MULTIJOB

Opole

Opinie o MULTIJOB

Edyta

@Multikulti czyli nie jesteś pracownikiem tej firmy, a ta opinia opiera się na ocenie samego procesu rekrutacyjnego? Możesz napisać z ilu etapów się składał, o co pytano? Ułatwi to przygotowanie się do niego innym osobom.

Multikulti

Ta firma nie budzi zaufania rekrutacja taka chaotyczna byle zlapac frajera nic konkretnego od nich nie uzyszkasz a tym bardziej stalej pracy chca ludzi z lapanki ktorzy nigdzie nie pracuja i chwyca sie czegokolwiek a multisrulti nie patrzy na ile ta praca byle tydzien dwa wziasc kase za frajera ktory bedzie dla nich trzepal kase stanowczo odradzam obsluga i podejscie personelu totalne dno

obserwator

żadnej sensownej opinii ?!? zachęcającej czy zniechęcającej ?

jacek

Ja to bym się chętnie załapał, zwłaszcza, że dbają o pozytywne stosunki między pracownikami, co nie? Dzięki

emil

AUDI-montaż Niemcy pracował tam ktoś wie jakta praca wyglada i zakwaterowanie

Justa

Witam szukam dobrze płatnej pracy w Niemczech pomożecie ?? Chciałam się również zapytać co sadzicie o agencji MultiJob Niemcy?

Siwy

witam mam pytanie czy ktos pracuje z agencji jako monter konstrukcj stalowych w Lipsku Rostock itd???chodzi mi czy wogole placa i czxy ta praca wogole jest jak sie zajedzie na miejsce i jak to ogolnie wszystko wyglada?????

xxxx

Uwazajcie obiecują prace a na miejscu okazuje sie że nie ma tej pracy.Siedzisz na domku i czekasz może cos znajda. Nie biorą z żadnej odpowiedzialnosci za nic. kontrakt na 0 godzin.OSZUSCI

Krytyk

Widzę na ich stronie internetowej mujtijob informaje na temat egzaminów VCA, program kursu, dosfinansowania, paragrafy podstawa prawna itd. Na pierwszy rzut oka robi to dobre wrażenie, że to niby są tacy dpbrze zorganizowani, przestrzegający przepisów ludzie. To pośrednictwo niby szuka ludzi do pracy w Holandii - więc się powinni dobrze znać i orientować w temacie. Otóż egzamin VCA w Polsce to koszt ok 1600 zł - i można go zdawać po Polsku. Z tego co pamiętam egzamin w Holandii był połowe tańszy. Nie wiem, nie jestem pewnien czy można zdawać egzamin VCA po polsku w Holandii - bardzo wątpię by można było brać jakieś dofinansowanie z polskiego urzędu pracy na egzamin w Holandii. Krótko mówiąc podawane na ich stronie informację to jakieś bzdury. 2) do egzaminu wypadałoby się przygotowywać ok tygodnia. W Holandii po zatrudnieniu już przez MultiJob - chyba nie będzie już na to czasu.

Maniek

Chyba ze dwa lata temu szukałem pracy także z pomocą Multijob - bezskutecznie. Niedawno ku mojemu zdziwieniu, wreszcie się odezwali (kurcze co za zaszczyt mnie spotkał). Tyle, że ja dzisiaj nie potrzebuję niczego od nich... Zorganizują pracę dla 20 frajerów na każdym zarobią z 500 eu = to daje razem jakieś 10.000 eu / mieś. Za co ? - Powiem tak. Stać Cię na wyjazd samodzielny, potrafisz się sam porozumieć, sam sobie zorganizować podstawowe rzeczy - to zlej to pośrednictwo, bo ich zysk to wasza krwawica. Rozumiałbym układ z pośrednikiem "coś za coś" - ale wg. mnie to są niepoważni ludzie, łowiący i żerujący na frajerach i potrzebujących.

grzegorz

czy firma zapewnia dojazd do miejsca zakwaterowania i codziennie transport do pracy? Czy jest zapewnione zakwaterowanie bezplatne? chodzi o monterów do KOLN.

r1turbo

o pan jarek pod pod ksywom 3e41 wie gdzie można zarobić bo prowadzi agencje MULTIZAPIERDO...

@r1turbo 02.02.2016 10:06

turbo co sie stalo ponawiam pytanie...? cos poszlo nie tak ? pewnie z winy agencji jak zawsze? wyzuć to z siebie i zalatw sprawe ... PS nie używam ksywek

kogel

Wie ktoś może czy teraz sa wyjazdy do pracy jako murarz??

R1 turbo

jaro
@R1 turbo 27.01.2016 16:35
Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą hehehehehehe Parodia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

dlaczego tak uwazasz pracowales wtej firmie?/

@R1 turbo 27.01.2016 16:35

turbo ! co sie stalo...? powiedz , zadzwon ? jestesmy do dyspozycji Multijob Szanowni Panstwo na tym forum jezeli macie jakies pytania lub watpliwosci to dzwoncie lub piszcie do nas ...? Pozdr...

nowy

ktos ma wyjazd jako monter płyt do den haag??

Den Haag a nie w Amsterdamie sorki

kołek

Chyba Amsterdam jak się nie mylę

kołek

Ktoś leci jako dekarz czekam na info...

Michał

Tak ja juz aplikowałem i miałem rozmowe przeprowadzona z holenderskim pracodawca. A Ty moze tam pracowałes?? Wiesz coś wieej na ten temat??

michal

pracowal ktos w Den Haag jako monter płyt bezposrednio u holendra??

mat

Ja mam jechac do den haag wiesz cos wiecej o pracy w tej miejscowosci ?/

multijob

Igor zadzwon do Multijob to wszystkiego sie dowiesz....

mat

Koledzy mam okazje wyjechac do pracy jako monter k/g i chciałabym sie dowiedziec czy warto?? Ktoś tam był pracował??

Witam serdecznie czy ktoś może korzystał z agencji pracy info.multijob.pl ?chciałby sie dowiedzieć czegoś o tej firmie czy oferty przez nich sa takie jak obiecują czy warto skorzystać i czy ktoś juz wyjeżdżał do Niemiec i jak to wyglada od strony kuchni

multijob

Malek - proponuje zadzwonic do nas i zapytac ?

xxx

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

becia

mama pytanie czy ktoś ma jakąś wiedzę na temat pracy szwaczek do Holandii? jakie są tam warunki?płaca oraz czy zakwaterowanie jest odpłatne? jeżeli tak to ile? czy to wo-gule jest coś warte?

on

witam wszystkich czy może ktos z was pracował przez tą firme Tz MULTIJOB przy drobiu chodzi mi o warunki mieszkalne i prace ile mażna zarobic pozdrawiam i czekam na pomoc.

cheeester

Witam. W samej firmie zaznaczam że nie pracowałem. Mój wpis dotyczy tego że szukałem pracy dla siebie i żony przez tą firmę. Zadzwoniłem i spotkała mnie bardzo nieprzyjemna rozmowa z osobą rekrutującą. Facet z którym rozmawiałem zaczął na mnie z miejsca wrzeszczeć przez telefon i wmawiać mi jakieś kłamstwa w ogóle nie na mój temat. Przy próbie czegokolwiek wytłumaczenia podnosił na mnie głos coraz bardziej. Zaznaczam że pierwszy raz się spotkałem z tego tupu rekrutacją. Nie szanują człowieka za grosz ale przynajmniej lepiej się przekonać o stosunku firmy do pracownika przez telefon niż na miejscu w Holandii.

xxx

Czy warto jechac na kurczaki do Den-haag.Proszę o opinie

graszka

@graszka 23.05.2015 23:19
szukam informacji o pracy przy pakowaniu kurczaków Den-hag.Jakie zarobki,warunki mieszkaniowe i czy dużo godzin...

to proponuje zadzwonic do nas : www.multijob.pl

abc

nie polecam nikomu tej agencji rozmowa przebiega w bardzo nie miły sposób. konsultant opryskliwy i chamski myśli sobie że są jedyna agencją pracy. Pierwszy raz ktoś podczas rozmowy krzyczał na mnie przez telefon. Szkoda nerwów i zdrowia. Jeżeli w taki sposób jest prowadzona rozmowa w Polsce to co by było jak będą jakieś problemy w Niemczech. Odradzam

nowa

czy ktoś pracuje przy kurczakach. proszę coś napisac o pracy i zarobkach i mieszkaniu.

mordor

ALe przecież Multijob to biuro pośrednictwa pracy, także o jakiej rotacji tu mówimy? Bo chyba się zgubiłem. A tak już w konkretach to czy na Opole to to jest porządne pośrednictwo pracy? maja porządne i w porządku oferty czy jak to wygląda? Pilnie bo szukam roboty

Pisak

Piszą to dobrze, że jak ktoś ma doświadczenie to nie skrywa tego tlyko dla siebie ale chce siętym podzielić z innymi, żeby miał pewność czego sięma spodziewać i jeśli takie warunki niektórym odpowiadają żeby się po prsotu zgłaszali do pracy i tyle. Duża rotacja grozi czy nie ? teraz wiem, że to taka choroba współczesnych firm.

harry

No dobra, wiadomo, że fajnie jest sie skontaktować z kims z firmy, ale chyba tutaj tez sie wypowiadają ludzie z Multijob, tylko najwyraźniej nie sa zadowoleni. Dzięki takim opiniom chyba można zorientować się, czy warto wysyłać do nich CV. Możecie napisać otwarcie, czy firma pomaga człowiekowi, gdy jest coś nie tak? No i ogółem warto aplikować?

hambo

Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma MULTIJOB to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. Niemiecka firma zatrudni osoby K/M na stanowisko : malarz budowlany Wymagania: - doswiadczenie na w/w stanowisku - znajo... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5640985?keywords=&region=

Matt

Witam Wyslalem swoje CV, dostalem dzisiaj odpowiedz. Telefon z agencji, test niemieckiego i start pracy w przyszlym tygodniu (od 24.11). Mieszkanie platne 40 euro. A stawka 10.50 to stawka jak wiadomo brutto. Pracujac w Amazonie niedaleko Augsburga mialem podobną, ale wowczas wynajmowalem sam mieszkanie.

Matt
@Matt 17.11.2014 18:45

*40 euro /tydzien Moj mail: mattrz89@gmail.com

ciekawska

I jeszcze jedna firma z Opola z ulicy Reymonta.Tym razem 16. Firma Axell. To samo miasto - Tilburg. Agencja ma takie same opinie jak Pran - śpimy na sobie i mało pracujemy. (usunięte przez administratora)

ciekawska

Ok. Damrota i Reymonta to ten sam budynek. Sprawdziłam na Street View. Być może dlatego na Zumie, Yelp, Panoramie firm itd. również widnieje adres Reymonta 14. Pran ma adres Reymonta 14 lok 63. Może MultiJob świadomie nie podaje nr.lok? Czemu tego nie robią? Bo być może jest to nr.63. Wtedy sprawa byłaby jasna. Być może nie znajdujecie opinii na temat firmy MultiJob,bo ktoś, kto się decyduje na wyjazd dostaje umowę, w której podana jest inna agencja np.Pran. I może to właśnie tam należy szukać? Mogę się oczywiście mylić. Przy ulicy Reymonta 14 działa kilka innych firm. Może MultiJob i Pran to róźne agencje, ale pozostaje tajemniczy brak nr.lokalu i to, że pracodawca z Holandii ma podpisaną umowę z dwiema agencjami (sądzę po tym, że ogłoszenia dotyczą tych samych stanowisk ,tych samych miast i terminów ofert - link w mojej poprzedniej wypowiedzi) w Polsce i mają one siedzibę akurat w jednym budynku.

ciekawska

Hmm.Dziwna sprawa. Pierwszy wpis z 1.01.2005 roku - ul.Damrota , adres podany 18 dni później do pracy Money - Reymonta 14 - czyli tak jak Pran. Może to błąd na Money. Nie wiem. Dziwne. Podaję linki, którymi dysponuję: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=488440b0-b0cb-4628-876c-a8c9bb1e0291 http://praca.money.pl/agencje-pracy/agencja;multijob;katarzyna;mordowska-broszkiewicz,adres,503,1.html http://www.krs-online.com.pl/pran-sp-z-o-o-krs-212844.html I jeszcze coś. Ogłoszenia o pracy magazyniera w Tilburgu. To samo miejsce, ten sam termin realizacji. Może obie agencje współpracują z tym samym pracodawcą. Jest to możliwe. http://praca.gratka.pl/oferta/magazynierka-order-picker-holandia-2508038.html?oferta-nieaktualna http://www.pran.nl/pl/oferty_pracy/2372/operator-wozka-widlowego-z-uprawnieniami I opinie o PRAN. Nieciekawe. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,705927 Czy MultiJob i Pran jest jedna agencja, tylko działa pod dwoma szyldami? Nie wiem.

kot

Witam i jak tam praca przy owocach i warzywach? Jestem ciekawy opinii??

kot

Witam! ja tez chciałabym sie dowiedziec jak jest przez ta agencje? i widzialam juz oferte pracy na pakownie warzyw i owocow? Napiszcie jak jest? czy warto jechac?

dorotkaaa2508

witam :) własnie jade w niedziele z córka do pracy do pakowania owoców z tej firmy z opola jak cos to napisze jak tam jest ale boimy sie strasznie bo po raz pierwszy wyjezdzamy przez agencje ...

eryk

brak opinii to dobra opinia ;-)

ret

To prawda, w Internecie opinie o Multijob zatrzymały się na 2011, tu jest trochę lepiej, ale prosiłbym o informację jak jest aktualnie, bo jestem nimi zainteresowany.

inezz

Nie umiem powiedziec, ale wydaje mi się,że warta zaufania...

byly Exoticgreen

ma moze ktos aktualne info o tej firmie multijob czyli zakwaterowanie wyplaty idt bo chcialem wyjechac na zielen miejska a jakos malo tych opini jest w necie

Steven

witam! potrzebuje opini osob, ktore wyjezdzaly lub tez wyjezdzaja jutro tj. 13.08.11 do pracy w okolicach Helmond w Holandii przez agencje pracy Multijob z Opola, z góry dzieki

janek

stary wyjeżdzałem przed śwętami i przeczytalem twojego posta i chcialem zrezygnowac. na miejscu okazalo sie, ze mam normalne mieszkanie z trzema kolesiami. Gdyby nie to, ze mialem wszytsko kupione tobym zrezygnowal, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o MULTIJOB - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTIJOB