Concept Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Nie polecam

Witam pracowałem przez tą agencję i może przez tydzień czasu mam przepracowane 25godzin co to jest na tydzień pracy nic i tak jest co tydzień a koordynator to brak słów myślą że wszystko im wolno robią z ludźmi co chcą poprostu masakra

Kurczak

Witam nie polecam ofert pracy przez tą agencje ponieważ są chamscy siedzą w biurze nawet nie potrafią odebrać telefonu więcej siedzi się w domu niż pracuje a w okresie letnim dużo ludzi zostaje zwolnionych ponieważ przyjmują studentów na ich miejsce

Jebac leszczy

(usunięte przez administratora) starego zgreda z Lonsweg który siedzi ciągle w pokoju chleje jak (usunięte przez administratora) żul i wali konia . Pozdrawiam Cię Piotrek

celle opinion

ogolnie firma jak firma posrednik..nic szczegolnego ale placa na czas. ale zakwaterowanie to rozne jest..w tej samej cenie mozna trafic na lux albo na hmmm mniej lux..i jest jeden minus mozna trafic na patalogicznych lokatorow a nie brakuje tutaj takich na czele z asia i karolkiem..

Mirek 1990

reklamują sie ze maja stawkę 9.23 to jak sobie policzycie na pełny etat to wychodzi te 1500, minus podatek i mieszkania to te 1000 można mieć. a ten gość co pisal ze zarabia 300 euro to moze pracował kilka dni? zreszta bez przesady wszystkie te firmy tak samo działają. Jedna firma ta większa stawke ale drozsze mieskzanie, a inna nizsza stawke ale darmowy dojazd.

Kurczakiiiii xDD

Ta firma ConceptPlus a raczej powinien być MINUS XD to jakaś porażka. Każą dzwonić a potem nie odbierają i robią problemy i mówią że trzeba samemu przyjechać i rozwiązać problem. Jeszcze trzeba się prosić o to aby iść do pracy i nie siedzieć w domu xD a jak już się wypowie umowę to nagle praca się znajduje na ostatnie dni. Praca sama w sobie zła nie jest ale ludzie to jakieś (usunięte przez administratora). Czerwone czepki mają w (usunięte przez administratora) pracowników a zieloni chodzą bądź podpierają ścianę pospieszajac Cię :D żenada. Odradzam zatrudniać się w tej firmie bo obiecają 900-1200 na czysto a tak naprawdę zobaczycie może 300€ za miesiąc xd. Co do lekarza to nawet nie wybierajcie się bo jest zawsze pełno ludzi co wiąże się ze dadzą wam wypowiedzenie :D co do mieszkania to przeciwwskazań nie mam żadnych. Na koniec jeśli ktoś chce przyjechać na wakacje to zapraszam gorąco :D na 3 tygodnie przepracować 7 dni to nie praca xd.

Artur
@Kurczakiiiii xDD 24.10.2017 12:48

Wiesz co nie wypisuj glupot. Ja pracuję przez Concept juz 18 miesiecy, jeszcze nigdy nie zarobiłem mniej jak 1000€.

luki88

a jak tam dla spawaczy sytuacja wyglada.

Kurczakii ????

Biuro Nie polecam pracy przez tą agencję pracowałam w miejscowości wietze oni ludzi mają za nic zostałam zwolniona na chorobowym ponieważ za długo byłam a miałam zapalenie oskrzeli byłam nie całe dwa tygodnie to jak miałam pracować wezwano mnie do biura kazano mi przyjechać z panem który jechał do pracy wysadzil mnie pod biurem i pojechali do pracy ja gdy weszłam do biura powiedziano mi że jestem zwolniona mimo że byłam w trakcie chorobowego i gdy spytałam czym mam wrócić to od powiedzieli ze nie wiedzą ja powiedzialam ze nie wrócę na nogach gdzie miałam 26km do domu to nie ich sprawa wyszłam przed biuro zaczęłam dzwonić do wszystkich ze zostałam zwolniona i nie mam jak wrócić do domu znajomymi szukali mi transportu ale niestety nie udało się im wróciłam do biura i powiedziałam ze nie mam jak się dostać do domu i nie wyjdę dopóki mnie nie zawioza ale olali mnie zamknęli biuro i pojechali a mnie w ten deszcz zostawili i byłam zmuszona isc na nogach pisałam do Patryka i Korneli dziękuję ze tak mnie potraktowali jestem cała mokra i zamarznięta nie doszłam jeszcze do domu i nie mam już sił to odpisano mi gdzie jestem to mnie zawióza ale niestety bateria mi padła wysłali znajomego z pracy zeby mnie szukał i powiedzieli mu ze jedyna w nim nadzieja zeby mnie znalazł ale za nim go wysłali to dzwoniła Kornelia do mojego współlokatora czy jestem w domu no niestety kolega mnie nie znalazł jakoś doszłam ale byłam cala mokra i zamarznięta po drodze gdzie tylko mogłam to odpoczywalam np. Jakimś przystanku to był dla mnie koszmar także ludzie uważajcie na ta agencję bo ściągają ludzi siedzą po tydzień czasu bez pracy a zarobki marne

Concept Plus
@Kurczakii ???? 03.11.2017 19:33

Witam Pani Wioletto. Ladnie Pani to opisala tylko wszystko mija sie z prawda. Na poczatku zapomniala Pani napisac jak trwal przebieg Pani pracy. Rozpoczecie pracy to 15.09.17. Dnia 20.09.17 otrzymala Pani Abmachnung z powodu ze nie poszla Pani do pracy bo sie Pani nie chcialo .Nawet o tym fakcie nie raczyla pani poinformowac pracodawcy. Pozniej powtorzylo sie to jeszcze raz. Nastepnie dnia 06.10.17 nagle sie Pani rozchorowala na jeden dzien. Nastepnego dnia juz byla Pani zdrowa. Niestety traf chcial ze znowu sie Pani rozchorowala i dostarczane byly kolejno zwolnienia: 12.10.17 , 13.10 do 17.10 , 18.10 do 20.10 , 23.10 do 31.10 Dnia 31.10.17 przestala Pani byc naszym pracownikiem. Tak jak widac przebieg Pani pracy mowi sam za siebie. Dodatkowo prosze opisac jak trwal przebieg Pani choroby. Na chorobowym poruszala sie Pani autem firmowym Concept plus ktory ma wbudowana usluge GPS na ktorym mamy zaznaczone trasy ktorymi sie to auto poruszalo. Majac zapalenie oskrzeli jezdzila Pani autem nawet po pare razy dziennie az zostala uszkodzona opona i trzeba bylo jechac ja naprawic. Dodatkowo dowiedzielismy sie ze bywala Pani w tym czasie na innych mieszkaniach na zakrapianych imprezach. Osoba ktora jest chora na zapalenie oskrzeli powinna lezec w lozku i wyleczyc sie z choroby.Za zwykla chorobe nie byla by Pani zwolniona. Nie napisal Pani tez ze w biurze byla pani nieuprzejma i arogancka.Nie dala pani dojsc do slowa Koordynatora.Na koniec trzasnela pani drzwiami i wyszla. Proby kontaktowania sie z Pania tego dnia konczyly sie odrzucaniem polaczen z Pani strony. Pod koniec umowy zglosila Pani ze nie ma pani pieniedzy na powrot do domu. Z naszej strony byla pomoc i zalatwilismy busa do Polski na fakture przelewowa. Pozdrawiamy Serdecznie

Sebatian86

Pracowałem z kolegą na Wietze , potem dostałem propozycje na odlewni. Kumpel zjechał do Polski. Na kurczakach byłem 7 tygodni as potem na ta odlewnie. Ogólnie nie moge narzekać bo i tu na kurach jak i na ten odlewni mieszkanka fajne. A sama praca tak jak wszędzie są plusy i minusy

anonymous

Witam pracowałam w Frischgefligel w Wietze w chłodni przy kurczach na taśmie filety praca jak praca nie jest zła czasami człowiek narzeka ale to normalne 9.23euro na godzine za mieszkanie 250euro odciągają już z wypłaty za osobe ale ja miałam mieszkanie bardzo fajne za auto odciągają 50 euro ale ja miałam szczęście zabierało mnie przemiłe małżeństwo i składka na paliwo wynosiła mnie 1 euro za dzień. Koordynatorzy fakt czasami nie odbierają telefonów ale zawsze można podjechać do biura. dużo osób pracuje tam i jest zadowolone tylko nikt nie czyta tych opinii bo pewnie było by więcej dobrych tylko jak ktoś ma coś negatywnego do napisania to zaraz pisze... Sama jestem w szoku ze tyle złych opinii no ale wszystko zależy jak się nastawia na prace ludzi itp ja bardzo lubie Kamile konkretna dziewczyna albo tak albo nie. nikogo nie namawiam nikomu nie odradzam dodaje tylko moją opinie na temat tej pracy

werka

mam dojechac na 19 pazdziernika do schuttorf do kurczaków czy ktos tam byl i jakie warunki

Grzyb
@werka 14.10.2017 17:45

Od poniedzialku podbno mam isc do pracy od poniedziałku

ll
@werka 14.10.2017 17:45

schuttorf to nie firma Concept Plus ;P

Brak słów

Szkoda słów na tą firmę "dzieciaki uciekajcie stąd" takie słowa można tu usłyszeć. Pieniądze to raczej powinno nazywać się grosze. Zwalniają za bycie chorym. Więc po co płacimy ubezpieczenie? Tydzień w domu posiedzieć mogę w Polsce ale cóż pracy niema.

Lukasz

Witam.Jezeli chodzi o prace przez Concept Plus bylem bardzo zadowolony nie bylo zadnych problemow.Mieszkanie fajne i czyste moze i wychodzilo troche drozej ale nie jest latwo znalesc szybko swoje prywatne mieszkanie.Sam szukalem dosc dlugo gdyz przeszedlem juz na kontrakt.Na poczatku tez kozystalem z auta firmowego w Concept plus i jest to dobre rozwiazanie zanim dorobilem sie swojego.Z koordynatorami zawsze byl kontakt choc nie zawracalem im za bardzo glowy.Przyjezdzajac do pracy za granica trzeba tez liczyc na siebie to nie przedszkole tylko zycie.Zarobki sa w porzadku i pracy bylo bardzo duzo.Ciagle liczylem zeby dostac dzien wolny ale z drugiej strony bylo wiecej kasy.Ogolnie wspominam dobrze firme i moge polecic.

Lukas
@Lukasz 24.10.2017 11:25

Ile Ci zapłacili za tą opinie?

Natalia

@scwidzę, że nikt nie odpowiedział na Twój komentarz. Możesz jednak powiedzieć coś więcej o swoich pierwszych wrażeniach na temat tej pracy? Rozumiem, że już ją rozpocząłeś. Jak oceniasz dotychczasowy kontakt z agencją?

Dzika kura;)
@Natalia 09.10.2017 11:26

Hej piszesz o pracy w Wietze? Jeśli tak to chętnie Ci odpowiem na wszystkie pytania

sc

Cześć wyjeżdża ktoś w czwartek 4.10.2017 di Wietzen? Wybieram się właśnie wtedy

Natalia

@Karoooola98 widzę, że zastanawiasz się nad wyjazdem za pośrednictwem Concept Plus. Daj znać, jeśli skontaktujesz się z przedstawicielem firmy. Dodatkowe informacje na temat tego etapu oraz Twoje wrażenia mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

Natalia

@Juz nie pracujejeśli miałaś jakieś zastrzeżenia co do pracy jednego z pracowników firmy, to czy zgłosiłaś je do firmy? Zawsze warto o tym informować. @Kinga Ty również wspominasz o tym, że ciężko było skontaktować się z koordynatorami. Myślę, że takie uwagi będą dla firmy cenne.

Kinga

Miałam okazję pracować dla Concept Plus.. Powiem tak; problemy były już na samym początku, począwszy od kontaktu z kordynatorami - nie odbierali telefonu, minimalnych godzin pracy także nie są w stanie zawsze zagwarantować, później problemy z urlopami, kręcą nosem jak ktoś przynosi zwolnienie lekarskie ( nie ważne czy słusznir czy nie slusznie, tak naprawdę ich to nie obchodzi bo przyjechałes tu do pracy) .. Zarobki tez są śmieszne po odjeciu mieszkania. Osobiście NIE POLECAM !

TonyMontana

Witam.Mam zamiar pojechać na pakowanie herbaty może pracował już ktoś lub będzie ? Proszę o informacje.

scyzor

Z tego co czytam to kolejna agencja, która ma ludzi za nic jak zajadą na miejsce. Kiedyś byłem w zakładach mięsnych EDEKA przez agencję Meat Prost z Bielska Biełej. Koordynatorzy tragedia , warunki mieszkaniowe pod psem. Do tego że kwaterach robactwo grasowało

Nick Name

A co powiecie o agencji "Schneuing" z Schüttorf, oni kierują własnie ludzi do Emsland Frischgeflügel w Haren .Powiedział mi z biura niejaki Pan Andrzej S. że 180 do nawet 200 godzin jest w sezonie ( własnie teraz) ale dla dobrze pracujących , wiec 7.20 € netto x 180 godzin( wychodzi 9godzin dziennie) = 1296 € -250€ za mieszkanie to daje 1046€ .Przy 200 godzinach ( czyli 10h dziennie pracy ) to po odjęciu za mieszkanie 1190€ . Czy mówił prawdę, co do godzin ,prosze o uczciwe odpowiedzi tych którzy pracowali przez"Schneuing" ?

Nick Name
@Nick Name 23.05.2017 20:12

Dodam że owa agencja oferuje 9,23 € brutto - czyli 7.20 € netto/h chyba że sie mylę w obliczeniach wiec prosze mnie poprawic ?

tayko
@Nick Name 23.05.2017 20:26
Dodam że owa agencja oferuje 9,23 € brutto - czyli 7.20 € netto/h chyba że sie mylę w obliczeniach wiec prosze mnie poprawic...

Moze sie nie mylisz ale tyle nie dostaniesz

słaba firma

Natalia

@Studenkta udało Ci się rozpocząć już pracę? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak przebiegała Twoja współpraca z firmą Concept. Poleciłabyś ją innym?

Studenkta

Hej ,dziś dostałam informację ,że jest praca od środy i mozemy przyjechać . Jak to jest z tą pracą w końcu ,jest czy jej nie ma ?

Rozczarowana 1

Mimo iż wraz ze znajomymi zapisałam się jako pierwsza na listę, kilka dni przed wyjazdem dostałam wiadomość, że wyjazd zostanie przesunięty, ponieważ nie ma miejsc pracy ( pierwszeństwo mają Ci co byli w zeszłym roku). Nie byłoby problemu, jakbyśmy nie dostali sms-a z informacją, że produkcja stanęła i pracy nie ma. Wcześniej nikt nam nie powiedział, że coś takiego może mieć miejsce. Brak organizacji i kompetencji osób zajmujących się rekrutacją. Z całego serca nie polecam.

Biuro
@Rozczarowana 1 29.06.2017 13:45

Produkcja nie stanęła lecz jest spadek produkcji co znaczy że jest mniej pracy a nie że nie ma jej wcale. z chęcia byśmy wszystkich zainteresowanych wysłali lecz jest to DLA WAS nie opłacalne w tym okresie nie zarobicie a za domek płacić musicie. Niestety tak już jest z pracą na produkcji z dnia na dzień się zmienia zapotrzebowanie.

XYZ
@Biuro 29.06.2017 14:52

@Biuro Co w takim razie z osobami, które już są na miejscu? Podobno jest tak mało pracy, że niektórzy wyciągają 10/15 godzin tygodniowo.

black&yellow

Jak już wybrać mniejsze zło to Wietze czy Haren?

Karolina

Hej Pracowałam parę miesiecy w Wietze. Odradzam wszystkim. Kontakt z kordynat Kamila zerowy. Praca ciężka i zimno. Zieloni i czerwoni przeważnie ciapaci. Po zakończeniu pracy ciężko prosić o zwrot ksiazeczki sanp i wszystkich dokumentów. Wyplata przy 160 godz około na czysto 800 € bez samochodu i paliwa. Szkoda zdrowia.

nnn

To raczej Pan swoim wpisem pokazuje brak empatii.

Iza

Pracowac trzeba wszedzie.. prawda. Tylko przy dzisiejszym braku rak do pracy pracodawcy kusza nas roznymi promocjami. Pracowalam 2 razy w CP. Tzn na poczatku przez Firme Kirsch. Wtedy ekipa w Lingen dbala, pomagala i starala sie o nas = tych ktorzy w koncu pracuka na ich "skromne" pensje. Drugim razem juz pod bandera CP sytuacja byla nieporownywalnie gorsza. Praca wiadomo ta sama, to samo tempo itp.. ale w koncu pracujac m.in na nich oczekujemy ludzkiego traktowania i wspolpracy. Nietstey tak szybko jak CP sie kasy dorobilo tak szybko zapomnialo o dobrych manierach, o szacunku dla pracownikow. Wrocilam znow do pracy w NL i jest lepiej. NL ma tyle ofert ze mozna przebierac do woli..dla kazdego jest praca. Syt sie zmienia i obecnie zarabiam wiecej w NL niz w CP. Kwiestia dobrego szukania i wyboru. CP oceniam na mierny z uwagi tylko i wylacznie na serwis, obsluge, komunikacje i stosunek do pracownikow. Sama firma EFG i praca jest dobra. Sa godziny i szkida ze nie widza jak olewatorsko podchodzi CP do pracownikow. A wiec ... szukajcie a znajdziecie.. szanujcie siebie i prace... i wymagajcie tego samego od pracodawcow.

biuro

z tej strony biuro Concept Plus. Skoro jest pan zatrudniony poprzez naszą agencję to musiał pan podpisać umowę w której wyraźnie jest napisane o opłacie za samochód. Ponadto taka informacja zawsze jest udzielana przez biuro. W którym zakładzie jest pan zatrudniony? Może pan zjechać z dnia na dzień ale to wiąże się z konsekwencjami. Jeśli jest pan niezadowolony z pracy to proszę złożyć wypowiedzenie u koordynatora. Co do koordynatora być może był zwyczajnie zmęczony? W końcu ma pod sobą blisko 200 osób.

wojtas.666@o2.pl

Ktoś się wybiera do Witze na wakacje? Jak tak to proszę o kontakt

Lekkospocony

Również mam ofertę do Wietze lub Haren od ConceptPlus. Jechać? Warto?

Nowa
@Lenkaa 02.06.2017 00:03
Pracuje w Haren, a właściwie już nie ,bo jutro zjezdzam do POLSKI. Chcesz? Jedź i spróbuj, ale obiecuje Ci ,że będziesz żałował...

Ile czasu tam pracowalaś?Może napiszesz coś wiecej dla tych co rozwazaja wyjazd ?

Lenkaa
@Nowa 03.06.2017 12:31

Pracowałam tam 2 miesiące i o 2 miesiące za długo. Ludzie którzy tam pracują i znają parę słów niemieckiego potrafią zgnebic człowieka do takiego stopnia ,że wychodzi się ze łzami w oczach

mikamira

Witam. Planuję wyjazd do pracy w Wietze na początku lipca, strasznie się boję po przeczytaniu niektórych opinii. Bardzo proszę o rzetelne informacje ile można zarobić i jak wyglądają zmiany,chodzi mi konkretnie o godziny kiedy się zaczynają. Mieszkanie i dojazdy mam już załatwione prywatnie. Jak to wszysto wygląda w rzeczywistości. Z góry dziękuję za pomoc i prawdziwe informacje.

zaneta
@mikamira 30.05.2017 00:29

A mogłabym sie dopytać jak Pani Pan załatwił zakwaterowanie bo ja szukam i szukam i nic nie moge znaleźć

Nowicjusz

Chodzi o Wietze ! Ogolnie jak tam jest,bo to male miasteczko .

Nowicjusz

Napiszcie jakie sa odleglosci do pracy od kwatery,ile czasu na dojazd ? Ile przerw w pracy?Co z wyżywieniem czy wlasne,czy mozna wykupić na miejscu jakies obiady?

pat

ja wiem ze oni daja normalnie umowe w biurze. I tam wszystko jest wypisane. co pobieraja, za co. Inna sprawa czy ludzie czytaja te umowy. potem sa pretensje ze ktos o czyms nie wie. to tak jak w banku biora kredyty umow nie czytaja a potem płacz! ja tez mam jechac ale do wietze z kuzynka. ona byla w zeszlym roku. ja dopiero pisalem mature i jade pierwszy raz. ogolnie mowila ze jest spoko. i nawet maja nowy akademik po remoncie.

Niezdecydowany

Witam. Zastanawiam się czy razem z dziewczyną nie wyjechać do pracy w Haren przy pakowaniu drobiu. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na ten temat ? sama praca , miejsce zamieszkania ?

Wujek Dobra Rada
@Grzegorz 39 25.05.2017 16:04
a byłeś nie dostałeś umowy czy tylko jej nie przeczytałeś? już tyle lat pracuje za granicą a jeszcze nie słyszałem żeby firmy...

Grzegorz 39 - chyba za krótko pracujesz za granica -na każdej umowie agencyjnej musisz mieć wpisane minmalne pensum godzin np. na tydzień lub miesiąc ,jesli nie ma takowych wpisanych to możesz pracować nawet 2h dziennie lub 1h na tydzien( uwaga- często oszuści z różnych agencji piszą tylko na umowach cały etat lub półetatu-to haczyk ) ! Jesli podpiszesz takowa umowę bez wpisanych godzin minimalnych to pózniej mozesz niezle się zdziwić jak przesiedzisz kontrakt na kwaterze a nie w fabryce ! Lepiej żądać umowy przesłanej np.emailem przed wyjazdem -po co narażać się na koszty zwiazane z podróżą itp , To samo dotyczy umów na mieszkania -trzeba nauczyć ich ( tych z agencji) aby zaczęli dbać także o swoich pracowników a nie tylko o klientów (czyli pracodawców), a tak- przyjeżdża taki gdzieś z małej wioski -kwaterują go w mieszkaniu po10 osób ( 3os w pokoju itp ) i jeszcze nie ma godzin do pracy .Po miesiącu czy dwóch zniechęcony rezygnuję -a na jego miejsce jest następny ,który znów podpisuje taka scieciowa umowe, i tak biznes sie kreci ale tylko dla agencji -NIE POZWALAJCIE NA TO ,ABY NAPYCHAC KIESZEŃ AGENCJOM JEŚLI NIE SPEŁNIAJĄ ELEMENTARNYCH WYMOGÓW DOTYCZĄCYCH PRACY ,PŁACY I ZAMIESZKANIA .

Naiwny
@Niezdecydowany 24.05.2017 16:19

To nie jest praca przy pakowaniu mięsa tylko w ubojni. Więc lepiej się zastanów czy chcesz tam jechać .

Wujek Dobra Rada

Jesli przed wyjazdem nie dadzą wam przynajmniej przedwstępnej umowy o prace -NIE JEDZCIE, możecie zostać z niczym a na miejscu będziecie czekać na rozpoczęcie pracy której możne nie być wcale ,a poniesiecie koszty podróży itp .

Pracownik firmy

Witam, pracuje 2 lata w Wietze.. na moje szczęscie już nie przez ConceptPlus a przez firme.. I teraz widze jak Concept wałkuje ludzi dając im na czysto 900 euro wypłaty... Znajomy pracował raz cały miesiąc i dostał uwaga.. 700euro po odliczeniu mieszkania... Wypłacane zaitkonto wychodzi tak żę dostajesz ok. 5 euro za godzine ;D Kontakt z Kamilą zerowy.. dziewczyna nawet nie odbiera telefonów a jak już odbiera to standardowe teksty to - zadzwoń w przyszłym tygodniu - nie wiem - TOTALNY brak doświadczenia.. Jak masz tu przyjechać to wchodzą w d... a jak jesteś na miejscu to już olewają. Wałek na wałku.. Praca nie jest zła, zależy na jakim dziale.. ale pracująć w ConceptPlus nie zarobisz wiecej niż 1000.... przykładowo na firmie Flugela zarabiają drugie tyle ;D i tak się to kręci.. co tydzień przyjeżdza tu grupka 15 naiwniaków z czego po miesiącu jak zostaje 3 to dużo.. wszystko nie przez prace a przez wałki jakie robi z waszą kasą Concept plus. Ostatecznie. NIE jedz do Concept Plus bo stracisz czas i nerwy na koordynatorke ;D

Klaudia
@Pracownik firmy 22.05.2017 22:25

Mogłabym prosić o nazwę tej firmy? Pozdrawiam.

@Klaudia 22.05.2017 23:24
Mogłabym prosić o nazwę tej firmy? Pozdrawiam.

Właśnie to nie jest żadna agencja tylko pracuje już bez pośredników w tej firmie bo zostałem jak to tu każdy mówi - zauważony i zaproponowano mi owy kontrakt bez ingerencji Conceptu.. teraz widzę jak wygląda niemiecka wypłata a ile magluje wam Concept...

RADEK

CZYTAM TE WASZE OPINIE I SMIAC MI SIE CHCE,TE NEGATYWNE OCZYWISCIE,PODOBALA MI SIE GOSCIA,KTORY MA 50 LAT BO MA RACJE. JAK KOMUS NIE CHCE SIE PRACOWAC TO NIE POPRACUJE TUTAJ. JESTEM TU W HAREN NA RAZIE TYLKO 3 MIESIACE I NIE NARZEKAM NA PRACE. OCZYWISCIE TRZEBA PRACOWAC. JA 20 LAT PRZEPRACOWALEM FIZYCZNIE. I POWIEM SZCZERZE TUTAJ W PRACY NIE W KAZDY DZIEN MAM CO ROBIC ZEBY SIE ZMECZYC ALE NIE RAZ TRZEBA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ALE JESLI KTOS MA DWIE LEWE RECE TO NIECH JEDNAK SIEDZI W POLSCE. PO CO MA SIE MECZYC, NIECH NABIERA SIL NA DALSZE ZYCIE. I JESZCZE JEDNO NIE PRACUJE PRZEZ CONCEPT. PRZEZ NASZA FIRME TEZ PRZEWIJA SIE WIELE LUDZI,JEST DUZO NEGATYWNYCH OPINII. ALE JA POPRACUJE JESZCZE. NA RAZIE NIE NARZEKAM. MOZE NA POCZATKU TE ZAROBKI NIE SA ZA DUZE ALE POCZEKAM JESZCZE. AHA, A W PRACY PRZEZ TEN CZAS JAK ROBIE TYLKO RAZ PRZYCZEPIL SIE DO MNIE CZERWONY. PO JEGO MYSLI ON MIAL RACJE ALE JA MU POWIEDZIALEM, ZE MAM TYLKO DWIE RECE,NA DRUGI DZIEN NIE BYLO TEMATU,BA JUZ PO GODZINIE NIE BYLO. I BEZ KLOTNI WYZWISK, POGANIANIA. JAK TO NIEKTORZY PISZA. MI SIE PRACUJE DOBRZE I JEZYKA NIE ZNAM ALE WIEM CO MAM ROBIC. I TO WSZYSTKO,ROBISZ 8 GODZIN I IDZIESZ DO DOMU,PROSTE JAK SZCZANIE.

Iwona
@RADEK 19.05.2017 03:56

paweł
@Iwona 03.08.2017 20:17
Witam serdecznie wszystkich ja z partnerem mamy zamiar jechać do pakowania mięsa może ktoś już tam pracuje i powie co nie co...

praca jak praca. Robić trzeba, ogólnie musisz wiedzieć czy dasz radę bo niska temp i czasem szybkie tempo pracy. Ja miałem fajne mieszkanie, tylko trochę daleko. Jak dla mnie nie ma tragedii, w sumie podobnie jak przed inne agencje.

Ppp

Witam. Pracowalam w Haren 2 miesiące. .. Owszem, idzie sie orobic w pracy ale to nie jest tragedia. Mieszkanoa bardzo na plus ! Ale sa czesto problemy z internetem... Niestety to jakie cyrki wychodza na wyplatach to az sie plakac chce...dlatego po 2 msc odeszlam....

motor4life

niestety minus jest wśród ludzi. niby te multi-kulti ale najgorsi to są jednak Polacy ;/ ile raz ciapaty mi pomógł a ile Polak to nie ma porównania. a ci spoko ludzie są odstraszani przez patolę któa przyjeżdza. lokum cacy, praca jak praca - to nie wakacje. LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ, jak wy reprezentujecie nasz kraj!?!! no i wiadomo, że zawsze może byc więcej tych pieniędzy. dlatego studenciakom bardziej się opyla jechać bo więcej zarabiają. ale taki przeciętny kowalski jak ja jest w stanie odłożyć jeśli wydaje kasę z głową i nie bawi się w patolę! jak nie urodziłeś się w chlewie to możessz jechać tam do pracy - z nastawieniem na pracę a nie last minute do egiptu. pozdro dla kumatych!

Marcin

Czytam te opinie i nie wierze własnym oczom... Może zacznę przepracowanego czasu - w tym roku wybieram się do pracy w Haren 4 raz i już, niestety, ostatni, bo kończę studia i po tych wakacjach czas rozpocząć nowy etap w życiu. Wszystko opisze z mojej perspektywy, studenta pracującego w zakładzie około 8-10 tygodni w roku. Nie ma czasu na złapanie oddechu? Kierownicy stoją nad ludźmi z batem? Nie! Po prostu trzeba pracować i się nie obijać. Czasem pojawia się presja czasu, bo gonią zamówienia, ale tak zdarza się wszędzie, w każdej pracy. Oczywiście nie jest to siedzenie za biurkiem, ale praca fizyczna, a po przeczytaniu kilku tutejszych opinii dochodzę do wniosku, że może do niektórych osób to nie dociera. Chcącemu nie dzieje się krzywda, jesteś w porządku to nie ma żadnych problemów, co więcej, możesz nawet miło wspominać te wyjazdy, tak jak ja. Koordynatorzy się nie interesują? Nie odbierają? Może są najzwyczajniej czymś zajęci, są z wizytą w innym domu. Jeżeli ma się pod sobą kilkaset osób czasem nie trzeba się bardzo starać, żeby do kogoś zapomnieć oddzwonić. Ma się sprawę to trzeba się o jej rozwiązanie czasem mocniej zatroszczyć, a nie ustawiać się w pozycji roszczeniowej. Jak ktoś wyżej opisał - największa niewiadomą zawsze są jedynie ludzie, na których trafi się w domu. To oni mogą sprawić, że wyjazd będzie świetny albo wręcz przeciwnie. Jednak jeżeli coś nie gra, trzeba koniecznie skontaktować się z firmą i postawić sprawę jasno. Koszty są zawsze takie same jak na dokumentach, które dostajemy w biurze. Za książeczkę się płaci? Tak. Dla nieświadomych - u nas w Polsce również i to bardzo podobną kwotę. Zawsze otrzymuje się odpowiednią ilość zarobków, nic nie jest kradzione! Wiele osób nie rozumie istoty Arbeitzeitkonta i stąd pojawia się wielka fala hejtu. Ludzie, z niektórych Waszych wiadomości czuć jad na odległość, naprawdę, więcej uśmiechu to i ta praca minie dużo przyjemniej! Jeżeli ktoś zechce o coś zapytać: terazjezyki@gmail.com Do zobaczenia pod koniec czerwca! ;)

KArolina

Witam podejmę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech. Posiadam niemieckie karty z internetem na sprzedaż w dużej liczbie. Oferuję bardzo niską cenę za zakup sporej liczby kart, które można rozprowadzić na terenie zakładów. Cena za jaką osoba chętna do współpracy będzie chciała sprzedać karty zależy tylko od niej. Oferuję możliwość ustalenia indywidualnie terminu płatności za towar bez konieczności wykładania gotówki. Cena jaka mnie interesuje to 10 euro za 5gb internetu, reszta to czysty zysk osoby zainteresowanej. kontakt: niemieckiekarty@onet.pl

Amadeusz

@Amadeusz 16.05.2017 20:25
Widzę jakie są opinie ale warto spróbować, nie ma nic do stracenia , i pytanko Czy jedzie ktoś 26 maja do Wietze ?...

Nie jedź, nie warto wzbogacać Conceptu. Jak przyjedziesz.. Pozdrów Kamila i zauważ jej stosunek do ludzi - zlewający.

Rambo007

zgadzam sie z tym ze praca ok i nigdzie wiecej nie placa mieszkania tez ladne tylko czasem mieszka sie z lajdactwem i pijakami niektore panie nie zupelnie do pracy przyjechaly ale bardziej wyposzczone stare baby szukaja bolca (przepraszam z gory) jak by sie mezatki z lancucha urwaly. jest nowy dom conceptu ladnie wyremontowany nowe meble itd wszystko ok poza tym ze mieszkala tam jedna para i z tej pary na miejscu pozostal pan R a to przez to ze zamezna pani G zapraszala go do swojej sypialni czesto nieprzytomnego od alkoholu i narkotykow wszystko sie dzialo na oczach partnerki pana R ktory ustawiany przez zamezna wyposzczona stara rure pania G i we wspoludziale czyli oboje nekali kobiete wyzywajac gnebiac irytujacymi sytuacjami rzucano nawet w nia nozami. nie dalo sie tego wytrzymac ale nikt sie nie wtracal i nie pomogl kobiecie partnerka pana R wyjechala mimo tego ze byla dobrym pracownikiem i zalezalo jej na pracy nie znosila tego wstydu i upokorzenia nie odzywala sie nie zaczepiala zamykala sie w pokoju z ktorego pan R nie chcial sie wyprowadzic wszyscy z domku mowili jej ze ma o wszystkim powiedziec koordynatorom i tak zrobila ale nikt nie zareagowal nikt jej nie pomogl mimo wolania o pomoc!!!!!!!!!!!!!! najgorsza byla ostatnia jej noc pan R wbil noz w sciane tuz obok glowy kobiety wbijal noze w nowe meble krzyczal wyzwiska wraz z pania G przez okna tak ze cala okolica slyszala pijana para dreczyla ja do momentu przyjazdu busa a kiedy juz przyjechal pani G stojac w oknie z golym biustem ze swoim kochankiem ktory ledwo stal na nogach zegnali kobiete a pasazerowie busa byli w szoku w taki oto sposob concept pozbyl sie dobrego pracownika a pozostawil lajdactwo pijanstwo cpunera ogolnie patologia ktora psuje wizerunek firmy i uwlacza godnosci kobietą pozostalo tez zdewastowane mienie i niesmak mlodych dziewczyn ktore patrzyly na to wszystko uwazam ze takiego dziadostwa firma powinna sie pozbywac natychmiast a nie patrzec tylko na zysk z samochodow, mieszkan i czekac az dojdzie do nieszczescia ZERO ZAINTERESOWANIA OD KORDYNATORÓW MOGŁO DOPROWADZIĆ DO TRAGEDI. a ktoś pisze ze wylatuje sie z firmy za zniszczone mienie... hehe a tu bandyta robi co chce razem z meżatka bez wstydu... mieszkam w tym domku do tej pory ale tej sytuacji nie zapomne dokonca zycia ja tez nic nie zrobiłem i wstyd mi ze tak sie stało.

Martyna

Witam,jedzie ktoś z Opola 19,20 lub 21 maja do Wietze? Szukamy dwóch miejsc w aucie z koelzanka. Zaplacimy za paliwo. Proszę o kontakt na maila ułanowicz.martyna00@Gmail.com

MAgdalena

Witam wszystkich. Wraz z moim chłopakiem wyjeżdżamy do pracy z tej firmy na zakład kurczaków. Czy może ktos napisać na mój prywatny e-mail coś na temat tej firmy? I o co chodzi z tym skanem dowodu?? Dziękuję z góry mr.magdadarek@interia.pl

cristoff6
@MAgdalena 06.05.2017 12:40

Witam! oto moja opinia o firmie Schneunig , zostałem za rekrutowany do pracy niby... na 1 czerwca,,, i stawic się w firmie w niemczech w Schuttorf . i to był początek boleści ... o terminie wyjazdu dowiedziałem sie emailem , potem tylko telefon od Pana Andrzeja ,z pytaniem potwierdzającym czy bedę? i tyle. na miejscy okazało się że kasa na kaucję , zdjęcia , klucze do wynajmowango domu łacznie chyba 120 euro,,,!! wszystko fajnie .,..ale o tym dopiero dowiedziałem sie na miejscu!!!! ???? . z e maila wynikało że praca natychmiast.. a rzeczywistość inna .. piresza zmiana dopiero 9 czerwiec.. a więc ponad tydzień trzeba sie utrzymać... (jesli ma się z czego...) zapytany pan andrzej skąd ta rozbierznośc .. ? odpowiada ze złością że on nic nie wie.. i trzeba sobie radzić.. opieka polskiego koordynatora to fikcja,,, kiedy sie dzwoni sa pretensje że nie zna się języka niemieckiego ,,,!!!! i teraz najlepsze.. : w dniu 13 czerwca 2017 r, doznałem w pracy w fabryce drobiu wypadku i urazu kręgosłupa,, karetka przyjechała i zabrala mnie do szpitala , tam pierwsze dwie doby morfina ,, okazało sie ze nerwy utkneły w mięsniach... ból okropny....!!! o dziwo ,,w czasie rozmowy z Panią Anna z firmy schneuning usłyszałem,, wypadek nie zgłoszony,, ślady zatarte,, zero świadczeń i nic nie dostane nawet na powrót do domu.... powiem wam że sprawe przkazałem kanelarii adwokackiej ADVACO , POWIEDZIELI ŻE SPRAWA WYGRANA , SĄ SWIADKOWIE I WYPIS SZPITALNY,,, ZAPŁACĄ OGROMNA KARĘ FINANSOWĄ.. JA WYJEŻDZAM DO KRAJU ,,, MYSLE ZE SĄ OSOBY KTORE SIE TAM ODNALAZŁY I PRACUJĄ ALE PRZEMIAŁ LUDZI OGROMNY,,, BEZDUSZNOŚC DO GRANIC NIEMOŻLIWOŚCI .. PANI ANNA KAZAŁ MI W TYM STANIE PRZYJSC DO PRACY!!!!!!!! KOCHANI JA ODRADZAM,,,, WSPOŁPRACĘ A WY JESLI CHCECIE TO SAMI SIĘ PRZEKONAJCIE,... gdyby ktoś chciał więcej info to mój email... cristoff6@wp.pl

Kirk

Ile można przez miesiac zarobić na czysto z tytułu samej pracy. Zakładajac 8 h dziennie?

Małach ,,,
@Kirk 05.05.2017 23:55

Jak robiłbyś tylko 8godzin przez 4tyg to ja wiem 700euro ..ludzie robią po 11 ,10, mają około 950euro ..Nie wspomnę minus książeczka i auto paliwo i być może kara za nie pójście do pracy 70euro np bo się żle czuje Mało ich to interesuje .A kierowniki zależy którzy ale ogólnie nie bardzo wgl atmosfera kiepska

@Kirk 05.05.2017 23:55

za 8h dziennie max 700euro ;D za 10 masz 950 ;D

bylam rok temu w haren ze znajomymi jako studenci, nie narzekalam!! praca jak praca, a to, ze czasami zdarzylo sie zostac w pracy do 3 to norma! jedziecie za granice, czego oczekujecie? cieplej posadki? Ludzie w pracy jak to ludzie, zalezy na kogo sie trafi. Akurat to o niektorych polkach to prawda, wyzej sr**ja niz dupe maja, co do kierownikow? jak najbardziej ok! jezeli jedziesz na produkcje to z mysla, ze musisz szybko pracowac, nigdy nie mialam problemow z kierownikami, mozna z nimi normalnie porozmawiac i sie posmiac. od koordynatorow tez zawsze mielismy pomoc jezeli byla taka potrzeba! pozdrawiam :)

Kamil
@Małach ,,, 06.05.2017 09:26
Stary co ty piszesz ja jestem obecnie w nl pracuje po 8godzin i nie ma jakiś nad godzin po prostu wchodzi kolejna zmiana wypłat...

Witam, to ja bym poprosił o tego cynka bo planuję wyjazd i tak właśnie patrzę co i jak się dzieje, mój mail kamilpawlowski1990@interia.eu chodzi mi o nazwę tej agencji .

nikolina94
@Małach ,,, 06.05.2017 09:26

Ja również poproszę informację o agencji w nl. nikolina94@o2.pl

Zostaw opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concept Sp. z o.o.