Aleksandra Czajkowska Apt Agentur

Opole

Opinie o Aleksandra Czajkowska Apt Agentur

były pracownik

Firmie, jak każdej podobnej, niejedno można zarzucić ale bardzo podobało mi się tu jedno- jeśli na coś się umówisz, szczególnie z prezesem, to masz to jak w banku załatwione. Nie znaczy to, że inni pracownicy biura kłamią, bo tak nie jest. Po prostu trzeba o wszystko pytać, żeby wszystkiego się dowiedzieć ;) Polecam wszystkim, którzy są w stanie zrozumieć, co się do nich mówi, bo warunki zatrudnienia, może wbrew pozorom, nie są złe. Na pochwałę zasługuje też atmosfera w biurze podczas załatwiania różnych formalności. Człowiek nie czuje się intruzem czy pierdołą najniższego szczebla, bo jest traktowany z kulturą i szacunkiem. Pozdrawiam anonimowo.

Zostaw opinię o Aleksandra Czajkowska Apt Agentur - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleksandra Czajkowska Apt Agentur