Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

Tutek

Na poczatku ciezko sie przekonac ale juz po dwoch tygodniach dobrze sie pracuje.Godziny sa wiec mozna zarobic.Pracuje w Wietze i nie mialem zadnych problemow.Co do komentarzy to przyjezdzaja tu rozne osoby.Niektorzy 2 lata tutaj pracuja i jest ok ,a ci co maja lewe rece do pracy to zaraz rezygnuja i pisza komentarze zeby sobie jakos to zrekompensowac.

Ryneczek lidla
@Tutek

A gdzie zgubiles logo "ZAPRASZAMY ! CONCEPT PLUS" Hahahahahhahahahahaahahahaha

Zadowolona
@Ryneczek lidla

Załośni są tacy jak ty.. Jesli ktoś wyrazi swoją opinię która jest dobra to zawsze ktoś się musi przyczepić.. bo przecież na pewno z polecenia agencji.. Może poprostu jednak dobrze się tej osobie pracowało? Na to nie możesz wpaść? Też byłam przez tą agencje, byłam akurat w Wietze i powiem tak praca wiadomo nie jest lekka, bo przylozyc się trzeba. Ale jeśli Ty jesteś ok dla koordynatorow nie udajesz chorób i nie kombinujesz że zwolnieniami od razu po przyjeździe to oni też będą w porządku dla Ciebie. Ja byłam zadowolona.

Niestety pracownik

Jak widzę co parę dni przestraszone twarze nowych ludzi którzy chcą się zapaść pod ziemię gdy są ponizani jest mi przykro. Dobrze ze po paru dniach zjezdzaja, gorzej gdy nie maja za co i próbują dać radę. Posłuchajcie starego wygi. Odpuść i znajdź coś innego

Justyna12
@Niestety pracownik

trzymają cię tam na siłę? bo skoro ''niestety pracownik'' to po co tam siedzisz? jest tyle ofert pracy, na pewno znajdziesz coś lepszego dla siebie. A może jesteś starym pracownikiem i boisz się, że nowy pracownik będzie lepszy i cie nim zastąpią ? sprawdza się zasada że Polak Polakowi za granicą wrogiem!

@Justyna12

Nic ci do tego dlaczego pracuje tu jeszcze. Nie muszę się tlumaczyc. Mówię jak jest, może komuś pomogę ta opinia z tutejszymi realiami. Bardzo mi przykro, że jeszcze tyle ludzi się łapie na te obietnice zarobków. Koordynatorzy się nie muszą patrzec na to jak ci ludzie ciężko pracują i są wykanczani psychicznie tylko po to żeby zarobić 500 e dla siebie a 1000 e dla koordynatora który koniec końców okazuje się (usunięte przez administratora) i wrogiem zamiast być oparciem... to na tyle. Żegnam. Nie pozdrawiam wyżej wymienionych "koordynatorów" choć bardziej pasuje ŁOWCÓW HARACZY

Justyna12
@Niestety pracownik

haha pracuje i ciągle narzeka :) jak ci zle to takich prac są setki, po co siedzisz tam, narzekasz i robisz ludziom wodę z mózgu. a może wcale nie jest tam tak źle...?

Ich
@Niestety pracownik

To dlaczego jeszcze tam siedzisz i pracujesz stary wygo skoro tak zle. Sorry ale nie rozumiem tak glupich komentarzy. Uczestniszysz w komentarzach, a nawet nie zauwazyles ze ty stoisz po stronie tych, ktorzy ponizaja tych nowych jak to nazywasz ,zamiast im pomoc. To sa wlasnie komentarze takich ludzi jak ty, ktorzy umia tylko komentowac,krytykowac ,a nie pomoc . Kazdy ma przestraszona twarz (ty rowniez taka miales jako nowy pracownik) jesli nie pozales jeszcze prosceu pracy oraz ludzi ktorzy bedziesz wspolpracowac. Jest to normalna reakcja. Wszyscy potrafia tylko komentowac, krytykowac, bo tacy ludzie jak ty i inni ktorzy negatywnie komentuja psuja atmosfere na zakladzie. Po co ?jaki jest twoj cel? (telewizja ci nie dziala, nie masz z kim porozmawiac? ludzie ktorzy sa pozytywnie nastawieni i maja zainteresowania nie siedza przed komputerem i uprzykrzaja sie innym w internecie tak jak ty, zajmuja sie swoim zyciem ). Jesli takie osoby pracuja jak ty na zakladzie, to jak ma byc dobrze-nigdy nie bedzie. Te bzdury jakie wypisujesz o zarobkach i koordynatorach -przeciez ty nie masz o tym zielonego pojecia, wiec po co komentujesz. Co masz na mysli oparcie w koordynatorze?, szukasz i oczekujesz od koordynatora psychoterapeuty? ma cie zawiezc do dentysty lub lekarza?koordynator to nie twoja taksowka, jezdzic z wami na komisariat policji i tlumaczyc wasze wybryki? Koordynator to jest posrednik pomiedzy zakladem, a pracownikiem.Koordynator to nie jest twoja osobista nianka. Chesz zarabiac Wielkie pieniadze bez znajomosci jezyka niemieckiego? Super -wysokie progi. zatrudniajac sie wiedziales jaki sa stawki na godzine. Kazda firma ma ta sama stawke godzinowa. Wiec czemu zalisz sie akurat na Concept a nie na Job Direkt, Schneuing, Emslandfrischgeflügel. Jesli nie potrafisz liczyc, to siedz w polsce.

Wyjadacz
@Ich

Też tam rypię już kilka lat w tym (usunięte przez administratora)i niestety wszystko się zgadza, większość Polaków ucieka po paru dniach i przez to pracuje tam coraz więcej(usunięte przez administratora), którzy nawet za 3 euro mogą pracować.

@Ich

Na zakładzie nie psują atmosfery moje komentarze a brygadzisci którzy mają spore problemy psychiczne. Wyzywaja, popychaja, ponizają. A wy im przyklaskujecie. Nie raz widzialem te akcje wiec... ehhhh. A co do stawki godzinowej ci biedni ludzie przed wyjazdem przez rozmowę telefoniczną mają wciskany kit ze zarabia 1200. Nikt im nie mówi tego ze z wypłaty zostanie im po odcięciu wszystkiego i kupienia kawałka chleba 500 e. To mój ostatni komentarz. Nie będę psuc więcej atmosfery... w waszym biurze.

Bylam w Wietze na studenckich warunkach.Koordynatorzy bardzo pomocni.Biuro Concept jest na zakladzie dlatego zawsze wszystko i szybko mozna bylo zalatwic.Pozdrawiam

Dawid

Pomocni, fachowa obsługa , wszystko mi Pani wyjaśniła z firma concept nie balem sie wyjechac a byl to moj pierwszy raz ;)

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

pixi

oooo konkurencja ostro działa :) komentarz za komentarzem :)

On

Ludzie to sa jakie jaja!!!! dostalem 898€ za 19 dni pracy plus 4 nadgodziny + 18godz na zeitkoncie(Student)...Co to (usunięte przez administratora) ma znaczyc??? 50€ kazdy placi za samochod???? Przeciez kordynator mowil ze jest 5 dych za samochod a nie od osoby...... Ludzie olejcie te agnecje. na prawde w zyciu nie spotkalem z takim ponizaniem i olewaniem ludzi przez firme. W sobote wracam z dziewczyna do PL. Oby sie wkoncu wami zainteresowal jakis urzad ktory kontroluje takich oszustow jak WY

Ehh wspolczuje
@On

Wyszło ci 174 h średnio za 5.5 e Do tego odchodzą dojazdy jedzenie itd To śmiech na sali. (usunięte przez administratora) A dla studentów mi alo byc tak rewelacyjnie. (usunięte przez administratora)

olusia0987

Jakieś 2 lata temu postanowiłam wyjechać z koleżanką do pracy przy drobiu. Pracowałyśmy w Haren. Był to mój pierwszy wyjazd za granicę i źle to wspominam. Wytrzymałyśmy chyba niecałe 5 tygodni ( a i tak za długo). Bardzo zimno , wracając do mieszkania byłam tak przemarznięta ,że nie mogłam się w ogóle dogrzać. Pieniądze marne , nie wiem czy 1000 euro chociaż miałam. Przerwy to przejście z hali na kantynę i zaraz spowrotem . Praca ciężka , krzyk , stres i popędzanie. Maszyny na bardzo szybkich obrotach . Nie jestem osobą , która myśli ,że nie będzie nic robiła , a zarobi. Wiem,że trzeba pracować, ale co się tam dzieje to masakra. Byłam później w wielu innych miejscach , ale to w Haren to najgorsze co mnie spotkało. Nigdy już nie trafiłam tak fatalnego miejsca. Do ludzi , którzy zastanawiają się czy tam jechać. Jest tyle innych miejsc, naprawdę nie warto . Atmosfera jaka tam panuje jest stresująca. Człowiek się stara , robi , ale wiecznie źle. Patrzą na ręce i chcą się koniecznie czegoś doczepić.

Beata 0893
@olusia0987

hm po 2 latach piszesz opinie o firmie? co Ci się tak przypomniało czy to ściema?

głucha

Pracowałem w tej firmie i większość rzeczy się sprawdza co tu piszą. Nie warto jechać. Inny pracodawcy płacą dietę 16 euro dziennie za warunki chłodnicze ale NIE Concept PLUS oni zgarniają kasę dla siebie a głupi polaczek pracuje i nic nie wie ;)

Marcel
@głucha

@glucha Mogłabyś napisać namiar na firmę, która płaci takie diety??

Ala

Może być

abc

Nie jeździe do tej firmy do pracy !!! Zwolniłem się bo nie było pracy - przyjęli do pracy bardzo dużo osób na ograniczoną ilość wakatów. W rezultacie w tygodniu pracujesz tylko dwa lub trzy dni a reszta wolne niepłatne. Z wypłaty wystarczy ci jedynie na zapłacenie za mieszkanie i zostanie ci 300 euro wypłaty. Stali donosiciele mają prace 6 dni w tygodniu cala reszta jest olewana. Głównym źródłem dochodu dla tej firmy jest wynajem mieszkań dla pracowników. W moim mieszkaniu gdzie byłem było 6 osób i brali 250 od każdej osoby czyli dawało to łącznie 1500 euro a za wynajem mieszkania płacili właścicielowi 450 CZYSTY ZYSK dlatego przyjmują ludzi od ręki każdego kto się zgłosi.

def
@abc

@abc od kogo masz informacje że właściciel dostaje tylko 450€?? Za taką cene to w Niemczech możesz tylko kawalerkę z 50 metrami kwadratowymi wynajac, wiec raczej wątpie by 6 osòb w takim mieszkaniu mieszkało.

odp
@def

W małej miejscowości np Bergen dostaniesz za taką cenę mieszkanie :)

Evela

Jest ok

Wojtas

Ludzie, nie macie co po nocach robić i piszecie te bzdety. Prawda jest taka, że tylko patola takie rzeczy wymyśla. Nikt normalnie pracujący nie tkwi w robocie, do ktorej sie nie nadaje a nawet jesli musi to nie bawi sie w pisanie na takich forach, żenada.Nie pasuje, nie jedźcie tam i juz, nikt was nie zmusza. W Polsce macie zasiłki, siedzcie po domach i nie pokazujcie sie ;p Ja napisałem bo szkoda mi ludzi, którzy czytają te wasze nędzne teksty.

Oliwa sprawiedliwa

Marcin piszący opinię 7.09 o godzinie 19.13 to chyba koordynator. Prawda o waszej firmie wychodzi na jaw trzęsiecie już portkami?

studentka12

Praca w porządku, zadbane domki, polecam

hahah
@studentka12

który to pisze ? kamila? maja ? Patryk ? przyznać się bez bicia !

hahaha

kto pisze te ściemy o odłożeniu kasy tutaj? To chyba tylko koordynatorzy. Nadal tutaj pracuję ale szukam innej pracy i rozglądam się za ogłoszeniami i proszę Concept plus szuka pracowników w ogłoszeniu czytamy wysokie zarobki premia opieka koordynatorów ... premii nigdy nie widziałem i nikt tutaj jej nie widział opieka koordynatorów jest taka że wręczają ci grafik i masz byc w robocie bo jak nie to wypad nie polecam starta czasu i pieniedzy.

Ludzie co wy piszecie pracowalem przez ta firme.Malo przerwy ale w Polsce tez tyle macie, tez zasuwacie.Nie znacie niemieckiego to czego oczekujecie? Ja sie nastawilem na harowe ale domyslalem sie co mnie czeka.Wylewacie tylko swoje zale jak dzieciaki. Nie pasuje wam to nie jedźcie, wasza sprawa.Przestancie juz tak jezdzic po wszystkich i tak nic z tego nie macie!!!!!!!!

zdenerwowana

Byłam w chłopakiem w Wietze. Pracowałam JEDEN DZIEŃ i złożyłam wypowiedzenie odrazu. Praca bardzo ciężka i mało płatna. Nadgodziny są niewypłacane tylko dawane na osobne konto i później masz z tego dni wolne od pracy - żenada! Przerwa to bieg z hali na kantynę masz na to 15 min musisz przejsc kawał hali iść zapalić coś wypić i odrazu wołają do pracy dosłownie ani razu nie udało mi się dokończyć papierosa ani wypić kawy. Czarni i ciapaki nic nie robią tylko polacy wykonują najgorsze prace. Jak przyjechałam w niedziele na domek nikt nie wiedział ze mam przyjechać nikt nie odbierał telefonu po dłuższej chwili oczekiwania dopiero ktos nam otworzył drzwi. Na domku (usunięte przez administratora) bałagan butelki walające się wszedzie, policja uciszjąca lokatorów no i pijaństwo gościu z którym miaszakłam był tak nawalony że ledwo się na nogach trzymał. Straciłam czas i pieniądze w ogłoszeniu wsztstko ładnie a na miejscu maskara !! nie polecam !!!

MŁODA

realia pracy w są takie że pracujesz od poniedziałku do niedzieli po 10 godzin dziennie i dostajesz 300 euro na koniec miesiąca zaliczki i 15go resztę czyli koło 650 euro. Praca jest bardzo ciężka i dla wytrwałych. Koordynatorzy nic nie robią jesteś niepotrzebnym złem i masz tylko PRACOWAĆ i być obecnym w pracy cała reszta się nie liczy. Na domkach patologia PIJAŃSTWO I ĆPANIE LATAJĄ Z NOŻAMI.

Wyjazdowicz

Praca Polacy robią najcięższe prace Murzyni i ciapaki traktowani są na lajcie Cholernie zimno praca 11 h z przerwami które ciężko nazwać przerwa raczej spacerem w tą i we w tą Nie odpowiada? Wypi er . Na twoje miejsce jest "1000 innych" hehehehehehe Wynagrodzenia 700 e na czysto jeśli skromnie zyjesz a i tak z tego trzeba zostawiać na jedzenie i dojazdy o które często trzeba się prosić a płaci się za nie 100 e miesięcznie Ludzie Starsi pracownicy to tylko ci którzy cipia do emerytury, wszyscy twierdzą że trzeba uciekać. Ci którzy chwala ta prace to jedna podla banda o których nie warto nadmieniac tu ani słowa bo szkoda czasu Normalni fajni ludzie są ale niestety odrabiaja te pieniazki które wsadzili i uciekaja po 1 msc o ile wytrzymuja ten okres. Jeśli piszesz sie na ten wyjazd to na moim przykładzie wiedz - wszystkie opinie która są tu zgadzaja się z tamtą rzeczywistoscia. Czytales je? Na miejscu będziesz plul sobie w twarz ze nie uwierzyles. Pozytywne opinie są przeklamane i piszą je albo koordynatorzy a jeśli są podpisane nazwiskiem bądź imieniem pracownicy lizusy. Bo moze nie wiecie ale im bardziej sprzedajesz kolegów tym większa masz wyplate. Hehehehehehe Ja nie wiem skąd ta firma się jeszcze utrzymuję ale to jest jedna wielka patola :) Koordynatorzy Na zakwaterowanie czekałam 4 h a w końcu i tak wpuscili nas do złego mieszkania ???????? nie dało się dodzwonić. Co na zakwaterowaniach się dzieje to już czasem przerasta ludzkie wyobrażenia. Hehe Wyjazd ten uznaje za nauczkę i jak się to mówi "kop od zycia" ale warto przestrzec. Może któremuś z was pomoze. Nie chcesz zmarnować pięknej pogody i msc życia bo więcej się nie wytrzyma oraz kasy na psychologa to NIE JEDZ TAM.

Miki
@Wyjazdowicz

za 11 godzin dziennie 700 e zostaje? ak to mozliwe?

Pioyteree2
@Wyjazdowicz

Dokładnie byłem tam rok temu przyjechałem z 2 znajomymi pracowaliśmy pierwszy dzień 12 h na drugi dzien po 6 godzinach na przerwie każdy powiedział że prdl i zjezdzamy ogólnie zajazd był ostry wrzucanie kurakow do kotła ładowanie filetow do skrzynek Łopata do śniegu hehe i latanie z nimi na taśmę, ogólnie patologia, to Była nie moja pierwsza praca za granicą ale wspominam ja najgorzej. Straciłem tylko kasę i czas. Nie polecam!!dojazd do pracy z 20 km, my trafiliśmy na sezon grillowy ponoć najgorszy zapierd...ale i tak lipa, przerwy to kpina zanim zdejmiesz te ubrania itp to już masz wracać. Masz jechać? Szukaj lepiej innej bo będziesz żałował.

Pola

jak dla studentów to opcja okej

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.