Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

studenta

polecam! byłam i za rok znowu będę :)

Wiktoria

Pracowalam przez Concept 8 miesiecy w Wietze... To byla moja pierwsza praca za granicą wiec balam sie zrezygnowac wczesniej . Jak opowiadalam znajomym , ze dostaje 700 euro wyplaty to mnie wysmiali. Miarka sie przebrala zwolnilam sie i od 2 lat wyjezdzam do Niemiec i Francji do pracy...Nigdzie ale to nigdzie nie spotkalam sie z takim traktowaniem ludzi jak w Concepcie. Jest duzo ofert pracy bez jezyka za 1200 euro i wiecej. A nie (usunięte przez administratora) w zimnie za marne grosze . Ludzie wszystko naprawde wszystko ale nie Concept.

Miki
@Wiktoria

mozesz podac ma maila bo jestem przed podpisaaniem umowy i po tych komentarzach sama nie wiem

Maciek

Wspanialy poczatek wspolpracy, przyjechalem na miejsce i chcialem przeczytac umowe po polsku i poinformowalem o tym koordynatora na co on do mnie ze nie bada mi placic za czytanie i jak mi sie nie podoba to mam zamawiac busa bo jest wielu ,,chetnych murzynow'' w polsce na moje miejsce. Nie wiem o co dokladnie chodzi ale to chzba jakies nieporozumienie. W zakaldzie pracy byla akurat przerwa jakies 2 dziewczyny wyszly na przerwe zalane lzami...!!!! O co tu chodzi??Mial ktos jakies doswiadczenia z ta firma?

????
@Maciek

Niestety tak tam jest.. Pozwy dotycza również mobbingu, który niejednokrotnie ma miejsce w tej firmie.. Pozostaje tylko ostrzegac innych. Koordynatorzy bezczelni, kierownicy działu msciwi. Popychanie, obsmiewanie, wrzeszczenie bez powodu, wyzwiska. Witamy w concept + ☺

Kurczak

Pracuje na kurczakach od 1 roku . Na wajcie....na firme concept plus nie narzekam....w pl tego nie zarobie. Jesli ktos chce pracowac to brydzistami nie ma zadnego problemu..pomoga i do tego nawet staraja sie o przejscie na firme. Praca spoko nie trudna. Concept pomoze jelsi ma sie problem. Fajnie bo biuro jest blisko.

Też pracownik
@Kurczak

Chyba masz mózg kurczaka że piszesz takie brednie

@Też pracownik

Ale masz podejście do współpracowników, biura i pracy, komuś się dobrze wiedzie więc mam odczucie że Tobie ktoś krzywdę wyrządzał a tak robią z reguły patole nienawidzą normalnych poukładanych dbających i wiele można wymienić co tracą ... na leczenie ich

CONCEPT ZLODZIEJE!!!
@Kurczak

no blisko.. wszystkie firmy maja bez posrednio w EFG (emslandfriszgeflugel) a jak cos musisz podpisac do jedziesz 10km. tak wajda ma dobrze sami polacy tam samo jak i brygadzisci. a po za wajda co dalej ? i tak (usunięte przez administratora) zarobisz jako pracownik. ja czekam na odpowiedz o urlop juz 2 tyg caly czas dzwonie pisze nie odpowiadaja a jak odbiora to mowia "nie mam czasu poziej oddzwonie" jak i agnieszka tak i dawid j. concept zenada. polecam juz jobdireckt

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

Klawitry

Dla tych którzy za pośrednictwem tej niby "rzetelnej" agencji, chociaż nie powinno się tak określać ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o rekrutowaniu ludzi do pracy za granicą, oraz o tym jakie warunki panują w miejscach zakwaterowania, dla Was którzy chcecie podjąć pracę przez tą agencję. Zaczęło się może i sympatycznie ze strony agencji (biuro w Bydgoszczy). Telefony, maile, obiecanki itd. Nadszedł dzień wyjazdu. Wraz z dziewczyną wyjechaliśmy do Niemiec, do miejscowości Wietze, do pracy właśnie przez ta agencję. Miejsce zamieszkania oddalone było od miejsca pracy o około 30 kilometrów i była to miejscowość Bergen. Jechaliśmy prawie 700 km. Dzień przed wyjazdem byliśmy jeszcze w biurze tejże agencji na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Pani która prowadziła naszą rekrutacje zapewniała że po przyjeździe do miejsca zamieszkania i wykonaniu telefonu do jednego z koordynatorów, ów koordynator jeden bądź drugi przyjedzie i wręczy nam klucz do mieszkania. Po wykonaniu telefonu do koordynatora, otrzymaliśmy jedynie adres zakwaterowania - koordynatorka nie raczyła zjawić się na miejscu zakwaterowania. Powiedziała tylko "ktoś tam będzie z lokatorów to Was wpuści". Tak więc przyjechaliśmy pod adres zamieszkania, weszliśmy do klatki schodowej, zapukaliśmy do odpowiednich drzwi. Otworzyła Pani, która od kilku miesięcy przebywa pod podanym adresem i pracuje właśnie dla tej agencji. Wskazała nam pokój w którym mieliśmy mieszkać. (usunięte przez administratora) Po wykonaniu telefonu do koordynatorów, Pani koordynator powiedziała (bo tylko ona odebrała, pan koordynator wcale nie raczył odebrać), że sprawa ta zostanie załatwiona i że mam zostawić swoje prywatne rzeczy pod opieką współlokatorów - ludzi których nie znam, człowiekowi który wpadł do mieszkania pijany, alkohol czuć było od niego z jego pokoju aż na klatkę schodową. Następnych telefonów już nie odebrał żaden z koordynatorów. Ludzie którzy tam pracują mówili, że zarobili marne grosze i też będą stamtąd uciekać jak najprędzej. I tak nasza współpraca z tą agencją ( na szczęście ) się skończyła, ba, nawet nie rozpoczęła. Więc jak ktoś na tym forum napisze o świetnych warunkach zakwaterowania, świetnej pracy oraz o pomocnych i wszystko załatwiających koordynatorach którzy powinni pomagać a nie olewać, to niech spojrzy w lustro i tak od serca puknie się w czoło :) NIE POLECAMY I OSTRZEGAMY PRZED TĄ AGENCJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nicki
@Klawitry

Dokladnie tam tak jest. Dobrze ze mogliscie wrocic sa tacy ktorzy wyjscia nie maja bo jada z wszystkim co akurat maja bo pani przez teelefon naobiecywala

@Klawitry

Witam, Koleżanko kolego jesteś małym dzieckiem bo nie rozumiem, ludzie wyjeżdżają jako turyści baaardzo daleko i sobie sami radzą na obcych lotniskach ba kontynentach, wróćmy Agencja w Polsce rekrutuje potem kieruje odpowiednio kandydatem za granicę tam dalej zajmują się odpowiednio kandydatem, kandydat do pracy dostaje telefon adres mieszkania adres pracy umowy i wiele różnych istotnych rzeczy. Wskazany współlokator na mieszkaniu pracowniczym to żadna nowinka a dla niektórych ciekawe zaskoczenie, który przyjmie na mieszkanie pracownicze pokaże gdzie pokój lodówka pralka a nawet wolne miejsca w szafeczce, przecież koordynator nie będzie właził i łaził po mieszkaniach zaglądał do szafek prywatnych szukał wolnej półki komuś po prostu grzebał, szanujmy się kto jaką ma rolę. Jeżeli takie reguły i zasady organizacyjne są dla kogoś złe ba a nawet koordynator to nie matka bo nie ugotuje wypierze posprząta to radzę zostać w Polsce w swoich domach i z nich dojeżdżać do pracy w swoim kręgu absolutnie bez żadnej pomocy konsultantów menadżerów ba takich nie ma nie niańczyli od wielu pokoleń a Polacy tych pokoleń to są robotnicy a dziś no cóż trudno są ludzie nie pojętni jeszcze zatwardziali w swoich przekonaniach. Agencja posługuje się słownictwem odpowiednio zrozumiałym fachowym krótkim rzetelnym bezpośrednim a nie świetne to świetne tamto a Ty jak byś przedstawiła/przedstawił ofertę: klawo spoko spoczko świetny wpad wypad robota dla kota zafree rarytasy frykasy o co kaman itp. żenada Są zakłady pracy specjalnej warsztaty i tam jeszcze więcej wam pomogą, zdobędziecie doświadczenie a jak jesteście bogaci i z bogatą wiedzą to co robicie w de wytykać okruszki na desce do krojenia lub pracownika pracującego, mieszkańca.

Do R . Robota dla kota za free
@K-391

Zostaw sobie ta żałosna gadke dla nowo przyjezdnych. Czaruj Czaruj a i tak każdy wie jak jest. Jesteście niemili, nie wychowani, bez poszanowania drugiej osoby, nie wspominając już o jego pracy. Jakby się wam udało nie zostawili byście centa z wynagrodzen. Nic nie robicie w tym (usunięte przez administratora) oprócz szukania jak naglupszych ludzi do pracy, najlepiej żeby liczyć nie umieli. W przerwach od tej "klawej" ( wtf ) !!! pracy Knujecie co tu wymyślić żeby im przyciąć trochę eurasow z wynagrodzenia. Co by Wam w tylki więcej napchac a Polaczek zasuwa za 500 e msc. Na szczęście wierze w Karmę i czekam, az w końcu dojda do skutku pozwy ktorych wam się nazbieralo.

Wiecie czego nie rozumiem? Ludzie czytają opinie. Złych opinii jest 90% a ludzie ciągle tam jada. Wracają z pustymi kieszeniami i przeroznymi historiami. Przecież biało na czarnym widac ile się da tam zarobić jaka praca jacy ludzie. Powiem wam coś. Te opinie są prawdziwe. Nie traccie czasu. Każda agencja lepsza. Każda aby nie ta. Ponaf 200 opinii negatywnych. Ewidentnie widać posty koordynatoów. Znalazła się nawet brygadzistka tu. Czego więcej potrzebujecie? Polecam założyć stronę z sms ami między koordynatorami a pracownikami. Wtedy byście na bank uwierzyli. Jeśli to czytasz szefie szefów to wiesz o czym mówię :) kpia z ludzi, myślą że pozjadali rozumy tylko dlatego ze kroja nam co miesiąc pół pensji.

Przykre ale prawdziwe

Trafione w 10. Żal mi ludzi którzy się tam wybierają, ale niektórzy muszą przekonać się na własnej skórze. Będąc tam 70% ludzi wyjezdzalo po 3 dniach od przyjazdu, a kolejne 30% musiało odrobić koszty wyjazdu. Nie zapomnijmy również o karach pieniężnych i kontaktem z koordynatorami.

bio
@Przykre ale prawdziwe

kary Pieniężne a za co?

Biedna

LUDZIE UCIEKAJCIE Z OBOZU !! RĘCE ZAMARZAJĄ !!! NIC NIE PŁACĄ, TYLKO WRACA SIE Z GARBEM I ŁZAMI

Tomasz

O prosze a moja opnia zostala usunieta... Brawo nawet was juz mozna podkupic :(

Korzystalam z concept + rok temu. Pojechałam na 3 miesiące. Praca ciężka faktycznie , zależy na jaka hale trafisz . Mieszkanie mieliśmy super , własny pokój kuchnia łazienka. I co więcej? Nic . Żyjesz tam od niedzieli do niedzieli , żeby odpocząć. Ale byliśmy tego świadomi jak jechalismy tam . Jeśli jesteś studentem i chcesz zarobić to Ci się oplaca

@Kasia

Każda praca fizyczna jest ciężka, dużo zależy też od zdolności umysłowych, od przyswajania i przetwarzania informacji, radzenie sobie jest o wiele leprze w dobrych warunkach. Większe zdolności ręczne mają kobiety ale mężczyźni też mają w większości takie zdolności a nawet wiadomo że bardziej silniejsze ręce. Osoby szybkie wręcz mają talent. Są po cichu doceniane przez innych co też inni się od takich uczą, mam nadzieję.

Ola

Witam. Czytalam opinie zanim pojechalam do pracy.Ale chcialam sie przekonac. Praca...jesli ktos chce pracowac i ma checi to super luz. KOORDYNATORZY? bardzo mili i dobrzy ludzie...pomogli zawsze . Zdarzylo sie ze nie odebrali ale to normlane...ile oni maja ludzi. Szefostwo ?? Bardzo wesole ...szczerze oprocz pracy mozna pozartowac i wyluzowac. Ja jestem zadowolona . Praca jak praca....podoba mi sie polecam. Warto sie przekonac niz czytać opinie.

Wera
@Ola

Też jestem tego zdania! :)

Magda
@Ola

Dziewczyny mogłaby któraś ze mna popisać priv o tej pracy ?

On
@Ola

Witam. PRACUJE już tutaj 2lata ale w innej firmie, wiem jedno Concept olewa swoich ludzi, wszystkie firmy mają swoje biura na muejscu a do nich trzeba jechać i mieć nadzieję że się ich zastanę. ZNAM ludzi którzy są już tu 3 Mc a nie mają jeszcze kart ubezpieczeniowych, kpina totalna. Co do zarobków to nie bardzo to ciężko mi powiedzieć bo nie mają żadnych konkretów na wyciągu co za ile się dostaje. Nich nie gadają bzdur że na innego są inni chętni bo tak cienko z ludźmi jak jest w tym roku nigdy nie było, biorą już wszystkich jak leci, coraz więcej Rumunów o Cyganów niż Polaków. W lutym była duża grupa Polaków którzy fajnie pracowali ale po pierwszej wypłacie zjechali. TEŻ słyszałem że karaja za byle co. Ale prawda jest taka że jak się ma cel to da się przeżyć każdej firmie bo każda firma w jakiejś części oszukuje. Wiem tylko jedno ze jak tak dalej będzie cienko z ludźmi to za rok firma raczej na kurczakach się nie utrzyma bo Polacy już nie chcą tu przyjeżdżać. Po za tym teraz kontrakty dają na 9 Mc albo na 15 i mówią że później można na firmę przejść, tyle że firma przyjmuje po 2 latach i tylko z dobrej woli może kogoś wziąść po 15 Mc o ile będzie dla nich dobrym pracownikiem

@On

Po pierwsze Karty ubezpieczeniowe na pewno leżą w Polsce idą na adres Polski lub po zameldowaniu się w Niemczech po prostu trzeba wskazać adres przyjścia karty Po drugie rozliczenia nie są po polsku więc sobie je przetłumacz Po trzecie Rumunia należy do Unii Europejskiej także legalnie mogą też przyjeżdżać i pracować tak jak i TY nie jest zabraniane nikomu i w jakiej ilości osób Po czwarte w Niemczech ostatnio nastąpiły zmiany w zatrudnianiu na jaki okres agencja itd. radzę się zapoznać Po piąte jesteś osobą ze złymi cechami i kwalifikacjami więc co tu robisz?

Wyjazdowicz

Nie polecam praca bardzo ciezka w bardzo niskiej temperaturze po godzinie czulem sie jak ten zdechly zamarzniety kurczak :D i do tego czulem jak koordynatorzy wyrywaja ze mnie ostatnie piora ktorymi sa moje zarobione pieniadze w tej pracy ... czyli 500 e na msc ;Dddddd

goodman
@Wyjazdowicz

Na przyszłość nie wyjeżdżaj nigdzie znajdź coś w Polsce :)

Gabro

Czytam i nie wierzę. Czy ja pracuje w tej samej firmie o której tu mowa? Warunki mieszkaniowe rewelacja. Nie nocuje się po żadnych barakach tylko w cywilizowanych warunkach. Praca? Jest ciężka aczkolwiek jeśli ktoś tylko wykazuje chec pracy to da sobie radę. Koordynatorzy maja mnóstwo pracy i nie dziwię się że czasami nie odbierają. Ale zawsze oddzwaniaja. Jeśli chodzi o pieniądze to jest ok. Dostałem 300 euro zaliczki i 700 euro wypłaty głównej. Do tego odliczane mieszkanie samochód służbowy i książeczka sanepidowska. Więc wyszło około 1300 euro. Mało? No jak ktoś chce w tych czasach więcej zarabiać to niech studia kończy. Polecam agencje dla tych którzy chcą pracować.

tajemniczy
@Gabro

Ten wpis dokonywał koordynator - zamiast pisać głupoty weźcie się do roboty a nie poświęcacie czas na bezsensowne wpisy

@tajemniczy

Jeśli chcesz zobaczyć że nie jestem koordynatorem to podaj mail. Wyślę Ci mój kwit z wypłaty i podam mój fb żebyś zobaczył że nie jestem koordynatorem. Piszesz się?

@Gabro

Hej.Ja z chęcią się z Tobą skontaktuje,ponieważ planuje pracować w tej firmie.

@anonymous

Bernismedia@gmail.com

@tajemniczy

@Gabro

Poszukujący pracy chętnie by tobie podziękowali za rzetelne uczciwe informacje :) Wszystkiego dobrego za ciężko wykonaną prace i że jesteś osobą ambitną :) szacun

Pauuullaa

mam zamiar wyjechać tam ze swoim chłopakiem warto ??

Lila26
@Pauuullaa

Nie jedź szkoda czasu i nerwow . Wiecej wydacie na podroz i zycie tam niz zarobicie.

Lfk

Nie warto....

Kurczaczek
@Pauuullaa

Według mnie warto. Zgadzam się ze kontakt z koordynatorami nie jest zbyt dobry i sama miałam z nimi nie miłe konwersacje, ale jakoś nie musiałam się z nimi dużo kontaktować. Praca może nie jest lekka, ale do przeżycia. Byłam w tamtym roku i w tym wybieram się ponownie. Przywiozłam za nie cały miesiąc pracy na czysto 1500 euro wiec jak widzę komentarze że ktoś zarobił 700 to jestem zdziwiona lecz nie mówię ze to nie jest prawda.

Dużo się namachalas im pod stolikiem ze 1500 na czysto za nie cały msc? Pozdro

@Pauuullaa

student-warto byłem i wracam w tym roku

szedł Grześ przez wieś
@Pauuullaa

trzeba tam samemu pojechać (student-byłem rok temu) i sie przekonać , opinii jest wiele ale gdyby brać pod uwagę wszystkie to nigdzie byśmy na sezon nie wyjechali ,a tu idzie zarobić i mi jako uczniowi to wystarczyło byłem zadowolony

KrolMis
@Kurczaczek

Ale jestes studentka ? Bo studenci wiecej dostaja ale nie 1500 tylko 1200 i to za caly miesiac. Wiec cos tu sciemniasz. A zwykly szary czlowiek 700 euro. Wiem bo pracowalem.

@Co za oszuści....

Nie obrażaj innych Jak tobie się nie powiodło to twój problem jak postępowałaś Znajdź sobie coś gdzie indziej i nie krytykuj nie obmawiaj nie manipuluj kłamstwami nie bądź zazdrosna/zazdrosny jak zawiniłeś/zawiniłaś TY

@KrolMis

Wypłata może się różnić u każdej osoby ilościami przepracowanych godzin, stawką brutto na godzinę, stanowiskiem pracy, znajomością języka, klasą podatkową, dodatkiem (np. do mieszkania, transportu, socjalnym), dni przepracowane w święta niedziele soboty czy w nocy są płacone z dodatkiem,do . Należy czytać umowę, co i kiedy przysługuje. Twój wpis nie powinien być obraźliwy ani z przekleństwami ani z pomówieniami pamiętaj o tym.

Natalia

Witam, czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Jestem bardzo ciekawa co możecie powiedzieć na temat struktury i funkcjonowania Concept Sp. z o.o.? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń, czy można liczyć na premie bądź inne benefity? Czy można wiązać z nią plany na dłuższą współpracę? @Kurczaczek możesz coś więcej powiedzieć na temat kierownictwa? Pozdrawiam!

Kurczaczek
@Natalia

Kierownictwo pomaga...;) ucza wesolo jest... stres jak w kazdej pracy...ale zadowolony bylem bo jak byl problem sluzyli pomoca ;) ( nawet jak zgubilem kluczyk brygadzistka załatwiła wszytsko w czasie swojej pauzy )

@Kurczaczek

No i co tam jeszcze dupki ci nie podcieraja ????????????????????????????

@Kurczaczek

Hahah a d niebl podcieraja:)

@Co za oszuści....

Dziwne, że twój komentarz nie został usunięty to jest ewidentne obraźliwe z obelgą drugiej osoby, łamie regulamin. Zapytam kto ciebie tego nauczył, bo matka rodzona na pewno nie, jakimi ludźmi się otaczasz żyjesz, że coś takiego piszesz będąc w unii europejskiej gdzie jest poszanowanie drugiego człowieka i nie przeklinanie go przeklinając dodatkowo innych. Jeśli ktoś zasługuje na pomoc czy więcej uwagi od strony koordynatora czy innych osób to nic Tobie do tego, uwierz, że z grzecznością też da się dużo załatwić w biurze, w pracy.

PAWEŁ w.

Witam. Jestem byłym pracownikiem chciałbym pow kilka słów o c +... pracowaliśmy z narzeczona 3mce i naprawdę. .. jest wporzadku. Jeśli jedziesz nastawiony na pracę a nie melanze i wakacje to polecamy. Dobry kontakt z Davidem koordynatorem. Pomocny stara się wszystko załatwić w miarę możliwości. Bioro wszystko rozlicza nic nie ginie.. praca jak praca 8-10 godz i do domu. Osobą zainteresowanych naprawdę Praca jeszcze raz polecam. A teraz do wszystkich PA*AC*W którzy stwierdza ze mój komentarz został oplacony- W@lci € się na te zakłmane japska melanż ow nicy. . pisze szczera prawdę. Pozdrawiam

melka
@PAWEŁ w.

Wyjezdzamy z kolezanka tam i nie wiemy kogo słuchać. Jest tyle opinii negatywnych

@melka

We dwie będziecie mieć pokój po przyjeździe to wielki plus dla was, niż w pojedynkę, walczyć z niemądrymi jak by się trafili, ale co prawda dużo zależy jakie klimaty lubicie i z kim przystajecie i na co liczycie. Będziecie mieć dobrze we dwie wszędzie razem nawet do sklepu na początku potem to jedna drugiej ogarnie coś do zjedzenia albo posprząta wypierze i na przemian... same plusy nie zastanawiać się i jechać siły do pracy są pojęcie o pracy też chodź by z forum, książek coś na temat produkcji, lub może już pracowałyście, wypłata powinna być dobra bo dużo godzin lub jak kto woli dni pracy, wszystko legal, a jak nie to praca jest w Polsce dużo też bo sezon wakacyjny, i na miejscu w śród swoich.

Dzika Kura

Ile ludzi tyle opinii ale większość narzeka. Jeśli chodzi o samą pracę może być okropna albo super zależy gdzie się trafi. Jeśli chodzi o pieniądzę to katastrofa. A koordynatorzy to zależy dla kogo. Pozdrawiam jednego Pana i Panią a 2 pań... Nie :) a mieszkania to zależy na kogo się trafi. Ja pracuję pod firmą daję radę ale początki nie były łatwe.

@Dzika Kura

Dasz rade we wszystkim Pozdro Czubatka polska brodata

Tomasz

Witam serdecznie ! Z nudów dziś wszedłem tutaj sobie poczytać opinię o firmie, w której pracuję i w sumie jestem zaskoczony negatywnymi wpisami. Jestem na miejscu ponad tydzień i mogę powiedzieć to co zaobserwowałem - mieszkanie, którym zostałem ulokowany było bardzo zaniedbane z powodu poprzedniej ekipy rodaków, która tutaj mieszkała. Koordynatorka Pani Kamila, która była przywoływana w poprzednich komentarzach po przyjeździe i oględzinach mieszkania postanowiła wezwać sprzątaczkę na koszt tych że kolegów, którzy zostawili taki stan rzeczy. Reakcja bardzo szybka i sprawne załatwienie tematu niemal że od ręki. To samo w temacie kluczy od drzwi do pokoju temat załatwiony od ręki. Żadnych problemów czy przeciągania tematów czy też olewania pracownika. Co do pracy na kurczakach to mogę powiedzieć tylko tyle że jak ktoś nie jest nauczony pracy to żadna praca mu nie będzie pasowała. Trzeba przyznać to że praca jest ciężka ale nie przyjechałem tu na wakacje tylko do pracy - jeżeli chcesz zarobić pieniądze to musisz pracować a jeżeli Ci nie odpowiada praca lub nie dajesz rady składasz wypowiedzenie, które trwa 2 dni i rozstajesz się w kulturalny sposób. W temacie odliczeń od wynagrodzenia od samego początku było kilkukrotnie informowane iż 250 € to koszt mieszkania i po 50 € za samochód. Proszę sobie wyobrazić że tak jak w Polsce w Niemczech też trzeba ten samochód zatankować ponieważ powszechnie wiadomo że auto nie jeździ na wodę. Nie rozumiem wrzawy jaka tutaj ma miejsce. Być może część negatywnych wpisów robi konkurencja lub też pracownicy, którzy są tutaj dłużej. Zaobserwowałem to iż pracownicy z dłuższym stażem pracy dość mocno zniechęcają do pracy i do firmy nowo przybyłych pracowników a skoro tak tutaj jest źle to dlaczego tak długo już w tej firmie pracują ? Pozdrawiam !

Wdzieczni

Dziekujemy koordynatorowi wypowiedz

On
@Tomasz

Sara jest bardzo dobra brygadzistka. Pracuje z nia...i podziwiam ja za ta cierpilwosc do ludzi...chetna zawsze do pomocy i zwolna dziewczyna!!!klamstwo. Zamiencie sie z nia na jeden dzien..........

Ktoś
@Tomasz

Co ty piszesz pracowałem tam 50 euro to jest za to że dostajesz samochód plus jeszcze musisz sobie tankowac nie wprowadzaj ludzi w blad

terror
@Tomasz

poczekaj na wypłatę.szybko zmienisz zdanie!!

Nie warto
@Tomasz

Tam na wszystkim z zarabiaja. Biora za ciebie 1700 e od firmy DAJA CI 700-800 € na msc.... do tego placisz za miejsce w dwuoosobowym pokoju 250 €. Gdzie cale mieszkanie 3 pokojowe kosztuje 500 e. Eehhhh jak chcesz robic na koordynatowrow auta i patrzeć sie naa to jak sie z ciebie smieja jak.Masz problem.z wspolokatoramii czy z.czym kolwiek to jedziesz . Niebw warto

@Tomasz

Jesteś zbyt mądrą osobą i co tu robiłeś ? wśród sla...sów typowe zaraz odpowiedzi padły, że jesteś z biura ten niedobry :( dalej psiapsiółka brygadzistki hetery staje murem :( dalej dwie takie same odpowiedzi stwierdzenia fakty ale no cóż ten ktoś musiał zaprzeczyć prowokując chyba do kłótni lub może był akurat po czymś :( dalej liczący kasę to na plus zna się na matmie trzeźwy:) abstynent:)? znowu daje plus dalej nieufny to zostań w Polsce z rodziną ze znajomymi taka mała rada. Pozdrawiam, kolegę Tomasza, może kiedyś współpracownika w dobrej firmie.

Studentka

Pracuje tutaj .jestem studentką. Nie narzekam .praca spoko. Brygadzisci mlodzi i bardzo weseli ;) koordynatorzy pomocni.polecam.ludzie nie czytajcie opini...to klamstwa. Przekonajcie sie sami.

100%Masakry
@Studentka

Jestem ciekawy ktory z koordynatorow to napisal . Swoja droga od kiedy tam pracujesz ? Studenci przyjezdzaja w lipcu a nie na poczatku czerwca gdzie maja jeszcze egzaminy. Praca sama w sobie ok ale pieniadze i koordynatorzy to porazka jakich malo. Pojedziecie przekonacie sie i sami wystawicie tutaj opinie , zaloze sie ze bedzie ona negatywna.

Studentka
@100%Masakry

Co za glupoty piszesz. Nasz studentów tera tu bardzo duzo przyjechało. Nie wydaje mi sie zeby ktos narzekał tak jak tu wyzej pisze.....

Alka
@Studentka

Nie wydaje mi sie zebys byla studentka bo tym jak sklecilas ten tekst. Ja tutaj pracuje ale juz przez firme i jakos nie widze studentow....Kiedys bylo troche inaczej ale przyjechali ,zobaczyli jak wyglada to wszystko i wiecej nie przyjechali.

@Studentka

Wypiłaś lampkę czy butelkę i po, tak lajtowo byle jak wesołkowo wypisujesz? spoko wtedy co nie ale dla trzeźwych i trzeźwo myślących gospodarnych po szkołach kursach NIEEEE!!! Normę wyrabiacie na chacie czy w pracy, pytam bo Polska jest ciekawa co rodacy robią u sąsiadów zagranicznych. Trzeba będzie wysyłać paczki za granicę z wodą święconą i krucyfiksem do tego msza online raz w miesiącu. Lub paru ruskich na pokój, wtedy będzie w porządku i wszystko działało. Pozdrawiam wschodnich sąsiadów i z Bałkanów, dobrze się z nimi mieszka i pracuje.

PAWEŁ w.

A ci którzy tak piszą ze lipa robisz na kor auta itp to ludzie którzy pół mca hlaja na mieszkaniu w robicie później lęki i brak siły a chcieli by za to 2kola euro. I TAKA JEST PRAWDA!!! A koordy może zostać każdy tylko trzeba coś umieć i ogarniać a nie szczeka c i otwierać browary ha ha

Jacek

Konkurencja pisze tak nieładnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.