, ale po prostu nie chcą zostawiać swoich bliskich samych w kraju

wanddda

no ale tutaj apel do wszystkich, którzy boją się z nimi wyjechać do Holandii do pracy. przecież nie musicie iść od razu na typowo fizyczną robotę na produkcję. przecież teraz szukają także kierowników produkcji w branży metalowej więcv stanowisko wyżej, fizycznie się tak nie natyracie, ale wiadomo że odpowiedzialność większa

Un...

Pracowałem na produkcji, płacą jak wszędzie ale wypłaty! miałem nie później niż przed 5-tym.

jurek

Jeśli mam wspominać o tym co w firmie mi się podobało to była to głównie atmosfera dzięki której każdy z nas mógł poczuć trochę swobody. Momentami jakby to w ogóle nie była praca. A przynajmniej wydawała się ona duzo dużo lżejsza, nawet pomimo tego , że pracowałem na fizycznym stanowisku operatora maszyn.

Bormiński

Czy ktoś kiedykolwiek współpracował z MM Work Force czy mogę się spodziewać jakiejś fachowej opinii na ich temat, bo potrzebuję firmy ,która zapewni jakieś dobre i stabilne warunki pracy mi i mojemu koledze. Co prawda rozważaliśmy też wyjazd zagraniczny. Dajcie proszę znać, będziemy razem zobowiązani

lako
@Bormiński 23.07.2015 00:58

Przejrzyj sobie ich oferty pracy - według mnie są naprawdę interesujące i ciekawe. Ale warto uważać na chudego...

Zostaw opinię o MM Work Force Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Work Force Sp. z o.o.