3 Dodaj opinię
3 40 76 5 1

Opinie o Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

R1 turbo

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą hehehehehehe Parodia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TakNie1
jaro
@R1 turbo

dlaczego tak uwazasz pracowales wtej firmie?/

@R1 turbo

turbo ! co sie stalo...? powiedz , zadzwon ? jestesmy do dyspozycji Multijob Szanowni Panstwo na tym forum jezeli macie jakies pytania lub watpliwosci to dzwoncie lub piszcie do nas ...? Pozdr...

Miro37
@multijob

Proszę o info w sprawie pracy, koszt zamieszania i jak wygląda sytuacja z dojazdem do pracy

Jan
@Miro37

Jesteś zainteresowany pracą. Na jakie stanowisko będziesz kandydował? Na stronie https://multijob.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/ masz dużo zróżnicowanych ofert pracy. W każdym ogłoszeniu jest podana stawka wynagrodzenia oraz adnotacja, że zakwaterowanie jest gratis. Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej, napisz jakie warunki zatrudnienia zaproponował Ci pośrednik i czy Ci odpowiadały.

Multijob
@Jan

Dzien dobry faktycznie mamy zróznicowane oferty, jednak zakwaterowanie nie jest bezpłatne z zasady. Zakwaterowanie BYWA bezpłatne, ale to najczęściej w przypadku ofert dla izolatorów przemysłowych, badź w sektorze budowlanym.

Tak2Nie

Tak5Nie
Ewa88

JAk wyglądała Twoja współpraca z Multijob?

TakNie1

bogi

prosze o więcej opinii na bogisrogi75@onet.pl, będe wdzieczny

anonymous

Co nie tak ?

Marek

prosze o wiecej szczegółów pod adresem marekplayerr@gmail.com. pozdrawiam

Pawel

Witam. Mozesz powiedziec cos wiecej? Bede wdzieczna pozdrawiam (usunięte przez administratora)

hej
Nazwa działu: Produkcja

hej mam jechac z tej firmy do prac w magazynie. czy ktos wie do jakiej agencji w Holandii ta firma wysyła ludzi? czy sś pewne godziny? i czy płacą?

Jan
@hej

Widzę, że nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytania, dlatego zastanawia mnie, czy wyjechałeś za pośrednictwem firmy Agencja MULTIJOB do pracy w Holandii? Jeżeli tak to zachęcam Cię, abyś podzielił się z nami swoimi wrażeniami z pierwszych dni pracy. Wszystko na miejscu zgadzało się z tym, co ustalała z Tobą agencja?

agnpasz97
Nazwa działu: Produkcja

Szukam ofert pracy dla par z zakwaterowaniem

Tak3Nie

Stefan

Podpowiecie jak agencja interesuje się pracownikami za granicą? Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają?

Radek Zacki

Bardzo dobra agencja polecam

multijob

Nie rozumiem Pana, Panie Jakubie...skoro pana zdaniem było tak beznadziejnie, dlaczego pracował Pan tak długo przez naszą agencję??? Zarówno pracodawca holenderski, jak i my, nie możemy tego zrozumieć. Życzymy zawodowych sukcesów, chociaż roszczeniowa postawa i pretensje nie pomagają w tym

Kamil Olszewski

Lubię atmosferę w MULTIJOB za: Jak najbardziej pomocne. Polecam

@Kamil Olszewski

Dziękuję Panie Kamilu :-), nikt nie pisze pozytywnych komentarzy, dlatego tym bardziej DZIĘKUJEMY

Tomasz

Tak dobrze współpracuje się z agencją i dlatego nikomu nie chce się pisać?

TakNie

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w MULTIJOB, którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Cezary

Słyszałem o agencji, że jest dobrym pracodawcą. Dziwi mnie negatywna ocena

Tak3Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w MULTIJOB? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szym

Współpracę z MultiJOB wspominam bardzo dobrze. Pan Jarek konkretny Facet na konkretnym miejscu, załatwi wszytko szybko, sprawnie z każdym szczegółem który chcemy wiedzieć. Wszystko przejrzyste żadna jazda w ciemno. Zawsze chętny do pomocy i nigdy nie ponaglający sprawy. Ostateczna decyzja zawsze należy do Klienta. :)

Marek

Chciałbym wyjechać i w związku z tym mam pytanie jak się z agencją współpracuje? Który kraj jest bardziej opłacalny?

Edyta

@Multikulti czyli nie jesteś pracownikiem tej firmy, a ta opinia opiera się na ocenie samego procesu rekrutacyjnego? Możesz napisać z ilu etapów się składał, o co pytano? Ułatwi to przygotowanie się do niego innym osobom.

obserwator

żadnej sensownej opinii ?!? zachęcającej czy zniechęcającej ?

jacek

Ja to bym się chętnie załapał, zwłaszcza, że dbają o pozytywne stosunki między pracownikami, co nie? Dzięki

emil

AUDI-montaż Niemcy pracował tam ktoś wie jakta praca wyglada i zakwaterowanie

Justa

Witam szukam dobrze płatnej pracy w Niemczech pomożecie ?? Chciałam się również zapytać co sadzicie o agencji MultiJob Niemcy?

Siwy

witam mam pytanie czy ktos pracuje z agencji jako monter konstrukcj stalowych w Lipsku Rostock itd???chodzi mi czy wogole placa i czxy ta praca wogole jest jak sie zajedzie na miejsce i jak to ogolnie wszystko wyglada?????

Tak7Nie

xxxx

Uwazajcie obiecują prace a na miejscu okazuje sie że nie ma tej pracy.Siedzisz na domku i czekasz może cos znajda. Nie biorą z żadnej odpowiedzialnosci za nic. kontrakt na 0 godzin.OSZUSCI

Krytyk

Widzę na ich stronie internetowej mujtijob informaje na temat egzaminów VCA, program kursu, dosfinansowania, paragrafy podstawa prawna itd. Na pierwszy rzut oka robi to dobre wrażenie, że to niby są tacy dpbrze zorganizowani, przestrzegający przepisów ludzie. To pośrednictwo niby szuka ludzi do pracy w Holandii - więc się powinni dobrze znać i orientować w temacie. Otóż egzamin VCA w Polsce to koszt ok 1600 zł - i można go zdawać po Polsku. Z tego co pamiętam egzamin w Holandii był połowe tańszy. Nie wiem, nie jestem pewnien czy można zdawać egzamin VCA po polsku w Holandii - bardzo wątpię by można było brać jakieś dofinansowanie z polskiego urzędu pracy na egzamin w Holandii. Krótko mówiąc podawane na ich stronie informację to jakieś bzdury. 2) do egzaminu wypadałoby się przygotowywać ok tygodnia. W Holandii po zatrudnieniu już przez MultiJob - chyba nie będzie już na to czasu.

grzegorz

czy firma zapewnia dojazd do miejsca zakwaterowania i codziennie transport do pracy? Czy jest zapewnione zakwaterowanie bezplatne? chodzi o monterów do KOLN.

r1turbo

o pan jarek pod pod ksywom 3e41 wie gdzie można zarobić bo prowadzi agencje MULTIZAPIERDO...

@r1turbo

turbo co sie stalo ponawiam pytanie...? cos poszlo nie tak ? pewnie z winy agencji jak zawsze? wyzuć to z siebie i zalatw sprawe ... PS nie używam ksywek

kogel

Wie ktoś może czy teraz sa wyjazdy do pracy jako murarz??

nowy

ktos ma wyjazd jako monter płyt do den haag??

Den Haag a nie w Amsterdamie sorki

kołek

Chyba Amsterdam jak się nie mylę

kołek

Ktoś leci jako dekarz czekam na info...

Michał

Tak ja juz aplikowałem i miałem rozmowe przeprowadzona z holenderskim pracodawca. A Ty moze tam pracowałes?? Wiesz coś wieej na ten temat??

Zostaw opinię o Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. - Opole

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie