Concept Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Concept Sp. z o.o.

cvb

Pracowałem we Wietze. Na początek masz 300 euro zaliczki oraz wynagrodzenie max 650 euro i to wszystko.

QWERTY

Pracuje ktoś może przy komisjonowaniu w miejscowości Burgwedel? Jak praca? Jakie zarobki i warunki mieszkaniowe?

Mimi

Witam czy pracował ktoś na komisjonowaniu w Burgwedel? Jakie opinie?

Cino

Witam . Concept hm aż wstyd jest mi pisać że się daliśmy na to wszystko nabrać. Ludzie po 2 tygodniach spędzonych w tej firmie bym wolała być bezdomna . Koordynatorzy mają pracowników głęboko co śmieszne wszystko robia chyba z "łaski swojej" co śmieszne umowa podpisywane wstępna była na innych warunkach niż ta co w Haren w firmie . Za wszystko Cię okradają nawet o głupi rower . Kasa w takich warunkach jak tu marna . Domki tragedia . Nic nie wspomnę , że nie byliśmy ubezpieczeni .. Najgorsza firma do jakiej mogliśmy trafić A to był nasz 5 wyjazd .. strzeżcie się żebyście się nie wpakowali w takie (usunięte przez administratora) jak my . Człowiek przyjeżdża z myślą zarobienia kasy A wraca z debetem . Pozdr.

@Cino

Dzień dobry Pani Patrycjo! Przykro nam, że są Państwo niezadowoleni z zatrudnienia przez naszą agencję. Jednakże chcielibyśmy sprostować kilka kwestii. Po pierwsze obowiązkiem każdego pracownika jest chodzenie do pracy. Nieusprawiedliwione nieobecności stanowią łamanie obowiązujących reguł w każdej firmie. Jeżeli pracownik zachowuje się fair wobec pracodawcy oraz koordynatorów, wówczas koordynatorzy także traktują pracownika poważnie i zawsze starają się pomóc. Zgłaszając niemożność pójścia do pracy z powodu gorączki należy pozostać na zakwaterowaniu i się kurować. Wycieczki rowerowe, spacery i prace ogrodowe są niewskazane. Chorobowe podczas 4 pierwszych tygodni zatrudnienia jest wypłacane przez kasę chorych, nie przez pracodawcę. Co do ubezpieczenia – wszyscy nasi Pracownicy są ubezpieczeni, jeżeli nie mieli do tej pory ubezpieczenia na terenie Niemiec, to pomagamy im i zgłaszamy ich do jednej z kas chorych. Jeżeli Pracownik był już ubezpieczony i przedstawia nam kartę ubezpieczenia zdrowotnego danej kasy chorych, to jest już jego obowiązkiem sprawdzić, czy ta karta w dalszym ciągu jest aktywna. (Często się zdarza, że Pracownicy pracowali dwa lata temu na terenie Niemiec i mają jeszcze kartę z tamtego okresu, ale potem mieli dłuższą przerwę i przebywali w Polsce. Wówczas karta nie jest już aktywna). Warunki zatrudnienia na miejscu absolutnie nie odbiegają od tych określonych w umowie! Umowa wstępna zawiera informacje o możliwych potrąceniach, więc od samego początku wiedzieli Państwo, co potrącimy z wypłaty. Korzystanie z roweru firmowego jest bezpłatne, ale jeżeli się go zepsuje – (rozmontowanie kierownicy nie mogło się zdarzyć przez przypadek), wówczas ponosi się koszty naprawy tak jak w przypadku wyposażenia w zakwaterowaniu. Jeżeli mają Państwo jeszcze zastrzeżenia do naszych warunków zatrudnienia bardzo proszę o zgłoszenie ich na maila: kontakt@cp-personal.com, wówczas zostaną rozpatrzone przez naszą centralę.

Przemyslaw
@Concept Sp. z o.o.

Mam pytanie czy po odciagnieciu kosztow zakwaterowania, samochodu, Wyzywienia zostanie mi 1100e na reke?

Pracownik Produkcji

przez telefon i maila bo biuro bylo daleko od domu

motywacja do pracy, dyspozycyjnosc, znajomosc jezykow

xxxx

Ktoś wyjeżdża na produkcje do Haren ?

Iza 2804
@xxxx

Witam, ja się wybieram z chłopakiem w ten weekend

XxX

ja wyjeżdżam

Wika
@XxX

Kiedy pani jedzie ? Ja tez się wybieram z grupa znajomych

pliska45@wp.pl
@xxxx

Ja byłam,bardzo polecam :)

Tomas
@xxxx

Ja mam zamiar wyjechać do Haren,ale zastanawiam się czy to się będzie opłacać.Interesuje mnie stawka nie mniejsza niż 5000 tys.złotych miesięcznie,po wszystkich odliczeniach.Jestem elastyczny,mogę jechać swoim samochodem.

Pracownik haren
@Tomas

Tutaj tyle nie zarobisz. Nie polecam. Ludzie stąd szybko uciekają. Po otrzumaniu ostatniej wypłaty razem ze znajomymi również nie zostajemy tu dłużej. Szkoda czasu. Nie szanują tu pracownika. 2 h przed rozpoczęciem pracy piszą smsa że dziś wolne. Tragedia po prostu !

Pracowałem to wiem
@Tomas

Jeśli nie jesteś studentem to po odjęciu kosztów zakwaterowania dostaniesz 900 e na rękę minut Twoje koszty żywnościowe itp . Praca jak praca ,ale agencja fatalna

Pracownicy

Praca sama w sobie nie jest zła. czasami owszem narzucają zbyt duże tempo ale da się przyzwyczaić, a jak nie można zawsze zmienić stanowisko. Największy problem robią tak naprawdę koordynatorzy, a dokładniej jedna koordynatorka (nie pozdrawiamy tu P. Agnieszki), która ze wszystkiego robi problem, tak jakby ktoś ja zmuszał aby tu pracowała. Nawet nie stara się pomóc ludziom, ma totalnie (usunięte przez administratora) Wszystko trzeba sobie samemu załatwić. Gdy idziemy do biura zawsze mamy nadzieję że będzie tam P. Ania bo ona przynajmniej potrafi pomóc i wytłumaczyć. Zbyt dużo na pewno się tu nie zarobi, ale wiadomo jak jedzie sie bez języka i doświadczenia nie można spodziewać sie nie wiadomo czego.

Tm

Niedługo wyjeżdżam z kolegą do Wietze. Proszę o info jakie są zmiany oraz jak z zarobkami. Ps. Liczę się z tym, ze od razu nie wiadomo ile nie zarobimy. Czy za zakwaterowanie odciągają z pensji netto czy brutto? Warunki mieszkaniowe? Dziękuję za każdy komentarz na temat. Pracować trzeba wszędzie.

Polecam tą firmę warunki mieszkaniowe sa dobre,trochę za dużo pobierają za mieszkanie.Zawsze można coś wynająć samemu w Haren jest dużo mieszkań do wynajęcia od 200 do 800Euro

Dziękujemy za pozytywną opinię. Jeżeli chodzi o opłaty za mieszkanie, proszę wziąć pod uwagę, że oferujemy umeblowane i w pełni wyposażone zakwaterowanie i nie pobieramy kaucji. Chcąc wynająć samemu mieszkanie trzeba najcześciej je jeszcze umeblować oraz wpłacić kaucję w wysokości dwóch czynszów, więc są to znaczne dodatkowe koszty. Dodatkowo nie jest się tak elastycznym - okresy wypowiedzenia umowy najmu itp. Ale jak Pan słusznie zauważył, nie zmuszamy do korzystania z naszego zakwaterowania.

Kielcesiepala

Powiem wam że sama praca na drobiu w haren nie jest najgorsza, chyba że się nie chce to jest inaczej. Nie korzystną atmosferę wprowadzają ludzie, którzy na każdym kroku gonią, czyli brygadzisci, na danym dziale. Nie szanują ludzi (nie wszyscy). Koordynatorzy na domkach mają swoich uszoli, nie spoufalajcie się z ludźmi a jak już to wiedz co mówisz. Do samych koordynatorów, traktują cię jak piąte koło u wozu. Żeby coś załatwić to się wykreca, bo to tu a to tam itd. Ale raz nie pójdź do pracy to wpadną zanim otworzysz oczy z alkomatem. Czyli ty pracujesz, oni biorą za ciebie daną kwotę maja tych ludzi setki. Reasumując (usunięte przez administratora) na domek koordynatorow a na czysto weźmiesz kafla haha. Tak to wygląda są lepsze firmy bez pośrednika bo to (usunięte przez administratora) są co hajc scinaja. Twój wybór. Pozdrawiam.

nick

Tragedia !!! Mistrzowie kłamstwa !!!

@nick

Dzień dobry! Zaniepokoił nas ten wpis, ponieważ nasze zasady są jasno przedstawiane od samego początku, spisane w umowie przedwstępnej. Dodatkowo rekruterzy mają obowiązek informować o wszystkich szczegółach i zasadach u nas obowiązujących. Jeżeli jednak coś zostało niewyjaśnione, bardzo prosimy o opisanie sprawy wysyłając wiadomość na adres: kontakt@cp-personal.com

Matek

Dzien Dobry mam rozmowe o prace w poniedzialek mam pytanie ile mniej wiecej na miesiac zarobie ? jade z kobieta i interesuje mnie to czy bedziemy pracowac na tej samej zmianie czy nas rozbiją niemamy auta

justa
@Matek

ja bylam z grupa koleżanek na wakacje. Jechałyśmy w 6 osob i byłyśmy na jednym domku ja bylam na Haren a oni maja dwa zakłady i tam niby jest podobnie

Świeżak

Co za marudy tu pisza to brak slow. Podejrzewam ze jedziecie bez jezyka ani doswiadczenia a wymagacie niewiadomo czego. Praca przez agencje to logiczne ze musza tez zarobic. Chcesz wiecej to zaloz firme i rob to samo. Nie ma auta i pretensje ze firma pobiera kase za wypozyczenie. No brak slow. Jestem swiezy, przepracowalem zaledwie dzien ale jestem milo zaskoczony. Praca wcale nie jest ciezka. Pracuja mlodzi jak i starsi, dziewczyny spokojnie daja sobie rade to i facet powinien chyba ze ktos ma dwie lewe rece i cwierc mozgu. Na zakladzie jest duzo polakow. Brygadzisci rowniez polacy, pomoga wytlumacza. Praca bezstresowa, robisz swoje i tyle. Sa przerwy, mozna wyjsc na kawe badz zapalic papierosa. Nawet do toalety w trakcie pracy, nie ma problemu. Koordynatorka jak najbardziej na plus, sama dzwoni, interesuje sie pracownikami. Kwatera rowniez spoko, jest wszystko co potrzebne. Poczatkowo obawialem sie wyjazdu czytajac opinie ale poki co nie zaluje. Nie wiem ludzie gdzie trafiliscie skoro tak narzekacie ale chyba pomylilscie planety. Tyle moge powiedziec na dzien dzisiejszy. Wroce za tydzien i cos dopisze.

Onnn
@Świeżak

Co nowego? :) Dzięki za obszerny opis.

spoko firma

dla mnie spoko, duzo godzin to i duza kasa wpada, sa zaliczki, ogolnie kontakt z koordynatorem jest, domki zalezy gdzie, niektore sa super, inne srednie ale nie ma dramatu najwiecej narzekaja cwaniaki co chca zarobic ale do pracy nie przychodza, ciagle l4. takich firma szybko sie ppozbywa ale jak sie pracuje normalnie, nie robi jaj to jest spoko

Czy można wyrazić opinię o samej pracy w firmie Geflügelschlachthof Wietze nie będąc teraźniejszym,byłym a tym bardziej przyszłym pracownikiem Waszej firmy na tym szanownym forum ?

Laila

Zaczyna się sezon na grilla. Przemiał ludzi. Koordynatorzy mają wszystko gdzieś. Wypłata na miesiąc MAX 900 e. Nie polecam bo praca bardzo ciężka a w sezonie już całkiem porażka.

@Laila

Dzień dobry! Rzeczywiście powoli zbliża się sezon grillowy i wzrasta zapotrzebowanie na pracowników. Pracy jest coraz więcej, ponieważ ruszają dodatkowe linie produkcyjne, co jest zdecydowanie na plus dla pracowników rozpoczynających pracę w tym okresie. ???? Koordynatorzy starają się sprawnie zorganizować pracę i zapewnić wsparcie. W sezonie mamy ok. 600 pracowników, ale cały czas zwiększamy liczbę koordynatorów, by zapewnić pracownikom jak najlepszą opiekę. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i chcemy wprowadzać zmiany na lepsze. Jeżeli mają Państwo uzasadnione zastrzeżenia do pracy koordynatorów, to prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@cp-personal.com Wypłata jest zależna od liczby przepracowanych godzin, także tych nocnych, klasy podatkowej i kilku innych czynników, dlatego nie można określić dokładnej granicy zarobków, poza tym proszę nie zapominać, że opłata za mieszkanie i ewentualny dojazd do pracy służbowym samochodem (w sumie 300€) to także elementy składowe wypłaty, więc wypłata jest koniec końców wyższa. Po przepracowaniu pierwszych miesięcy i uzbieraniu wymaganych 80 godzin na tzw. Zeitkoncie wypłata dodatkowo wzrasta, bo wówczas wypracowane kolejne nadgodziny są bezpośrednio wypłacane. Więc opłaca się dłużej popracować.

Krima
@Concept Sp. z o.o.

A dlaczego ludzi zwalniacie, bo wypowiadają własne zdanie gdy coś jest nie tak, to odrazu wypad, to poco tam jechac

@Krima

Dzień dobry! Nie zwalniamy pracowników za wyrażanie własnego zdania. Najczęstszym powodem zwolnienia jest łamanie reguł, które są jasno określone od samego początku. Łamanie regulaminu obowiązującego w zakwaterowaniu - zakłócanie spokoju, celowe niszczenie sprzętów itp. oraz nieusprawiedliwione nieobecności w pracy bez wczęśniejszego poinformowania o nich dysponentów, mimo upomnień. Nie zwalniamy osób bez powodu, czasem jednakże osoby nie przyznają się na forum, że jednak złamały którąś z zasad. Zachęcamy do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości do naszej centrali poprzez kontakt@cp-personal.com w celu rozpatrzenia sprawy.

Bolo

Przestrzegam przed conceptem zero szacunku dla człowieka w pracy i po pracy płaca grosze nakazy zakazy i samosądy to ich domena żeruja na ludzkiej krzywdzie i niewiedzy ostrzegam młodych ludzi !!!stanowczo odradzam!!!!

peter

Ludzie przestrzegam!! przed ta (usunięte przez administratora)firma. Udalo mi sie po ponad roku odzyskac sadownie pieniadze. Ciekawe co ten (usunięte przez administratora) teraz na to. Ludzie przestrzegam na prawde

@peter

Dzień dobry! Od początku istnienia firmy nie mieliśmy żadnego procesu sądowego z polskim pracownikiem zatrudnionym na produkcji, więc proszę nie rozpowszechniać kłamstwa!! Wypłaty są rozliczane zgodnie z zasadami prawa, w razie wątpliwości zawsze służymy pomocą i wyjaśniamy kwestie indywidualnie pod adesem kontakt@cp-personal.com

Papa

Nie polecam stanowczo odradzam!!(usunięte przez administratora)ludzi zero szacunku dla człowieka w pracy ignoruja ludzi przez miesiac przewija sie około 50 polakōw nie liczac innych narodowosci nakazy zakazy i samosady to ich domena ostrzegam młodych przed nimi!!!odradzam stanowczo!!!

Fhg

Uważajcie na ta firme ostrzegam was ludzie i przestrzegam!!!!

Pail

(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam jak najdalej od nich!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Concept Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 28 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Concept Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Sp. z o.o.